ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rakovník : Motorlet - 12. října 2019   13:05

0:4
(0:3)
Motorlet
Motorlet
9' Dvorský   • 18' Vojta   • 37' Žaloudek   • 75' Radosta
Rakovník
Buchlák – Petlyak (80. Šindler), Razím (76. Rohla), Dolák (57. Severin), Sklenka, Jar. Červený (C), Tvrz, Krupička, Hamouz (87. Kalaš), Hejda, Klein.
Tureček – Severin, Rohla, Kalaš, Šindler, Jan Červený.
Janoch – Mudra, Wolf
Městský stadión, Rakovník
148 diváků
Motorlet
Janáček – Čepelák (C), Radosta (75. Podzemský), Scharf (46. Hauer), Vojta (70. Filip), Fotr, Žaloudek, Suk (64. Měska), Rajnoch, Dvorský (80. Soběslav), Badocha.
Filip, Měska, Soběslav, Hauer, Podzemský, Hrubeš.

Motorlet Praha v poklidném tempu porazilo snaživé, ale bezzubé družstvo Rakovníka v poměru 4:0 po brankách Dvorského, Vojty (penalta), Žaloudka a Radosty (penalta). Dobrým výkonem se prezentovala i trojice rozhodčích. Přeji všem čtenářům onlajnů hezký zbytek soboty.
90'
90'
Sudí nechce prodlužovat trápení hráčů zejména Rakovníka a ukončuje utkání bez jakéhokoliv nastavení.
89'
Hráči bojují o míč ve středu pole.
88'
Nepřesný míč z přímého kopu Rakovníka končí až za koncovou čárou.
86'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Robert Hamouz, přichází František Kalaš.
86'
Útočný faul hostí v pokutovém území.
85'
Centr Motorletu z levé části hřiště končí pouze na vrchní síti branky brankáře Buchláka.
83'
Míč za obranu a u balonu je jako první brankář Janáček.
82'
Zápas pomalu, ale jistě spěje ke svému konci. O dnešním vítězi je již dávno rozhodnuto.
80'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Denis Pelyak, přichází Jeremy Šindler.
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Dvorský, přichází Ondřej Soběslav.
78'
Na hřišti se neděje nic převratného.
77'
Po centru z přímého kopu nedokázal Severin umístit míč do prostoru tří tyčí.
76'
Žlutou kartu dostává David Dvorský (FK Motorlet Praha).
76'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Jiří Razím, přichází Jaroslav Rohla.
75'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Radosta, přichází Matěj Podzemský.
75'
Motorlet právě vstřelil branku!
DAVID RADOSTA střelou po zemi poslal brankáře na druhou stranu a zvyšuje již na 0:4!
74'
Žlutou kartu dostává Jakub Krupička (SK Rakovník).
74'
Krupička stáhl soupeře v pokutovém území – pokutový kop!
72'
Byl odpískán nedovolený zásah hostujícího hráče ve středu hřiště.
72'
Rohový kop pro Motorlet Praha.
71'
Dnešní utkání sleduje 148 diváků!
70'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Jakub Vojta, přichází Martin Filip.
69'
Nepřesností je na hřišti čím dál více.
67'
Klein vybojoval zdánlivě ztracený míč.
65'
Jeden z hráčů Motorletu zůstal ležet v pokutovém území a tak jeho spoluhráči zahráli míč do autu.
64'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Jiří Suk, přichází Ondřej Měska.
63'
Nákop končí pouze u brankáře Janáčka.
62'
Rakovník z ojedinělé akce dokázal vybojovat alespoň rohový kop na svůj účet.
61'
Ve středu hřiště byl velmi důrazně dohrán hostující hráč.
59'
Nepřesná střela minula branku Rakovníka.
58'
57'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Dominik Dolák, přichází Jan Severin.
55'
Převaha Motorletu v utkání je více než trvalá a zřejmá.
54'
Motorlet Praha kombinuje ve středu hřiště.
52'
Po pravé straně utekl kapitán Červený a po zásahu brankáře Janáčka získal rohový kop pro Rakovník.
50'
Tato pasáž hry je spíše nakopávaná než fotbal.
48'
Motorlet se po přímém kopu usadil na své útočné polovině hřiště.
47'
Obránce Rakovníka na bližší tyči sráží míč na další rohový kop pro Motorlet.
47'
Rohový kop pro FK Motorlet Praha.
46'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Scharf, přichází Jan Hauer.
46'
Motorlet Praha vítězí jasně po prvním poločase 3:0. Druhý poločas by měl být zahájen cca ve 14:05.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Dominik Dolák (SK Rakovník).
44'
Zápasnickým chvatem se prezentoval Dominik Dolák.
43'
Žlutou kartu dostává Ondřej Badocha (FK Motorlet Praha).
43'
Při hlavičkovém souboji byl odpískán další nedovolený zákrok.
42'
Jakub Vojta byl nekompromisně odeslán na trávník.
41'
Domácí dostali sice míč do hostující branky, ale branka pro ofsajd neplatí.
40'
Přímý kop pro SK Rakovník.
40'
Žlutou kartu dostává Marek Hejda (SK Rakovník).
39'
Žlutou kartu dostává Jaroslav Červený (SK Rakovník).
37'
Po skvěle rozehraném přímém kopu se hlavou trefuje nabíhající RADEK ŽALOUDEK – 0:3!
35'
Přímý kop pro Motorlet z dobré pozice.
34'
Hráči Motorletu Praha předvádí převážně své fotbalové dovednosti, hráči SK Rakovník oproti tomu hlavně svůj důraz v osobních soubojích.
32'
Své obraně hlavičkou mimo pokutové území vypomohl i brankář Janáček.
30'
Tempo hry dost opadlo po vedení hostí 2:0, nicméně i tak je převaha Motorletu zřejmá, hlavně co se držení míče týče.
29'
Následná střela jeho spoluhráče šla mimo branku Motorletu Praha.
28'
Individuální akce domácího hráče do tří byla předem odsouzena k zániku.
27'
Ofsajd hatí další útočnou snahu Motorletu Praha.
25'
Rozhodčí postřehl drobný faul hostujícího hráče.
24'
Po odehrání míče byl tvrdě dohrán skluzem ve středu hřiště Petr Tvrz.
23'
Nákop hostujících hráčů byl příliš dlouhý a končí pouze za koncovou čárou.
21'
Ondřej Badocha zkoušel parakotoulem v pokutovém území získat druhý pokutový kop pro Motorlet, marně.
20'
Rozhodčí odpískal útočný faul hráče Rakovníka v pokutovém území a z hlediště hned přílétla jadrná nadávka.
18'
Na 2:0 jistě z pokutového kopu zvyšuje po přízemní střele JAKUB VOJTA!
17'
Hostující hráč se k míči nedostal jelikož byl faulovaný – je nařízen pokutový kop!
16'
Další rohový kop pro FK Motorlet Praha.
15'
Po centru do pokutového území následovala slabá střela hlavou přímo do brankáře Janáčka.
14'
Ve středu hřiště byl tvrdě dohrán hráč SK Rakovník.
13'
Hra je i nadále pod taktovkou Motorletu Praha, který zůstává i nadále aktivní i po vstřelené brance.
11'
Po akci Vojty následovalo nepřesné zakončení Motorletu Praha těsně vedle branky.
9'
Po rohovém kopu posílá Motorlet Praha do vedení DAVID DVORSKÝ – 0:1!
8'
Centr zprava byl zablokovaný, následná střela ztečována na rohový kop pro Motorlet Praha.
7'
Centr z levé strany hřiště končí pouze na vrchní síti branky Motorletu.
5'
Skvělý, čistý a obranný skluz u postranní čáry předvedl Adam Fotr z Motorletu.
4'
Míč končí pouze za koncovou čárou což značí výkop od branky Buchláka.
3'
Obrana Motorletu Praha s menšími obtížemi zvládla situaci na hranici pokutového území.
2'
A opět jsou u míče hráči hostujícího celku.
1'
Střela z voleje minula branku SK Rakovník.
1'
Motorlet Praha kombinuje na své polovině hřiště.
1'
Rakovník bude hrát ve žlutomodrých dresech, Motorlet Praha v bílomodrých dresech.

SK Rakovník: Buchlák – Petlyak, Razím, Dolák, Sklenka, Jar. Červený (C), Tvrz, Krupička, Hamouz, Hejda, Klein.
Náhradníci: Tureček – Severin, Rohla, Kalaš, Šindler, Jan Červený.

FK Motorlet Praha: Janáček – Čepelák (C), Radosta, Scharf, Vojta, Fotr, Žaloudek, Suk, Rajnoch, Dvorský, Badocha.
Náhradníci: Filip, Měska, Soběslav, Hauer, Podzemský, Hrubeš.

Motorlet Praha – MAS Táborsko 2:1 na penalty
Zajímavostí je, že oba celky si zahrály nejvyšší československou fotbalovou soutěž! SK Rakovník v poválečné sezóně 1945/46 pod vedením legendárního Oldřicha Nejedlého za Spartu Praha v letech 1931 – 41 vstřelil 162 ligových branek. Samozřejmě byl členem týmu, který z Itálie v roce 1934 přivezl stříbro a on sám patřil k nejlepším střelcům šampionátu spěti brankami.

Motorlet Praha si nejvyšší soutěž zahrál podstatně později a sice v sezóně 1963 – 64. Jeho dres dokonce oblékla trojice exreprezentantů Ota Hemele, Jan Hertl a Jiří Pešek. Hemele s Peškem se zúčastnili MS ve Švýcarsku 1954.
V desátém kole ČFL skupiny A se střetne SK Rakovník (15) se známým pražským celkem Motorlet Praha (13).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.