Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera třeba u našich online přenosů z Evropské ligy.
Utkání je za námi. Ve druhém poločase domácí Panathinaikos předvedl zlepšený výkon a zaslouženě se dočakl vyrovnávací trefy. Remíza je dnes asi zasloužená a pro vývoj skupiny může být i důležitá.
90+3
Townsend sdostává žlutou kartu.
90+2
Tottenham nyní také zaútočil, ale ani hosté nebyli ve svém tažení dza druhým gólem úspěšní.
90+1
Z dobré šance nakonec není žádné nebezpečí pro branku.
90
Nastavují se tři minuty.
90
Velmi dobrá možnost pro domácí ještě na obrat v utkání. Standardní situace z dobré vzdálenosti.
90
Získání míče na hranici faulu bylo podle sudího v pořádku.
88
Tottenham se v posledních minutách dostává opět k diktování tempa hry, což jen a jen hostům ze severu Londýna vyhovuje.
87
Přílišný důraz předvedl Huddlestone. Míč se stěhuje na kopačky domácích.
87
Rohový kop pro Spurs.
86
Hosté stále u míče, rozvážná kombinace do které se zapojuje i brankář Lloris.
84
Tottenham se nyjí pokouší o uklidnění hry kombinací na středu hřiště.
82
Obrana Tottenhamu nyní stoprocentně připravená a odvrací míč do bezpečné vzdálenosti.
82
Další faul ze strany Tottenhamu ponechá míč na kopačkách domácích.
81
Domácí to nyní nesehráli moc dobře a z dobré pozice nic nevytěžili.
80
Panathinaikos má k dispozici standardní situaci.
77
Panathinaikos právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Velmi rychlá přímočará akce končí vyrovnávací brankou. Dlouhý pas zachytil TOCHÉ a i v pádu přesně zakončil!
76
Druhé střídání hostů. Aaron Lennon poští místo sebe na hřiště Androse Townsenda.
75
Vyntra se dopusti faulu, ale paradoxně to odnesl nejvíce.
73
Rohový kop nebyl špatně rozehraný, ale domácí si ho nakonec pohlídali.
72
Hosté budou mít rohový kop.
71
Toché se dostal k další zajímavé pozici, ale nestřílel přesně.
68
Ofsajd nyní zastavuje zajímavě vyhlížející akci Panathinaikosu.
67
Hosté také poprvé střídají. Gylfi Sigurdsson nahrazuje Dempseyho.
64
Výstavní rána Garetha Balea z dálky končí těsně mimo!
62
Panathinaikos nyní kombinuje s míčem. Pokus Sissoka o průnik se nezdařil.
59
Dempsey se zmocnil míče ale v efinální fázi se mu nedařilo.
58
Panathinaikos zatím stále aktivnější v držení balónu. Druhá půle by možná mohla patřit domácím.
56
Už se do útoku vrací domácí...
55
Tottenham se dostává do útoku zatím jen z brejků, jeden z nich nyní měl možnost zakončit Defoe, ale mířil vysoko nad.
54
Domácí jsou nyní v utkání výrazně aktivnější. Tottenham se pouze brání před vlastní šestnáctkou.
53
Lazaros nyní vybojoval standardní situaci.
52
Akce Panathinaikosu byla velmi zajímavá, ale Toché neměl v rozhodující moment komu nahrát. Nakonec vybojoval roh.
51
Sissoko se po svém příchodu na hřiště snaží být aktivní a tzatím se mu to docela daří.
50
Další zajímavá akce z dílny hostů, ale opět překažená ofsajdem.
49
Nádherná akce Tottenhamu doslova volala po gólu a nebylo k němu daleko. Jermaine Defoe se ankonec nacházel ve velmi těsném ofsajdu.
46
Domácí do druhé půle střídají. Ze hry odešel Marinos a nahrazuje ho Ibrahim Sissoko.
46
První poločas je za námi. K vidění v Athénách zatím byl kombinační fotbal, kterému dominoval Tottenham a také zaslouženě vstřelili hosté zatím jediný gól.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
45+1
Ze standardky nic nevzešlo, sudí Mexer už se dívá na hodinky.
45+1
Ještě standardní situace pro hosty.
45
První půle je téměř za námi. Nastavovat se bude jedna minuta.
44
Hosté jsou nadále u míče, zatím se nemohou dostat k ohrožení branky.
42
Tottenham se na chvíli stáhl, ale opravdu jen na chvíli.
40
První žlutou kartu utkání vidí hostující záložník Gareth Bale.
39
Tak nakonec zakončení Huddlestona, kterému kousíček ještě chyběl.
38
Hosté nakonec z další zajímavě vyhlížejí možnosti nic nevytěžili.
37
Tottenham je i nadále aktivní.
35
Tottenham právě vstřelil branku!
Rozehrávka Tottenhamu a přesná hlavička kapitána MICHAELA DAWSONA znamenají první branku pro Tottenham.
35
Hosté mají k dispozici zajímavou standardní situaci.
34
Nyní vidíme na stadionu Spirose Louise v Athénách nepříliš záživnou pasáž, kde míč se stěhuje od jednoho hráče k druhému ve středu hřiště.
30
Velmi dobrá rozehrávka, ale nakonec míč končí u Llorise.
29
Domácí budou mít k dispozici první roh.
27
I Panathinaikos se teď tlačí do útoku. Střela Christodopoulose zablokovaná.
25
Po delším odmlce a kombinaci ve středu hřiště o sobě dali hosté vědět střelou Lennona, která však neměla v žádném případě gólové parametry.
22
Bale dostal zajímavou přihrávku v pokutovém území, ale byl zády k brance a tudíž v nepříliš dobré pozici pro zakončení.
21
Defoe to kopnul náramně! Míč plachtil vzduchem a nakonec jen těsně minul tyč!
20
Faul před pokutovým územím Panathinaikosu a rýsuje se velmi zajímavá standardka.
18
Opět po pravé straně průnik domácích a centr do pokutového území.
16
Akce nyní střídá akci. Ta hostující nyní nepřesná.
15
K pravnímu velmi zajímavému ohrožení branky se dostali domácí. Centr z pravé strany chystá Hugo Lloris.
14
Míč mířící na Walkera byl příliš prudký a nakonec tedy ho mají v klidu ve své moci domácí.
13
Po nepovedené nahrávce získává domácí brankář balón velmi jednodušše.
12
Tottenham už se dere po levém kraji opět směrem ke Karnezisovi.
11
Nepřesná nahrávka v předfinální fázi přisoudila míč opět hostům.
9
Panathinaikos se nyní zmocnil míče, uvidíme zda z iniciativy domácích něco vzejde.
7
Zeca se snažil vybojovat míč, neúspěšně.
6
Tottenham stále u balónu. Hosté se nyní trochu zatáhli ve své kombinaci.
5
Panathinaikos se poprvé dostává z tlaku, jenže domácí nedokázali udržet míč.
4
Další z rohových kopů, už čtvrtý v řadě.
3
Tottenham má už od úvodu převahu a zzatím obléhá branku řeckého týmu.
1

Panathinaikos FC: Karnezis - Seitaridis, Triantafyllopoulos, André Pinto, Lucas Vyntra - Christodopoulos, Zeca, Vitolo, Marinos, Owusu-Abeyie - Toché.

Tottenham Hotspur: Lloris - Walker, Dawson, Caulker, Vertonghen - Huddlestone, Dembelé - Lennon, Dempsey, Bale - Defoe.

Rozhodčí: Meyer - Henschel, Bornhorst.
Ani Kohouti nemají nikterak dobrou bilanci vzájemných zápasů proti týmům z Řecka. V historii se zatím pro celku z jihu Balkánského poloostrova sehrál Tottenham čtyři utkání a v žádném z jich neodešel jako vítěz. Poslední zkušenost týmu z Londýna není stará, v loňském roce vyřadil Tottenham PAOK Soluň.

Tým vedený mladým portugalským koučem André-Villasem Boasem v úvodním utkání základní skupiny uhrál na svém hřišti bezbrankovou remízu pro Laziu Řím.
Dnes nás čeká zajímavý zápas týmů, jejichž bilance proti týmům z toho druhého státu není dobrá. Panathinaikos hrál proti týmům z Anglie už celkem šestnáct utkání, ale vyhrál z nich pouze jediný. Ten jediný vyhraný zápas se datuje do sezóny 2011/2012, kdy vyhrál celek z Athén v základní skupině Ligy mistrů nad Arsenalem.

Domácí do základní skupiny J Evropské ligy vstoupili velmi špatně a rozhodně mají co napravovat. V úvodném utkání skupiny prohrál Panathinaikos na hřišti Mariboru vysoko 3:0.
Hezký čtvrteční večer u sledování zápasu druhého kola základních skupin UEFA Europa League, tedy Evropské ligy, kde se dnes v rámci souboje ve skupině J utká Panathinaikos FC a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.