ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Teplice U21 : Chlumec nad Cidlinou - 15. listopadu 2019   17:00

Teplice U21
Teplice U21
26' Šup  • 85' Mustafič
2:2
(1:1)

4:5 (PEN)

Chlumec nad Cidlinou
23' Kučera   • 57' Trávníček
Teplice U21
Blažek – Royo (82. Mustafić), Moulis, Nazarov (64. Chodora), Šup (64. Baftijar), Liška, Jindráček, Trubač, Kodad, Hasil, Knapík (C)
Chodora, Baftijar, Švejda, Zárybnický, Mustafić, Vobecký, Němeček
Opočenský – Severýn, Cichra
Na Stínadlech / UMT, Teplice
Dunda – Veselka, Havel, Koubek, Trávníček, Špidlen (C), T. Labík (80. Novotný), Čáp (46. Kučera), Kopáč, Bastin, J. Labík (88. Sedláček)
Petr, Žahourek, Novotný, Sedláček, Kučera, Doležal

Střílení penalt začíná.
90'
Druhý poločas skončil.
90'
Žlutou kartu dostává Moulis (FK Teplice B).
88'
Žlutou kartu dostává Žahourek (FK Chlumec nad Cidlinou).
85'
Tým Teplice B právě vstřelil branku!
Vypadá to, že si oba týmy body rozdělí, protože pět minutek před koncem vyrovnává na 2:2 BENJAMIN MUSTAFIČ.
57'
Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Hostující celek jde znovu do vedení, tentokrát se přesným zakončením prezentoval MICHAL TRÁVNÍČEK.
54'
Žlutou kartu dostává Havel (FK Chlumec nad Cidlinou).
46'
45'
26'
Je vyrovnáno! Bleskově se prosadil DOMINIK ŠUP.
23'
Hosté se dostávají po dvaceti minutách do vedení 1:0. Prosadil se JIŘÍ KUČERA.
18'
Žlutou kartu dostává Jan Labík (FK Chlumec nad Cidlinou).
1'

FK Teplice B: Blažek – Royo, Moulis, Nazarov, Šup, Liška, Jindráček, Trubač, Kodad, Hasil, Knapík (C)
Náhradníci: Chodora, Baftijar, Švejda, Zárybnický, Mustafić, Vobecký, Němeček

FK Chlumec nad Cidlinou: Dunda – Veselka, Havel, Koubek, Trávníček, Špidlen (C), T. Labík, Čáp, Kopáč, Bastin, J. Labík
Náhradníci: Petr, Žahourek, Novotný, Sedláček, Kučera, Doležal

Rozhodčí: Opočenský – Severýn, Cichra.
Utkání mezi béčkem Teplic a Chlumcem nad Cidlinou začíná v 17:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si zápas nenechte ujít.
FK Chlumec nad Cidlinou

Chlumec je na tom o poznání lépe. Hostující celek sehrál parádní pohárový duel s ligovou Plzní a špatně si nevede ani ve své soutěži, protože po čtrnácti zápasech má 25 bodů a patří mu pátá příčka, když na první béčko Jablonce ztrácí osm bodů. Chlumec hrál v posledním kole doma s béčkem Liberce a prohrál po penaltách.
FK Teplice B

Teplický celek se zatím v této sezoně hodně trápí. Teplice mají mladý nezkušený tým a na výsledcích je to znát. Domácí mužstvo má po čtrnácti kolech pouze 11 bodů a je na předposledním patnáctém místě. Velké problémy mají Teplice hlavně v obraně, protože inkasovaly už 42 branek, a to je nejvíce ze všech týmů v soutěži. V posledním kole hrál celek Teplic v Hradci, kde s místním béčkem prohrál 1:7.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. V reprezentační přestávce pokračuje Česká fotbalová liga a my budeme sledovat duel mezi béčkem Teplic a Chlumcem nad Cidlinou. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.