ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Teplice U21 : Zápy - 20. října 2019   10:30

1:3
(1:3)
Zápy
Zápy
3' Hron   • 7' Pávek   • 38' Vobecký (vl.)
Teplice U21
Němeček Luděk- Zárybnický Vojtěch, Liška Jan, Šup Dominik, Mustafić Benjamin, Vobecký Marek, Šimeček Michal, Soungole Daniel, Radosta Matěj, Kodad Ladislav, Hasil Karel (C)
Náhlovský David, Berešík Martin, Chodora Daniel, Baftijar Besir, Blažek Tomáš (B)
Paták Michal, Szikszay Ladislav, Paták Viktor
Zápy
Soukup Lukáš- Jelínek Martin (C), Duben Jiří, Pávek Michal, Hakl František, Hron Vojtěch, Eliáš Josef, Koutenský Lukáš, Putz Petr, Nzembi Duval, Kubů Matyáš
Doležal Ivo (B), Matějka Tomáš, Skuhravý Radek, Růžek Patrik, Janko Kristian, Matoušek Milan, Koumba Ondo Mike Emiliano

90'
46'
45'
39'
Tým Teplice B právě vstřelil branku!
Střelcem branky domácího celku je RADOSTA MATĚJ.
38'
Zápy právě vstřelily branku!

Vlastní branku si vstřelil VOBECKÝ MAREK.
7'

Pokutový kop proměňuje PÁVEK MICHAL.
3'

Střelce branky je VOJTĚCH HRON.
Omlouváme se, ale z technických důvodů není možné zajistit plný onlajn.
1'
FK Teplice B
Domácí od začátku soutěže získali pět bodů. Nacházejí se na 15. pozici se skóre 13:30. Mají nejhorší obranu soutěže. V posledních pěti zápasech dokázali získat tři body. Nejlepším střelcem domácího celku je Radosta se třemi přesnými zásahy.
SK Zápy
Hosté od začátku sezóny získali čtyřiadvacet bodů do tabulky a určitě budou chtít navýšit svůj bodový účet v letošní sezóně a udržet si první místo. V posledních pěti zápasech získali dvanáct bodů. Skóre středočeského celku je 25:13. Nejlepšími střelci hostujícího celku jsou Duben a Hašek se čtyřmi zásahy.
Čeká nás vzájemný duel mezi prvním a patnáctým celkem ČFL-skupiny B. Teplice B potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, zda se jim nakonec podaří překvapit favorita dnešního utkání.
Příjemné nedělní dopoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! Program jedenáctého kola České fotbalové ligy skupiny B si pro nás přichystal zápas mezi FK Teplice B a SK Zápy. Vše začne v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.