ČFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Dukla B - 21. září 2019   16:30

Velvary
Velvary
43' Rubeš  • 62' Tenkl  • 66' Ippolito  • 89' Kafka
4:1
(1:1)
Dukla B
Dukla B
39' Ullman
Velvary
Měsíček – Ippolito, Chábera, Šimkovský, Vopat (C) (83. Müller), Dolejší (62, Kafka), Dvořák (78. Polák), Rubeš, Havránek (46. Bulíř), Tenkl (75. Valenta), Krištof
Polák, Bulíř, Šollar, Šídlo, Müller, Kafka, Valenta
Melničuk – Aubrecht, Šmat
Stadion Velvary, Velvary
Dukla B
Janda – Veniger (75. Novák), Mentberger (62. Kim), Lauko, Kott (C), Palacios Vera (62. Studnička), Ullman (72. Vyleta), Dancák, Bezdička (72. Trávníček), Kovernikov, Fišl
Šťovíček, Novák, Houha, Vyleta, Kim, Trávníček, Studnička

To je z mé strany vše, hezký zbytek dne.
Je dobojováno. Velvary předvedly dnes velice dobrý výkon a nakonec porazily béčko pražské Dukly jasně 4:1. Domácí tedy berou všechny tři body, naopak hosté odjíždí do Prahy s prázdnou.
90+1'
89'
Velvary právě vstřelily branku!
Domácí ještě těsně před koncem přidávají další branku a jdou do vedení 4:1. Na konci akce byl JAROSLAV KAFKA.
88'
Žlutou kartu dostává Kovernikov (FK Dukla Praha B).
66'
A domácí přidávají o pár minutek později další branku a vedou už 3:1. Nyní se prosadil PAULO IPPOLITO.
62'
Půl hodiny před koncem utkání se domácí celek dostává do vedení 2:1, když se trefil TOMÁŠ TENKL.
46'
45+1'
43'
Jenže domácí celek velmi rychle odpovídá a těsně před přestávkou srovnává na 1:1! Prosadil se JAKUB RUBEŠ.
39'
Tým Dukla B právě vstřelil branku!
V závěru prvního poločasu se béčko Dukly dostává do vedení 1:0, na konci celé akce byl ONDŘEJ ULLMAN.