ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Zbuzany - 16. listopadu 2019   13:30

Velvary
Velvary
14' Vopat  • 62' Šollar  • 70' Tenkl  • 89' Šollar
4:2
(1:1)
Zbuzany
Zbuzany
35' Trýzna   • 80' Trýzna
Velvary
Měsíček – Tenkl, Valenta, Vopat (C), Chábera (46. Polák), Šimkovský, Dolejší (46. Šollar), Bulíř (85. Müller), Krištof, Ippolito, Havránek (55. Kafka)
Polák, Müller, Kafka, Šollar, Šídlo
Aubrecht – Hányš, Nehasil
Stadion Velvary
Zbuzany
Víšek – Bielesz, Matějka, Zákostelský, Ježdík, Hanuš, Trýzna, Huňáček (73. Barciaga), Čapek (68. Přeučil), Lička (C), Surmaj
Ordelt, Barciaga, Říha, Přeučil

90+2'
89'
Velvary právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto. Minutu před koncem znovu udeřil IVAN ŠOLLAR a je jasné, že Velvary na závěr podzimní části získají všechny tři body.
80'
Zbuzany právě vstřelily branku!
Ale pozor, protože hosté ještě dramatizují tento zápas, když se prosadil JAKUB TRÝZNA.
70'
A to už pro domácí vypadá hodně slibně, protože TOMÁŠ TENKL zvyšuje na 3:1!
62'
Po hodině hry jde domácí celek znovu do vedení, tentokrát byl na konci celé akce střídající IVAN ŠOLLAR.
46'
45+1'
35'
Hosté ještě do poločasu vyrovnávají, když se trefil JAKUB TRÝZNA.
14'
Domácí se dostávají ve čtrnácté minutě utkání do vedení 1:0! Prosadil se LADISLAV VOPAT.
1'

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Tenkl, Valenta, Vopat (C), Chábera, Šimkovský, Dolejší, Bulíř, Krištof, Ippolito, Havránek
Náhradníci: Polák, Müller, Kafka, Šollar, Šídlo

FK Zbuzany 1953: Víšek – Bielesz, Matějka, Zákostelský, Ježdík, Hanuš, Trýzna, Huňáček, Čapek, Lička (C), Surmaj
Náhradníci: Ordelt, Barciaga, Říha, Přeučil

Rozhodčí: Aubrecht – Hányš, Nehasil.
Zápas mezi Velvary a Zbuzany začíná v 13:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si duel nenechte ujít.
TJ Slovan Velvary má po čtrnácti zápasech na svém kontě 21 bodů a nachází se na deváté pozici. Po dvou prohrách domácí celek v posledním kole zabral a vyhrál na hřišti Ústí nad Orlicí. Dnes ale domácí čeká pořádný oříšek.

FK Zbuzany 1953 jsou na tom o něco málo lépe. Hostující celek zatím vybojoval 23 bodů a v tabulce mu patří sedmá pozice. Hosté měli dobrý vstup do sezony, ale postupem času se jim přestávalo dařit. Celek Zbuzan v posledním kole porazil 6:3 béčko Dukly a přerušil tím tak sérii čtyři porážek.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu poslední kolo v tomto roce a my budeme sledovat duel mezi Velvary a Zbuzany. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.