ČFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rakovník : Plzeň B - 11. srpna 2019   17:20

0:3
(0:0)
Plzeň B
Plzeň B
67' Vais   • 74' Pinc   • 87' Pinc
Rakovník
Kimia – Pelc, Čech, Pucholt, Severin, Schwendt, Hejda.
Zadinová – Krejsa, Štefan
Městský stadion Rakovník
1 983 diváků
Plzeň B
Novák – Kepl, Vais, Petr, Taleski, Svoboda, Plecitý.

To je ode mě z Rakovníka vše, děkuji za sledování a u fotbalových přenosů na počtenou!
Je hotovo! Plzeň si z Rakovníka odváží tři body, které si, nutno říci, zasloužila. Byla mnohem aktivnější, více na míči a proměnila nabídnuté šance. Dvakrát se trefil Dušan Pinc, který nejprve dostal přihrávku před odkrytou branku a pak proměnil pokutový kop. Trenér Pavel Horváth musí být s dnešním výsledkem spokojen, jen potřebuje vyladit rozehrávku od stoperů, která dnes vázla. Rakovník měl také šance, ale dnes mu ani jedno zakončení nevyšlo, a proto dnes prohrál. Pak v závěru přestal stačit fyzicky na vyspělejší hosty.
90+2'
90+2'
Hráči Plzně čekají na závěrečný hvizd, v klidu si mezi sebou přihrávají.
90+1'
I Rakovník se podíval dopředu, ale vše ztroskotalo na nepřesném centru.
90'
90 minut za námi. Hlavní rozhodčí Zadinová nastavila 2 minuty.
89'
Plzeň ve druhém poločase Rakovník úplně přejela, kromě jediné šance, mu nedovolila vůbec nic. O vítězství je téměř rozhodnuto.
88'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pinc, přichází Teleski.
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Milec, přichází Čech.
87'
Plzeň právě vstřelila branku!
DUŠAN PINC bezpečně penaltu proměňuje, Zach vůbec nevystihl směr střely a skočil na druhou stranu. 0:3!
86'
Penalta pro Viktorii, úplně zbytečný zákrok zezadu od rakovnických!
85'
Teď pro změnu leží na zemi hostující hráč po zákroku od Jana Severina, který vidí žlutou kartu.
84'
Zach se nakonec zvedl a vypadá v pořádku.
83'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Sklenka, přichází Severin.
82'
Tyč teď zazvonila za Zachem, pak jej trefil míč do hlavy. Hra je přerušena, dochází k ošetření.
81'
Plzeňští Rakovník přehrávají, v klidu si narážejí míče na polovině domácích. Úplně lehce.
80'
Zach teď dvakrát musel být ve střehu, a v prvním případě zamezil třetí brance!
79'
Dnešní utkání sleduje 1 983 diváků.
78'
Byl to dobře kopnutý roh, jenže přeletěl všechny hlavy domácích ve vápně.
78'
Rakovník má rohový kop, jak s ním naloží?
77'
Ne, tahle standardka se hostům vůbec nepovedla. Domácí se vrhli dopředu.
76'
Minuty rychle ubíhají, rakovničtí opět jen faulovali, což znamená volný kop pro Plzeň.
75'
Chvíli jsme čekali až se Hranáč zvedne z trávníku, Sváček pošle dlouhý nákop.
74'
Gól číslo 2! DUŠAN PINC dostal nádhernou přihrávku, po které měl odkrytou branku a Plzeň vede rázem o 2 góly!
73'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Herc, přichází Petr.
73'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Hamouz, přichází Schwendt.
71'
Plzeň drží míč pevně na svých kopačkách, žlutí se k němu dostávají jen sporadicky.
70'
70 minut za námi. Zatím to vypadá na 3 body pro Plzeň, která je mnohem hladovější a má míč více na nohou.
69'
A pokračuje se ve hře, Plzni tato branka jistě psychicky pomohla. Rakovník se stále trápí v koncovce.
68'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Václavík, přichází Plecitý.
68'
Následuje krátká pauza na občerstvení.
67'
Nedáš, dostaneš. Je to strašné klišé, ale právě se naplnilo. Z protiútoku se sám před Zachem ocitl JONÁŠ VAIS, který zavěsil.
66'
Další velká šance Rakovníka, jenže domácí hráč netrefil balon ideálně a jakoby "přihrál" Sváčkovi!
65'
Nadějnou akci Rakovníka ukončilo nepřesné zakončení, které Sváčka nemohlo ohrozit.
64'
Plzeň zavřela Rakovník na jeho polovině, Zach opět musel z brány, aby zasáhl.
62'
U týmu Rakovníka byla v zápisu napsána některá jiná jména, než nastoupila. Chyby budou opraveny co nejrychleji po skončení zápasu.
61'
Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Tvrz, přichází Hejda.
60'
I Rakovník se chystá pomalu ke střídání.
59'
Na zemi leží jeden z hráčů Rakovníka, kvůli umístění kamery je těžké poznat, kdo to přesně je. Nicméně hráč pokračuje ve hře.
58'
Velká chyba v rozehrávce Plzně opět nebyla potrestána? Co více ještě mohou domácí chtít?
57'
Žlutou kartu dostává Gabriel (FC Viktoria Plzeň B).
56'
Teď Zach musel rychle z brány, včas vyběhl proti upalujícímu útočníku Plzně.
55'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Kepl.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází B. Havel, přichází Vais.
54'
Další faul ze strany domácích, hosté se chystají k dvoustřídání.
53'
Plzeň je znovu na útočné polovině, kde se drží po většinu druhé půle.
52'
Balon nakonec došel až k Zachovi, ten neměl žádné potíže s tím jej chytit.
51'
Za to jsme viděli nedovolený zákrok domácích, hosté mají standardní situaci.
50'
Grajciar rozdal balon na Gabriela, ale zatím žádné vysoké tempo nevidíme.
49'
Rakovník teď zamotal obranu Plzně, ale žádné nebezpečné zakončení z toho nebylo.
48'
Centrovaný balon z levé strany našel pouze Zachovy rukavice.
47'
Plzeňští dominují na míči, Rakovník se k němu sotva dostane.
46'
Je tu druhý poločas! Ten by měl rozhodnout o případném vítězi, kdyby ne, tak nás bude čekat penaltový rozstřel.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:25.
Je za námi první poločas, po kterém je stav stále nerozhodný. Oba týmy měli šance na skórování, ale nedokázali zakončit. Hosty několikrát podržel skvěle chytající Sváček.
45+1'
45+1'
Rakovník po této šanci ožil a opět se dostal k zakončení, tentokrát nebylo ale nebezpečné.
45'
Sváček je dnes skvělý! Teď rukou zamezil na čáře jasnému gólu!
44'
Ale mohou to změnit domácí, kteří mají rohový kop.
43'
První poločas se pomalu blíží ke svému konci. Nic nenasvědčuje tomu, že bychom viděli gól v posledních minutách.
42'
Ne, ani Plzeň přechod do útoku nezpřesnila, a tak stále čekáme na první branku.
40'
I domácí zkusili vypálit, za hranicí vápna ale mířili vysoko nad.
39'
No, teď Zach prohrál vzdušný souboj s jedním z hráčů Plzně, ten naštěstí pro domácí, mířil vedle!
38'
To byla stoprocentní gólovka, kterou měl Pinc! Byl úplně sám před Zachem, jenže ho trefil, a tak je stav 0:0!
37'
Další na krátko rozehraný roh. Po něm poslali domácí centr do šestnáctky, odkud ho dostal s námahou Zach.
36'
Pinc číhal ve vápně, sice míč netrefil, ale domácí obránce ano. Je z toho roh z pravé strany.
35'
Grajciarova rána vůbec branku neohrozila, Zach v klidu může vykopávat od branky.
34'
Ani tato standardní situace nebyla dobrá, ukončil ji útočný faul.
33'
Zadinová ještě domlouvá hráčům v "chumlu" před brankou.
32'
Ach, to řešení útočných situací. To může stát Rakovník výsledek, pokud nezpřesní své přihrávky. Ale teď opět domácí zaměstnali Sváčka, který vyrazil míč na roh.
31'
Žlutou kartu dostává Pihrt (FC Viktoria Plzeň B).
30'
Standardní situace se vůbec domácím nevydařila, naopak mohla zahrozit Plzeň, jenže Pinc byl příliš důrazný.
29'
Hráči se vrací na trávník, hra pokračuje standardkou Rakovníka.
28'
Teď následuje krátká občerstvovací pauza, přeci jen je velké teplo.
27'
Znovu ofsajd teď zastavil plzeňský postup vpřed.
26'
Plzeň opět nedůsledná při rozehrávce odzadu, Rakovník toho zatím nedokáže využívat.
25'
Rakovničtí si dost pomáhají fauly, s přibývajícím časem těch karet může být víc...
24'
Další souboj ve vápně, který zaváněl penaltou. I tentokrát Zadinová nepíská.
23'
Ne, Rychnovský nepřešel přes obránce. Ale tvrdý faul předvedl Hamouz. Bude z toho standardka pro Plzeň.
22'
Plzeň je zpátky na balonu, ale ne na dlouho...Rakovničtí jej rychle získali.
21'
Chyba v rozehrávce hostů. Byla z toho jen tečovaná střela, kterou v klidu chytil Sváček.
20'
Žlutým se teď sice přechod do útoku povedl, ale zase domácí útočník nezvládl zpracovat míč.
19'
Zach déle váhal s rozehrávkou, ale poslal míč jen k hostům.
18'
Fantastický zákrok předvedl Sváček, když chytil tvrdou a točenou střelu od Milce!
17'
Centrovaný míč našel ve vápně jen rukavice Zacha.
16'
Špatný odkop domácího brankáře Zacha znamená další míč pro hosty.
15'
Míč ale už domácí ztratili, a tak se opět dostáváme do tréninkového tempa.
14'
Rakovník získal dvě autová vhazování, postupně se dostává blíže k šestnáctce Plzně.
13'
Tak teď je tempo opravdu pomalé, vidíme jen přihrávky mezi obránci Plzně.
12'
Žlutí se po delší době vydali do útoku, ale příliš obranu Plzně nezaměstnali.
11'
Plzeňští se dostali do šestnáctky, jenže domácí jim zabránili v jakémkoliv pokusu o střelu a je z toho pouhý odkop od branky.
10'
Žlutou kartu dostává Milec (SK Rakovník) za zbytečný zákrok zezadu.
9'
Na zemi leží jeden z hráčů Rakovníka, rychle se ale zvedl a pokračuje ve hře.
8'
Rychnovský šikovně obešel hráče Rakovníka, pak ve vápně upadl jeden z hostů. Ale Zadinová zůstala klidná.
7'
Úvodní tempo není příliš rychlé, ale na třetí ligu rozhodně slušné. Jen ten velký počet nedovolených zákroků to kazí.
6'
Roh na krátko se domácím vůbec nepovedl, pak utíkal s míčem Pihrt, jenže hlavní rozhodčí Zadinová si všimla ofsajdu.
5'
Žlutí mají další roh v dnešním zápasu.
4'
Plzeňští zavřeli Rakovník na jeho polovině, ale nepřesná přihrávka tlak ukončila.
3'
Sváček zasáhl při rohu, pak je pískán útočný faul Rakovníka.
2'
A domácí, kteří mají žluté dresy, získali rohový kop.
2'
Rakovničtí získali poprvé balon a hned byli nedovoleně zastaveni.
1'
Plzeň v klidu kombinuje na své polovině.
1'
Utkání bylo po 20 minutách zahájeno! U míče jsou jako první hostující fotbalisté.
1'
Před samotným zahájením minuta ticha za zesnulého Josefa Kadrabu.
V Rakovníku dnes bude solidní kulisa, stadion je příjemně zaplněn.
Utkání ještě nebylo zahájeno, právě nabíhají fotbalisté na trávník.
Start utkání bude o 10 minut opožděn, podle hlasatele z technických důvodů.
Z A týmu Viktorie přijeli do Rakovníka mladíci Dominik Sváček a Christián Herc.
V základní sestavě Plzně nechybí zkušený 35letý záložník Peter Grajciar, který je zároveň asistentem Pavla Horvátha. V Česku působil ve Spartě, Slavii nebo v Příbrami či Českých Budějovicích.
Trenéři
SK Rakovník: Libor Šíma
FC Viktoria Plzeň B: Pavel Horváth

SK Rakovník: Zach – Pelyak, Razím, Sklenka (83. Severin), Tvrz (61. Hejda), Krupička, Duchoň, Hamouz (73. Schwendt), Milec (88. Čech), Klein, Červený (C).
Náhradníci: Kimia – Pelc, Čech, Pucholt, Severin, Schwendt, Hejda.

FC Viktoria Plzeň B: Sváček – Hranáč, Míka, Gabriel, Rychnovský – B. Havel (55. Vais), Grajciar (C), Herc (73. Petr) – Václavík (68. Plecitý), Pinc (88. Taleski), Pihrt (55. Kepl).
Náhradníci: Novák – Kepl, Vais, Petr, Taleski, Svoboda, Plecitý.

Rozhodčí: Zadinová – Krejsa, Štefan.
FC Viktoria Plzeň B
Rezervní tým Plzně odehrál v nové sezoně jediné utkání, a to proti béčku Teplic. V tom vyhrál 2:1. Nastoupí hlavně mladíci, kteří se do A mužstva nevejdou, či hráči, kteří se potřebují rozehrát. Podle sázkových kanceláří budou dnes favority.
SK Rakovník
Domácí se dostali do ČFL díky loňskému postupu ze třetího místa z divize A. Odehráli už jedno kolo MOL Cupu, kde byli vyřazeni Mariánskými Lázněmi (0:2). Dnes budou outsidery, bookmakeři favorizují hosty z Plzně.
Hezký nedělní podvečer všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Čeká nás souboj třetí nejvyšší soutěže mezi Rakovníkem a rezervním týmem Plzně. Přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.