ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia B : Táborsko - 13. října 2019   10:15

Slavia B
Slavia B
15' Rondić  • 72' Vaněk
2:1
(1:0)
Táborsko
Táborsko
87' Vandas
Slavia B
Sirotník – Bárta, Toula, Podrazký, Zinhasovič (C), Křišťan, Joao Felipe (75. Hroník), Janoušek, Šilhan, Vaněk (75. Eichler), Rondić
Radotić – Vincour, Hroník, Kneifel, Eichler
Dujsík – Hájek, Šedivka
Sportovní areál Na Chvalech
Táborsko
Pecháček – Navrátil (C), Penc, Kučera, Mpondo (57. Vandas), Tolno (61. Sarori), Musiol, Vozihnoj (61. Novák), Conde (78. Schramhauser), Smetana (83. Rydval), Almeida
Zadražil – Rydval, Schramhauser, Novák, Vandas, Sarori, Jáša

Rezerva Slavie si nakonec z dnešního duelu odnese všechny tři body, po brankách Rondiće a Touly zvítězili slávisté 2:1, jedinou branku hostů vstřelil Vandas. Děkujeme vám za sledování duelu a u fotbalu někdy příště na počtenou!
90+2'
90+1'
Do úniku ještě mířil Kniefel, obrana Táborska dokázala míč odvrátit na autové vhazování.
90'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Adam Toula, přichází Jonáš Kneifel.
89'
Hosté mačkají slávisty jako pomeranč a snaží se vybojovat alespoň bod z dnešního zápasu, Pražané však zatím brání velice dobře.
87'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Hoste snižují stav zápasu. PAVEL VANDAS dokázal protlačit míč za Sirotníka a máme zaděláno na zajímavý závěr – 2:1.
86'
Po rohovém kopu se k hlavičkovému zakončení dostal Zbyněk Musiol, v nevýhodné pozici ale zamířil pouze mimo tři tyče Sirotníkovy branky.
85'
Hosté stupňují tlak, po faulu Hroníka musel míč odvracet na rohový kop Miroslav Podrazký.
83'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jiří Smetana, přichází Filip Rydval.
82'
Toula vybojoval míč na Smetanovi a postupoval z pravé strany sám na Pecháčka, svůj pokus ale nedokázal vměstnat mezi tři tyče a míč letěl pouze do boční sítě.
80'
Marek Novák si dokázal dobře pohlídat ofsajdové postavení a mířil na Sirotníka, jeho zajímavá střela skončila na tyči!
78'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Oumar Conde, přichází Patrik Schramhauser.
76'
Musiol byl nedovoleně zastaven Hroníkem, následnou standardní situaci poslal do vápna Kučera, nikdo z hráčů Táborska ale na míč nedosáhl.
75'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Joao Felipe, přichází Lukáš Hroník.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Michal Vaněk, přichází David Eichler.
73'
Ale i Táborsko bude ještě zlobit, nyní na centr z pravé strany nedosáhl Musiol.
72'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!
Nyní to sešívaným vyšlo, Joao Felipe z pravé strany poslal pumelici na Pecháčka, který dokázal míč vyrazit pouze před sebe a po několika odrazech nakonec dokázal míč do branky dopravit MICHAL VANĚK – 2:0.
70'
Sirotník nyní včasým vyběhnutím pomohl Podrázkému a zklidnil hru chycením míče do svých rukavic.
68'
A nyní se mohlo slavit i na straně Slavie, ta se vymanila z tlaku a postupovala k Pecháčkovi, centr na zadní tyči ale nedokázal přesně usměrnit Felipe.
67'
Sirotník nyní nevyběhl na centr vůbec dobře a musel poté hasit dva pokusy, nejprve se ho snažil překonat Smetana, toho dokázal Sirotník vychytat, druhá střela hráčů Táborska poté skončila nad!
65'
Červenobílý celek se nyní nachází pod velký tlakem a Slavia se soustředí na uhájení vlastní šestnáctky.
62'
Slávisté nyní mohli mířit dopředu, celou nadějně vzhlížející situaci ale pokazil nepřesnou přihrávkou šajtlí Rondić.
61'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Emmanuel Tolno, přichází Ahmed Sarori.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Marek Novák.
59'
Velké emoce vzbudil loket Navrátila na zátylku Křišťana, tato situace se nelíbila zejména trenéru domácích Martinu Hyskému, který se vehemetně dožadoval odpískání, u rozhodčích ale nepochodil.
57'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Toutou Mpondo, přichází Pavel Vandas.
55'
Další střela, tentokrát z dílny Felipeho, zamířila pouze nad, Pecháček mohl zůstat v klidu.
54'
Na opačné straně hřiště zahrozil Leoš Vozihnoj, z úhlu ale trefil pouze prostor, kde stál Sirotník, který si tak připsal úspěšný zákrok.
53'
Po dobře zahraném rohovém kopu se dostal do zakončení Šilhan, jeho hlavička ale zamířila mimo.
52'
Felipe dobře táhl brejk sešívaných a ve vápně ještě popostrčil míč Toulovi, dobrý skluzem ale celou situaci vyřešil Almeida.
50'
Hostující celek je v mírném tlaku, nyní se Slavia dokázala osvobodit a dobře rozehrát, akci domácích ale zastavil faulem na Křišťana Conde.
48'
Musiol předskočil ve vápně jednoho z bránících slávistů a dokázal hlavičkou zakončit, jeho pokus skončil vedle, Táborsko ale mohlo ještě rozehrávat roh, ten dokázali s vypětím všech sil Pražané ubránit.
46'
Úvod druhé pětačtyřicetiminutovky zahájil dlouhý nákop Podrazkého, na ten nikdo ze sešívaných ale nedokázal reagovat.
46'
Slávisté, možná trochu překvapivě, vedou po prvním poločase nad Táborskem 1:0 po brance Imada Rondiće. Převážně se jinak hraje ve středu pole, i hosté měli své šance, ani jednu však nedokázal Toutou Mpondo proměnit. Druhý poločas začne přibližně v 11:16 a k jeho sledování jste srdečně zváni.
45+1'
43'
Navrátil na polovině zajel skluzem do útočníka Slavie Rondiće, kapitánu Táborska se odpískání příliš nelíbilo, ale již se pokračuje dále ve hře.
41'
Slávisté dobře rozkombinovali na hranici poloviny hřiště, po otočení těžiště hry ale Vaňkův dlouhý míč zamířil pouze do rukavic Pecháčka.
39'
Zinhasovič vystoupil proti jednomu z hostujících hráčů, míč však nakonec vybojovat nedokázal, za ním ale vznikla mezera, které se snažil využít Mpondo, jeho obstřel z hranice velkého vápna ale zamířil kousek vedle levé tyče.
37'
Mpondo nyní pláchl sešívané obraně a nezastavil ho ani špatně načasovaný skluz Janouška, všechno musel ze strany Slavie uhasit až dobrým zákrokem Sirotník.
36'
Křišťan se snažil dostat míč do vápna na Toulu, to se mu povedlo, Toula byl ale dobře bráněn a tísněn nedokázal zakončit přesně.
35'
Joao Felipe si dokázal dobře obhodit jednoho z hráčů Táborska, který ho musel faulovat, všechno vzrušení ale bylo zbytečné, dle pomezního sudího již Felipe opustil s míčem hrací plochu, vhazovat bude Táborsko.
33'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Tolno (FC MAS Táborsko).
31'
Sešívaní se pomocí odkopu Zinhasoviče a dobře pracujícího Touly dostali z tlaku Táborska a sami se pokusili zahrozit, ale i obrana hostů zapracovala dobře.
29'
Rondić nedokázal zpracovat dlouhý míč z pravé strany, hrací předmět se ale přesně odrazil k nohám Joaa Felipeho, který se pokusil vypálit z první, jeho střela ale skončila na bránícím Navrátilovi.
27'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Šilhan (SK Slavia Praha B).
25'
Nyní slávisté museli vyřešit nepříjemný závar před vlastní brankou, dokázali si ale poradit a Zinhasovič nekompromisně odkopl míč do bezpečí.
23'
Hra se poměrně rychle přelévá z jedné strany na druhou, na větší ohrožení jedné z branek však čekáme marně.
21'
Toutou Mpondo se snažil po pasu Condeho znovu zaběhnout za obranu sešívaných, ani nyní se ale nevyvaroval postavení mimo hru.
19'
Vozihnoj byl znovu faulován, tentokrát se Táborští snažili o postupnou rozehrávku akce po faulu na mladého křídelníka, slávisté se ale dokázali ubránit.
18'
Táborsko se dokázalo zásluhou Mponda osvobodit a ubránilo rohový kop Slavie.
17'
Pražané hrozí i nadále, tentokrát se z volného přímého kopu snažil prosadit Podrazký, jeho výbornou střelu vytáhl Pecháček na rohový kop!
15'
Rezerva Slavie se dostává do vedení! Slávisté si vybojovali míč a poslali ho dopředu na Felipeho, který ho ještě ideálněji předložil IMADU RONDIĆOVI, který v podstatě zakončoval do prázdné brány – 1:0.
11'
Slávisté zahrozili po Šilhanově dlouhém křížném pasu, a byl to zřejmě Imad Rondić, který nedokázal trefit míč čistě, navíc útočník Slavie B netrefil ani branku.
9'
Dlouhý míč Condeho na zaběhnutého Mponda skončil postavením mimo hru, rozehrávat bude Slavia.
7'
Mpondo pelášil po levé straně dopředu, dokázal se vyhnout ofsajdovému postavení a centroval balón do pokutového území na Musiola, toho dobře pokryli vracející se obránci domácích.
5'
Slavia nyní pěkně zakombinovala ve středu hřiště, celá akce ale skončila u nepřesného přenesení hry Křišťana.
4'
Na postech stoperů dnes za sešívané alternují středopolaři Podrazký a Zinhasovič, jde vidět, že Musiol s Mpondem budou mít výškovou převahu, uvidíme, jak se s tím obrana Slavie dokáže popasovat.
3'
Tvrdý souboj dvou sedmnáctek vyzněl lépe pro Vozihnoje, Janoušek ho totiž zastavil nedovoleně.
2'
Slávisté se ihned s vervou zakousli do svého soupeře, první šanci ale měli hosté, Mpondo si dobře zaběhl za obranu Slavie a chtěl přehodit nejistě vybíhajícího Sirotníka, s ním ale přestřelil i branku Slavie.
1'

SK Slavia Praha B: Sirotník – Bárta, Toula, Podrazký, Zinhasovič (C), Křišťan, Joao Felipe, Janoušek, Šilhan, Vaněk, Rondić
Náhradníci: Radotić – Vincour, Hroník, Kneifel, Eichler

FC MAS Táborsko: Pecháček – Navrátil (C), Penc, Kučera, Mpondo, Tolno, Musiol, Vozihnoj, Conde, Smetana, Almeida
Náhradníci: Zadražil – Rydval, Schramhauser, Novák, Vandas, Sarori, Jáša

Rozhodčí: Dujsík – Hájek, Šedivka.
Domácí rezerva Slavie se snažila v minulém kole vrátit vítěznou vlnu, na Motorletu se jí to ale nepodařilo, protože padla těsně 1:2. Slávisté jsou na patém místě v tabulce a v domácím prostředí padli pouze s Královým Dvorem, jinak doma sbírají jen výhry. Nejlepším střelcem Slavie B je Farid Nabiyev, který vstřelil pět branek.
Táborsko zatím neohroženě kráčí za vítězstvím v soutěži, po devíti kolech má na kontě sedm vítězství a jen pouhé dvě remízy. V posledním kole se představilo Táborsko doma v jihočeském derby s Pískem. Lídr tabulky přesvědčivě zvítězil 4:0. Nejlepším střelcem týmu je Toutou, který dokázal vstřelit již sedm branek.
Příjemný den z Horních Počernic! Zveme vás ke sledování desátého kola ČFL skupiny A, na stadionu Na Chvalech bude k vidění šlágr tohoto kola. Do Prahy přijíždí lídr tabulky FC MAS Táborsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.