ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přepeře : Dukla B - 2. listopadu 2019   10:30

Přepeře
Přepeře
49' Synek  • 78' Synek  • 90+2' Nesvadba
3:4
(0:2)
Dukla B
Dukla B
17' Jakab   • 28' Mentberger   • 56' Houha   • 74' Jakab
Přepeře
Hyka, Ježek, Sedláček, Synek, Elbel, Hlůže, Horáček
Hányš Martin – Aubrecht Jan, Horáček Michal
Dukla B
Bičiště, Palacios Vera, Matoušek, Hrubeš, Kozel

90+5'
Konec druhého poločasu.
90+3'
Žlutou kartu dostává Sedláček (FK Přepeře).
90+2'
Přepeře právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAROSLAV NESVADBA.
90+2'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Kim Seung, přichází Matoušek.
90+1'
Žlutou kartu dostává Veniger (FK Dukla Praha B).
86'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Hrubeš.
83'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Houha, přichází Kozel.
78'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Jarosz, přichází Ježek.
78'
Autorem branky je JAKUB SYNEK.
75'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Douděra, přichází Palacios Vera.
74'
Tým Dukla B právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je JOSEF JAKAB.
73'
Červenou kartu dostává Tvaroha (FK Přepeře).
56'
Autorem branky je KAREL HOUHA.
49'
46'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Kvesic, přichází Synek.
46'
34'
Žlutou kartu dostává Houha (FK Dukla Praha B).
28'
Autorem branky je VOJTĚCH MENTBERGER.
17'
Autorem branky je JOSEF JAKAB.
1'

FK Přepeře: Truksa (B) – Krasnický, Kvesic, Nesvadba (C), Tvaroha, Jarosz, Novotný, Sedláček, Díl, Pavlata, Volf
Náhradníci: Hyka, Ježek, Sedláček, Synek, Elbel, Hlůže, Horáček

FK Dukla Praha B: Janda (B), Kovernikov, Kosík (C), Novák, Veniger, Douděra, Mentberger, Jakab, Trávníček, Kim Seung, Houha
Náhradníci: Bičiště, Palacios Vera, Matoušek, Hrubeš, Kozel

Rozhodčí: Hányš Martin – Aubrecht Jan, Horáček Michal.
FK Dukla Praha B

Hosté domácím v tabulce "dýchají" na záda. Dukla se nachází na 12 pozici a na kontě má o dva body méně než domácí. Rezerva pražské Dukly má v posledních zápasech špatnou formu, hostující celek prohrál poslední tři utkání, naposledy Dukla prohrála na domácím stadionu 5:0 s Bohemians. Hráčem, který v B mužstvu Dukly vstřelil nejvíce gólů je forvard
Ondřej Ullmann.
FK Přepeře

Přepeře se v tabulce ČFL – skupiny B nacházejí na deváté pozici s počtem osmnácti bodů, domácí v letošním ročníku dokázali šestkrát zvítězit a šestkrát poznali hořkost porážky. Fotbalisté tohoto celku doposud nastříleli třiadvacet branek. Nejvíce přesných zásahů má na kontě bývalý útočník Varnsdorfu Marek Volf.
Dobrý den! Vítám Vás u změn stavu ze 13. kola ČFL – skupiny B, ve kterém se dnes střetnou domácí FK Přepeře proti hostům z FK Dukla Praha B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.