ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přepeře : Ml. Boleslav U21 - 12. října 2019   10:35

Přepeře
Přepeře
22' Volf  • 57' Rudzan(vl.)  • 89' Synek
3:1
(1:0)
Ml. Boleslav U21
80' Alhassan
Přepeře
Truksa – Krasnický, Kvesić, Nesvadba (C), Tvaroha, Pavlata, Ma. Sedláček, Jarosz (82. Novotný), Hlůže (61. Synek), Díl (77. Ježek), Volf (82. Horáček).
Hyka – Venc, Ježek, Mi. Sedláček, Novotný, Horáček, Synek
Grimm – Pastyřík, Hodek
Přepeře
220 diváků
Mikulec – Komárek, Rudzan, Auer (38. Alhassan), Provazník (11. Vejr), Hönig (81. Yerkov), Paixao (60. Dohnalík), Kopa (C), Glöckner, Hašek, De Paula (81. Dib).
Vrána – Alhassan, Dib, Moravčík, Dohnalík, Yerkov, Vejr.

Domácí celek FK Přepeře, díky větší aktivitě vítězí zaslouženě 3:1 a připisuje tři body do tabulky. Ani zlepšený výkon FK Mladá Boleslav B ve druhém poločasu na body nestačil.
Utkání sledovalo 220 diváků!
90+1'
90+1'
Rozhodčí nakonec nastavil jen jednu minutu a končí utkání.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Přepeře právě vstřelily branku!
Nákop za obranu a perfektním lobem se trefil JAKUB SYNEK, který ukázkově přeloboval brankáře Mikulce – 3:1!
88'
Hraje se výhradně na polovině týmu FK Přepeře.
86'
Před nabíhajícím hráčem v pokutovém území, velmi dobře zasáhl brankář Truksa.
84'
Snaha hostí o vyrovnání je zřejmá, ale centrovaný míč končí mimo branku.
82'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Marek Volf, přichází Petr Horáček.
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Filip Jarosz, přichází Petr Novotný.
81'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Michael Hönig, přichází Vladyslav Yerkov.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Marco Túlio Medeiros De Paula, přichází Nicholas Jordan Dib.
80'
Tým Ml. Boleslav B právě vstřelil branku! Tlak hostí nakonec znamená korigující branku, kterou vstřelil RASHID ALHASSAN – 2:1!
79'
Gólovou střelu hostí po akci dva na jednoho odkopává domácí obránce po překonání brankáře z brankové čáry!
77'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Jan Díl, přichází Martin Ježek.
75'
Hra i nadále pokračuje v klidném tempu.
73'
Brankář Truksa zvládl získat míč a zvládl i souboj s Glöcknerem.
72'
Bombu srazil Kvesić na rohový kop pro Mladou Boleslav.
71'
Přímý kop byl zahrán velmi bídně a končí pouze na dobře postavené zdi.
70'
Dominik Hašek byl sestřelen před pokutovým územím, ani toto nebude za žlutou kartu.
70'
Ostrý zásah Marka Sedláčka kupodivu nebyl potrestán žlutou kartou.
68'
Hra rukou zastavila útok týmu FK Přepeře.
66'
Přečíslení hostí skončilo na nepřesné finální nahrávce v pokutovém území.
65'
Tempo hry po druhé vstřelené brance poněkud pokleslo.
64'
Centr Synka nenašel využití, jelikož byl odpískán útočný faul.
63'
Centr na zadní tyč výtečně pokryla obrana FK Přepeře.
61'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Nicolas Hlůže, přichází Jakub Synek.
60'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Paixao Da Silva Ewerton, přichází Michal Dohnalík.
60'
Hlůže svou střelou trefil pouze připraveného brankáře Mikulce.
59'
Na hřišti jsou dva míče což je samozřejmě nepřípustné.
57'
Centr z pravé strany si srazil jeden z hostujících hráčů do sítě, konkrétně ONDŘEJ RUDZAN – 2:0!
55'
Za obranu se dostal Vejr, ale opět výborně zaúřadoval zkušený Nesvadba a odvrátil míč na rohový kop.
55'
Centr z pokutového území uklidil hlavou do bezpečí kapitán Nesvadba.
54'
Nesvadba dobře rozdal míč spoluhráčům ty se však dostali sami pod neskutečný tlak.
53'
Pavlata šikovně opřel míč o soupeře z čehož rezultuje pouze výkop od branky Truksy.
52'
Útočným faulem se provinil Nicolas Hlůže.
51'
Domácí hráči včas a tvrdě přistupují ke svým soupeřům a těží z toho.
50'
Zásah Jaroslava Nesvadby nebyl posouzen rozhodčím jako nedovolený.
49'
A po tečované střele to bude další roh pro hráče v černých dresech.
48'
Rohový kop budou zahrávat hráči týmu FK Přepeře.
47'
Úvod druhé půle značí zvýšenou aktivitu hostujících hráčů.
46'
Zatím aktivnější tým FK Přepeře vede po prvním poločase 1:0 nad FK Mladá Boleslav B po trefě Volfa. Druhý poločas by měl být zahájen cca v 11:36 hodin.
45'
44'
Rohový kop hostujícího celku.
42'
Individuální průnik hráče hostí byl zastaven pozornou obranou.
41'
Velmi nepřesný centr z levé strany hřiště hostující branku nemohl vůbec ohrozit.
40'
Na poslední chvíli hlavou zasáhl Dominik Hašek – rohový kop pro FK Přepeře.
38'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Jonas Auer, přichází Rashid Alhassan.
38'
Nejprve výborně skluzem zasáhl Márinko Kvesić a následně byl odpískán útočný faul mladoboleslavského hráče.
37'
Centr Auerera sestřelil pouze prvního bránícího hráče do obličeje.
36'
Hra je v této fázi velmi nepřesná, rozkouskovaná a rozháraná.
35'
Domácí akce nemohla dále pokračovat kvůli ofsajdu.
35'
Rozhodčí odpískal faul na Medeirose de Paulu.
34'
Opět obrana hostí zapůsobila nejistě, jenže Filip Jarosz napálil míč příliš vysoko nad branku.
33'
Hráč domácích si ukázal kam chce dostat míč za obranu, tam ho i dostal, jenže si nepohlídal své ofsajdové postavení.
32'
Pavlata hlavou po rohovém kopu těsně minul branku soupeře.
31'
Rohový kop pro FK Přepeře.
30'
De Paula se v osobním souboji dopustil faulu, přestože se teatrálně diví a rozhazuje rukama.
28'
Po špatně odkopnutém míči obráncem musel proti nedůrazné střele po zemi zasahovat brankář Mikulec.
27'
Po vzdušném souboji zůstal jeden z hráčů FK Mladá Boleslav ležet na trávníku.
26'
Hra se odehrává převážně ve středu hřiště.
25'
Vysoký nákop tlumí brankář MIkulec.
24'
Vejr se dopustil faulu ve středu hřiště.
22'
Po rozehrání přímého kopu celou akci úspěšně přesnou střelou zakončil MAREK VOLF – 1:0!
22'
Radek Kopa ve výškovém souboji o míč opět přistrčil svého protivníka.
21'
I domácí snaha neskončila mezi třemi tyčemi.
20'
Nepřesným, střeleckým pokusem vysoko nad branku soupeře se prezentoval Ondřej Rudzan.
19'
Hašek v brejku opět dobře našel svého spoluhráče, ten se však již k zakončení nedostal.
18'
Po přihrávce Haška nepřesně mimo branku střílel jeho spoluhráč.
16'
Nepřesnost ve hře značí ztrátu míče domácího celku.
15'
V úvodní čtvrthodince aktivněji působil celek FK Přepeře. Ale žádnou gólovou šanci jsme zatím neviděli.
14'
De Paula sice velmi dobře uvolnil Vejra,ale ten si ze zpracováním míče vůbec neporadil.
13'
Dlouhý a nepřesný míč pouze zahnal hrotového hráče domácího celku do úzkých.
11'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází Vítek Vejr.
10'
Od koncové čáry odcentroval Filip Jarosz, ale žádný jeho spoluhráč se k míči v pokutovém území nedostal
9'
Jeden centr za druhým létá do boleslavského pokutového území, ale zatím je to bez koncovky hráčů FK Přepeře.
8'
Série rohových kopů domácího celku i nadále pokračuje.
7'
Obrana hostí zasáhla na poslední chvíli a je z toho další rohový kop pro FK Přepeře.
7'
Ve hlavičkovém souboji ve středu hřiště nedovoleně zasáhl kapitán Kopa.
6'
Po rohovém kopu zahraném nakrátko centroval do pokutového území Medeiros De Paula, ale byl odpískán ofsajd.
5'
První rohový kop i pro hostující celek.
4'
Dlouhý aut přímo ze vzduchu lapil brankář Mikulec.
3'
Po akci zleva přichází sražený míč a to značí další roh pro FK Přepeře.
2'
Po dlouhém autu do pokutového území z pohotové otočky vyslal na branku soupeře nepříliš důraznou střelu Michal Pavlata.
2'
Celek FK Přepeře získal první rohový kop v tomto utkání.
1'
Ve středu hřiště si hráč hostujícího celku v souboji pomohl faulem.
1'
Přepeře budou hrát v černých dresech, Mladá Boleslav B v bílých.

FK Přepeře: Truksa – Krasnický, Kvesić, Nesvadba (C), Tvaroha, Pavlata, Ma. Sedláček, Jarosz, Hlůže, Díl, Volf.
Náhradníci: Hyka – Venc, Ježek, Mi. Sedláček, Novotný, Horáček, Synek

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Komárek, Rudzan, Auer, Provazník, Hönig, Paixao, Kopa (C), Glöckner, Hašek, De Paula.
Náhradníci: Vrána – Alhassan, Dib, Moravčík, Dohnalík, Yerkov, Vejr.

Liberec B – Mladá Boleslav B 1:2
V desátém kole ČFL skupiny B se střetne v derby FK Přepeře (10) na svém hřišti s týmem FK Mladá Boleslav B (8). Oba celky v tabulce dělí dva body a vzdálenostně to mají k sobě pouze třicet kilometrů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.