ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia B : Příbram B - 28. září 2019   16:00

Slavia B
Slavia B
33' Zeronik  • 42' Rondić
2:1
(2:1)
Příbram B
Příbram B
27' Stuparevic
Slavia B
Markovič – Hošek, Švec (27. Vít), Douděra, Kosek (63. Šilhan) – Zinhasovič (C), Červ – Joao Felipe (56. Kubáň), Nabiyev (71. Vaněk), Zeronik – Rondić
Bárta, Podrazký – Radotić
Grimm – Janoch, Kříž
Sportovní areál Na Chvalech
200 diváků
Příbram B
Melichar – Jelínek, Puchmertl, Vilotič, Antwi, Vlček (C), Janota, Hájek (46. Mezera), Ptáček, Stuparevic, Belej (81. A. Rohlík)
Mišun, Šíma, D. Rohlík – Trnka

90+2'
86'
Žlutou kartu dostává Mezera (1. FK Příbram B).
81'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Belej, přichází A. Rohlík.
71'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Vaněk, přichází Nabiyev.
63'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Kosek, přichází Šilhan.
56'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Kubáň, přichází Joao Felipe.
46'
Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Hájek, přichází Mezera.
46'
45'
42'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!
A Pražané se dostávají do vedení, k pokutovému kopu se postavil IMAD RONDIĆ a překonal brankáře Melichara – 2:1.
33'
Domácí celek vyrovnává, prosazuje se mladý křídelník JAKUB ZERONIK – 1:1.
27'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Švec, přichází Vít.
27'
Tým Příbram B právě vstřelil branku!
Autorem branky je FILIP STUPAREVIC – 0:1.
1'
Vážení diváci, velice se vám omlouváme, utkání však z technických důvodů bude přenášeno pouze formou změn stavu.

SK Slavia Praha B: Markovič – Hošek, Švec, Douděra, Kosek – Zinhasovič (C), Červ – Joao Felipe, Nabiyev, Zeronik – Rondić
Náhradníci: Bárta, Kubáň, Podrazký, Šilhan, Vaněk, Vít – Radotić

1. FK Příbram B: Melichar – Jelínek, Puchmertl, Vilotič, Antwi, Vlček (C), Janota, Hájek, Ptáček, Stuparevic, Belej
Náhradníci: A. Rohlík, Mišun, Šíma, Mezera, D. Rohlík – Trnka

Rozhodčí: Grimm – Janoch, Kříž.
Slavia B se bude chtít přiblížit čelu tabulky, takže se bude jistě snažit o získání třech bodů z tohoto utkání. Slávisté nyní ztrácí na dvojblok Táborsko – Sparta B šest bodů. Minulý víkend si rezerva Slavie přivezla vítězství 2:1 z Karlových Varů. Nejlepším střelcem je s pěti brankami Farid Nabiyev.
Hosté přijíždějí do Prahy s cílem ukořistit nějaký ten bod. Příbramský celek se nachází v tabulce na jedenáctém místě s osmi body. V minulém kole Příbram B padla na domácím hřišti po penaltách s Pískem. Nejlepším střelcem týmu je Martin Polák se dvěma trefami.
Hezký den všem fotbalovým fanouškům! V rámci osmého kola ČFL skupiny A přivítá domácí Slavia B rezervu Příbrami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.