ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zbuzany : Ml. Boleslav U21 - 28. září 2019   10:15

Zbuzany
Zbuzany
6' Matějka  • 75' Přeučil
2:1
(1:0)
Ml. Boleslav U21
70' Krau
Zbuzany
Víšek- Bielesz , Kostka, Lička (C), Maleček, Matějka, Přeučil, Říha, Šírl, Trýzna, Zákostelský
Hanuš, Huňáček, Kordiak, Koudelka, Ordelt (B), Surmaj
Ulrich Tomáš – Černý Ondřej, Maiello Francesco
Zbuzany
176 diváků
Mikulec- Ewerton, Glockner, Hönig, Komárek, Kopa (C), Král, Pech, Provazník, Rudzan, Vejr
Alhassan, Dib, Dohnalík, Moravčík, Vrána (B), Jerchov

FK Zbuzany získávají tři body po dnešní výhře 2:1. Ve druhé půli rozhodl o třech bodech pro domácí Přeučil. Zbuzany v příštím kole narazí na Hradec Králové B. Mladá Boleslav B bude hostovat Bohemians B.
90+2'
90'
Hlavní sudí nastavuje jednu minutu.
90'
Po nákopu Kopy se dostal Hönig do ofsajdu.
89'
Mladá Boleslav se snaží vytvořit závěrečný tlak.
87'
Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Přeučil, přichází Hanuš.
84'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
82'
Mikulec míč vyboxoval a hosté jdou do brejku.
81'
FK Zbuzany budou rozehrávat další rohový kop.
80'
Alhassan se dopustil nedovoleného zákroku na půli hřiště. Šírl se ujme rozehrávky.
79'
Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Lička, přichází Surmaj.
78'
Domácí rozehrávají volný kop ze slibné pozice.
77'
Žlutou kartu dostává Glockner (FK Mladá Boleslav B).
76'
Žlutou kartu dostává Moravčík (FK Mladá Boleslav B).
75'
Zbuzany právě vstřelily branku!

VOJTĚCH PŘEUČIL proměňuje pokutový kop a domácí jdou do vedení.
73'
Žlutou kartu dostává Přeučil (FK Zbuzany 1953).
71'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Vejr, přichází Dib.
70'
Tým Ml. Boleslav B právě vstřelil branku!
JAN KRÁL se prosazuje zblízka hlavou k tyči a srovnává stav utkání na 1:1.
68'
Hosté vybojovali rohový kop.
66'
Dohnalík přihrával do lajny. Úmysl přečetl krajní obránce.
63'
Alhassan levou stranu velmi oživil. Stal se obětí nedovoleného zákroku a bude se zahrávat volný.
61'
Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Říha, přichází Kordiak.
58'
Vejr nasadil hezké jesličky jednomu z obránců. Přes dalšího hráče však nepřešel.
56'
Kopa se dopustil dopustil nedovoleného zákroku. Hlavní sudí píská faul.
54'
FK Zbuzany vybojovaly další rohový kop.
53'
Hosté se ubránili a snaží se jít do protiútoku.
53'
Zbuzany vybojovaly rohový kop.
52'
Kostka výborně vybojoval míč a uklidňuje hru přihrávkou dozadu.
50'
Kopa se odhodlal ke střele, ale jeho pokus byl nepřesný.
48'
Komárek se stáhl až mezi stopery a snaží se založit útočnou akci.
47'
Šírl se dopustil útočného faulu.
46'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Ewerton, přichází Alhassan.
46'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Provazník, přichází Dohnalík.
46'
V prvním poločase šli domácí po hezkém gólu Davida Matějky do vedení. Mladá Boleslav poté převzala iniciativu a byli aktivnějším celkem. Ke konci poločasu se hra vyrovnala. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45'
43'
Lička vyslal hezkou přihrávku, kterou však zastihl a odehrává hostující obránce.
40'
Žlutou kartu dostává Maleček (FK Zbuzany 1953).
39'
Hra se v závěru více vyrovnává a Zbuzany se dostávají více do hry.
38'
Vzápětí pomezní rozhodčí zvedá praporek hostům. Rozehrávky se ujme Víšek.
37'
Zbuzany byly nachytány v ofsajdu.
36'
Kopa svým nákopem hledal Höniga. Centr si sebral Víšek bez větších problémů.
34'
Kostka při snaze o vybojování balónu fauloval. Rozhodčí píská nedovolený zákrok. Rozehrávky se ujme Mikulec.
32'
Kostka vyslal centr do pokutového území. Nikoho ze svých spoluhráčů svým pokusem nenašel.
31'
Kopa vyslal nepřesnou přihrávku. Domácí budou provádět autové vhazování.
29'
K hlavičce do dostal jeden z domácích hráčů. Pokus šel mimo bránu.
28'
Zbuzany vybojovali další rohový kop.
27'
Matějka se dopustil faulu. Hostující stopeři budou rozehrávat volný kop.
26'
Žlutou kartu dostává Kopa (FK Mladá Boleslav B).
24'
Rudzar odvrací míč do bezpečné vzdálenosti.
23'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
21'
Hosté velmi presují a to se jim vyplácí. Velmi snadno získávají balón.
18'
Mário Lička ztratil míč ve středu hřiště a hosté šli do brejku. Přihrávka šla ovšem do ofsajdu, ve kterém byl nachytán Vejr.
17'
Rohovému kopu se domácí ubránili.
16'
Domácí se dopustili faulu. Hönig se ujmul rozehrávky. Po střele bude následovat rohový kop.
14'
Bielecz se dopustil útočného faulu na pravé straně. Rozehrávky se ujme Mikulec.
12'
Šírl vyslal přihrávku na Matějku. Ten jeho záměr nepochopil, míč si v klidu sbírá Mikulec.
10'
Hráči v modro-bílé kombinaci jsou po obdržené brance velmi aktivní. Domácí celek hraje zataženěji.
8'
Mladá Boleslav bude zahrát rohový kop.
7'
Hosté se snaží kontrolovat míč a přijít s odpovědí na nepříznivý stav.
6'

Po přesném centru Trýzny se ve vápně krásně prosadil DAVID MATĚJKA! Zakončil netradičním způsobem a mezi nohy gólmana. Domácí jdou do vedení.
3'
Hosté se opět dopustili nedovoleného zákroku kousek před velkým vápnem. Rozehrávky se ujmul Přeučil, jeho pokus skončil mimo.
1'
Faulu na půli hřiště se dopustil Král a domácí budou rozehrávat volný kop.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí nastupují v bílých dresech, hosté v modro-bílé kombinaci.
FK Zbuzany
Domácí od začátku soutěže získal čtrnáct bodů. Nacházejí se na 3. pozici v tabulce. Zbuzany mají skóre 15:10. Za poslední tři ligové duely získali šest bodů. V posledním zápase vyhráli na půdě Brozan 2:1. Nejlepším střelcem je Lička s pěti góly.
FK Mladá Boleslav B
Hosté od začátku sezóny získali jedenáct bodů do tabulky a nacházejí se na šestém místě. Za poslední tři ligové duely získaly pět bodů. V posledním zápase podlehli Jablonci B 2:1. Skóre hostujícího týmu je 15:10. Nejlepším střelcem středočeského celku je Dohnalík s pěti přesnými zásahy.
Čeká nás vzájemný duel mezi třetím a šestým celkem ČFL-skupiny B. Oba dva celky potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří.
Příjemné sobotní dopoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! Program osmého kola České fotbalové ligy skupiny B si pro nás přichystal zápas mezi FK Zbuzany a FK Mladá Boleslav B. Vše začne v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.