Pro dnešek je to z Evropské ligy všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět u fotbalu někdy na shledanou.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:6.
Je dobojováno. Hosté ze Saint-Étienne dokázali na půdě vedoucího týmu tabulky skupiny vybojovat bod za bezbrankovou remízu. Utkání na obou stranách nabídlo jen několik možností ke skórování a ani jeden tým s nimi nenaložil ideálně. Inter může těšit prodloužení série bez inkasované branky v evropských pohárech, ale to je asi všechno, s čím mohou být domácí spokojení.
90+3
90+3
Inter u balónu, ale čas se domácím hodně krátí.
90+2
Nastavený čas běží hodně rychle. Domácí to zkoušejí středem hřiště i po stranách, ani jedno však není příliš úspěšné.
90+1
Hosté jsou spokojení s bodem a rozhodně se budou snažit v závěru hlavně hlídat zadní vrátka.
90
Nastavují se tři minuty nad rámec druhé půle.
90
Interu se podařilo vystihnout rozehrávku a nyní je tu prostor na zaútočení.
90
Poslední minuta druhé půle byla zahájena a stav stále bez branek.
89
Žlutou kartu dostává Hernanes (Inter Milán).
89
Hosté znovu nechali trochu prostoru a hned z toho byla dobrá možnost a zákrok Ruffiera!
88
Domácí se po zisku míče nedechli k útočné akce do otevřené obrany, ale ani přes tu přejít nedokázali.
87
Čas kvapí rychlým tempem a nic momentálně nenasvědčuje, že by jeden či druhý tým chtěl nějak výrazněji útočit.
86
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ismaël Diomande, přichází Renaud Cohade.
85
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Rene Krhin.
84
Dobrý útok nyní předvedli i hosté, jenže finální fáze se příliš nevydařila.
83
Inter znovu zkouší útočit, jenže obrana Saint-Étienne funguje dobře.
82
Ani další možnost v podání Interu nebyla zrovna podařená.
82
Domácí vybojovali další rohový kop. Jak s ním naloží nyní?
80
Žlutou kartu dostává Juan Jesus (Inter Milán) za zakopnutí míče.
79
Rohový kop Hernanese nebyl z nejpovedenějších a hosté mohou zkusit rychlý kontr.
79
Domácí po zajímavé rychlé akci získali rohový kop.
77
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Florentin Pogba, přichází Paul Baysse.
76
Po řadě šancí teď tempo hry znovu poměrně dost opadlo. Míč mají v držení hostující hráči Saint-Étienne.
74
Do diskuse s rozhodčím se pustil Icardi, ale standardní situaci si nevymodlil.
73
Hráči Interu se znovu dostali k míči, jenže kombinace v posledních minutách trochu vázne.
72
Palacio se poprvé dostal k míči a byl hned v zajímavé pozici, která však byla ofsajdová.
70
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Fredy Guarín, přichází Rodrigo Palacio.
70
Další obrovský závar po střele hostujících hráčů, jmenovitě Hamoumy. Následně se marně o dorážku snažil Théophile-Catherine.
69
Výborná možnost pro Saint-Étienne! Po centru a několika odrazech byl ve skvělé pozici Tabanou, jenže Carrizo chytá!
68
Guarín ztratil míč a je tu možnost pro hosty.
67
Z akce hostů nakonec byla pouze nepřesná kombinace a ztráta míče už ve středu hřiště.
66
Saint-Étienne u míče a zkouší rozjet útočnou kaci. Celou akci režíruje Clemént.
65
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Kevin Monnet-Paquet.
64
Rohový kop se Interu nepovedl a možnost se otevírá pro Saint-Étienne.
63
Fantastický zákrok předvedl Ruffier! Domácím se povedl centr, který propadl ke Kuzmanovičovi, který mířil na zadní tyč, ale hostující brankář dokázal zasáhnout.
61
Hráči Interu pokračují v kombinačním fotbalu. Hosté ze Saint-Étienne se příliš k míči nedostávají.
59
Inter má znovu míč pod kontrolou a nyní bude mít i rohový kop.
58
Inter znovu má míč na svých kopačkách. Sledujeme nyní hodně taktickou bitvu.
57
Domácí hráči znovu zkouší kombinovat na útočné polovině, zatím bez úspěchu.
56
Na střely na branku je to dnes zatím 2:1 pro domácí, dá se říct, že to byla pro gólmany veškerá práce.
55
I teď máme možnost sledovat kombinační fotbal na obou stranách, domácí teď znovu neuspěli.
53
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Hernanes.
52
I nadále jsou u balónu hráči Interu, tentokráte jejich útok daleko nedošel.
50
Hráči Interu jsou zatím u míče i ve druhé půli o něco častěji než hosté.
48
Úvod druhé půle se nese také v opatrném duchu.
47
Z akce Saint-Étienne nakonec nebylo nic, ale ani domácí nakonec s míčem nic zajímavého nevymysleli.
46
Druhý poločas zahájen a hned v první minutě se dostal do zajímavé šance Hamouma.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 22:09.
Je za námi první poločas, který rozhodně nepřinesl žádné ofenzivní hody, naopak prim hrály obrany obou týmů. Oba týmy si vypracovaly v průběhu první půle dvě zajímavé akce, ale ani jedna neskončila vstřeleným gólem. Nejblíže gólu měl v poslední minutě hostující Tabanou, kterého skvěle vychytal Carrizo.
45+1
45+1
Domácí si kontrolují závěr prvního poločasu a nepouští se bezhlavě do útoku.
45
Nastavuje se jedna minuta.
45
Rohový kop už takové riziko pro domácí branku nepřinesl.
45
Nejhezčí rána v prvním poločase přichází v poslední minutě! Tabanou rozehrál standardní situaci a Carrizo musel jeho ránu vytěsnit skokem k tyči na rohový kop!
44
Další nedovolený zákrok a tentokráte se budou muset domácí bránit.
43
Po faulu Bayal Salla kopali domácí hráči standardní situaci, ale míč nakonec Ruffiera zrovna neohrozil.
42
Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne).
41
Domácí hráči se drží znovu u balónu a snaží se tentokráte projít středem hřiště.
39
Standardní situace prakticky jako přes kopírák. Ani hráči Interu nedokázali předvést přesnější zakončení.
38
Domácí se ubránili bez problémů a nyní se dočkají také své možnosti.
37
Standardní situace hostům tentokráte nevyšla vůbec a přišli velice rychle o míč.
36
Hamouna byl faulován a opět v nebezpečné blízkosti pro domácí branku.
35
Hra zatím postrádá poněkud větší tempo, domácí se zkoušeli dožadovat penalty, ale stoper Saint-Étienne měl ruku u těla.
33
Hosté nyní vybojovali míč a snažit se přejít rychle do útoku, což se jim povedlo, jenže to bylo nakonec vše.
31
Projít po pravé straně se Interu nepovedlo, na Kuzmanoviče byli hned dva protihráči.
30
Půl hodina hry za námi. Zatím v utkání sledujeme dominanci obrany nad ofenzivou. Oba týmy měly jednu šanci, ale na obou stranách přišlo nepřesné zakončení.
28
Zatím sledujeme utkání, ze kterého můžeme mít radost Fanklub defenzivního fotbalu.
26
Domácí se po chvíli bránění dostali také k možnosti zahrozit Saint-Étienne, jenže nakonec je pískán faul M'Vily.
25
Rohový kop nebyl rozehrán vůbec zle. Zatočený centr nakonec v klidu sebral do náruče Carrizo.
24
Saint-Étienne mělo k dispozici standardní situace z hodně zajímavé pozice, jenže z toho není víc než rohový kop.
23
Hamouma se dostal s míčem do zajímavé pozice, ale ke střele jej nepustil nedovolený zákrok.
22
Hosté rozehráli od vlastní branky, uvidíme, jak se jim povede založení útoku.
21
Guarín to udělal skvěle, oklamal dva hráče a dostal se do zakončení, kterému chybělo trochu více přesnosti i důrazu.
19
Za podporu hodně prořídlých tribun zkouší Inter rozjet další útok, ten začíná od Andreolliho.
18
Icardi nyní operoval na ofsajdové linii, kterou dokázal pohlídat a nakonec z toho bylo hodně zajímavé zakončení.
17
Francouzský tým se s míčem zatím příliš nepotěšil, domácí dokáží rychle přistupovat a odebírat míč.
14
Domácí hráči zatím v prvních minutách drží míč více, ale zajímavou podívanou dnes zatím nevidíme.
13
Znovu do dobré pozice mířil Icardi, ke střele se však domácí útočník nedostal.
12
Domácí znovu získali míč, když zastavili pokus hostů o rychlé založení útoku.
11
První opravdu zajímavá akce dnešního utkání a v ní Icardi. Rána domácího útočníka nakonec mířila vysoko nad.
10
Další útočný výpad Interu se teď zastavil ještě před šestnáctkou Saint-Étienne, ale domácí míč ještě vybojovali.
9
Na druhé straně se snaží prosadit hráč Interu, konkrétně to byl Kuzmanovič.
8
I hosté ze Saint-Étienne nyní dokázali zakončit a hned dvakrát. Obě rány mířily mimo branku.
6
Úvodní minuty zatím přinášejí kombinaci Interu, ale zatím jsme zajímavější zakončení neviděli.
5
Domácí to zkoušeli po levé straně, ale nakonec povedený centr do šestnáctky k vidění nebyl.
3
Hráči Interu se v úvodu zatím snaží kontrolovat balón a postupně projít i do zakončení.
2
Hostující Saint-Étienne se poprvé dostalo k míči, ale kombinace ve středu pole nebyla přesná.
1
Domácí začali opatrně, zatím kombinují na vlastní polovině.
1
Domácí Inter nastupuje do utkání v modrých dresech a v první půli se chopil rozehrávky.
1
Oba týmy už jsou na hrací ploše.

Inter Milán: Handanovič – Ranocchia, Obi, Krhin, Hernanes, Palacio, Bonazzoli.

AS Saint-Étienne: Moulin – Brison, Baysse, Cohade, Gradel, Saint-Maximin, Monnet-Paquet.
Základní sestavy:

Inter Milán: Carrizo – Andreolli, Vidić, Jesus – Mbaye, Kuzmanović, M'Vila, Guarín (C), Kovačić, Dodô – Icardi.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Pogba – Hamouma, Lemoine, Clément, Diomande, Tabanou – van Wolfswinkel.

Rozhodčí: Taylor – Mullarkey, Beswick (všichni Anglie).
AS Saint-Étienne
Francouzský celek prošel do skupinové fáze přes zrádné předkolo a zatím se drží na postupové pozici, i když dvě remízy z úvodních dvou zápasů nejsou zrovna podle ideálního scénáře francouzského oddílu, který je v domácí soutěži zatím na dobrém pátém místě po deseti odehraných zápasech. Co je slabinou Saint-Étienne je rozhodně koncovka, neboť z posledních deseti zápasů dal tento tým pouhých sedm gólů a osm jich inkasoval.
Inter Milán
Milánský celek v Evropské lize předvádí zatím slušné výkony a vévodí tabulce skupiny před svým dnešním soupeřem, kterému může dnes odskočit už na rozdíl sedmi bodů. Interu se daří na evropské scéně, ale v domácí soutěži je to zatím velká bída. Inter v Serii A zatím ze sedmi zápasů vyhrál dvakrát, třikrát remizoval a dvakrát utrpěl porážku. Domácí jsou tedy ve složité pozici a rozhodně by si dnes měli pohlídat utkání, v opačném případě by se hodně ztížila pozice trenéra Waltera Mazzarriho.
Hezký čtvrteční večer u Evropské ligy. Druhá nejprestižnější evropská klubová soutěž dnes pokračuje třetími zápasy ve skupinách a v rámci skupiny F uvidíme v Miláně utkání vedoucího týmu tabulky, domácího Interu a druhého Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.