ČFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Bohemians 1905 B - 10. listopadu 2019   14:00

Zápy
Zápy
34' Jelínek  • 68' Duben
2:1
(1:1)
Bohemians 1905 B
29' Buneš
Zápy
Doležal, Hašek, Kubů, Skuhravý, Růžek, Matoušek, Koumba Ondo
Mrkáček M
Jirsa, Le Tuan, Ogiomade Marvis, Zeman, Vala, Begič, Kouba

90+2'
88'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Koumba Ondo.
86'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Růžek.
84'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Kubů.
84'
Žlutou kartu dostává Koutenský (SK Zápy).
Žlutou kartu dostává Matějka (SK Zápy).
76'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Farkaš, přichází Zeman.
73'
Žlutou kartu dostává Vrána (Bohemians Praha 1905 B).
68'
Zápy právě vstřelily branku!
Autorem branky je JIŘÍ DUBEN.
63'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Nátr, přichází Begič.
61'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Janko, přichází Matoušek.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Osmančík, přichází Le Tuan.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Havlena, přichází Ogiomade Marvis.
46'
45'
34'
Autorem branky je MARTIN JELÍNEK.
31'
Žlutou kartu dostává Farkaš (Bohemians Praha 1905 B).
30'
Žlutou kartu dostává Duben (SK Zápy).
29'
Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Autorem branky je MATYÁŠ BUNEŠ.
Z technických důvodů budeme z tohoto utkání přinášet pouze změny stavu!
1'

SK Zápy: Soukup (B) – Jelínek (C), Pávek, Duben, Hakl, Gron, Eliáš, Putz, Koutenský, Janko, Matěika
Náhradníci: Doležal, Hašek, Kubů, Skuhravý, Růžek, Matoušek, Koumba Ondo

Bohemians Praha 1905 B: Valeš (B) – Fakraš, Václavík (C), Köstl, Schumacher, Buneš, Havlena, Nátr, Osmančík, Vondra, Vrána
Náhradníci: Jirsa, Le Tuan, Ogiomade Marvis, Zeman, Vala, Begič, Kouba

Rozhodčí: Mrkáček M.
Bohemians Praha 1905 B

Hráči Bohemky mají o šest bodů méně, což je řadí na sedmou pozici. Klokani mají skvělou ofenzívu, nastříleli jednatřicet branek. Inkasovaných gólů mají hosté na kontě pětadvacet. Fotbalisté Bohemians mají navíc v posledních zápasech skvělou formu, z posledních pěti utkání vyšli čtyřikrát jako vítěz. Hráčem, který nastřílel nejvíce branek je teprve devatenáctiletý Pavel Osmančík.

Poslední odehraná utkání:
Bohemians B – Živanice 2:1
Dukla Praha B – Bohemians B 0:5
Bohemians B – Přepeře 3:0
SK Zápy

Domácím se v letošní sezóně daří, nacházejí se na druhém místě a na kontě mají sedmadvacet bodů. V letošním ročníku dokázali nastřílet 29 branek, naopak jich inkasovali osmnáct. V posledních utkání ovšem Zápy ztratili body, když dvakrát v řadě prohráli. Nejlepším střelcem je doposud Jiří Duben, který se trefil pětkrát.

Mladá Boleslav – Zápy 1:0
Zápy – Jablonec B 1:3
Teplice B – Zápy 1:3
Dobrý den! Vítám Vás u textového přenosu 14. kola ČFL – skupiny B, ve kterém se střetnou domácí SK Zápy proti Bohemians Praha 1905 B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.