Skončilo nám velice pohledné utkání, ze kterého si odváží tři body Steaua Bukurešť. Domácí ve druhém poločase dokázali snížit, ale od té doby Steaua skvělě bránila a nepustila Molde téměř k žádné šanci. V 90. minutě přesto mohlo být srovnáno, když se sám před Tatarusanem objevil Linnes, ale hostujícího brankáře nedokázal překonat.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+3
I brankář Söderberg spěchal do pokutového území, ale Molde rozehrálo roh velice rychle a brzo o míč přišlo.
90+3
Plyne poslední minuta nastavení a domácí budou zahrávat rohový kop!
90+1
Hosté budou zahrávat rohový kop, poté co musel vyrážet jedovatou střelu brankář Söderberg.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty!
90
Obrovská šance domácích a Linnes měl na kopačce vyrovnání - dostal se až před brankáře Tatarusanu, kterého nedokázal propálit!
88
Hraje se na polovině domácích a to Molde hodně nevyhovuje, navíc Bukurešť útočí v malém počtu hráčů, aby náhodou nedošlo k nějakému rychlému brejku.
86
Nejdříve ponechaná výhoda, ale nakonec hlavní rozhodčí přece jenom odpískal proti domácím.
85
Střela z dobrých pětadvaceti metrů, o kterou se pokusil Soderberg nemířila mezi tři tyče.
84
O nějakém soustavnějším tlaku Molde nemůže být ani řeč, Steaua velice dobře vykrývá prostor a tím dělá domácím velké starosti.
82
Hra je opět přerušena po faulu hostujícího hráče.
80
Tlak domácích nepřichází a naopak to jsou hosté, kteří hrozí z rychlých brejků. Molde má největší problém s překonáním kvalitního napadání rumunského celku.
77
Poslední střídání i na domácí straně. Hřiště opouští Hussain, kterého nahradil Angan.
77
Čas domácím plyne velmi rychle.
75
Střídající NIkolic viděl teprve druhou žlutou kartu zápasu.
73
Rychlý protiútok na druhé straně a zakončoval Costea, který však trefil pouze boční síť domácí brány.
72
Míč po rohovém kopu poskakoval po pokutovém území, ale nikdo z domácích se k němu nemohl dostat, až se to povedlo jednomu z nich a ten mířil hodně nepřesně.
71
Molde vybojovalo rohový kop ...
70
Poslední střídání hostí, trávník opustil Prepelita, kterého nahradil Pintili.
69
Na trávníku zůstal ležet Forren, ale vypadá to, že bude v pořádku.
68
Akce po rohovém kopu málem skončila brankou, domácí sice první centr odvrátily, ale poté přišel nebezpečný centr na zadní tyč, kde stál osamocen Szukala, který však svou střelu poslal těsně vedle tyče.
67
Obrovská šance Costey, který svou střelou vyprášil rukavice domácího brankáře, který střelu vyrazil na roh.
46
Pape Pate Diouf byl druhým střídájícím hráčem v poločasové přestávce, místo něj na hřiště vyběhl Jo Inge Berget.
64
Nebezpečná dělovka Mostroma, kterou brankář dokázal udržet v náruči a drží tak svůj celek ve vedení.
46
O poločasové přestávce došlo ke dvojímu střídání. Na domácí straně odešel Joshua Gatt a nahradil ho Mattias Mostrom.
56
Odchází Adi Rocha, místo něj se na hřiště podívá Stefan Nikolic.
60
Rumunskému celku je odmáván a následně i odpískán ofsajd.
58
Autor první branky zápasu Chipciu vidí i první žlutou kartu.
58
Hra nahorů - dolů pokračuje a do slibné šance se tentokrát dostávali hosté, ale ke střeleckému pokusu se nedostali.
56
Molde právě vstřelilo branku!

Utkání se nám velice dramatizuje, z čista jasna se dostal k míči DANIEL CHIMA CHUKWU, obhodil si kličkou protihráče a přesnou střelou ke vzdálenější tyči nedal brankáři šanci.
54
Na druhé straně si tak dlouho šteloval míč Adi Rocha až o něj přišel.
53
Tatarusanu špatně rozehrál a nahrál míč přímo na kopačky soupeře. Brankář Bukureště může být rád, že jeho chyba nebyla potrestána, ale domácí se přesto dostali k zakončení, když Hestad dostal dobrý pas před bránu a tečoval míč, který však doletěl přímo do náruče Tatarusanu.
51
Domácí se snaží, ale nejsou schopni si vypracovat žádnou výraznější šanci. Jejich snažení většinou stroskotá na nepřesné finální přihrávce.
48
Centr z pravé strany bezpečně schoval v rukavicích brankář Tatarusanu
46
Hned v úvodu druhého poločasu se do slibné šance dostávali hosté, jejich zajímavý centr však odhlavičkovala pozorná obrana Molde.
46
Máme za sebou velice zajímavý první poločas, Molde bylo v úvodu utkání aktivnější, ale této aktivitě chyběla střelba - naopak hráči Bukurešti se snažili pálit téměř z každé pozice a odměnou jim byly dvě branky, které jasně dokazují, kdo má momentálně navrch.

Molde bude mít ve druhé půli co dělat, aby smazalo náskok svého soupeře a je otázkou, zda se to vůbec podaří.
45+1
I tato minuta se již blíží ke svému konci a první poločas tak skončí výsledkem 0:2.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
44
Pomalu, ale jistě se blíží závěr prvního poločasu, který jednoznačně patřil hostům z Bukureště.
43
Z hlediště se ozývá pískot a to psychiku domácích fotbalistů určitě nezvedne.
42
Míč na kopačkách hostí, kteří nemají důvod někam spěchat.
39
Domácí jsou hodně zaskončení vývojem zápasu a nezbývá jim nic jiného než vrhnout všechny síly do útoku.
37
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!

Nádherná branka hostí, kteří vedou již 0:2! A trenérovi se za důvěru odměnil střídájící hráč IASMIN LATOVLEVICI, který dostal skvělou přihrávku do pokutového území a svou dělovkou propálil vše co mu stálo v cestě. Brankář Molde zůstal jako přikovaný stát na místě.
36
Hra se nám opět trošičku uklidnila, ale přesto si nemůžou diváci na stadionu na nic stěžovat.
33
Nebezpečný centr do pokutového území odvrátil v poslední chvíli skuzem jeden z domácích hráčů.
32
To co se nepodařilo domácím vyzkoušel na druhé straně Costea, který na nic nečekal a poté co zjistil, že nemá komu přihrát tak poslal míč směrem na bránu a moc jeho střele nechybělo, ta jenom tak prolétla kolem levé tyčky domácí brány.
31
Molde obléhá pokutové území soupeře, ale z tohoto tlaku nedokáže vytěžit nic víc než pouhé hrozby. Na konkrétní ohrožení brány se zatím nedostalo.
29
Zajímavá kombinace na jeden dotek před pokutovým územím rumunského celku, ale domácím se nepodařilo obranu vyšachovat.
27
Na druhé straně vzrušení v pokutovém území Bukurešti, ale hosté vše zvládli dalekým odkopem míče.
26
Velká chyba domácí obrany, po které se Adi Rocha řítil spolu se svými spoluhráči na hodně rozhozenou obranu Molde. Adi Rocha se rozhodl situaci řešit přímou střelou na bránu, ale ta se mu nepovedla a tak měl brankář Sóderberg usnadněnou práci.
24
Hosté po vstřelené branci hodně ožili a dokonce se dostali i k zakončení, ale střela z dobrých čtyřiceti metrů na bránu neletěla.
21

Z čista jasna udeřili hosté! K odraženému míči se dostal ALEXSANDRU CHIPCIU, míč si potáhl více na střed a přesnou střelou překonal bezmocného Söderberga.
20
Centr za obranu domácích našel hráče Bukurešti, jenže ten míč dostihl až u rohového praporku a jeho následný centr do pokutového území našel pouze hráče v modobílých dresech.
19
Molde je nyní rozhodně aktivnějším týmem a Bukurešť spoléhá v podstatě pouze na rychlé brejky.
17
Obrana Bukurešti nepůsobí v posledních minutách příliš přesvědčivě. Molde se již dostávalo k přečíslení, ale v poslední chvíli zabránil jeden z obránců velké šanci.
16
Hned po šestnácti minutách hry je zde první střídání. Z trávníku odešel Parvulescu, kterého nahradil Latovlevici.
15
Chima Chukwu se dostával do pokutového území a byl atakován na hranici pravidel, podle hlavního rozhodčího však bylo vše v pořádku.
13
Na durhé straně si nedovoleně počínal Tanase, který se nedostal v souboji jeden na jednoho přes svého strážce.
12
Moc nechybělo a mohlo se měnit skóre. Obrana rumunského celku si špatně rozebrala hráče, ale zakončení domácího fotbalisty nebylo přesné. Poté ještě Molde zůstalo u míče a snažilo se něco vymyslet, ale k ničemu zásadnímu nedošlo.
12
Střelecký pokus z velké dálky byl tečován a i Molde bude kopat první rohový kop.
10
Na druhé straně se dostal k hlavičce Costea, ale hlavičkoval z velké dálky a tak jeho pokus vykryl bez větších problémů domácí brankář.
9
První zajímavá šance domácích, po centru z levé strany se k zakončení málem dostal Chima Chukwu, ale domácí útočník byl dobře pokryt a tak jeho pokus neměl žádnou šanci na úspěch.
9
Nepřesnosti na obou stranách nyní trošičku přibrzdili jinak velice rychlé tempo hry.
6
Rohový kop nic nepřinesl a naopak Molde se řítilo do rychlého protiútoku, ten však ztroskotal na nepřesné přihrávce.
6
První rohový kop pro hostující hráče. Od úvodních minut se hraje ve velkém tempu.
5
Nádherné sólo jednoho z domácích, který prokličkoval mezi trojici soupeřů, ale na toho čtvrtého už nestačil a o míč tak přišel.
3
Molde se řítilo do protiútoku, ale vše přibrzdilo špatné zpracování Gatta, celou akci přesto domácí dohráli a poprvé se pokusil ohrozit bránu Hussain, jeho pokus však byl zblokován.
2
V úvodu utkání drží míč na svých kopačkách hosté, ale jejich rozehrávka byla nepřesná a málem tak nabídli šanci soupeřům, ale naštěstí se obrana Bukurešti rychle zpamatovala.
1
První poločas začal a Steaua se okamžitě snažila nakopnout míč dopředu, ale o míč rychle přišla.
1
-3
Oba týmy již jsou na hrací ploše, utkání za několik málo minut začne.

Molde FK: Söderberg - Simnsen, Forren, Vatshaug, Linnes, Diouf, Berg Hestad, Eikrem, Gatt, Hussain, Chima Chukwu

FC Steaua Bukurešť: Tatarusanu - Szukala, Chiriches, Gardos, Chipciu, Bourceanu, Prepelita, Parvulescu, Tanase, Adi Rocha, Costea

Rozhodčí: István Vad - Vencel Tóth, Istvan Albert.
Skupina E

Ve skupině E je kromě těchto týmů ještě FC Kodaň a Stuttgart, z této čtyřlenné skupiny do vyřazovací fáze postoupí dva nejlepší celky. Pořadí ve skupině vypadá následovně:

1. FC Steaua Bukurešť
2. FC Kodaň
3. Molde FK
4. Stuttgart
Vzájemné zápasy

Jediný vzájemný zápas se odehrál právě letos v Evropské lize, kde Steaua doma udolala Molde 2:0. když dokázala vstřelit dvě branky v rozmezí dvou minut a tím v podstatě rozhodnout celý zápas.
FC Steaua Bukurešť

Rumunský klub vede po třech odehraných zápasech tabulku skupiny E, ve které získal již sedm bodů. Jedinou ztrátu zaznamenala Bukurešť hned v prvním utkání na půdě Stuttgartu, kde remizovala 2:2.

V lize je Steaua jasným favoritem na titul a potvrzuje to tím, že po čtnácti odehraných kolech má náskok již 8 bodů na druhou Astru.
Molde FK

Norský klub v letošním ročníku Evropské ligy získal po třech odehraných duelech tři body za domácí vítězství nad Stuttgartem, který porazili hráči Molde 2:0. Horší bilanci však mají na hřištích soupeře, kde nestačili ani na FC Kodaň a ani na dnešního soupeře.

V lize vede Molde tabulku, když má bodový náskok na druhý Strömsgodset a i v lize je doma velice nebezpečným celkem, když ze čtrnácti duelů prohrálo pouze jedinkrát.
Hezký den, vítám Vás při sledování zápasu Evropské ligy mezi týmy Molde FK a FC Steaua Bukurešť. Zápas se odehraje v rámci skupiny E a plánovaný výkop je na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.