To je ode mne vše. Já vám děkuji za pozornost a přeji krásnou noc.
Druhý poločas, co se šancí týče byl daleko bohatší. I přesnost přihrávek se zlepšila. Nicméně jsme se dočkali pouze jednoho gólu a to na straně Bukurešti. Kodaň si moc příležitostí ke skórování nevytvořila a tak odjíždí z Rumunska bez bodu a zůstává na třetím místě. Steaua je na čele před norským Molde.
90+
Kodaň se marně snaží přebít přes obranu rumunů. Navíc jim byl odpískán útočný faul a musí zpátky.
90+
Rozhodčí nastavil dvě minutky.
90
Kodaň otevřela obranu a tak mají hráči Steaui možnost na brejky a přečíslení.
86
Dobrou příležitost na vyrovnání teď promrhali hráči Kodaně. Rozehrán byl dlouhý aut, který Kristensen prodloužil a Corneliusovi zbývalo opravdu málo, aby usměrnil míč do brány.
85
Hostující kouč Jacobs ihned reaguje a stahuje Pierra Bengtssona a za něj naskakuje Cesar Santin
85
Musím konstatovat, že vstřelená branka pro rumunský tým je vcelku zasloužená. Hračům ihned narostlo sebevědomí a na Kodaňskou branku se řítí jeden útok za druhým.
84
Uvidíme, jestli najde Kodaň na tuto branku odpověď.
83
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Tak jsme se přece jen dočkali! STEFAN NIKOLIC si připsal poněkud šťastnou branku, když po Tanasově střele se od něj míč odrazil a namířil si to rovnou do brány! Steaua - Kodaň 1:0!
81
Další roh rumunů.
78
Ten se mu ale vůbec nepovedl, tak Johan Wiland odkopává od branky.
78
Roh pro Steauau bude kopat Cristian Tanase
76
Zápasu by prospěla vstřelená branka. Uvidíme, zda se jí dočkáme.
73
Konečně hráči ukázali kvalitu. Akce střídá akci. Hraje se nahoru dolů. Tak to má být. Oproti prvnímu poločasu rozhodně se hraje lepší fotbal.
73
Raul Rusescu napřáhl z dobrých 35 metrů, ale projektyl šel nad bránu Wilanda.
71
Tak tohle byla největší šance utkání! Hráči rumunského týmu krásně zakombinovali ve vápně Kodaně, ovšem Stefan Nikolic nedokázal trefit branku z bezprostřední blízkosti!
70
Kodaň čelí velkému tlaku Steaui. Dokáže mu odolat.?
69
Rohový kop zahrává tým Kodaně.
64
Steaua podruhé střídá. Obránce Matei je nahrazen útočníkem Raulem Rusescem.
62
Příležitost na straně Kodaně brankou neskončila! Hlavičkovanou v pokutovém území Steaui se pokoušel uklidil hlavou do brány Gíslason, ale těsně minul!
61
Nový muž Chipciu vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Ten se střelou zaskočit nenechal a v pohodě chytá.
59
Šance na druhé straně! Kristensen přízemním centrem mířil míč na Andrease Corneliuse. Před tím však pohotovým zákrokem míč odklidil obránce Matei!
57
Velká šance domácích! Tanase krásně nacentroval z levého rohu na Stafana Nikolice. Ten i přes bránícího hráče dokázala vystřelit, ale jen doprostřed svatyně Johana Wilanda, který míč lapil!
53
Vpřed se vydává Kristensen, ale bohužel nepřesně přihrál na Nicolai Jorgensena a míče se zmocnil Pintilii.
52
Po zákroku na Claudemira dostává žlutou kartu Adrian Popa.
50
Bourceanu přetáhl centr a kope se od Wilandovi brány.
49
Bukurešť si zahraje standartku. Centr před bránu pošleAlexandru Bourceanu.
46
Snad nám nabídne druhý poločas o trochu více golových šancí než tomu bylo v poločase prvním.
45
Steaua střídá Nikolic nahrazuje Rochu.
46
Viděli jsme nezáživných 45 minut. Domácí sice většinu času drželi míč, ale na gólovou šanci stále čekáme. Doufejme, že druhý poločas přinese zlepšení a kvalita půjde nahoru. Druhý poločas začne přibližně v 21:11
45+
Hráči Bukureště to s agresivitou trochu přehnali. K zemi se skáceli za sebou hned dva kodaňští. Rozhodčí odpískal faul a Kodaň posílá poslední míč do pokutového území.
45
Rozhodčí Domate nastavil 3 minuty navrch.
43
Tanase zkusil střelu z dálky, tu ovšem zablokoval obránce Ottesen.
42
Roh domácích fotbalistů se nepovedl. Kodaň odvrací dlouhým výkopem až ke golmanovi Wilandovi.
41
Hráči v bílém po dlouhé době na polovině Steaui
39
Po chvíli slabá střela Adiho Rochi z dálky a ještě k tomu neměl seřízená mířidla.
38
Konečně trocha vzrušení! Adrian Popa si sebral balon při postranní čáře. Prokličkoval obranou Kodaně, ale zakončení bohužel pro Steauau bylo zablokováno!
38
Odpískaný faul Florinovi Gardosovi ve středovém kruhu.
35
Skvělý presing hostujících hráčů. Steaua vůbec nevěděla, jak rozehrát, nakonec jen odkopávají na polovinu Dánů.
31
Steaua drží míč na nohách, ale jen ve středu hřiště, kde nejsou pro Dány nebezpeční.
31
Z kodaně Andreas Cornelius inkasoval v souboji ránu a drží se za týl. Moc se mu vstávat z trávníku nechce.
30
Krásná kombinace hráčů z rumunského týmu vyústil v centr, ke kterému se ale bohužel nikdo z hráčů v červených dresech nedostal.
28
Po tomto faulu musí být Andrei Prepelita ošetřen a odvene za postraní čáru.
27
Faul na polovině soupeře od hostujícího Thomase Delaneyho.
25
Diváci musí být trochu zklamaní kvalitou fotbalu v první čtvrtině hry. Doufejme, že hráči se nám oklepali a začnou předvádět lepší fotbal.
24
Postavení mimo hru Adi Rochi.
22
Po skluzu je napomínán hráč Steauai Cristian Tanase.
21
Thomas Kristensen ještě stihl míč na hrací ploše a odcentroval, pro něj škoda, že balon našel jen odrážející Florin Gardos.
20
Mnoho šancí k vidění není. Bohužel jsou vidět jen osobní souboje.
17
Mužstvo ze Skandinávie sportovně vrací míč.
17
Hra je přerušena. Claudemir z Kodaně podstoupil souboj a nyní leží na trávníku. Hra je přerušena.
15
Ovšem Thomas Delaney trefil jen zeď před ním.
15
Faul před hranicí velkého vápna! Kodaňští mají výbornou šanci na skórování!
14
S kodaňskými dlouhými nákopy si domácí obrana ví rady.
10
Nyní má více ze hry Steaua. Drží míč na kopačkách, ale zatím nevymysleli žádnou kloudnou akci, kdy by se dostali do blízkosti branky Johana Wilanda.
9
První střela od rumunského záložníka Cristiana Tanaseho z hranice vápna. Brankář Kodaně si s ní poradil a chytá do svých rukavic.
7
Odpískaný útočný faul Nicolai Jorgensovi. Od svého vápna rozehrává Bukurešť.
6
Hra postrádá kvalitu v oblasti přihrávek. Žádný z mužstev se ještě nedostali do vápna soupeře.
6
První rohový kop si zkusí zahrát také hostující celek.
5
Odpískaná ruka domácímu obránci Pintiliimu.
5
Hra je zatím velice nepřesná, ani jeden tým nedokáže držet po delší dobu míč na svých kopačkách.
4
V ofsajdu stál domácí útočník Adi Rocha.
2
Registrujeme první rohový kop mužstva z Bukureště, který provede Alexandru Bourceanu
2
Teď však převzala míč Steaua a z obrany zakládá útočnou akci.
1
V držení míče jsou hráči Kodaně.
1
Hráči jsou nastoupení na zeleném pažitu, zápas za chvilku začne.
Kodaň podobně jako před rokem zažila zklamání z vyřazení v playoff Ligy mistrů. Zatímco před rokem jí vyřadila Viktoria Plzeň, letos dánský vicemistr ztroskotal na francouzském LOSC Lillé. Dánové si ale vše vynahradili v prvním zápase skupiny, kdy doma v Parkenu udolali v severském derby norské Molde 2:1. Hosté jsou považováni za favorita na postup a to společně se Stuttgartem, ale právě Steaua Bukurešť by měla této dvojici velmi vážně konkurovat. Vše můžete sledovat dnes od 21:05.
Kdysi velká rumunská chlouba Steaua Bukurešť zažívá zmrtvýchvstání. Po "neúrodných" letech se klubu začalo dařit doma i v Evropě. Výbornou formu chtějí svěřenci trenéra Laurentia Reghecampfa potvrdit i v domácím bouřlivém prostředí stadionu Arena Nationala proti dánské Kodani. První zápas ve skupině Steaua zvládla dobře a z německého Stuttgartu si veze cenou remízu 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.