ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Příbram B : Hostouň - 16. listopadu 2019   10:00

Příbram B
Příbram B
0:1
(0:0)
Hostouň
Hostouň
57' Mezera
Příbram B
Melichar – Jelínek, Petrák, Mezera, Antwi, Květ, Janota (83. Belej), Kilián (C), Polák (78. Ptáček), Kříž, Hájek
A. Rohlík, D. Rohlík, Šíma, Belej, Ptáček, Trnka
Langmajer – Mudra, Volf
Stadion Na Litavce - UMT
Hostouň
Czehowsky – Antl, Trapp, Dosoudil, Charvát (72. Hovorka), Kabele, Marek (C), Šustr, Lohoyda (68. Kolmistr), Laušman (2. Hájek), Baratynskyy (90. Vašák)
Dutka, Krupička, Vašák, Kolmistr, Zahranychnyy, Hájek, Hovorka

To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu.
Je dobojováno. Béčko Příbrami domácí zápas s Hostouní překvapivě nezvládlo a prohrálo 0:1. Sokol tedy bere nesmírně důležité a cenné tři body.
90+1'
88'
Žlutou kartu dostává Kabele (TJ Sokol Hostouň).
79'
Žlutou kartu dostává Ptáček (1. FK Příbram B).
64'
Žlutou kartu dostává Antl (TJ Sokol Hostouň).
57'
Hostouň právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostává do vedení 1:0, když se prosadil JIŘÍ MEZERA. Hodně důležitá branka pro Hostouň.
55'
Žlutou kartu dostává Kilián (1. FK Příbram B).
46'
45+2'
29'
Žlutou kartu dostává Jelínek (1. FK Příbram B).
1'
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

1. FK Příbram B: Melichar – Jelínek, Petrák, Mezera, Antwi, Květ, Janota, Kilián (C), Polák, Kříž, Hájek
Náhradníci: A. Rohlík, D. Rohlík, Šíma, Belej, Ptáček, Trnka

TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Antl, Trapp, Dosoudil, Charvát, Kabele, Marek (C), Šustr, Lohoyda, Laušman, Baratynskyy
Náhradníci: Dutka, Krupička, Vašák, Kolmistr, Zahranychnyy, Hájek, Hovorka

Rozhodčí: Langmajer – Mudra, Volf.
Utkání mezi béčkem Příbrami a Hostouní začíná v 10:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si duel nenechte ujít.
1. FK Příbram B má po čtrnácti zápasech zatím 16 bodů a nachází se na dvanácté pozici, což tedy není úplně nejlepší výsledek. V posledním kole hrála Příbram v Benešově, kde po boji vyhrála na penalty a brala tedy dva body.

TJ Sokol Hostouň je na tom ještě hůře. Hostující celek zatím získal jen 11 bodů a nachází se na předposledním patnáctém místě. Hosté naposledy hráli doma s karlovarskou Slavií a nakonec prohráli na penalty.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu poslední kolo v tomto roce a my budeme sledovat duel mezi béčkem Příbrami a Hostouní. Favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.