Markovič – Švec, Vincour (C) (46. Zinhasovič), Bárta (90. Šilhan), Nabiyev, Kosek, Červ, Douděra (78. Kubáň), Macháček (65. Podrazký), Hošek, Rondić
Králův Dvůr
Krček – Bouček, Hell, Novák, Blažek, Procházka (82. Šolaja), Šebek, Balšánek (C), Osvald, Krejdl, Kůžel (91. Bíba)
Špicl – Zelenka, Bican, Černý

Ze Xaverova vám přeji hezký zbytek víkendu a někdy příště u fotbalu na počtenou.
Králův Dvůr dnes nebyl lepším týmem, ale přesto vítězí 1:0 po rohovém kopu ze dvanácté minuty, kdy se prosadil Bouček. Slavia B tlačila, ale vyrovnat nedokázala.
90+4'
90+1'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází David Kůžel, přichází Jan Bíba.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Alexandr Bárta, přichází Vojtěch Šilhan.
89'
Další zakončení sešívaných fotbalistů znovu skončilo nad, dnes slávistům štěstí příliš nepřeje.
88'
Rezerva Slavie obléhá vápno Králova Dvora, ale zatím bezvýsledně, čas se sešívaným krátí.
86'
Žlutou kartu dostává Tomáš Šebek (FK Králův Dvůr).
84'
Utkání nabírá na emocích, Červ nyní spadl ve vápně a dožadoval se penalty, hráči Králova Dvora zase byli přesvědčeni o jeho nafilmovaném pádu.
82'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Michal Procházka, přichází David Šolaja.
80'
Žlutou kartu dostává Nedžad Zinhasovič (SK Slavia Praha B).
78'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Martin Douděra, přichází Michal Kubáň.
76'
Po akci Nabiyeva se do šestnáctky dostal Rondić, jeho střela nenašla cestu mezi tři tyče.
74'
Ve velké šanci Rondić, ale ani nyní to není gól!
73'
Po další občerstvovací pauze rozehrává Králův Dvůr, nepřesností se ale o míč rychle připravil.
71'
Cábelíci nyní nechali úplně volného Bártu, jeho hlavičkový pokus také nenašel cestu do brány.
69'
Rudolf Novák nyní vyhlavičkoval téměř jistou branku, Rondić se může jen chytat za hlavu.
65'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází David Macháček, přichází Miroslav Podrazký.
61'
Rychlý brejk hostů se snažil zakončit vtipným lobem kapitán Balšánek, Markovič se ale nachytat nenechal a míč chytil.
59'
Rychlostní souboj Kůžela se Švecem lépe vyzněl pro slávistického beka, který tělem odstavil útočníka hostů.
57'
Imad Rondić při útočné snaze fauloval Nováka, rozehrávat bude Krček.
55'
Hošek nyní nepřesvědčivě odvrátil míč, který nakonec znamená roh pro Králův Dvůr.
53'
Nabiyev to zkoušel po zemi, ale Krček znovu neomylně zasáhl, další roh pro Slavii B.
53'
Slavia je v tlaku, zkouší však zatím pouze střelbu z dálky, nyní to byl Hošek, který zamířil mimo.
51'
Žlutou kartu dostává Jakub Blažek (FK Králův Dvůr).
49'
Další střela Koska ale znovu pouze do míst, kde stál brankář Krček.
48'
Po centru nebezpečně zakončoval z voleje Zinhasovič, jeho střelu s vypětím všech sil vyrazil Krček mimo.
47'
Martin Douděra nyní nastřelil břevno!
46'
Ihned na začátku poločasu byl trefen míčem do obličeje Michal Švec, který musel být ošetřován, bude ale nadále pokračovat ve hře.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Tomáš Vincour, přichází Nedžad Zinhasovič.
46'
Sešívaná rezerva zatím tahá za kratší konec a prohrává na domácí půdě s Královým Dvorem 0:1. Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Zakončení Krejdla zamířilo pouze do rukavic Markoviče, který si připsal další úspěšný zákrok.
43'
Trenér domácích Martin Hyský je dle jeho slov nespokojený s častým předržováním míče, slávisté by se měli snažit hru zrychlit.
41'
Další pokus ze střední vzdálenosti, nyní z kopačky Douděry, ale ani nyní se příznivci Slavie v aréalu Na Chvalech neradují.
39'
Kosek je zatím velice aktivní, nyní se obtočil v šestnátce kolem Boučka a zakončil, jeho střela se ale nevešla mezi tři tyče.
37'
Na centr Daniela Koska o chlup nedosáhl Imad Rondić, Krček tak v klidu míč pokryl.
34'
Pražané zatím dost chybují v přechodové fázi, nyní se ale postupnou kombinací dostali až do vápna, kde se ke střele odhodlal Červ, ale bude z toho jen další roh.
32'
Jakub Markovič měl nyní lehké potíže s hlavičkou útočníka Kůžela, vyrazil ji proto jen nad brankou na rohový kop.
30'
Imad Rondić si počínal ve vápně nedovolně, když fauloval brankáře Krčka, rozehrávat bude Králův Dvůr.
28'
O další zakončení se postaral levý bek Slavie Daniel Kosek, jeho střela ale ani nedošla ke Krčkovi, jelikož byla zblokována.
25'
Rozhodčí Šimeček poslal oba týmy se občerstvit, zároveň probíhá na obou lavičkách předávání taktických pokynů do další hry.
23'
Slávisté jsou ale zatím aktivnější a posílají do Krčkova vápna velké množství centrů, ani jeden však zatím nebyl využit.
21'
Další rychlý kontr hostů založil Osvald s Kůželem, centr prvního jmenovaného ale dokázal stáhnout Markovič.
19'
Lukáš Červ byl nyní dlouho ošetřován, nakonec to však vypadá dobře a bude pokračovat v zápase.
17'
Kužel se uvolnil na levé straně a po následné kličce do středu se pokusil prosadit, Markovič však byl připraven na svém místě a míč lapil.
14'
K dalekonosnému pokusu nyní z nějakých třiceti metrů natáhl Vincour, vypadalo to, jako kdyby ihned chtěl odčinit svoje zaváhání z před několika okamžiků, jeho pumelici vyrazil do bezpečí Krček.
12'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
První roh kapitána Balšánka odvrátil hlavou kapitán domácích Vincour jen k JOSEFU BOUČKOVI, který ho pohotově poslal za Markovičova záda – 0:1.
10'
Brankář Jiří Krček nyní zasáhl proti centru velice nejistě, žádné problémy pro Králův Dvůr z toho ale nevyplynuly.
8'
Probíhá zatím vyrovnané utkání, žádný z týmů se zatím nedostal do vyloženější šance.
6'
Bývalý hráč Slavie Daniel Krejdl si nyní pohrál na pravé straně s obráncem Koskem, jeho následný přízemní centr ale odvrátila obrana Slavie B.
5'
Tomáš Vincour chyboval v rozehrávce a dopředu se hnal po levé straně Tomáš Šebek, sešívaní fotbalisté ho ale dokázali uhlídat.
3'
Douděra zkoušel zakončovat ze střední vzdálenosti, jeho pokus zamířil mimo.
2'
Žlutou kartu dostává David Macháček (SK Slavia Praha B).
1'
Hosté se snažili o první ofenzivní aktivitu, míč se ale dostal až za postranní čáru.
1'
Důležitá informace ze sestavy hostů, Martin Kraus přicestoval s týmem, ale nebude připraven nastoupit, Králův Dvůr tak v zápase nebude moct využít služby svého nejlepšího střelce.

SK Slavia Praha B: Markovič – Švec, Vincour (C), Bárta, Nabiyev, Kosek, Červ, Douděra, Macháček, Hošek, Rondić
Náhradníci: Radotić – Mach, Kubáň, Podrazký, Zinhašovič, Janoušek, Šilhan

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Blažek, Procházka, Šebek, Balšánek (C), Osvald, Krejdl, Kůžel
Náhradníci: Špicl – Zelenka, Bíba, Bican, Šolaja, Černý

Rozhodčí: Šimeček – Nedvěd, Kyncl.
Rezerva Slavie pod vedením Martina Hyského má zatím shodnou zápasovou bilanci. Dvě vítězství a jednu porážku. V prvních dvou kolech a dvou malých pražských derby porazili slávisté Admiru 7:2 a Loko Vltavín 4:0. V minulém kole se Pražané představili v Domažlicích a v parádní přestřelce podlehli domácí Jiskře 3:4. Nejlepším střelcem Slavie B je Farid Nabiyev se třemi přesnými zásahy.
Do východního cípu Prahy přijíždí Králův Dvůr v celkem dobrém rozpoložení. Středočeský celek v probíhající sezóně je zatím doma neporažený a připsal si shodné výhry 3:2 nejprve nad Štěchovicemi, a poté nad Pískem. Ve druhém kole zajížděli Cábelíci poprvé do Prahy, na Spartě ale podlehli soupeři 1:4. Hosté se tak chystají na druhý výlet do hlavního města. Ve středu se ještě hosté střetli v rámci druhého kola MOL Cupu s druholigovou Duklou a po boji prohráli 0:2. Nejlepším střelcem týmu je po třech kolech bývalý hráč Bohemians 1905 a Příbrami Martin Kraus, který se prosadil třikrát.
Dobrý den z Horních Počernic, soubor Martina Hyského přivítá na domácí půdě soupeře z Králova Dvora, bude mi ctí Vás tímto zápasem provést.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.