ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Bohemians 1905 B - 7. září 2019   17:00

Do branky se jako první postaví Kouba.
Po 90 minutách bez vstřeleného gólu o bonusovém bodu z dnešního zápasu rozhodnou penalty!
90+5'
Konec základní hrací doby.
90+5'
Klokani jsou u balónu a kombinují.
90+3'
Hra se rychle přesunula na druhou stranu, ale Velvary si nevytvořili žádnou příležitost na skórování.
90+3'
Klokani sevřeli Slovan na jeho polovině a pokouší se o vstřelení vítězné branky.
Rozhodčí Severýn nastavil 3 minuty.
90+1'
Tohle je veliká nepříjemnost pro domácí! Žlutou kartu vidí Ippolito a Bohemians zahrávají přímák z nebezpečné pozice.
88'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Valenta, přichází Šustr.
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Polák, přichází Müller.
88'
Skvělá střela zpoza vápna od hráče Bohemians, kterou ještě lepším zákrokem zlikvidoval Měsíček.
86'
U míče jsou hosté, ale rychle o něj přicházejí. To samé se děje i na druhé straně. V útoku jsou tedy hráči Bohemians 1905.
84'
Únava je znát. Domácím se nedaří v rychlém přechodu poloviny hřiště.
81'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Dolejší.
81'
Skvělý náběh hostů. Následovalo zdvižení praporku pomezního a hvizd hlavního rozhodčího. Ofsajd.
79'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Keita, přichází Anh Tuan Le.
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Vopat, přichází Cháber.
75'
Obrana Slovanu zablokovala střelu hostů a poslala svůj tým do útoku. Kouba vyběhl až na půlku za centrovaným balonem, byl u něj až druhý, tak se útočník Velvar dostal ke střele. Z obrovské dálky to zkoušel přehozením brankáře. Míč však skončil těsně vedle branky.
70'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Nátr, přichází Osmančík.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Begič, přichází Ogiomade.
70'
Velvary se po centru z levého křídla dostaly k hlavičce. Ta skončila vedle branky.
67'
Žlutou kartu dostává Farkaš (Bohemians Praha 1905 B).
66'
Skvělý obranný zákrok vyústil v brejk, ve kterém útočník Velvar selhal. Velkou měrou se na tom podepsalo vyběhnutí Kouby.
64'
Útočný faul zabrzdil útočnou snahu pražanů.
63'
Po propagačním pokusu soupeře se rozehrává z ruky Měsíček.
60'
Velká šance Slovanu končí dalším kopem od rohového praporku.
58'
Balón má na levé polovině hřiště Bohemka.
55'
Hraje se ve fotbal vysokém tempu. Hra se přelévá z jedné poloviny hřiště na druhou. Oba týmy si tvoří šance, ale mají problém s jejich proměňováním.
55'
Žlutou kartu dostává Valenta (TJ Slovan Velvary).
52'
Levý obránce pražanů vypálil směrem na branku z velké dálky. Střela Měsíčka překvapila, ale i tak si s ní poradil.
51'
Žlutou kartu dostává Nátr (Bohemians Praha 1905 B).
49'
Skvělá střela zpoza šestnáctky! Útočník Velvar se opřel do míče a Kouba měl velmi těžkou práci. Střelu nakonec zkrotil a vyrazil ji na roh.
47'
Hosté začali druhou polovinu zápasu velmi aktivně.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Ugwu, přichází Puškáč.
46'
Hráči se chystají na start 2. poločasu.
45+2'
45+2'
Klokani neúspěšně zahráli roh.
45+1'
Přímák z ideální vzdálenosti na střelu skončil ve zdi.
45'
Žlutou kartu dostává Polák (TJ Slovan Velvary).
44'
Rozehrávka na krátko nebyla dobrým řešením, protože se kulatého nesmyslu chopil domácí bek.
43'
Střelu z nebezpečné pozice srazil obránce Slovanu na roh.
38'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Krištof.
38'
Další akci hostů zastavil pomezní.
37'
Diváci rozhodčímu hlasitě ukázali, že žlutá karta je podle nich pro Valu málo.
37'
Žlutou kartu dostává Vala P. (Bohemians Praha 1905 B).
35'
Červenou kartu dostává Tenkl (TJ Slovan Velvary).
33'
Slibně vypadající akci hostů po křídle zastavil čárový rozhodčí.
32'
A znovu Kouba! Chytil tutovou šanci soupeře z brejku a stále drží vyrovnaný stav.
29'
Fantastický zákrok brankáře Kouby. Mírným vyběhnutím snížil střelci šance na skórování a chytil míč.
27'
Pražané jsou i s balónem zahnáni na vlastní polovinu vysokým pressingem domácích.
26'
Zápas je kouskován spoustou nedovolených zákroků na středu hřiště.
22'
Po minutovém tlaku na branku Velvar se dostali hráči Bohemians k propagační střele zpoza šestnáctky, jenž skončila v rukavicích brankáře.
19'
Žlutou kartu dostává Kafka (TJ Slovan Velvary).
16'
Šance i na druhé straně! Po protiútoku se Velvary dostaly ke střele ze zajímavé pozice. Balon minul branku a Bohemka má rozehrávku.
15'
Velká šance Bohemians! Jeden z útočníku běžel na brankáře, ale byl těsněn obráncem a nedokázal se dostat k pořádné střele. Měsíček předvedl velice jednoduchý zákrok.
13'
Další neúspěšný centr z levé strany, kterého se zmocnil brankář Měsíček.
11'
Pražané se osmělili a také se pokouší o vytvoření gólové situace. Zatím však neúspěšně.
9'
Měsíček si vyběhl pro centr z levé strany hřiště a rozehrává.
7'
Velvary neuspěly v souboji o balon v šestnáctce brankáře Kouby.
6'
Oba týmy využily k rozehrávce brankáře, ale ani na jedné straně to nevedlo k úspěšné akci.