Je tu konec zápasu mezi Standardem Lutych a Sevillou. Přestože jsme sledovali hodně průměrné utkání a na gól jsme čekali marně, byly v zápase určité pasáže, které přinášely velmi zajímavé gólové příležitosti. Nic to ale nemění na tom, že na ukazateli konečného stavu svítí dvě velké nuly.
90+3
90+3
Po rohovém kopu byl blízko ke gólu ještě Trebel, jenže míč z jeho kopačky prolétl těsně vedle levé tyče hostující brány!
90+3
V samém závěru měl obrovskou šanci ke skórování Jorge Teixeira , jenže jeho gólovou střelu těsně před brankářem Betem zastavil jeden z hostujících obránců!
90+1
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
90
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Igor De Camargo, přichází Araújo Vinícius.
90
Na druhé polovině se do zakončení dral Bacca, míč ale poslal mimo brankový prostor.
89
Vystřelit zkoušel Viera, jeho zblokovanou ránu ale v pohodě pokryl Beto.
88
Thuram-Ulien musel nyní hodně rychle z brány, aby odkopl balon před dotírajícím útočníkem soupeře.
87
Další střelecký pokus si připsal Mpoku, i jeho rána byla ale zblokovaná hostující defenzivou.
87
Druhý poločas rychle spěje ke svému konci a stav zápasu je nadále nerozhodný 0:0.
86
Domácí se nyní nadechli k rychlému protiútoku. Střela Louise z plného běhu ale byla zblokovaná obranou.
85
Hosté se nyní dokázali natlačit až do vápna soupeře, jenže nezakončili a nakonec z toho nebude ani rohový kop.
84
A další přerušení hry. Tentokrát se proti pravidlům provinil De Camargo, který fauloval Krychowiaka.
82
Domácí se nyní k šanci nedostali, protože byl Louisovi odmávaný a odpískaný ofsajd.
81
Krychowiak fauloval a po svém nedovoleném zákroku dostal žlutou kartu.
79
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Bia Mujangi, přichází Jonathan Viera.
78
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Gerard Deulofeu.
76
K akrobatickému zakončení se dostal Bacca, míč ale do brány usměrnit nedokázal.
75
V posledních minutách se toho moc zajímavého neděje. Sledujeme boj ve středu pole.
73
Pokus o další útočný výpad domácích skončil ofsajdem De Camarga.
73
Centr do vápna posílal Louis a hned dvakrát měl možnost vystřelit Mujangi Bia. Jeho první rána byla zblokovaná a druhá mířila mimo.
72
Domácí svého soupeře zatlačili a nyní budou kopat rohový kop.
70
Přímý kop rozehrál tradiční exekutor. Jeho rána ale mířila mimo.
69
Hra byla nyní opět přerušena, když se faulu dopustil hostující Krychowiak.
67
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Enoh Eyong, přichází Jeff Louis.
65
Střídající Bacca fauloval a balon teď budou mít domácí.
64
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází José Antonio Reyes, přichází Denis Suárez.
63
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Carlos Bacca.
63
Štěstí nyní měli také domácí, když se balon po střele Gameira zastavil na brankové konstrukci.
60
Až nyní se hra trochu uklidnila a znovu se hraje ve středu pole.
58
Ciman nyní nedovoleně zastavil hostujícího Vidala a balon tak budou mít hráči Sevilly.
56
Druhý poločas je mnohem zajímavější než ten první. Po střele Mujangi Bii musel nyní hodně rychle na zem gólman Beto.
55
Na druhé straně se až do střelecké pozice dostal Mpoku, jeho rána levačkou prolétla těsně mimo.
54
Po centru do vápna se k zakončení hlavou dostal Gameiro, míč ale poslal mimo.
53
A další žlutá karta. Banega fauloval Enoha také on vidí žlutou kartu.
52
Velká šance domácích. Po přímém kopu, který kopal Mpoku, se k zakončení dostal Faty a gólman Beto si připsal důležitý zákrok!
51
O malou chvilku později dostal žlutou kartu také Fernando Navarro, který fauloval De Camarga.
50
Trebel teď pro změnu fauloval Navarra a dostává žlutou kartu.
49
Domácí měli možnost kopat přímý kop, po centru do vápna zakončoval mimo Trebel.
46
Domácí pokračují v aktivním pojetí hry a hostující gólman Beto v úvodu druhé půle musel již dvakrát zasahovat!
46
Domácí začali dobře a hned v úvodu trefil Van Damme brankovou konstrukci!
46
Máme za sebou první poločas zápasu mezi Lutychem a Sevillou. Favorizovaní hosté měli více ze hry, avšak do gólové šance se ani jedno z mužstev nedostalo a stav zápasu je tak nerozhodný 0:0.
Turecký rozhodčí Göçek nenastavil ani minutu a hned po vypršení pětačtyřicáté minuty ukončil první půli.
45
45
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Je jasné, že se asi moc nastavovat nebude.
44
Faty fauloval Vidala a balon po delší době získávají hosté.
43
Mpoku zahrával následný roh, hosté se ale dokázali ubránit.
43
Ke střele se dostal Mpoku, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.
41
Po následném přímém kopu střílel Van Damme, míč ale poslal mimo.
39
Arribas musel nyní ostře zastavit rodící se brejk domácího celku a po faulu na De Camarga dostává žlutou kartu.
37
Hosté se pokoušejí o rychlé protiútoky, ty ale zatím k ničemu nevedou.
35
Do další střelecké pozice se nyní dostal Reyes, ani on ale bránu netrefil.
34
Z plného běhu zkusil vystřelit Trebel, jeho rána byla sice razantní, jenže mezi tři tyče nemířila.
32
Domácí měli možnost kopat rohový kop. Míč do pohybu uvedl Mpoku, jenže opět to k ničemu nevedlo.
29
Zatím se nehraje nijak strhující fotbal. Míč se nejčastěji pohybuje ve středu pole.
27
Mpoku měl možnost kopat přímý kop z pravé strany. Centr do pokutového území nebyl pro hostující defenzivu nebezpečný.
26
Střela Banegy byla zblokovaná a následně Figueiras zamířil mimo. Následuje odkop od brány.
25
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Gameiro a zasahovat musel domácí brankář. Hosté reklamovali ještě hru rukou jednoho z bránících hráčů, penalta se ale nepíská.
23
Tlak Sevilly pomalu narůstá, jenže stále tomu chybí zakončení.
21
Stále stejný obraz hry. Často se přerušuje a jsou to zatím hosté, kteří mají díky standardkám více ze hry.
19
Domácí Trebel se nyní hodně zlobil na rozhodčího, že nepřisoudil domácím rohový kop. Následuje jen odkop od brány.
18
Hra je nyní často přerušovaná kvůli faulům na polovině hřiště. Na další šance si musíme počkat.
17
Mujangi Bia nastavil nohu centrujícímu Arribasovi a po jeho šlapáku je pískáno. Navíc je tu žlutá karta pro Biu.
15
Van Damme v hlavičkovém souboji fauloval Vidala a míč tak budou mít opět hosté.
14
Střela Vidala byla po rohu Reyese zblokovaná. Ke střele přes hlavu se dostal ještě Krychowiak, jenž sice trefil tyč, avšak zároveň mu byl odpískaný ofsajd.
13
Domácí De Camargo to přehnal u vápna soupeře s nasazením a byl mu odpískaný útočný faul.
11
Další střelecký pokus si připsal Aleix Vidal, jeho rána ale mezi tři tyče nemířila.
10
Z dálky zkusil vypálit Reyes a gólman Thuram-Ulien měl co dělat., aby míč vyrazil alespoň před sebe. K dorážce se dral Gameiro, byl ale v ofsajdu.
9
Na první zajímavější šanci v dnešním zápase zatím čekáme. Hosté se sice snaží, avšak do šancí se nedostávají.
7
Když už se domácím podařilo míč odpravit až na polovinu hřiště, dopustil se faulu De Camargo.
6
Po faulu Fatyho kopali hosté přímý kop. Centr do pokutového území ale nebezpečí pro Thuram-Uliena nepřinesl.
5
Úvod je zatím oboustranně opatrný a hraje se hlavně ve středu hřiště. U míče jsou více hosté.
3
Míč se dostal až k hostujícímu brankáři Betovi, ten v pohodě rozehrál na své spoluhráče.
2
Hosté podle očekávání začali náporem a tlačí se před bránu soupeře.
1
Hráči obou týmů jsou již na trávníku. Zápas za pár chvil začne.

Standard Lutych: Thuram-Ulien – Milec, Ciman, Teixeira, Van Damme – Faty – Mpoku, Trebel, Eyong, Mujangi – De Camargo.
Náhradníci: Hubert – Andrade, Arslanagic, Viera, De Sart, Louis, A. Vinícius.

Sevilla FC: Beto – Figueiras, Arribas, Carriço, F. Navarro – Iborra, Krychowiak – Vidal, Banega, J. Reyes – Gameiro.
Náhradníci: S. Rico – Coke, Suárez, Mbia, Bacca, Aspas, Deulofeu.

Rozhodčí: Göçek – Eyisoy, Aktaş (všichni TUR).
Čeká nás souboj dvou mužstev, které pomýšlejí na postup do jarní části soutěže. Sevilla je hlavním favoritem skupiny a po dvou zápasech má na svém kontě čtyři získané body, když vyhrála nad Feyenoordem a remízovala s chorvatskou Rijekou. Domácí Lutych má tři body, když vyhrál 2:0 nad Rijekou a poté vyhrál na hřišti Feyenoordu 1:2.
Hezký čtvrteční podvečer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu skupiny G Evropské ligy mezi domácím Standardem Lutych a hostující Sevillou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.