ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : K. Vary - 12. října 2019   10:20

Vltavín
Vltavín
8' Vieira  • 11' Chára(vl.)  • 90+1' Uvíra
3:0
(2:0)
K. Vary
K. Vary
Vltavín
Koblenc – Kühne, Podzimek, Mysliveček (77. Pouzar), Hovorka, Čtvrtníček (84. Šafařík), Uvíra (K), Kuchař (90+1. Tichý), Šnajdr, Maione (87. Abone), Vieria (55. Šmacl).
Štorc, Abena, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Šafařík, Tichý.
Benedikt – Urban, Tupý
K. Vary
Chára – Pěkný (K), Vokáč, Procházka (70. Frána), Nezbeda, Maňák (54. Stöckner), Kofourr, Diarra, Skala, Kalina (73. Shorný), Hudec (55. Holík).
Timko, Holík, Stöckner, Shorný, Frána.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! Domácí tým si nakonec bez nějakých větších potíží pohlídal své vedení o dva góly. Slavia sice měla nějaké šance, dokonce ji nebyla jedna branka uznána. Karlovy Vary však nedaly ani jeden regulérní gól, a to se těžko vyhrává. Naopak v poslední minutě utkání se trefil ještě Martin Uvíra, jenž stanovil konečnou podobu výsledku. Vltavín si tedy doma nechává všechny body.
90+1'
90+1'
Vltavín právě vstřelil branku!
Loko se ještě prosazuje z poslední akce! Parádně rozehraná standardka, která mířila na zadní tyč. Tam si naběhl kapitán domácího celku MARTIN UVÍRA, jehož rána z první zapadla do sítě. Chára neměl šanci na zákrok.
90+1'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází Dominik Tichý.
90'
Nastavovat se bude jedna minuta!
89'
Slavia se ještě pokouší něco udělat s výsledkem, ale dnes se nemůže za žádnou cenu trefit. Nyní vyslala opravdu dobrou střelu, jenže ta prolétla jen okolo tyče.
88'
Vltavín je hodně nebezpečný ve vzduchu. Po prodlouženém centru totiž balón propadl do pokutového území, kde ho nikdo ale nedokázal dorazit do sítě.
87'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Carlo Maria Maione, přichází Martin Biholong Abena.
86'
Karlovy Vary zahrávaly na druhé straně rohový kop, po kterém je jim však odpískaný faul. Domácí hráč se po chvilce zvedl a toto utkání dohraje.
85'
Nyní už mohlo být opravdu definitivně rozhodnuto! Hráč domácího celku si totiž naskočil na povedený centr do vápna, ale jeho hlavička těsně minula zadní tyč!
84'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Josef Čtvrtníček, přichází Dan Šafařík.
83'
Rohový kop navíc nebyl špatně kopnutý! Na zadní tyči ho totiž hráč hostí podskočil načež, ten domácí vracel balón do ohně. Slavia to však ustála.
82'
V další akci navíc musel zasahovat Chára, jenž poslal míč na rohový kop. Domácímu hráči samozřejmě bude chvilku trvat, než tam dojde, a ušetří cenné sekundy.
81'
A nadále trvá, že se hraje především na útočné polovině Vltavína. Ten dnes nejspíše získá tři body do tabulky a může se posunout směrem vzhůru.
80'
Hostující hráči zahrávali aut na své obranné polovině, kde zůstalo hned několik hráčů soupeře. Po chvilce ale míč ztratil a Loko zase může zaútočit.
79'
Karlovy Vary se nemohou dostat do nějakého tlaku na útočné polovině, aby se pokusily o snížení. S míčem na kopačkách hrají spíše domácí fotbalisté.
78'
Martin Pěkný nejdříve zboural, ale čistým způsobem soupeře v souboji. Následně ještě doběhl dalšího hráče a míč odkopl na rohový kop.
77'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází František Mysliveček, přichází Jakub Pouzar.
76'
Oni se však místo toho vydali do rychlého útoku, po kterém jsme viděli střelu na branku. Ta přišla z nějakých dvaceti metrů od branky, ale šla těsně vedle.
75'
Zase jsme viděli několik soubojů na polovině hřiště, ze kterých tentokrát vzešli vítězně domácí. Ti mohou podržet míč delší dobu na svých kopačkách.
74'
Dlouhým pasem to vyzkoušeli také hráči domácího týmu, ovšem ani oni nebyli úspěšní. Balón totiž dopadl na hlavu obránce hostí, jenž poslal míč gólmanovi.
73'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Jan Kalin, přichází Ondřej Shorný.
72'
Slavia nyní byla ve velkém počtu v šestnáctce, kam také centr přišel. Dokonce propadl na k hostujícímu hráči, ale jeho prodloužení nebylo úspěšné.
71'
Západočeši se pokusili o rychlou a dlouhou přihrávku, jenže ta byla dlouhá až moc. Takto skončila mimo hrací plochu a Koblenc mohl v klidu odkopávat.
70'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Jiří Procházka, přichází Ondřej Frána.
69'
A vybojoval další aut, a to nedaleko šestnáctky. Přišlo dlouhé vhazování, které propadlo až do pokutového území, kde ho na poslední chvíli odkopl hráč hostí.
68'
Hra nám plyne a nám zbývá i s nastavením nějakých dvacet pět minut do konce utkání. Loko nadále vede o dvě branky, navíc v současné době drží balón.
67'
Hostující hráč nyní zasprintoval, aby stihl balón na hrací ploše. Ani jeho rychlý běh nestačil, a tak šel míč do zámezí. Proto následuje aut domácích.
66'
Savia zahrávala standardní situaci na útočné polovině. Přišel proto dlouhý centr do šestnáctky, kde jej odhlavičkovala obrana domácího mužstva.
64'
To byl už hodně přetažený centr, na který neměl Rostislav Vokáč nárok dosáhnout. Poté sice ještě získal míč, ale při pasu patičkou o něj zase rychle přišel.
63'
Nyní přišla střela, po které hostující hráči hodně vehementně reklamovali ruku, chtěli by penaltu. Rozhodčí jejich prosby nevyslyší a penalta nebude.
62'
Nyní už však vyhráli dva souboje západočeši, kteří se dostali na dostřel branky. Domácí nakonec odvrátili míč na aut. Ten přišel dlouhý do vápna, ale obrana Vltavína jej dokázala odvrátit bez potíží.
61'
Nyní vidíme spíše souboje o balón ve středu hřiště. Jednou ho vyhrají domácí, jednou zase hosté. Proto jsme se nikam v současné době neposunuli.
60'
To byl nepříjemný šlapák, který předvedl hráč hostí. Ten dojel na stojnou nohu soupeře a sudí musel odpískat faul. Žlutou kartu ovšem neudělil, což měl.
59'
Karlovy Vary vstřelily branku, jenže těsně po hvizdu rozhodčího, takže nemůže být uznána! Vypadá to, že lajnový sudí signalizoval ofsajd. Hosté s tím samozřejmě spokojení nejsou, ale nic se měnit nebude.
58'
A další útočná akce v podání Vltavína. Tentokrát z toho byl centr do šestnáctky, jenže obrana hostí ho odhlavičkovala mimo nebezpečí.
57'
Tomáš Kuchař si po narážečce naběhl až na hranici šestnáctky. Poté ještě pasem našel spoluhráče ve vápně, ale jeho rána postrádala razanci a šla doprostřed brány. Z toho se dalo vytěžit více.
56'
Máme za sebou tedy již první střídání. Hosté nejspíše vycítili, že s tímto zápase se rozhodně dá ještě něco udělat. Před námi je přeci jen ještě dost času.
55'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pablo Filippe Vieira, přichází Josef Šmacl.

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Josef Hudec, přichází Tomáš Holík.
54'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Pavel Maňák, přichází Radek Stöckner.
54'
Hodně aktivní napadání zvolila Slavia v úvodu druhé půle. Nechybělo moc, aby se k míči dostala, avšak domácí fotbalisté to s problémy ustáli.
53'
Na hřišti zůstává ležet jeden z hráčů hostí, ovšem hra pokračovala. Ani spoluhráči, ani soupeři míč nezakopli. Proto se včasným výběhem musel činit Chára.
52'
Fotbalisté v červeném rozhodně vstoupili do druhé půle lépe než do té první. Zatím jim to ale nevedlo do nějaké vyloženě gólové příležitosti.
51'
Pěkná akce Slavie, ta začíná hodně vystrkovat drápky a ráda by snížila stav zápasu. Alex Koffour našel na středu hřiště volného Vokáče, jenže jeho střela byla na poslední chvíli zablokována.
50'
Tak tohle zpracování se domácímu obránci opravdu nepovedlo. Míč mu totiž podskočil pod nohou, ale Karlovy Vary tohoto zaváhání nedokázaly využít.
49'
Rostislav Vokáč měl míč na středu hřišti na hranici šestnáctky, přesto se neodvážil ke střele, Nahrál jen vedle sebe, kde byl míč sebrán.
47'
S první útokem se hnaly právě Karlovy Vary, jenže nakonec nedošlo ani k zakončení. To samé se stali i na druhé straně. Zatím jsme tedy bez střely na bránu.
46'
Oba týmy vstupují do druhého poločasu bez jakýchkoliv změn. Domácí družstvo k tomu vlastně ani nemá důvod. Hostující ale naopak potřebuje přidat.
46'
Rozhodčí nakonec nenastavil ani jednu minutku, a tak se odchází do šaten. Spokojenější budou po prvním poločase rozhodně domácí hráči, kteří vedou o dvě branky. Nejprve se trefil Vieira, a to povedenou střelou. O dvě minuty později navíc si dali hosté vlastní branku. Poté jsme viděli ještě několik zajímavých možností, a to na obou stranách. Skóre se však už neměnilo.
45'
45'
Karlovy Vary však měly po rychlé akci k dispozici rohový kop. Ten odvrátil první hráč na stojící tyči, kterým byl domácí fotbalista, ale jen na další roh.
44'
A na druhé straně jsme viděli centr do šestnáctky, opravdu se hra přelévá ze strany na stranu. Dobrým skokem ho však lapil Chára, jenž zamezil hlavičce.
43'
Což se snažil změnit nejaktivnější hráč na slavistické straně. Alex Koffour je dnes opravdu všude. Jeho rána z hranice šestnáctky ovšem byla pomalá a šla doprostřed.
42'
Nyní se hraje fotbal nahoru dolu, který diváky celkem musí bavit. Slyšet však moc nejsou. Jejich hráči by zasloužili větší podporu, navíc když vedou o dva góly.
41'
Tohle ale měla být branka na hostující straně! Po centru to totiž Karlovy Vary vykombinovaly parádně. Hodně se předvedl Alex Koffour, jenž se dostal do šestnáctky. Následně našel přízemním centrem spoluhráče, jenže ten byl tísněn, a tak tyč těsně minul!
40'
To byla velká šance na vstřelení třetí branky na straně domácích! Prudký centr totiž vyboxoval gólman přesně do běhu domácího hráče, jehož prudká rána letí ale nad!
39'
Každopádně hráč Slavie už se zvedl, nejspíše dostal nějakou ránu do hlavy. Pokračuje však ve hře.
38'
Na druhé straně se hnali do útoku domácí. Těm se nakonec odrazil míč ale až za lajnu. Na hřišti zůstává ležet hráč hostí a rozhodčí se na něj jde podívat.
37'
Západočeši navíc vybojovali rohový kop, avšak ten nebyl úspěšný. Naskočil si na něj sice hráč hostí, jenže jeho hlavička nebyla přesná ani trochu.
36'
Proto Slavia mohla zůstat na útočné polovině, kde měla dobrou pozici pro centr. Ten také přišel, jenže ho odvrátil první domácí obránce, k němuž balón doletěl.
35'
Domácí se provinili faulem na vlastní obranné polovině, a tak Karlovy Vary rychle rozehrály.Netrvalo to ale dlouho a o míč přišli, ovšem jen díky faulu.
34'
Jenže nakonec stačilo pár rychlých přihrávek a šance byla na světě. Jako poslední pas přišel centr, ale ten dobře odhadl obránce, jenž poslal míč gólmanovi.
33'
Karlovy Vary se snaží mnohem více aktivně napadat než ze začátku utkání. Vypadá to, že domácí s tím mají menší problémy, nemohou se dostat přes polovinu.
32'
Koblencovi nyní trvala rozehra hodně dlouho a moc s ní ani spoluhráč nepomohl. Ten měl totiž co dělat, aby byl u balónu dříve než jeho soupeř.
31'
Již je za námi první půl hodina hry. Na obrazu utkání se toho však moc nemění. Domácí mají nadále více ze hry, což potvrdili už dvěma vstřelenými góly.
29'
Hráč Vltavína nyní dělal, co mohl, aby zachytil míč na hrací ploše. Při jeho doběhu ovšem upadl a míč se dokutálel za lajnu, odkop od brány Cháry.
28'
Vltavín se nadále snaží hrát hodně aktivně. Nyní přilétly do šestnáctky dva centry, ovšem ani jeden z nich nebyl úspěšný. S oběma si obrana Slavie poradila.
27'
To byl celkem přísný faul, který teď odpískal sudí hostujícímu hráči. Do něj si totiž naběhl hráč domácích, načež upadl. Hostující hráč s tím však nemohl nic dělat.
26'
Na druhé straně jsme taktéž viděli střelu na branku. Záložník Loko si navedl míč na hranici vápna a pálil. Bohužel pro něj mířila střela přesně doprostřed brány.
25'
Vypadá to, že domácí trochu přestali hrát, respektive už tolik nevládnou na hřišti. Díky tomu se dostal na straně k balónu Alex Koffour, jehož ránu musel Koblenc vyboxovat. To byla nebezpečná pozice.
24'
Karlovy Vary se dostal až před velké vápno, jenže to bylo z jejich pohledu vše. Koffour se následně taktéž provinil faulem, který byl sudím odpískán.
23'
Vltavínský hráč byl nyní až moc aktivní směrem dopředu, a tak fauloval svého soupeře. Slavia tak má možnost jednoduché rozehry od brankáře.
21'
Alex Koffour je rozhodně jedním z těch aktivnějších hráčů na hostující straně. Nyní však podskočil přihrávku spoluhráče a k míči se dostali domácí.
20'
Alex Koffour hledal svého spoluhráče, který si nabíhal za obranu. Míč ale nakonec neprošel, dobře zasáhl jeden z domácích. Jinak by to bylo přečíslení.
19'
Nakonec se Loko dostal až ke střele! Ta nebyla vůbec špatná, navíc šla z nějakých dvaceti metrů. Chára však zasahovat nemusel, jelikož míč šel mimo.
18'
Po doteku hostujících hráčů se míč ocitl taktéž mimo hřiště. Aut si vzal na starosti Vieria, jenž poslal míč na svou obrannou polovinu.
17'
Tak tohle nebyl vůbec přesný pas, který vyprodukoval domácí obránce. Snažil se najít někoho na lajně, jenže tam nikdo nebyl a míč skončil v zámezí.
16'
Zatím vidíme celkem solidní podívanou, kde mají celkem jasně navrch hráči Vltavína. Ovšem i Karlovy Vary už zahrozily, tak si myslím, že góly ještě uvidíme.
15'
A snížení mohlo přijít jako blesk z čistého nebe! Nejspíše to byl Jiří Procházka, ke kterému se v šestnáctce odrazil balón. Nic nevymýšlel a pálil. Jeho střelu však zastavil nejspíše obránce domácích. Hosté ještě reklamují ruku, ale penalta se nepíská.
14'
Na druhé straně se snad poprvé dotkl balónu také Koblenc. Neměl to však vůbec těžké. Měl to totiž nejblíže k dlouhému pasu, který nakonec sebral.
13'
Nádherný moment od všech aktérů akce! Josef Čtvrtníček našel krásným centrem svého spoluhráče ve vápně. Ten vyslal prudkou hlavičku, ale skvělým zákrokem se blýskl Chára!
12'
Na druhé straně se něco pokoušely vymyslet Karlovy Vary, jenže už v druhém případě jeden z nich upadl. Rozhodčí však nepíská a míč mají domácí.
11'
A my jsme z něj viděli další branku, domácí vedou už o dva góly! Na rohový kop si totiž nejvýše naskočil domácí hráč, avšak nakonec si míč do vlastní sítě srazil JIŘÍ CHÁRA. Viděli jsme tedy vlastní gól.
10'
Loko je favoritem dnešního utkání a zatím se to snaží potvrzovat. Drží míč daleko častěji na svých kopačkách, díky čemuž nyní vybojoval další rohový kop.
8'
Ta sice ještě branku nepřinesla, jenže ta o chvilku později stejně padla! K míči se dostal PABLO FILIPE VIEIRA COSTA, jenž obloučkem na zadní tyč nedal Chárovi šanci.
8'
Nyní jsme viděli snad první faul v celém utkání. Ten má na svědomí hostující hráč a domácí tak mají k dispozici standardní situaci.
7'
A nyní se musel mít Chára znovu na pozoru. Jeden z domácích poslal jemný pas za obranu, ovšem k míči měl právě karlovarský gólman, jenž ho sebral.
6'
Josef Čtvrtníček si mohl jako první připsat střelu na branku. Už si navedl míč na střed hřiště z hranice šestnáctky, ovšem jeho střelu zablokoval obránce.
5'
Zatím nevidíme nijak moc akční fotbal, ale oba týmy se celkem snaží hrát směrem dopředu. Tak snad brzy uvidíme nějakou vstřelenou branku.
4'
U balónu jsou nyní fotbalisté v červeném a Vltavín se snažil napadat hodně aktivně. Úspěšný však nebyl, jenže na druhé straně neprošla průniková přihrávka.
3'
Pražané nyní zahrávali rohový kop. Nejdříve si nakrátko ťukli balón, načež přišel centr někam do středu pokutového území, kde míč lapil Chára.
2'
Jako první se hnali s útokem Vltavínští, jenže nebyli úspěšní. O míč přišli už někde za polovinou hřiště. Daleko se s ním však nedostaly ani Karlovy Vary.
1'
A dnešní utkání nám právě začalo, jelikož sudí konečně odpískal. Domácí tým dnes nastupuje v zelených dresech, zatímco hostující Slavia v zelených.
1'

Loko Vltavín: Koblenc – Kühne, Podzimek, Mysliveček, Hovorka, Čtvrtníček, Uvira (K), Kuchař, Šnajdr, Maione, Vieria.
Náhradníci: Štorc, Abena, Šmalcl, Pouzar, Šípek, Šafařík, Tichý.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (K), Vokáč, Procházka, Nezbeda, Maňák, Kofourr, Diarra, Skala, Kalina, Hudec.
Náhradníci: Timko, Holík, Stöckner, Shorný, Frána.

Rozhodčí: Benedikt – Urban, Tupý.
FC Slavia Karlovy Vary

Slavia je na tom o něco hůře než jeho dnešní soupeř. Po devíti odehraných kolech má totiž na svém kontě devět bodů a v současné době ji patří až čtrnáctá pozice. Ani celkové skóre rozhodně není dobrou devizou tohoto týmu. Karlovy Vary totiž vstřelily jedenáct branek, ovšem inkasovaly jich rovnou dvacet jedna (-10!). Slavia vyhrála jednou, zatímco padla pětkrát. Třikrát její utkání dospělo až do penalt. V posledním utkání hostila Slavia na svém hřišti Admiru a v zápase vyhrála 4:3.

Nejlepší střelci: Rostislav Vokáč a Pavel Maňák (2)
Loko Vltavín

Vltavín má za sebou v nové sezóně už devět utkání. V nich si vedl celkem solidně, když získal čtrnáct bodů a v současné době mu tak patří sedmá pozice. Vltavín čtyřikrát vyhrál v devadesáti minutách, jednou po penaltách a čtyřikrát padl. Celkové skóre je těsně kladně, jelikož Vltavín vstřelil patnáct branek, zatímco jich dostal čtrnáct. Poslední zápas odehrál Loko na hřišti Hostouně. V obou poločasech vstřelil jednu branku a připsal si výhru 2.0.

Nejlepší střelec: Costa Pablo Filipe Vieira (4)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.