ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Slavia B - 19. října 2019   11:00

Štěchovice
Štěchovice
4' Kučera
1:3
(1:1)
Slavia B
Slavia B
45' Janoušek   • 80' Rondić   • 89' Rondić
Štěchovice
Kohoutek – Busta, Švejda (C) (90. Obermajer), Košata (69. Nehoda), Pavlík, Kučera, Volešák (77. Woitek), Batka, Novák, Jakobovský (82. Štědronský), Těžký
Grégr – Hašek, Štědronský, Nehoda, Obermajer, Woitek
Hájek – Drábek, Hanáková
245 diváků
Slavia B
Radotić – Nabijev (90+1. Krobot), Podrazký, Zinhasović (C), Douděra (46. Zeronik), Janoušek, Šilhan, Vaněk (78. Červ), Hošek (46. Bárta), Vít, Rondić
Bárta, Krobot, Červ, Zeronik, Sirotník

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Slavie, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. I druhý poločas nám přinesl nesmírně zajímavou podívanou, oba celky stále předváděly hezké fotbalové momenty. Na rozhodující branku jsem čekali dost dlouho, deset minut před koncem využil pokutový kop hostující Rondić, který v závěru ještě pečetil vítězství.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Ladislav Krobot.
90'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Michal Švejda, přichází David Obermajer.
89'
Tým Slavia B právě vstřelil branku! Tak přeci jenom tu máme ještě jednu branku! Nabijev se chopil standardní situace, jenomže centr nic nebezpečného nepřinesl. Posléze jeden z domácích chyboval u svého pokutového území, toho soupeř využil k přihrávce před prázdnou branku, kde měl IMAD RONDIĆ snadnou práci.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Dost možná se dočkáme nastaveného času.
88'
Hostující Nabijev si dával s rozehrávkou rohového kopu hodně načas, nakonec jeho centr prolétl až ke vzdálenější konstrukci, kde jednomu ze spoluhráčů moc nechybělo.
87'
Štěchovice se v závěrečných minutách nemohou dostat k brance soupeře, před malým momentem fauloval Woitek. Sešívaní s rozehrávkou nespěchají.
83'
Také jeden z domácích si pomohl nedovoleně, navíc z toho bude nebezpečná standardka pro Slavii. Zřejmě se bude jednat o centrovanou nabídku.
82'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Jakobovský, přichází Matěj Štědronský.
82'
Žlutou kartu dostává Farid Nabijev (SK Slavia Praha B).
81'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Slavia je nesmírně blízko ke třem bodů, jenomže domácí celek má ještě hodně času na vyrovnání.
80'
Tým Slavia B právě vstřelil branku! Sešívaní jdou vůbec poprvé v utkání fo do vedení! K rozehrávce pokutového kopu se postavil IMAD RONDIĆ, který zvolil prudkou ránu k pravé tyči, kam brankář Kohoutek nedokázal dosáhnout.
79'
Je tu pokutový kop pro Slavii!
78'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Michal Vaněk, přichází Lukáš Červ.
77'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Ladislav Volešák, přichází Lukáš Woitek.
76'
Posléze si obrannou povinnost splnil Bárta, který za sebe nepustil protihráče. Nakonec to bylo s faulem, proto budeme svědky standardní situace.
75'
Ou! Zeronik udělal vše dobře, nakonec přihrávka na dlouhou nohu před prázdnou branku Rondićovi, kterému chyběly snad milimetry.
74'
Hra se rychle otočila na opačnou stranu, kde si domácí hráči vybojovali autové vhazování. Po následném centru se natahoval Novák, který nedosáhl.
73'
V pokutovém území mohl opět zakončovat Zeronik, avšak ani v tomto případě mu střela vůbec nesedla. Míč nakonec doskákal do rukavic brankáře.
72'
Hostující brankář Radotić tentokráte rozehrával výhozem na levou stranu, kde operoval s míčem Vít. Druhý jmenovaný nakonec vyprodukoval zpětnou nahrávku.
71'
Zeronik to udělal skvělým způsobem, za pokutovým územím se tlačil do zakončení, jenomže v nejméně vhodný okamžik podklouzl, což nepřineslo nebezpečí.
70'
Na řadu přišel ještě rohový kop z levé strany, po kterém na přední brankové konstrukci hostující Rondić. Mezitím se Slavia dostala zpět na útočnou polovinu.
69'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jakub Košata, přichází Patrik Nehoda.
68'
Slavia mohla jít do vedení! Nabijev táhl nesmírně nebezpečný protiútok, posléze si hodil míč na pravou nohu, jenomže jeho pokus zneškodnil Kohoutek.
67'
Navíc Volešák zkoušel další standardní situaci, která nenašla nikoho ze svých spoluhráčů. Naopak se jako první k míči dostal Bárta, který odklidil balón.
66'
To jsou věci! Podrazký byl v souboji s Pavlíkem o něco pomalejší, za svůj zákrok vidí druhou žlutou kartu, tedy červenou.
65'
Domácí tábor se dožadoval odpískání nedovoleného zákroku, jenomže sudí nechal pokračovat ve hře. To vedlo k centru na Rondiće, který se neprosadil.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, stav je i nadále nerozhodný. Druhý poločas je opět hodně vyrovnaný, v tuto chvíli mají navrch hráči Štěchovic.
59'
Štěchovice se dostaly k pokutovému území, načež jsme sledovali dalekonosné autové vhazování, po kterém se dral do zakončení záložník Volešák.
58'
Finální nahrávka měla na hranici pokutového území najít hostujícího Rondiće, jenomže ten měl k míči daleko. Následovat bude další odkop od branky.
57'
Naopak tentýž hráč zatáhl za záchrannou brzdu, tentokráte ale sudí žlutou kartu nevytasil. I tak budeme sledovat další standardní situaci hostujícího celku.
56'
Kohoutek se tak mohl ujmout rozehrávky od své svatyně. Jeho dalekonosný nákop putoval ke středovému kruhu, kde se Kučera neprosadil ve vzduchu.
55'
Slavia rozehrála standardní situaci po zemi nakrátko. Následně do na sebe vzal Nabijev, který se manévrem dostal kolem protihráče, jenomže míč skončil v zámezí.
54'
Žlutou kartu dostává Michal Švejda (TJ Štěchovice).
53'
Na řadu ale přišel rohový kop z pravé strany, který Volešák rozehrál nakrátko. Jeho nahrávka směřovala na kapitán Švejdu, jenž ale zbytečně chyboval.
52'
Následně jsme sledovali velice pohlednou kombinaci na domácího Nováka, který se natlačil až před brankáře Radotiće, jenž dokázal protihráče vychytat.
51'
Sešívaní vstoupili do druhého poločasu mnohem aktivnějším způsobem, pokus o roztažení hry na pravou stranu nevyšel, naopak včas zasáhl Jakobovský.
50'
Do pokutového území se snesl další centr, na který si pokusil seběhnout také Rondić, jenomže na nabídku nedosáhl. Bude se odkopávat od branky.
49'
Následně si s míčem zahrál také brankář Radotić, kterému se povedlo konstruktivně roztáhnout hru na levou stranu, kde si o nahrávku řekl Zinhasović.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to na sebe vzal Šilhan, přičemž jeho ránu Kohoutek vyrazil pouze před sebe. Domácí brankář si poradil i s dorážkou.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Martin Douděra, přichází Jakub Zeronik.
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Michal Hošek, přichází Alexandr Bárta.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl hned dva přesné zásahy, po jednom na každé straně. O něco aktivnější byli domácí hráči, jenomže soupeř spoléhal na protiútoky, které byly skutečně hodně nebezpečné. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45'
45'
Tým Slavia B právě vstřelil branku! Tak přeci jenom tady máme vyrovnávací branku! Sešívané se doslova natlačili do pokutového území, kde se ke kostrbatému zakončení dostal JIŘÍ JANOUŠEK, který sice mířil doprostřed branky, jenomže brankář Kohoutek nedokázal ani přesto zakročit.
43'
Sešívaní obsadili útočnou zónu, přičemž Douděra spolupracoval s Nabijevem, jehož narážečku dokázal zastavit jeden z pozorných protihráčů.
42'
Domácí hráči zůstali u opačného pokutového území, kde zahrávali další rohový kop. I tentokráte se do zakončení dral Kučera, který nakonec nedoskočil.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Žlutou kartu dostává Jakub Košata (TJ Štěchovice).
39'
Hlavní sudí si všiml dalšího faulu, i tentokráte odpískal ve prospěch Štěchovic. Těžký to navíc zkoušel vysokým nákopem, na který si vyskočil Janoušek.
38'
Aby toho nebylo málo, tak na řadu přišel rohový kop, po kterém zakončoval Kučera. Jeho rána vyvolala rozruch, po kterém jeden z hostů odklidil balón.
37'
Standardní situace se nakonec ujal Volešák, který to zkoušel hezkým centrem na Kučeru, jehož zakončení buď skončilo na tyči, nebo se zaskvěl Radotić.
36'
Slavia se s míčem dostala na opačnou polovinu, kde podnikla další kombinaci. To vedlo k rychlému protiútoku, po kterém fauloval hostující Podrazký.
31'
Máme za sebou třetinu hry, zatím jsme se dočkali jediné branky. Oba celky jsou směrem dopředu nesmírně nebezpečné, Slavia však stále ztrácí branku.
30'
Z toho pramenil rohový kop pro Slavii. Podrazký ho rozehrál nakrátko, načež se po centrované nabídce vrhl Busta, kterému se povedlo odhlavičkovat.
29'
Novák to zkoušel hezkou patičkou na Batku, jenomže tento úmysl přečetl jeden z protihráčů. Následně se Busta velice rychle dostal k hostujícímu Rondićovi.
28'
U svého vlastního pokutového území dobře rozehrál Šilhan, který se na opačné straně pokoušel najít Vaňka, jenž v souboji o míč vybojoval autové vhazování.
27'
K pohotové ráně se navíc dostal domácí Batka, který pořádně protáhl hostujícího brankáře Radotiće. Na řadu přijde rohový kop, který si vezme na starost Kučera.
26'
Před malým momentem jsme sledovali nedovolený zákrok u středového kruhu. Domácí hráči se rozhodli rozehrát narychle, jenomže centr skončil u Víta.
25'
K odraženému míči se jako první dostal Jakobovský, který to ihned zkoušel z velké vzdálenosti. Jeho zakončení vystoupalo hodně nad, Radotić nezasahoval.
24'
Žlutou kartu dostává Miroslav Podrazký (SK Slavia Praha B).
24'
Rondićovo přenesení hry rovněž nebylo z dílny těch nejpřesnějších, míč se totiž dostal pouze na hrudník obránce Pavlíka, který ho stačil odehrát Kohoutkovi.
23'
Janoušek chtěl přeposlat nahrávku na levou stranu, jenomže své nahrávce nedal patřičnou razanci. Tentýž hráč posléze centroval daleko vedle branky soupeře.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabízí atraktivní podívanou. Slavia je v tuto chvíli aktivnější, navíc už několikrát dokázala zahrozit.
21'
Obrannou povinnost si splnil domácí Novák, který se po míči vrhl skvělým skluzem. Následovala vzdušná nabídka, po které hlavičkoval nad kolega Batka.
16'
Zhruba ze třiceti metrů od branky zkoušel své štěstí Nabijev, jehož rána nebyla zas tak špatná. Kohoutek si připsal zákrok, při kterém si byl zcela jist.
15'
Ani další standardka domácích nebyla úspěšná, i tentokráte byl brankář Radotić pozorný. Kus práce navíc odvedl Rondić, kterému se povedlo vybojovat aut.
14'
Štěchovice si zbytečně zahrávaly u vlastního pokutového území, kde to nakonec zvládly na jedničku. Budou to právě domácí hráči, kdo bude vhazovat.
13'
Nabijev nejprve operoval u středového kruhu, posléze se mu podařilo roztáhnout hru na Douděru, po jehož centru hlavičkoval jeden ze spoluhráčů do břevna.
12'
Jenomže standardní situace nebyla rozehrána vůbec dobře. Centr totiž zamířil do rukavic brankáře Radotiće, který ihned založil rychlou protiakci.
11'
Do pokutového území domácích přiletěl celkem dobrý centr, který putoval mimo dosah hráčů v černém. Následně se na druhou stranu vydal Košata, který byl zastaven faulem.
10'
Posléze nekompromisním způsobem jednal Podrazký, který při první příležitosti odpálil míč do zámezí. To znamená, že bude následovat další aut.
9'
U středového kruhu se povedlo zasáhnout Jakobovskému, navíc se jeho celek dostával do útoku po pravém křídle, kde Batka nedosáhl na nahrávku.
8'
Dalekonosné přenesení hry nakonec našlo volného Podrazkého, který pro změnu našel vedle stojícího Janouška, jenž ihned přenášel hru na levou stranu.
7'
Do osobního souboje šel hodně důrazně domácí Košata, nakonec to ale zvládl v rámci pravidel. Sešívaní ihned přenesli hru, Nabijev se ale musí pro míč vracet.
6'
Ke vzdálenější konstrukci se snášela další nebezpečná nabídka, která měla najít Volešáka. Domácí záložník se natlačil do hlavičky, ta byla příliš slabá.
5'
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli vůbec dlouho čekat, domácí hráči udeřili hned ze své první větší šance. Slavie to bude mít hodně složité.
4'
Štěchovice právě vstřelily branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Štěchovice zahrávaly rohový kop z pravé strany, který se dostavil přesně na hlavu ŠTĚPÁNA KUČERY, jeho zakončení putovalo mimo dosah brankáře Radotiće. Obrana Slavie si nyní nepočínala vůbec dobře.
4'
Posléze se za obranou zjevil hostující Rondić, který si sympatickým způsobem navedl míč na pravou nohu, jenomže jeho rána vyletěla daleko vedle branky.
3'
Na vlastní polovině se ujal míče Švejda, který se pokoušel přenést hru na opačnou stranu hrací plochy, kde ale nečíhal žádný z hráčů v pruhovaných dresech.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

TJ Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda (C), Košata, Pavlík, Kučera, Volešák, Batka, Novák, Jakobovský, Těžký
Náhradníci: Grégr – Hašek, Štědronský, Nehoda, Obermajer, Woitek

SK Slavia Praha B: Radotić – Nabijev, Podrazký, Zinhasović (C), Douděra, Janoušek, Šilhan, Vaněk, Hošek, Vít, Rondić
Náhradníci: Bárta, Krobot, Červ, Zeronik, Sirotník

Rozhodčí: Hájek – Drábek, Hanáková.
SK Slavia Praha B

Na opačné straně stojí rezervní tým pražské Slavie, který si vede podstatně lépe, neboť se nachází na sympatické čtvrté pozici. Sešívané mají na svém kontě osmnáct bodů, na vedoucí Táborsko jim schází pouze šest bodů. Hostujícím tým tohoto zápasu má velice dobrou formu, navíc se mu povedlo zvládnout hned čtyři z posledních pěti duelů. Sešívaní navíc dali zapomenout na překvapivou porážku proti Motorletu, ihned v následujícím kole zvládli souboj s vedoucím Táborskem, které porazili poměrem 2:1.
TJ Štěchovice

Fotbalisté Štěchovic se po deseti kolech nacházejí na průběžné jedenácté pozici, přičemž se jim k dnešnímu dni povedlo nasbírat čtrnáct bodů. Štěchovice i tak mají velký náskok před poslední Hostouní, v tuto chvíli je jedná o desetibodový náskok. Domácí celek tohoto zápasu se v posledních týdnech nenachází v úplně ideálním rozpoložení, podařilo se mu vyhrát pouze jeden z posledních čtyř zápasů. Bylo tomu tak celkem překvapivě na hřišti Plzně, od té doby ale přišly na řadu také dvě porážky. Štěchovice tak budou do tohoto zápasu vstupovat v roli mírného outsidera.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi TJ Štěchovice a SK Slavia Praha B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.