ČFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia B : Hostouň - 14. září 2019   09:30

Slavia B
Slavia B
10' Vincour  • 11' Rondić  • 34' Douděra  • 38' Rondić
4:0
(4:0)
Hostouň
Hostouň
Slavia B
Sirotník – Švec, Vincour (C), Nabiyev (81. Janoušek), Kosek (68. Šilhan), Červ (72. Zinhasovič), Douděra (59. Kubáň), Hošek, Vaněk (59. Zeronik), Vít, Rondić
Radotić – Podrazký
Kubec – Štrincl, Cihlář
Sportovní areál Na Chvalech
Hostouň
Czehowsky – Krupička (46. Vašák), Trapp (C), Dosoudil, Charvát (46. Borák), Lohoyda (46. Hovorka), Vojtěšek, Kabele, Kolmistr (70. Vegricht), Hájek (70. Gajecký), Baratynskyy
Plecitý

Z Horních Počernic se s vámi loučí Martin Kamenik a přeje vám příjemný víkend.
Slavia B přesvědčivě poráží Hostouň 4:0 po skvělém prvním poločase, ve kterém se trefili Tomáš Vincour, Martin Douděra a dvakrát Imad Rondić. Slávisté byli dnes lepším týmem a vítězství si ve druhém poločase již jen hlídali. Hosté se tedy vrací domů s prázdnou a na další body tedy budou muset čekat minimálně do dalšího víkendu.
90'
90'
Brankář Patrik Czehowsky centr sešívaných vyboxoval do bezpečí, utkání spěje ke svému konci.
89'
Na pravé straně se dobře uvolnil Janoušek, jeho centr dokázal zblokovat Dosoudil, rohový kop pro červenobílé.
88'
Ještě jeden rohový kop pro Hostouň, který mohl změnit skóre, slávisté se ale i přes malý závar dokázali ubránit.
87'
Kubáň se snažil za obranu hostů vysunout Rondiće, ten byl ale v těsném ofsajdu, který sudí Štrincl odmával.
84'
Pražané stále kombinují s míčem na svých kopačkách a čas utíká, hosté po vystřídání ztratili elán z počátku druhé půle a utkání se nyní spíše již jen dohrává.
82'
Zinhasovič měl v souboji s Baratynskyym velkou fyzickou nevýhodu a možná také proto se sešívaný mladík dopustil nedovoleného zákroku.
81'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Farid Nabiyev, přichází Jiří Janoušek.
80'
Farid Nabiyev hraje opět ve velké pohodě, nyní obráncům hostů nasadil dvoje housle, ve finální fázi mu ale míč utekl a Czehowsky ho dokázal sebrat.
79'
Ke krásnému projektilu natáhl z velké dálky Martin Vojtěšek, jeho pozdrav Sirotníkovi skončil na břevně červenobílé svatyně!
77'
Červenobílí se však provinili útočným faulem a připravili se tak o možnost zakončení.
76'
Rondić vyslal na zteč novice na hřišti Zinhasoviče, obránce hostů dokázal jeho únik pokrýt a odvrátil míč na rohový kop.
74'
Po dlouhých minutách hry rozkouskované častými střídáními se Slavia B znovu dostala na dostřel k Czehowskému, Zeronik ale nedokázal předložit míč ve vápně čekajícímu Rondićovi.
72'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Nedžad Zinhasovič.
70'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Štěpán Hájek, přichází Vojtěch Gajecký.
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vladimír Kolmistr, přichází Lukáš Vegricht.
68'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Daniel Kosek, přichází Vojtěch Šilhan.
66'
Žlutou kartu dostává Michal Hošek (SK Slavia Praha B).
65'
Michal Kubáň přesným centrem našel v pokutovém území hlavu Rondiće, který však svým pokusem trefil pouze břevno!
64'
Přímý kop z levé strany rozehrával Zeronik, jeho střela skončila na rukavicích Czehowského, který míč vyboxoval do bezpečí.
63'
Zkušený exligový fotbalista Radek Dosoudil nyní fauloval střídajícího Kubáně, nutno podotknout, že sám Dosoudil se poté za svým soupeřem vydal a omluvil se mu, pěkné gesto fair-play.
62'
Slávisté znovu zahrozili, nepovedená střela z dálky od Vincoura si našla cestu k Rondićovi, ten jí dokázal precizně sklepnout na Nabiyeva, jeho pokus levou nohou ale neměl parametry na to, aby Czehowského vážněji ohrozil.
60'
Jiří Kabele natáhl ke střele z pětadvaceti metrů, jeho střela ale zamířila vysoko nad branku Sirotníka, který mohl zůstat v klidu.
59'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Michal Vaněk, přichází Jakub Zeronik.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Martin Douděra, přichází Michal Kubáň.
57'
Na ofenzivní výlet se vydal Petr Trapp a jeho centr měl gólové parametry, Štěpán Hájek ale na míč o krok nedosáhl!
55'
Nejlepší střelec Slavie B Farid Nabiyev nyní skončil na hrací ploše, po chvíli se ale zvedl a bude pokračovat nadále v utkání.
52'
Ta však vzala tychle za své, Slavie B se znovu hnala do ofenzívy, nepřesný pas na Nabiyeva ale celou snahu zhatil i na straně sešívaných,
51'
Kolmistr byl nyní v hlavičkovém souboji faulován Hoškem, další možnost pro Hostouň.
49'
Hostouň ale začala ve druhé části hry sympaticky a snaží se o snížení skóre, dopředu se nyní tlačil Kabele, jeho prostrčení na Hájka ale dokázal sebrat Sirotník.
47'
Matěj Vít se v úvodním útoku druhého poločasu snažil roztáhnout hru na Michala Hoška, obrana hostů ale dokázala pas zblokovat.
46'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vojtěch Krupička, přichází Marek Vašák.
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Karel Charvát, přichází Tomáš Borák.
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Mykhaylo Lohoyda, přichází Petr Hovorka.
46'
Slavia B je zatím jasně lepším celkem a po právu vede nad hostem ze středočeského kraje 4:0. Hostouň si v podstatě vypracovala jen střelu Lohoydy, jinak toho hosté v ofenzivní části zatím moc nepředvedli. Hosté budou muset hodně přidat, aby s výsledkem zde na Xaverově ještě něco udělali. Druhý poločas začne přibližně v 10:35 a k jeho sledování jste srdečně zváni.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá nad rámec hrací doby jednu minutu.
44'
Slávisté nadále obléhají obranu hostů, ti se již soustředí pouze na uhájení vlastní poloviny a žádné větší útoky nepodnikají.
42'
Z přímého kopu se soubor Martina Hyského prosadit nedokázal, rozehrávat bude Patrik Czehowsky.
40'
Jiří Kabele teď i trochu z frustrace fauloval Michal Vaňka, který si dobře kryl balón, další standartní situace pro Slavii B.
38'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!
Hostouň znovu propadla v defenzívě. Douděra od poloviny hřiště postupoval sám na Czehowského, nepovedlo se mu však brankáře hostů obhodit, míč se ale odrazil přesně k IMADU RONDIĆOVI, který dokázal ze třiceti metrů trefit opuštěnou bránu – 4:0.
36'
Sešívaní fotbalisté stále diktují tempo hry, nyní však ztratil míč na útočné polovině Nabiyev, červenobílí se tak museli rychle vracet s útočícím Lohoydou, jeho projektil levou nohou nakonec musel Sirotník vyrazit na rohový kop.
34'
Krásná akce domácích. Na levé straně pláchl Lohoydovi levý bek Slavie B Daniel Kosek, který poté krásnou střílenou přihrávkou vybídl k zakončení MARTINA DOUDĚRU, ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil a uklidil míč k tyči – 3:0.
31'
Tempo hry trochu opadlo, po odvráceném centru Nabiyeva se do zakončení ze střední vzdálenosti dostal Matěj Vít, jeho pokus ale skončil nad brankou.
28'
Sešívaní se dostali do brejku, který zakončil centrem do pokutového území Kosek, Rondić si však v souboji s brankářem Czehowskym počínal nedovoleně.
26'
Radek Dosoudil nyní zastavoval Víta na hranici faulu v pokutovém území, jeho skluz byl načasovaný nešťastně, rozhodčí Kubec ovšem pokutový kop neodpískal.
24'
Rohový kop rozehráli slávisté na krátko, následný centr si našel Imad Rondić, jeho hlavička ale byla dost nedůrazná a brankář Czehowsky si ji v klidu stáhl ze vzduchu.
23'
Červův centr na do šestnáctky dokázala obrana středočeského celku odvrátit na rohový kop.
22'
Kapitán hostů Petr Trapp nyní chyboval v rozehrávce, nastalé problémy musel řešit Kabele pouze za cenu dalšího nedovoleného zákroku.
20'
Vít byl nejprve faulován Charvátem, po rychlé rozehrávce červenobílých ale nestihl míč na hrací ploše, od branky bude rozehrávat Patrik Czehowsky.
17'
Slávisté napadají stále vysoko, pod tlakem nyní musel rozehrávat Radek Dosoudil, který nedal příliš příjemnou přihrávku Kabelemu, od něj se míč odrazil naštěstí pro Hostouň zpět k Dosoudilovi, který byl faulován Rondićem.
15'
Domácí se ale i vinou několika nepřesností o tlak připravili, stále však pokračují na míči a snaží se vymyslet nějaké finální řešení.
13'
Pražané pokračují ve vysokém presinku, který hostům dělá velké problémy, jen s obtížemi nyní Dosoudil odvrátil míč na rohový kop.
11'
Nepříjemné minuty pro hostující Hostouň. Rezerva Slavie pokračovala v tlaku. Z levé strany naložil pod sebe balón Vít, jeho přihrávku si našel IMAD RONDIĆ a po několika dotycích tvrdou pumelicí prostřelil Czehowského – 2:0.
10'
Slávisté se dostávají do vedení. Po přiťuknutí Rondiće se prosazuje tvrdou ranou na přední tyč TOMÁŠ VINCOUR, který absolvoval dlouhý výlet dopředu, Slavii to ale přineslo kýžené ovoce – 1:0.
8'
K odraženému míči po centru Červa se dostal Nabiyev, jeho projektil ale zblokovala obrana hostů.
6'
Subtilní Matěj Vít si při svém počínání s míčem trefil hrací předmět do ruky, to neušlo pozornosti rozhodčího Kubce, který ihned tento přestupek odpískal.
5'
Michal Vaněk se snažil najít průnikovou přihrávkou vlevo naběhnutého Daniela Koska, ten byl ale přistižen v ofsajdovém postavení.
4'
Kabele zastavil Nabiyeva pouze za cenu faulu, zastavil však rychlý kontr Slavie, který se mohl dále nebezpečně rozvíjet.
3'
Vladimír Kolmistr se dostal do úniku na levé straně hřiště, sešívaní ho museli zastavit pouze za cenu nedovoleného zákroku.
2'
Ihned na začátku duelu se ve skluzu srazil Lukáš Červ s jedním ze soupeřů Hostouně, po krátkém ošetření ale budou oba připraveni pokračovat ve hře.
1'

SK Slavia Praha B: Sirotník – Švec, Vincour (C), Nabiyev, Kosek, Červ, Douděra, Hošek, Vaněk, Vít, Rondić
Náhradníci: Radotić – Kubáň, Podrazký, Zinhasovič, Zeronik, Janoušek, Šilhan

TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Krupička, Trapp (C), Dosoudil, Charvát, Lohoyda, Vojtěšek, Kabele, Kolmistr, Hájek, Baratynskyy
Náhradníci: Plecitý – Vašák, Gajecký, Borák, Hovorka, Vegricht

Rozhodčí: Kubec – Štrincl, Cihlář.
Rezerva Slavie se po nadějném začátku poněkud zadrhla. V posledních třech kolech sešívaní nedokázali zvítězit. Ideální čas na změnu se naskýtá právě v šestém kole, protože hosté na tom jsou ještě o poznání hůře. Bude zajímavé sledovat, jestli rezerva sešívaných posílí o někoho z A-týmu, který se bude připravovat na domácí duel se Slováckem.
Hosté se zatím nemohou ve vyšší soutěži příliš chytnout, jediný bod zatím vybojovali v domácím zápase se Štěchovicemi, kterým podlehli až na pokutové kopy. Skóre středočeského celku je zatím dost negativní a družina kapitána Tomáše Marka to bude chtít změnit na Xaverově proti pražské Slavii. Na hřišti by se měla objevit i taková jména jako Petr Trapp a Radek Dosoudil, tedy hráči, kteří mají sešívanou minulost.
Pěkný den z Horních Počernic, v dopoledním utkání se nám představí dva týmy, které budou mít v sezóně odlišné starosti. Hostouň je zatím na beznadějně posledním místě, to Slavia B je ve středu tabulky, její ambice ale míří daleko výše.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:30.