To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Partizan Bělehrad vítězí v Augsburgu 3:1 a po dvou zápasech má v tabulce skupiny L maximální možný počet bodů. Naopak Augsburg zůstává nadále bez bodu, přestože svého soupeře výrazně přestřílel poměrem 26:5. Hosté dnes byli velice produktivní, když čtyry střely na bránu dokázali proměnit ve tři vstřelené branky. Dva góly zaznamenal devatenáctiletý srbský talent Andrija Živković.
90+2
90+2
Je rozhodnuto. Další nevydařená útočná akce Augsburgu končí rozehrávkou pro Partizan a nastavený čas je již u konce.
90+1
Rozhodčí nastavuje pouhé dvě minuty.
90+1
Míč teď poskakoval nebezpečně v šestnáctce Partizanu, ale Bobadilla si pomohl útočným faulem, za který vidí žlutou kartu.
89
Čas neúprosně běží a domácí stále prohrávají o dva góly. Zdá se, že hosté i v oslabení dotáhnou zápas do vítězného konce a po výhře nad Alkmaarem si připíšou další tři body do tabulky skupiny L.
87
Baier vystřelil zpoza šestnáctky a míč mířil pod břevno, ale Živković ho přizvedl na rohový kop.
86
Verhaegh si naběhl na zadní tyč a zkusil střílet z voleje, ale z úhlu nedokázal překvapit připraveného Živkoviće.
86
Žlutou kartu dostává Miloš Ostojić (FK Partizan Bělehrad).
85
Míč se nakonec dostal až k Živkovićovi, který musel rychle na zem, aby nepustil míč za svá záda.
85
Trochowski se chystá rozehrát standardní situaci a lze očekávat centr do šestnáctky Partizanu.
84
Žlutou kartu dostává Nemanja Petrović (FK Partizan Bělehrad).
83
Hosté vybojovali rohový kop, což jim v této situaci velmi vyhovuje. Augsburg působí mdlým dojmem, jako by snad sami domácí hráči nevěřili, že ještě dokáží zvrátit nepříznivý stav.
81
Či tentokrát nasměroval míč na správnou bránu, ale jeho oblouček nenadělal Živkovićovi žádné potíže.
81
Další rohový kop pro Augsburg.
80
Hosté dobře brání vlastní pásmo a zachytávají v něm centrované míče.
78
Rohový kop Trochowskiho našel pouze hlavu jednoho z hráčů Partizanu. Augsburg hraje v početní výhodě, ale přesto se mu dopředu příliš nedaří a jeho tlak je poněkud neefektivní.
75
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan-Ingwer Callsen-Bracker, přichází Piotr Trochowski.
75
Hong se po rohu dostal k hlavičce, ale míč poslal přímo na připraveného Živkoviće.
74
Domácí měli k dispozici standardku a k míči se před vápnem dostal Esswein, jehož střelu však dokázal jeden z hráčů Partizanu srazit nad bránu.
72
Živković si bez potíží sebral ze vzduchu centrovaný míč a bude moci odkopávat od vlastní brány.
72
Žlutou kartu dostává Hong Čong-ho (FC Augsburg).
70
Max se opřel pravačkou do balónu, ale z více než dvaceti metrů branku minul.
69
Domácí budou mít k dispozici rohový kop.
66
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Valeri Božinov, přichází Nemanja Petrović.
64
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Aleksandar Subić (FK Partizan Bělehrad).
62
Partizan právě vstřelil branku!
A je to opět o dvě branky! Přes nevoli domácích nechal rozhodčího po sporném osobním souboji pokračovat ve hře a míč se dostal k ANDRIJI ŽIVKOVIĆOVI, který i s pomocí teče bránícího hráče dopravil podruhé míč do sítě.
59
Žlutou kartu dostává Alexander Esswein (FC Augsburg).
57
Augsburg právě vstřelil branku!
Domácí rychle odpovídají! RAÚL BOBADILLA se konečně dočkal, když si naběhl na dlouhý balón a přihrál do volného prostoru Altintopovi, který mu následně míč předložil zpátky do jasné gólovky a pro Bobadillu už nebyl problém poslat míč do odkryté brány. Asistence: Halil Altintop.
57
Žlutou kartu dostává Aleksandar Subić (FK Partizan Bělehrad).
54
Tak tohle je hodně nepříjemná situace pro Augsburg! Andrija Živković odcentroval od rohového praporku a ČI TONG-WON si nešťastně srazil míč do horního rohu vlastní brány.
54
Altintop se položil do centrovaného balónu a následuje další roh.
53
Rohový kop budou mít nyní k dispozici pro změnu hosté.
51
Hong se dostal k hlavičce, ale obloučkem poslal míč hodně mimo bránu.
50
Esswein získal pro domácí tým výhodu rohového kopu.
49
Augsburg je v úvodu druhé půle hodně aktivní a neustále drží hru na polovině Partizanu.
47
V podobném místě se teď dostal do zakončení velmi aktivní Bobadilla, ale i tentokrát hosty zachránil Živković, který opět vyrazil míč na roh.
46
Nově nastoupivší Esswein se mohl prosadit hned během své první minuty na trávníku, když se po centru na zadní tyč ocitl v gólové pozici, jenže z úhlu napálil míč jen do Živkoviće.
46
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Gregor Balažic, přichází Miloš Ostojić.
46
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tim Matavž, přichází Alexander Esswein.
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan-Ingwer Callsen-Bracker, přichází Philipp Max.
46
46
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
První poločas je za minulostí! Partizan začal aktivně, ale postupem času si vytvořili tlak domácí, kteří byli v druhé části poločasu jasně lepší, ale přesto odcházejí do šatny za nepříznivého stavu. Ve 31. minutě se totiž po krásné rychlé akci Partizanu prosadil talentovaný Andrija Živković.
45+2
45+2
Feulner zkusil v samém závěru první půle vypálit z velké dálky a jeho rána prolétla vysoko nad bránou.
45+2
Či centroval do hostující šestnáctky a obrana Partizanu míč raději odklidila na roh.
45+1
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty.
45
Partizan se teď prakticky nedostává k balónu a Augsburg má v závěru první půle velkou herní převahu.
44
Altintop narazil Bobadillovi, který se snažil dostihnout míč uvnitř pokutového území, ale balón nakonec skončil v zámezí.
41
Bobadilla si ve vápně zpracoval balón a poté tvrdě vypálil levačkou, ale naneštěstí pro domácí mířila jeho rána nad bránu.
40
Domácím se zatím standardky nedaří. Augsburg rozehrával z nebezpečné pozice, ale centrovaný míč našel pouze hráče v černém dresu.
38
Stevanović se dostal s míčem až do šestnáctky, kde však nestihl včas přihrát nabíhajícímu Živkovićovi a o balón přišel.
36
Či zkusil odcentrovat do šestnáctky Partizanu, ale tam se k míči nedostal nikdo z domácích.
31
Hosté se ujímají vedení! ANDRIJA ŽIVKOVIĆ si naběhl na parádní vysoký balón od Baboviće, kličkou směrem do vápna se zbavil bránícího hráče a následně levačkou nádherně uklidil míč ke vzdálenější tyči Hitzovy brány. Asistence: Stefan Babović.
29
Matavž se ve vápně dostal k odraženému balónu a jeho hlavička mířila jen těsně vedle zadní tyče!
28
Aktivní Bobadilla si seběhl s míčem na střed a přibližně z 22 metrů dobře vypálil levačkou, ale Živković byl pozorný a dokázal balón vyrazit.
26
Augsburg převzal iniciativu a momentálně je to domácí celek, kdo má více ze hry a více se snaží tlačit s míčem před bránu.
24
Bobadillův rohový kop nenadělal obraně Partizanu žádné potíže.
22
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází zraněný Abubakar Oumaru, přichází Valeri Božinov.
22
Bobadillovi se střela vůbec nepovedla a míč šel hodně nad bránu.
21
Brašanac fauloval těsně před šestnáctkou a následovat bude nebezpečná standardka Augsburgu.
20
Domácí sportovně vrátili míč Partizanu, který rozehrává od vlastní poloviny.
18
Hostující Oumaru bude potřebovat ošetření a hra je v tuto chvíli přerušena.
16
Žlutou kartu dostává Jan-Ingwer Callsen-Bracker (FC Augsburg).
16
Z následného rohového kopu se Partizanu nepodařila ohrozit Hitzovu bránu.
15
Na druhé straně předvedl krásnou individuální akci Stevanović, který se přes dva bránící hráče dostal až před bránu, ale tam jeho střelu na poslední chvíli zblokoval na roh jeden z obránců.
14
Obrovská šance domácích! Augsburg rozebral obranu Partizanu a v pokutovém území mohl po centru z levé strany střílet do odkryté brány Bobadilla, který však nasměroval míč přesně do jednoho z obránců.
12
Altintop si opět nabíhal na kolmou přihrávku, ale tentokrát ho zastavil odpískaný ofsajd.
10
Altintop nedostihl balón na hrací ploše a odkopávat bude Živković. Augsburg se nezvládá dostat s míčem k šestnáctce Partizanu.
8
Partizan je v úvodu lepším týmem a domácí se zatím skoro nedostávají k balónu.
7
Babović hledal kolmou přihrávkou do vápna nabíhajícího Stevanoviće, ale balón byl příliš dlouhý, takže skončil jen u brankáře Hitze.
5
Žlutou kartu dostává Marko Jevtović (FK Partizan Bělehrad).
4
Partizan se snaží hrát aktivně a drží se s míčem na útočné polovině. Hosté dnes rozhodně nehodlají jen čekat na to, co vymyslí soupeř.
2
Či se hned ve druhé minutě dostal do zakončení a Živković musel pohotově skočit k levé tyči, aby jeho přízemní pokus zneškodnil.
1

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Hong Čong-ho, Callsen-Bracker, Feulner – Baier – Ku, Altintop, Či Tong-won – Bobadilla, Matavž.
Náhradníci: Manninger – Esswein, Janker, Kohr, Max, Stafylidis, Trochowski.

FK Partizan Bělehrad: Ž. Živković – Leković, Balažic, Fabrício, Subić – A. Živković, Babović (C), Jevtović, Brašanac, Alen Stevanović – Oumaru.
Náhradníci: Kljajić – Božinov, Lukić, Ostojić, Petrović, Šaponjić, Trujić.

Rozhodčí: A. Tudor – A. Ghinguleac V. Marinescu (všichni Rumunsko).
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Druhé kolo skupinové fáze Evropské ligy je tady a ve skupině L přivítá německý Augsburg srbského mistra Partizan Bělehrad. Domácí se v probíhajícím ročníku Bundesligy trápí a momentálně jim patří až šestnácté místo, jelikož během sedmi kol nasbírali pouhé čtyři body. Dobře nevstoupil Augsburg ani do EL, kde v prvním zápase skupinové fáze nestačil na Bilbao, na jehož hřišti prohrál 1:3. Naopak Partizan začal skupinovou fázi vítězně, když doma udolal Alkmaar poměrem 3:2. Přesto však úřadující mistr Srbska není v dnešním zápase papírovým favoritem, ale otázkou je, zda budou předzápasové prognózy naplněny. Odpověď se můžete dozvědět v našem textovém online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.