ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Pardubice B - 5. října 2019   16:00

Ústí n/O
Ústí n/O
11' Habrman
1:0
(1:0)
Pardubice B
Pardubice B
Ústí n/O
Jeřábek – Falta, Chleboun, Langer, Souček, Špatenka, Grepl, Vaňous (C) (86. Abrahams), Mayer (81. Krátký), Skalický, Habrman
Abrahams, M. Krátký, Pinkava, J. Krátký, Mansfeld
Pardubice B
Vyhnánek – Rambousek, Zukal, Outrata, Pavlas (77. Řezníček), Lněnička, Park (87. Pitter), Zelenka (67. Sytko), Spěvák, Kepl, Jiroutek (C)
Sytko, Řezníček, Pitter

90+1'
89'
Žlutou kartu dostává Jiroutek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
Žlutou kartu dostává Abrahams (FK Pardubice B).
83'
Žlutou kartu dostává Sytko (FK Pardubice B).
62'
Žlutou kartu dostává Outrata (FK Pardubice B).
46'
První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku, tu vstřelil domácí celek, který tak vede nad rezervou Pardubic 1:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1'
44'
Žlutou kartu dostává Spěvák (FK Pardubice B).
37'
Žlutou kartu dostává Pavlas (FK Pardubice B).
32'
Žlutou kartu dostává Zukal (FK Pardubice B).
11'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Domácí celek se hned v úvodu utkání dostává do vedení 1:0, když se prosadil VOJTĚCH HABRMAN.
1'

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Chleboun, Langer, Souček, Špatenka, Grepl, Vaňous (C), Mayer, Skalický, Habrman
Náhradníci: Abrahams, M. Krátký, Pinkava, J. Krátký, Mansfeld

FK Pardubice B: Vyhnánek – Rambousek, Zukal, Outrata, Pavlas, Lněnička, Park, Zelenka, Spěvák, Kepl, Jiroutek (C)
Náhradníci: Sytko, Řezníček, Pitter.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.