ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Plzeň B - 7. září 2019   10:15

Vltavín
Vltavín
41' Podzimek  • 51' Šípek
2:4
(1:2)
Plzeň B
Plzeň B
27' Vrba   • 30' Vais   • 47' Plecitý   • 72' Pecháček
Vltavín
Štorc – Kühnel, Podzimek, Mysliveček (85. Pouzar), Hovorka, Čtvrtníček, Uvíra (C), Šípek, Maione, Vieira (85. Kuchař), Bína
Koblenc, Šmalcl, Pouzar, Kuchař, Šafařík
Robert Hájek – Drahoslav Drábek, Gabriela Hanáková
U Průhonu, Praha
Plzeň B
Sváček – Hranáč, Strmiska, Rychnovský, Vais, Pihrt (83 Taleski), Petr, Svoboda, Havel (C) (79. Kuhajda), Plecitý (63. Pecháček), Vrba (74. Halász)
Grajciar, Kuhajda, Halász, Pecháček, Taleski, Novák

Pro dnešek je to z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Dnešní utkání je u konce. Vltavín celou dobu tahal za kratší konec, Plzeň tak zaslouženě vítězí 4:2.

Jako první otevřel skóre dnešního zápasu Adam Vrba v 27. minutě, když přečíslení 2 na 1 vzal na sebe a parádní trefou k tyči prostřelil domácího gólmana. Další branka byla k vidění o tři minuty později, kdy se z penaltového puntíku prosadil Jonáš Vais. Na závěr prvního poločasu, ve 41. minutě, když se po centru z pravé strany na zadní tyči prosadil David Podzimek.

I ve druhém poločase byly k vidění tři branky. Už dvě minuty po začátku druhého poločasu poslal do dvoubrankového náskoku Plzeň Denis Plecitý, když nasadil dobrou trefou domácímu gólmanovi jesle. V 51. minutě už ale opět skórovali domácí, když se z penalty prosadil Ondřej Šípek. Rozhodující branku vsítil v 72. minutě střelou do poloprázdné holešovické branky Ondřej Pecháček.
90+2'
90+1'
I kdyby se Jan Halász z hranice vápna prosadil, gól by neplatil. Střílel totiž z ofsajdové pozice.
90'
Vltavín se z posledních sil snaží obléhat hostující branku. Nevypadá to ale, že by domácí holešovičtí fotbalisté mohli s nepříznivým výsledkem dnešního zápasu ještě něco udělat.
89'
Přízemní centr Martina Uvíry z pravé strany srazil skluzem do zámezí za vlastní branku Václav Svoboda.
88'
Přihrávka Jonáše Vaise ze středu hřiště zpět na levé křídlo byla až moc dlouhá a skončila v zámezí.
87'
Dlouhý aut domácího kapitána Martina Uvíry skončil u jednoho z hostujících obránců, který míč ihned odkopl do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
85'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází František Mysliveček, přichází Jakub Pouzar.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Filipe Vieira, přichází Tomáš Kuchař.
84'
Nadějná přízemní trefa domácího Františka Myslivečka prolétla těsně vedle pravé tyče hostující branky! Vltavín teď měl velmi blízko ke skórování
83'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Lukáš Pihrt, přichází Aleks Taleski.
83'
Do zakončení se u zadní tyče po holešovickém centru z levé strany málem protlačil David Podzimek. Nakonec byl ve vzájemném souboji s obráncem stažen k zemi, tohle se mohlo pískat.
82'
Po sraženém centru z levé strany bude Vltavín zahrávat další roh.
81'
Nepřesný domácí centr z levé strany nastartoval rychlý hostující brejk, který zakončoval Lukáš Pihrt. Ten se po dobré kličce do strany uvolnil od obránce a vystřelil, v přečíslení vracejících se hráčů ale dokázal zakončit pouze do nohy jednoho z domácích.
80'
Vltavín bude zahrávat roh.
79'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Bohumil Havel, přichází Tomáš Kuhajda.
77'
Zatažená plzeňská obrana se díky obětavému návratu Jana Halásze opět ubránila holešovickému útoku. Vypadá to, že by rezerva prvoligového celku ze západu Čech měla dnešní utkání dotáhnout do vítězného konce.
75'
Bohumil Havel zůstal po tvrdém souboji ležet na zemi a vypadá to, že bude muset střídat.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Adam Vrba, přichází Jan Halász.
72'
Plzeň B právě vstřelila branku!
Trenér hostující celku Pavel Horváth udělal dobrý tah, když na hřiště poslal čerstvého ONDŘEJE PECHÁČKA. Teprve osmnáctiletý plzeňský talent totiž společně se svým spoluhráčem založil rychlý brejk, když mu poslal parádní pas za obranu. Druhý útočící západočeský fotbalista se do vlastních kliček těsně před brankou soupeře zamotal, dokázal ale ještě poslat balón pod sebe na dobíhajícího Ondřeje Pecháčka, který ze stoprocentní pozice prostřelil přesouvajícího se Patrika Štorce.
72'
Další nadějná šance Vltavínu! František Mysliveček nacentroval z levé strany do hostujícího vápna, kde si do nadějné pozice naběhl Ital Maria Maione. Ten nakonec ale míč podskočil a nechtěně tak založil rychlý plzeňský brejk.
71'
Nabíhající Václav Svoboda byl u vysoké přihrávky na pravou stranu pozdě, míč tak utekl plzeňským fotbalistům do zámezí.
70'
Po nakrátko rozehraném rohu se míče ujal Ondřej Šípek a nacentroval. Jeho nadějný centr na zadní tyč našel hlavu nabíhajícího Davida Podzimka, který z takřka stoprocentní pozice přestřelil.
69'
Parádní akce v podání Vltavínu. Lukáš Kühnel popostrčil míč na levou stranu na Ondřeje Šípka, který parádní průnikovou přihrávkou do vápna našel Davida Podzimka. Z nadějné pozice dokázal holešovický levý obránce nacentrovat pouze do hráče před sebe, který míč srazil do zámezí na roh.
69'
Po centru z pravé strany od Ondřeje Šípka se k míči dostal zády k brance František Mysliveček, který ho možná i trochu nechtěně posunul na Marka Hovorku. Ten z otočky vystřelil, jeho razantní trefa nakonec ale letěla vedle západočeské branky.
68'
Vltavín se snaží nacentrovat z pravé strany, pokus Martina Uvíry srazil obětavým zákrokem jeden z obránců do autu.
67'
Maione Maria si teď na levé straně nepochopil s Davidem Podzimkem, který italskému ostrostřelci poslal pas do protipohybu.
66'
Další, v pořadí druhý, roh domácího celku z Holešovic zahrával opět Ondřej Šípek. Tentokrát ale ve vápně našel pouze ruce odvážně postaveného Dominika Sváčka, který ihned posílá své spoluhráče do rychlého protiútoku.
65'
Do zakončení po centru z pravé strany se dostal František Mysliveček. Jeho trefu o otočky ale jeden z obětavých obránců srazil nohou do zámezí.
64'
63'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Pecháček.
61'
Domácí centr z levé strany letěl přímo do náruče Dominika Sváčka, který s výkopem vůbec nepospíchá.
59'
Hra je přerušena. Na zemi zůstal ležet Adam Vrba a má očividně nějaký problém se zády. Už je ale v péči doktorů a odchází do zámezí.
58'
Do zakončení z voleje zpoza vápna se dostal Ondřej Šípek, míč ale netrefil ideálně, ten tak letěl vysoko nad plzeňskou brankou.
57'
Šikovný Maria Maione okolo dobře bránícího Václava Svobody po levé straně po lajně neprošel. Vltavín tak bude zahrávat autové vhazování.
56'
Ital Maria Maione byl v souboji s Robinem Hranáčem pozdě a zfauloval ho.
55'
Tak tohle nebyl vůbec špatný pokus. Ondřej Šípek se napřáhl ke střele ke standardní situace, dobře zatočený míč nakonec prosvištěl těsně vedle levé tyče. Kdyby míč letěl o pár centimetrů doprava, Dominik Sváček by jen stěží zasahoval.
54'
Ital Maria Maione byl při hlavičkovém souboji stažen k zemi. Vltavín bude rozehrávat přímý volný kop z pozice kousek za vápnem. K míči už se staví Ondřej Šípek.
53'
Adam Vrba dostal parádní pas za domácí obranu. Z nadějné střelecké pozice z pravé strany nakonec ale poslal míč po zemi těsně vedle vzdálenější levé tyče.
52'
Adam Vrba dohrál domácího brankáře Patrika Štorce, od rozhodčího za to vidí zaslouženou žlutou kartu a důrazné pokárání.
51'
Vltavín právě vstřelil branku!
ONDŘEJ ŠÍPEK přesvědčivě poslal míč po zemi k levé tyči. Dominik Sváček se po parádním zakončení jen marně natahoval. Vltavín je opět na dostřel plzeňské rezervy.
50'
A je tu další penalta! Martin Rychnovský stáhl u zadní tyče při centru z levé strany Itala Maria Maioneho, Vltavín bude kopat penaltu. Západočeský fotbalista navíc za svůj zákrok viděl od rozhodčího žlutou kartu.
49'
Další parádní akce Plzně! Adam Vrba parádní přihrávkou vzduchem do běhu vyslal za holešovickou obranu nabíhajícího Lukáše Pihrta, západočeský střelec tváří v tvář gólmanovi Patriku Štorcovi ale nakonec dokázal vystřelit pouze nad břevno domácí branky.
48'
Denis Plecitý šel do souboje s jedním z holešovických obránců až příliš tvrdě. Rozhodčí ho za to odměnil žlutou kartou.
47'
Plzeň zažívá parádní vstup do druhé poločasu. Po holešovické ztrátě v útoku viktoriáni založili rychlý protiútok. Lukáš Pihrt na hranici vápna poslal míč na pravou stranu na nabíhajícího DENISE PLECITÉHO, který střelou nasadil domácímu gólmanovi jesle a skóroval.
47'
Centr Martina Uvíry z hloubi pole sice skončil na hlavě jednoho z bránicích hráčů, na pravé straně hřiště se ale ještě k míči dostal Ital Maria Maione, který může v útočné akci pokračovat.
46'
Úvodní výkop v druhém poločase mají na starost domácí hráči.
46'
První poločas j u konce. Vltavín zatím prohrává s rezervou Plzně 1:2.

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
45'
45'
Velká šance Vltavínu na závěr poločasu! Ondřej Šípek po faulu takřka na polovině hřiště po zemi rozehrál míč na pravou stranu, odkud nakonec jeden z domácích hráčů nacentroval do vápna. Míč propadl na malé vápno až k Markovi Hovorkovi, který z bezprostřední blízkosti branky zakončoval placírkou. Jeho takřka gólovou trefu parádním zákrokem vykryl hostující gólman Dominik Sváček.
44'
Prudký centr Ondřeje Šípka vápnem plzeňské rezervy pouze proletěl. Míč tak nakonec skončil v náručí připraveného Dominika Sváčka.
43'
František Mysliveček byl při svém náběhu za plzeňskou obranu stažen k zemi. Vltavín bude zahrávat nadějný volný kop.
41'
Roh z centru z pravé strany propadl vápnem až na zadní tyč k obránci DAVIDU PODZIMKOVI, který se přes svého obránce protlačil do zakončení hlavou proti přesouvajícímu se Dominiku Sváčkovi. Plzeňský gólman se nakonec jen marně natahoval proti holešovickému zakončení, Vltavín se tak dostává na dostřel plzeňské rezervy.
40'
Další závar před hostující brankou. Maria Maione se štěstím dokázal vrátit míč zpět do šestnáctky, kde se do zakončení procpal Josef Čtvrtníček, ten ale ani tentokrát nedokázal prostřelit dobře chytajícího hostujícího gólmana Dominika Sváčka.
39'
Centr Davida Podzimka z levé strany srazil jeden z obránců skluzem.
38'
Další dalekonosná střela Plzně prověřila domácího gólmana! Tentokrát Patrik Štorc musel zasahovat proti razantní ráně, která letěla pod břevno doprostřed branky.
37'
Do zakončení po centru z pravé strany se dostal Josef Čtvrtníčkem, jeho zakončení z pravé tyči ale v pohodě zastavil hostující gólman Dominik Sváček.
36'
Ondřej Šípek parádním způsobem vybojoval na soupeřově polovině a založil rychlý protiútok Vltavínu. Ten se po nepovedené kombinace s levým křídlem trošku zbrzdil, Vltavín se teď tak musí dobývat už proti zformované západočeské defenzívě.
35'
Dlouho kombinaci Plzně zakončil Jonáš Vais, který se na hranici vápna otočil okolo svého obránce a vystřelil. Patrik Štorc sice se střelou k levé tyči měl drobné problémy, nakonec ale dokázal míč schovat v rukavicích.
33'
Holešovická obrana si s plzeňským centrem z pravé strany poradila. Vltavín tak může jít do útoku.
32'
Plzeň opět v útoku. Po centru z pravé strany srazil jeden z obránců míč do zámezí. Vltavín bude kopat roh.
31'
Vltavín se i přes dvě obdržené branky nevzdává. Po centru z levé strany zůstal na zemi ležet Josef Čtvrtníček, na penaltu to ale zřejmě nebylo.
30'
JONÁŠ VAIS s přehledem po zemi uklidil míč k levé tyči. Patrik Štorc sice proti střele plzeňského střelce skočil, na kvalitní zakončení ale dosáhnout nedokázal.
29'
Penalta pro Plzeň! Patrik Štorc po obrovské chybce domácí obrany byl u míče na hranici vápna pozdě a nešikovně stáhl napadajícího útočníka Adama Vrbu k zemi. Tohle mohla být i červená.
28'
Domácí centr z levé strany opět vápnem Plzně pouze proletěl. Tudy cesta k vyrovnání nepovede.
27'
A máme tu první branku utkání! Výborný pas na hranici ofsajdu dostal ADAM VRBA, který se tak rázem ocitl v přečíslení 2 na 1. Talentovaný západočeský střelec to vzal na sebe a z nadějné pozice uvnitř vápna vystřelil. Po jeho střele k tyči se domácí gólman jen marně natahoval. Nepomohli ani protesty domácích fotbalistů, kteří se dožadují zamávání ofsajdu.
25'
Centr z rohu dokázal vápnem hostující celku pouze proletěl. Vltavín tak nijak nedokázal ohrozit branku Plzně.
24'
Velká šance pro Vltavín! Ital Maria Maione si zády k bráně parádně posunul míč do strany, kde ho s trochou toho fotbalového štěstíčka propíchl na nabíhajícího Josefa Čtvrtníčka. Holešovický fotbalista se zakončením dlouho váhal a umožnil tak jednomu z obránců mu výrazně zmenšit střelecký úhel, následná střela se tak nakonec od nohy obětavého obránce odrazila do zámezí za branku. Což znamená, že Vltavín bude kopat roh.
23'
Adam Vrba se šikovně otočkou na hranici vápna prosmýkl okolo svého obránce a dostal se do zakončení z nadějné pozice. Jeho střelu k bližší levé tyči ale dobrým reflexním zákrokem vykryl Patrik Štorc, který tak stále hájí čisté konto svého celku.
21'
I na druhé straně to vře. Na centr z hloubi z pole z levé strany si nabíhal Ital Maria Maione, ten se však do zakončení přes statného obránce nedostal. Míč tak proletěl vápnem až do zámezí.
20'
Holešovická obrana teď měla napilno. Zatímco Lukáš Pihrt se poctivě vydal za příliš dlouhým výkopem vlastní obránce, Lukáš Kühnel podklouzl pod míčem a nebýt šikovně postaveného Marka Hovorky, který míč rozehrál na vlastního brankáře, tak by šel plzeňský útočník do tutové pozice proti samotnému brankáři.
19'
Plzeňský roh z levé strany domácí branku neohrozil. Vltavín může jít do útoku.
18'
Další parádní akce Plzně! Lukáš Pihrt u rohového praporku získal zpět ztracený míč a ihned přihrál pod sebe na Martina Rychnovského, ten si ťukl míč s Jonášem Vaisem, který nadějnému plzeňskému střelu popostrčil míč za domácí obránu do vápna. Tentokrát se plzeňský hráč s číslem "8" rozhodl pro nízký centr do vápna, který skluzem vystihl jeden z obránců. a odkopl tak míč do zámezí za vlastní branku.
17'
Po nakrátko rozehraném rohu centr z hloubi pole z pravé strany vápnem Vltavínu pouze proletěl a skončil v zámezí za brankou zeleno-bílého celku.
16'
Tak tohle byla fotbalová paráda! Lukáš Pihrt si parádní koloběžkou posadil svého obránce na zem a propíchl míč za domácí obranu na nabíhajícího Martina Rychnovského, plzeňský střelec z nadějné pozice poslal razantní trefu ke vzdálenější pravé tyči, kterou ale Patrik Štorc dobře konečky prstů vytěsnil mimo tři tyče. Plzeň teď tak bude zahrávat roh.
14'
Tak tohle byla dnešní největší šance! Na nízký centr z rohu si naběhl kapitán domácích Martin Uvíra, který ho placírkou prodloužil na zadní tyč, tam se k míči sice dostal jeden z obránců, ten ale dokázal odhlavičkovat balón pouze k Filipemu Vieirovi na hranici vápna. Technicky založený Brazilec na mokrém trávníku podklouzl a se štěstím namísto střely protlačil přihrávku na Mariu Maioneho, holešovický střelec z nadějné pozice ve vápně z otočky nakonec trefil pouze nohu hostujícího obránce.
13'
Nízký centr Františka Myslivečka z levé strany odhlavičkoval jeden z obránců za vlastní branku. Roh bude kopat Vltavín.
12'
Dlouhý míč po lajně Václava Svobody našel plzeňského útočníka v ofsajdu. Ani tahle akce neskončí gólem.
11'
Nadějnou plzeňskou útočnou akci ukončuje ofsajd.
11'
Po krátké kombinaci nacentroval na zadní tyč do domácího vápna Jonáš Vais, nadějný centr ale našel pouze jednoho z bránicích hráčů.
10'
Dalekonosnou střelu jednoho z hostujících hráčů po zemi k levé tyči dokázal Patrik Štorc vytáhnout na roh.
9'
Centr Lukáše Pihrta z hloubi pole z levé strany skončil na hlavě prvního obránce, který poslal míč daleko od vlastní branky.
8'
Lukáš Kühnel pod tlakem hostujících napadajících hráčů poslal míč poslepu na pravé křídlo, tam ale právě nikdo z domácích útočníků nebyl.
7'
Na dlouhý centr z poloviny si naběhl takřka k zadní lajně kapitán zeleno-bílých Martin Uvíra, jeho pokus o přihrávku pod sebe zpět do vápna ale vystihl první z obránců, která ihned míč odkopl do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
06'
Tvrdý hlavičkový souboj na polovině odnesl Filipe Vieira, který byl nechtěně udeřen do obličeje jedním ze západočeských hráčů.
6'
František Mysliveček na polovině hřiště k zemi stáhl Martin Rychnovský, faul proti Vltavínu.
5'
Důležitý obranný zákrok si připsal Lukáš Kühnel, když dobře vystoupil z obranné řady a zachytil dlouhý výkop hostujícího brankáře. Kdyby propadl, dvojice útočníků by šla na osamoceného obránce.
4'
Centr Ondřeje Šípka letěl proletěl hostujícím vápnem a skončil v rukavicích připraveného Dominika Sváčka. Z téhle akce už nic nebude, Plzeň naopak může jít do rychlého protiútoku.
3'
Filipe Vieira se procpal mezi dvojicí obránců a byl faulován. Vltavín teď bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
2'
A máme tu první dnešní střelu! Adam Vrba se procpal do zakončení z velké dálky, jeho střelecký pokus ale skončil sražený nohou jednoho z obránců.
2'
Domácí Filipe Vieira si nedokázal zády k brance po autovém vhazování z levé strany zpracovat míč, ten mu tak utekl až do zámezí za plzeňskou branku.
1'
Úvodní výkop mají na starost hosté ze západu Čech, konkrétně Adam Vrba.
1'
Hráči už nastupují na hrací plochu, domácí fotbalisté nastoupí v zelených dresech, hosté z Plzně přijeli v modro-červené kombinaci.
Na lavičce Vltavínu bude i dnes chybět Martin Frýdek, který se stále potýká se zdravotními problémy, dočasně ho tak nahradí v roli hlavního trenéra asistent Tomáš Freisler. Mimo jiné v kádru zeleno-bílého celku chybí i Kamerunec Martin Abena a nově i David Šnajdr, který si v minulém utkání špatně došlápl a má drobné problémy s kotníkem.

Loko Vltavín: Štorc – Kühnel, Podzimek, Mysliveček, Hovorka, Čtvrtníček, Uvíra (C), Šípek, Maione, Vieira, Bína
Náhradníci: Koblenc, Šmalcl, Pouzar, Kuchař, Šafařík

FC Viktoria Plzeň B: Sváček – Hranáč, Strmiska, Rychnovský, Vais, Pihrt, Petr, Svoboda, Havel (C) (79. Kuhajda), Plecitý (63. Pecháček), Vrba (74. Halász)
Náhradníci: Grajciar, Kuhajda, Halász, Pecháček, Taleski, Novák

Rozhodčí: Robert Hájek – Drahoslav Drábek, Gabriela Hanáková.
Ještě jednou vás zdravíme, tentokrát přímo z pražských Holešovic, kde za dvacet minut vypukne duel mezi domácím Vltavínem a hostující rezervou ligové Plzně. Přejeme příjemnou zábavu.
FC VIKTORIA PLZEŇ B – 4. místo, 8 bodů, skóre 4:0

Fanklub defenzivního fotbalu má z rezervy fotbalové Plzně určitě radost. Viktoriáni ani po 360 minutách hry stále neobdrželi jedinou branku, navíc ani v útoku jim to tolik nepálí, drží si průměr branky na zápas.

Ani to ale nestačilo k tomu, aby západočeši čtyřikrát naplno bodovali. Na úvod sice přejeli tápající Rakovník 3:0, od té doby se ale střelecky trápí. Vítězství nad Příbramí sice ještě zařídil ve 49. minutě Bohumil Havel, od té doby se ale Plzeň ještě ani jednou neprosadila. Proti Admiře i Motorletu navíc prohrála v penaltové loterii. Momentálně se teď nachází na 4. příčce v ligové tabulce se čtyřbodovou ztrátou nad první Táborsko.

Jedničkou západočechů je talentovaný mladík Dominik Sváček
. Záda mu kryje devatenáctiletý Tomáš Novák.

Obranná řada Plzně je planá mladých hráčů. Nejzkušenější z nich je Martin Rychnovský, který má ve svých pouhých dvaceti letech už 14 startů ve druhé lize a 35 v ČFL.

Nejzajímavějším hráčem plzeňské rezervy je bezpochyby veterán Peter Grajciar, ten má za sebou působení ve Spartě, Slavii a polském Slasku. V záložní řadě ho doplňuje mládežnický reprezentant Denis Plecitý.

Do dvou zápasu na pozici hrotového útočníka zasáhl i Ondřej Mihálik, ten by však měl nastupovat převážně v první lize za hlavní tým.

SESTAVA V MINULÉM UTKÁNÍ:

Valeš – Svoboda (78. Rychnovský), Hranáč, Gabriel, Žilák (78. Plecitý) – Grajciar (C), B. Havel (78. Petr), Vais – Mihálik (81. Vrba), Pinc, Pihrt (64. L. Václavík)
LOKO VLTAVÍN- 9. místo, 5 bodů, skóre 8:8

Vltavín nevstoupil do nové sezóny špatně. V úvodním kole si poradil po penaltách s Pískem, pak sice ztratil všechny tři body na horské slavistické půdě, v dalším zápasem ale dokázal svou chybu napravit a Rakovník rozstřílel vysoko 4:0. Naposledy poměrně překvapivě Lokáda padla v malém pražském derby s Admirou z Kobylis.

Zeleno-bílý celek z Holešovic teď tak živoří ve středu tabulky, i když by určitě rád zopakoval úspěch z minulé a zabojoval o co nejlepší umístění na špici tabulky. Momentálně už ale na unikající Táborsko ztrácí sedm bodů.

Zatím je tak Vltavín nejúspěšnější v národním poháru, kde na úvod nejdříve vyřadil Komárov a později v druhém kole překvapivě i favorizovanou Vlašim. Příštím soupeřem zeleno-bílých budou České Budějovice, zápas se odehraje ve středu 25. září od 16:30 na hřišti U Průhonu v Holešovicích.

V brance Vltavínu se střídá dvojice sparťanských odchovanců. Ondřeje Koblence mezi třemi tyčemi občas nahradí Patrik Štorc.

Nejen obranou řadu, ale i celé pole diriguje ze zadní řady kapitán se zkušenostmi zejména z druhé ligy Martin Uvíra. Doplňuje ho například David Podzimek, který ve Vltavínu hraje už šestou sezónu v řadě.

Ve středu hřiště nejčastěji operuje Kamerunec Martin Abena, ten ale možná z důvodu zranění nezasáhne ani do sobotního utkání. Stále se ale můžeme těšit na Ondřeje Šípka a talentovaného mladíka, který v Holešovicích hostuje z pražské Sparty, Davida Šnajdra.

Na hrotu operuje Ital a oblíbenec fanoušků Carlo Maria Maione.

14.08.2019 Komárov – Vltavín 0:1
18.08.2019 Slavia B – Vltavín 4:1
24.08.2019 Vltavín – Rakovník 4:0
28.08.2019 Vltavín – Vlašim 2:1
01.09.2019 Admira – Vltavín 3:2

Koblenc – Kühnel (64. Šafařík), Podzimek, Pouzar (63. Valíček), Mysliveček, Hovorka, Uvíra (C), Šípek, Šnajdr (88. Šmalcl), Maione, Vieira
PREVIEW ZÁPASU

Páté hrací kolo České fotbalové ligy skupiny A nabídne vyrovnaný duel mezi Loko Vltavínem a rezervou západočeské Plzně. Oba celky vstoupili do nového ročníku se slušnými výkony a výsledky, zejména pak domácí tým z Holešovic by se ale rád viděl o pár příček výš.

Poslední vzájemné střetnutí se datuje do roku 2012, kdy plzeňská rezerva před vznikem Juniorské ligy hrála tehdy třetí nejvyšší soutěž. Utkání dopadlo lépe pro domácí západočechy, kteří díky gólům Kuzela a Hory vyhráli nad svým pražským oponentem 2:1.

Sobotní utkání odpíská Robert Hájek, místopředseda klubu TJ Rajhradice a bývalý ligový rozhodčí s neblahou pověstí. Na lajnách mu budou asistovat Drahoslav Drábek a Gabriela Hanáková.

POSLEDNÍ 3 VZÁJEMNÁ STŘETNUTÍ:

27.03.2011 Plzeň B – Vltavín 1:2
27.08.2011 Vltavín – Plzeň B 1:1
25.03.2012 Plzeň B – Vltavín 2:1
Krásné dopoledne všem fotbalovým fanouškům! Vítáme vás u on-line přenosu z utkání ČFL mezi Loko Vltavín a FC Viktoria Plzeň B. Zápas začíná v 10:15 a bude vás jím provázet Libor Kokoška.