To je pro dnešek ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou.
Je za námi opravdu dobrý zápas, ve kterém vítězí Legia Varšava.

Vítězství hráčů Legie se zrodilo ve 28. minutě, kdy se dokázal prosadit jediný hráč Ondrej Duda.
Druhý poločas by se dal nazvat poločasem neproměněných penalt. Nejdříve byl nařízen pokutový kop ve prospěch Legie, který Vrdoljak poslal pouze do rukavic Gorjainova. O pár minut později mohli z pokutového kopu srovnat hráči Charkova, to by ovšem Jájá musel poslat míč do jiných míst než byl skvěle chytající Kuciak.
90+5
Do brankového území naběhl pouze jeden hráč Legie a míč získali domácí. Rozhodčí každým okamžikem ukončí dnešní zápas.
90+4
Kucharczyk nakonec získal výhodu rohového kopu, k rozehrání hráči Legie nepospíchají.
90+4
Kucharczyk drží míč u rohového praporku.
90+3
Hráčům Charkova se nedaří dostat hráče v zeleném do velkého tlaku a míč drží na vlastní polovině.
90+2
Kosecki se ocitl sám před brankářem! Jakub Kosecki mohl rozhodnout o dnešním zápase, ale jeho střela našla pouze místo vedle pravé tyče!
90+1
Villagra centroval do území Kuciaka. Rozhodčí vše ukončuje, protože míč se dostal mimo hrací plochu a následuje odkop od brány.
90
Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby 5 minut.
89
Kucharczyk se ocitl v dalším ofsajdu.
89
Hráči Legie odolávají a míč posílají daleko na polovinu Charkova.
88
Hráči Charkova navyšují závěrečný tlak a snaží se míč dostat do pokutového území Kuciaka.
87
Blíží se nám konec dnešního zápasu, ve kterém vedou hráči Legie Varšava pouze o jeden gól.
86
Marek Saganowski se skvěle uvolnil po levé straně, bohužel jeho následný centr nenašel v pokutovém území žádného spoluhráče.
85
Bolbat musel zastavit na půlce dobře rozvíjející se útok hráčů Legie.
84
Jájá zkoušel překvapit přízemní střelou Kuciaka, který byl ale připraven a míč v pohodě chytá.
83
Na druhé straně šli hráči Charkova do rychlého brejku, který musel faulem zastavit prozatím jediný střelec dnešního zápasu Duda.
83
Saganowski si skvěle našel centrovaný míč a hlavičkou bohužel pro něj posílá balón pouze do náručí připraveného brankáře.
82
Edmar navíc za tento faul vidí žlutou kartu.
82
Hráči v zelených dresech vybojovali zhruba 40 metrů od brány Gorjainova volný kop.
81
Orlando Sá je nakonec střídán a místo něj na hřiště vstupuje Saganowski.
80
Než dojde k oznámenému střídání Orlandu Sá je odpískán ofsajd.
79
I trenér Legie Varšava připravil střídání.
78
Kucharczykov centr byl sražen za autovou čáru. U míče jsou stále hráči v zelených dresech.
77
Hráči Legie získávají míč a uklidňují hru.
76
Nyní mají více ze hry hráči Metalistu, kteří se snaží kombinovat na útočné polovině. K zakončení se ale většinou nedostanou, protože obraná řada Legie pracuje zatím na výbornou.
76
Pokračuje se ve hře. Hráči Legie zahrávali rohový kop, který hráči ve žlutých dresech v pohodě odvrátili.
75
Yussuf opouští hřiště na nosítkách a jeho místo nahradí Berezovčuk.
74
Nyní to vypadá s Yussufem, že bude muset střídat.
74
Yussuf se svíjí na zemi a opět pro něj dorazila nosítka.
73
Orlando Sá se probil do pokutového území, ale jeho centrovaný míč odklízí na roh bránící hráč.
72
Broź ale nacentroval míč na prvního hráče ve žlutém dresu.
71
Kosecki byl faulován a hráči Legie mají možnost rozehrát přímý kop.
70
Hráči Legie se snaží držet míč daleko od své branky.
69
Jájá si postavil míč na puntík ale svou střelou nedokázal prostřelit skvělého Kuciaka, který si připisuje další skvělý zákrok!
68
Hostující kapitán zahrál v pokutovém území a rozhodčí nařizuje penaltu!
68
Byla nařízena penalta.
67
Kulakov vypálil tvrdá projektil ale Kuciak byl pozorný a míč vyrazil!
66
Hráči ve žlutých dresech zvolili napadání hluboko na útočné polovině a to jim přináší ovoce. Nyní hráči Charkova drží míč na útočné polovině.
65
Mezitim co Yussuf se hlásí k navrácení na hrací plochu, hostujícímu týmu je odpískán ofsajd.
64
Yussuf odchází po svých a z opakovaných záběrů můžeme vidět, proč Yussuf byl na pár minut mimo hru. Hráč ve žlutém dresu inkasoval kopačkou do obličeje.
63
Pro Yussufa přijela nosítka.
62
Na trávníku leží Yussuf.
61
Pšenyčnych dnes dohrál a jeho místo nahradí Kulakov.
60
Trenér Metalistu připravil další střídání.
59
S centrovaným balónem si hráčí Charkova poradili.
59
Na druhé straně se dostal do samotného úniku Kosecki, který byl zastaven nedovoleně Pšenyčnychem, který za tento počin dostává žlutou kartu
58
Míč ale v pohodě hráči v zelených dresech odvracejí do bezpečí.
58
Kosecki si pomohl stažením hráče za dres a rozhodčí nařizuje přímý kop ve prospěch Charkova.
57
Krasnopjorov má pro dnešní zápas odpracováno a jeho místo nahradí po zbytek zápasu Kobin.
56
Hráči Legie nenechávají nic náhodě a rozhodli se pokračovat v útočném fotbalu.
55
Broź dokázal nacentrovat na druhé straně hřiště a Kucharczyk jen těsně nedokázal zasáhnout míč hlavou.
54
Villagra poslal zhruba ze třiceti metrů střelu, která jen těsně míjí levou tyč Kuciakovi brány.
53
Tak a hra nám nabírá na obrátkách! Tempo hry je nyní opravdu velké a máme se na co těšit!
52
Homeňuk dokázal vstřelit gól po rychlém brejku hráčů Charkova!
Asistent rozhodčího ale signalizuje ofsajd!
51
Gorjainov si počkal, kam Vrdoljak pošle míč a penaltu s přehledem chytá!
50
Kucharczyk se dostal do pokutového území a po kontaktu rukou hráče ve žlutém dresu rozhodčí nařizuje penaltu!
50
48
Broź poslal k zemi hráče Charkova, rozhodčí ale nepíská a nechává hru pokračovat.
48
Hráči Charkova si udělali výlet na útočnou polovinu ale tam ihned ztrácí míč.
47
Hosté jsou zatím aktivnějším týmem a stále drží míč na svých kopačkách.
46
Hráči Legie začali druhý poločas na útočné polovině, kde momentálně drží míč.
46
Hráči jsou nastoupeni na hrací ploše a vše nasvědčuje začátku druhého poločasu.
První půle skončila a já můžu říct, že sledujeme zatím velké trápení domácích. Charkov sice vlétl do zápasu po hlavě, když ale opadl úvodní nápor, začali hrát hosté a ukrajinský tým už k ničemu nepustili. V první velké šanci selhal Orlando Sá, o pár minut později už ale uspěl Duda a Legie tak zaslouženě vede. Druhá půle začne přibližně v 19:04.
45+1
45+1
Ještě se bude po faulu Jodłowiece rozehrávat proti bráně Varšavy.
45
S koncem poločasu byl přichycen v pozici mimo hru na straně druhé i Homeňuk a poločas se už asi dohraje.
44
Kucharczyk přichycen v ofsajdu a hra se tedy opět přesune na stranu druhou.
41
Do konce poločasu zbývá jen pár minutek a stále se domácí nezmohli na odpověď. To hosté hrají v klidu a nikam se neženou.
39
Volný kop zahrával Jajá, centr se mu ale nevyvedl a do kontru šli hosté. Vrdoljak to ale také nevyřešil ideálně a míč opět mění vlastníka.
36
Bolbat v podstatě ihned po rozehrávce tvrdě fauloval Koseckiho, sudí neváhá a ukazuje další žlutou.
35
Torres nepříjemně dojel Guilhermeho a vidí za to první žlutou kartu zápasu.
33
Jajá se pokusil o střelu z větší vzdálenosti, svůj cíl ale minul, neboť mu míč po kopačce sjel.
31
Orlando Sá se ve snaze o další útok dopustil faulu a u míče tak budou domácí.
30
Legia je při chuti, další Dudova střela ale svůj cíl nenašla a Gorjainov bude odkopávat od své brány.
28
Legia Varšava právě vstřelila branku!
Výborně ONDREJ DUDA! Nejprve se po hezké akci vyhnul atakům dvou obránců soupeře, aby následně ukázkově zavěsil mimo dosah gólmana!
27
Charkov měl k dispozici rohový kop, ale nedokázal ho náležitě využít. Centr Torrese končí mimo pokutové území.
25
Do slibného útoku se po dlouhé době dostali domácí borci, Guilherme ale zvládl míč včas odklidit na roh.
24
Fanouškovská podpora je zatím velice slabá, kvůli nepokojům na Ukrajině se musel zápas přesunout do hlavního města Kyjeva a divácká kulisa samozřejmě kvůli tomu utrpěla.
22
Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal Torres, nebyl ale schopen usměrnit míč do brány.
19
Hraje se více na polovině domácích, obléhání branky Charkova ale zatím žádnou střelu nepřineslo.
18
Hra se zklidňuje a žádné větší šance zatím na trávníku nevidíme.
16
Orlando Sá se dostal k takovému poloúniku, svojí střelou ale vyděsil spíše fandy za bránou, než gólmana domácích.
15
Po tvrdém zákroku jednoho z hráčů Legie zůstal na zemi Krasnopjorov, bude se ale za chvíli pokračovat.
15
Hra se přelévá ze strany na stranu, nástup domácích už je asi pryč a hra se vyrovnala.
14
Ta byla ale velice jednoduše odvrácena Yussufem do bezpečí.
13
Teď si ale Kucharczyk došel pro faul a tým z hlavního města Polska má k dispozici zajímavou standardku.
12
Hraje se na polovině polského týmu, který se dostává za polovinu velmi sporadicky.
10
Rohový kop pro zatím více zalezlou Legii vybojoval Kucharczyk.
8
Jajá byl přichycen v ofsajdové pozici a rozehrávat tak můžou hostující stopeři.
6
Bolbatovi se ale přímý volný kop nepovedl a bránu minul.
5
Duda se předvedl i na druhé straně, kde si připsal faul, kopat se tak bude proti bráně jeho spoluhráčů.
3
K útoku se dostali i hosté z Varšavy, Duda ale pálil výrazně nad.
1
Domácí Charkov začal s útočením, dnes nemá přílišnou diváckou podporu, protože se utkání muselo přesunout do Kyjeva.
1

Metalist Charkov: Gorjainov – Villagra, Torsiglieri, Yussuf, Pšenyčnych – Krasnopjorov, Torres, Edmar – Jajá, Bolbat – Homeňuk.
Náhradníci: Dišljenković – Berezovčuk, Kulakov, Tkačuk, Radčenko, Kobin, Rebenok.

Legia Varšava: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme – Kosecki, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk – Duda, Orlando Sá.
Náhradníci: Jałocha – Lewczuk, Wieteska, Szwoch, Pinto, Kalinkowski, Saganowski.

Rozhodčí: Mažeika – Šimkus, Dirda (všichni Litva).
Hostující Legia Varšava je na tom o poznání lépe, když po velice kontroverzním vyřazení z Ligy Mistrů vyhrála oba dva úvodní zápasy. Nejdříve doma porazila Lokeren 1:0, aby následně vyhrála v Turecku nad tamním Trabzonsporem stejným poměrem. Nejlepšími střelci jsou shodně jednogóloví Miroslav Radović a Michał Kucharczyk.
Charkov, jak už bylo řečeno, nevkročil do základní skupiny vůbec dobře a v obou dvou případech prohrál o gól. Nejprve doma s Trabzonsporem 1:2 a poté v Lokerenu 1:0. Jediným střelcem ukrajinského celku je Volodymyr Homeňuk, který má na kontě jeden zásah.
Dobrý den, vítám Vás u zápasu skupiny L v rámci Evropské ligy. Střetnou se týmy Metalistu Charkov, který zatím na první body ve vyrovnané skupině po dvou prohrách o gól stále čeká a Legia Varšava, která naopak oba dva své duely rozdílem jednoho gólu zvládla. Domácí tak musejí naprosto bezpodmínečně bodovat, máme se tudíž určitě na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.