Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
Duel je u konce a končí spravedlivou remízou 2:2. Pro oba celky toto byl poslední zápas v Evropské lize, protože ani jeden se do jarní fáze této soutěže neprobojoval.
90+5
90+5
Kazaň zapomněla na obranu a využít toho mohl Soni, který se dostal k zajímavé střele. Míč však branku těsně minul.
90+3
Tlak Rubinu v posledních chvílích opadl a domácí kombinují na středu hřiště. Hosté se nemohou dostat k míči.
90+1
Ve druhém poločase se bude nastavovat pět minut. Hosté tedy ještě mají šanci využít své přesilové hry.
90
Obrovský závar před brankou Bordeaux gólem neskončil. Domácí se s vypětím všech sil ubránili.
89
Rubin drží míč na útočné polovině, ale žádná střela na branku nepřichází.
87
Kazaň tedy bude hrát zbytek utkání v početní výhodě. Dokáže dostat vedení zpátky na svoji stranu?
86
Guilbert si na vlastní polovině počínal za hranicí pravidel a dostává druhou žlutou kartu.
86
Ďaďun zkusil ve vápně vystřelit nůžkami, což se mu i povedlo, ale míč nenasměroval na branku.
84
Po krátkém přerušení hry se znovu pokračuje ve hře.
83
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Enzo Crivelli.
81
Rolán zůstává ležet na trávníku v nefotbalové pozici a je ošetřován.
80
Kazaň kombinuje na útočné polovině a snaží se dostat misky vah na svoji stranu.
79
Kiese Thelin se dostal po centru ze strany k zakončení a trefil tyčku. Ovšem nakonec byl útočníkovi Bordeaux stejně odpískán ofsajd.
77
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Dinjar Biljaletdinov, přichází Vladimir Ďaďun.
76
Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
Tohle střídání se povedlo! VITALIJ USTINOV po necelých dvou minutách na trávníku velice šťastně vyrovnává. Ustinov při centru do vápna podklouzl a míč se nakonec stočil do branky. O dramatický závěr máme postaráno.
75
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Oleg Kuzmin, přichází Vitalij Ustinov.
73
Na trávníku zůstává ležet Kuzmin. Hra je přerušena.
72
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Wahbi Khazri.
71
Kazani se vůbec nedaří, na hostujících hráčích je vidět velká rozladěnost.
69
A o osudu utkání mohlo být pravděpodobně rozhodnuto. Poko se vydal na útočný výlet a z hranice pokutového území vystřelil těsně vedle branky.
66
Kazaň měla k dispozici další přímý kop. Jeho exekuce se tentokrát ujal Děvič, ale ani on neuspěl. Míč poslal nad břevno.
65
Rubin okamžitě přidává na aktivitě a kombinuje na útočné polovině. Nic lehkého však ruský celek nečeká.
64
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Abdou Traoré, přichází Kévin Soni.
63
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Bordeaux během krátké chvíle otáčí vývoj utkání. Domácí podnikli rychlý protiútok, který úspěšně zakončil DIEGO ROLÁN. Toto je krutá rána pro Kazaň.
62
Ozdojev se ujal přímého kopu a tvrdou střelu nasměroval pouze do zdi. Domácí podnikají protiútok.
61
Yambéré si před pokutovým územím vyšlápl na Děviče a dostává žlutou kartu.
60
Hostům se v těchto chvílích nedaří vůbec nic. Pouze se brání.
59
Bordeaux je po vstřelené brance velmi aktivní a kombinuje na útočné polovině.
58
Kazaň si ve druhém poločase dlouho zahrávala a nakonec doopravdy inkasovala. Vada poslal z pravé strany míč do vápna, kde se k němu dostal GAËTAN LABORDE a střelou k protější tyči překonal Ryžikova.
55
Po volném kopu se dostal k zakončení Poundjé, ale nezamířil přesně. Ryžikov nemusel zasahovat.
54
Žlutou kartu dostává Elmir Nabiullin (FC Rubin Kazaň).
53
Rubin hraje na začátku druhého poločasu velice bojácně, to by se mohlo ruskému celku vymstít.
51
K centru z pravé strany se ve vápně dostal Kiese Thelin, ale jeho zakončení nebylo vůbec přesné.
50
Bordeaux dnes nehraje vůbec špatně, ale na útočné polovině nemá potřebné štěstí.
49
Kuzmin se vydal na útočný výlet a nevedl si špatně. Dokonce i vystřelil, ale jeho pokus byl zablokován.
48
Fotbalistům ruského celku se nedaří dostat k míči. Nicméně dobře brání a svého soka nepouští do pokutového území.
47
Domácí se stále drží u míče a kombinují na útočné polovině.
46
Bordeaux rozehrávkou zahájilo druhý poločas.
46
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Sjarhej Kisljak, přichází Dinjar Biljaletdinov.
46
Fotbalisté se vracejí na trávník.
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
Po prvním poločase vedou fotbalisté Kazaně na hřišti francouzského Bordeaux 1:0 a dělají vše proto, aby si v této soutěži zahráli i na jaře. Jejich cíl však zatím komplikuje Sion, který drží proti Liverpoolu postupovou remízu.
45+2
45+1
Kazaň se držela během nastavení na útočné polovině, navýšit své vedení však nedokázala.
45
Nastavena bude jedna minuta.
44
Yambéré se dostal k další zajímavé střele, ale tentokrát branku trefit nedokázal.
42
První poločas pomalu spěje ke svému konci. Uvidíme ještě nějakou vážnou šanci?
40
Domácí kombinují na útočné polovině.
39
Kuzmin zastavil na vlastní polovině útok Bordeaux faulem a dostává žlutou kartu.
37
Bordeaux se stále snaží na inkasovanou branku odpovědět, ale před brankou Ryžikova nemá potřebné štěstí.
35
Kiese Thelin se pokusil ohrozit branku Ryžikova střelou z dvaceti metrů, ale branku minul.
33
Málem bylo vyrovnáno. Ze střední vzdálenosti se do míče opřel Yambéré a trefil hráče před sebou. Od toho se však míč odrazil směrem na branku a zamířil pod břevno. Ryžikov se však ze všech sil natáhl a míč poslal rukou nad břevno.
31
Kazaň se dostává do vedení. Hosté nakonec rozehráli standardní situaci do pravé strany, kam si naběhl Kuzmin a parádním centrem našel před brankou MAXIMA KANUNNIKOVA, pro kterého nebyl problém nasměrovat míč do branky.
30
Guilbert na vlastní polovině tvrdě fauloval a dostává žlutou kartu. Přímý kop pro Rubin.
29
Bordeaux podniklo rychlý protiútok, ze kterého vzešla tvrdá střela Vada. Záložník francouzského celku Ryžikova nepřekonal.
28
Eduardo se na útočné polovině blýskl individuální akcí. Útočník Kazaně se uvolnil na levé straně a vypálil. Jeho tvrdý pokus zablokoval jeden z obránců.
26
Po rohovém kopu se dostal k zakončení Poko, ale Ryžikov si s tímto nepříliš razantním pokusem poradil.
25
Bordeaux se usadilo na chvíli před brankou svého soupeře a vybojovalo rohový kop.
23
Z rohového kopu se Rubinu nic vytěžit nepodařilo.
21
Georgiev se podél pravé lajny dostal až do pokutového území, odkud nebezpečně vystřelil ke vzdálenější tyči. Prior jeho pokus vytáhl na rohový kop.
20
Zatím nesledujeme příliš atraktivní duel. Oběma celkům se na útočné polovině příliš nedaří.
17
O chvíli později se Vada dostal ke střele ze hry, ale Ryžikov byl pozorný.
16
Exekuce přímého kopu se ujal Vada, ale tvrdou střelou trefil pouze zeď.
15
Kambolov zastavil rychlou útočnou akci Bordeaux faulem a domácí budou zahrávat přímý kop.
14
Bordeaux kombinuje na útočné polovině, ale hosté aktivně napadají a nedávají domácím příliš prostoru.
13
Nyní se chvíli nehrálo, Kuzmin si totiž vyžádal přerušení hry. Pravděpodobně se nejedná o nic vážného a bude pokračovat v duelu.
12
Úvodní tlak Kazaně mírně opadl a domácí se začínají dostávat více do hry.
11
Zpoza pokutového vápna to zkusil Maulun a byla z toho zajímavá střela. Ryžikov si však dokázal poradit.
9
Eduardo se pokoušel dostat z pravé strany do pokutového území, ale pomohl si faulem.
8
Hosté stále kombinují na útočné polovině a domácí se musí bránit.
5
Po centru z levé strany se v pokutovém území dostal k míči Georgiev, jenž pohotovou střelou nedokázal trefit branku.
4
Rubin v úvodních minutách hraje velice aktivně a svého soka přehrává. Po rychlé akci se ke střele dostal Ozdojev, ale jeho pokus Prior zneškodnil.
3
Míč si přichystal Kambolov, ale jeho střela byla velmi nepřesná. Prior mohl zůstat v klidu.
2
Yambéré na vlastní polovině fauloval a hosté budou zahrávat přímý kop. Zajímavá příležitost na začátku utkání.
1
Fotbalisté ruského celku se postarali o úvodní výkop. Duel je zahájen.
1
Fotbalisté obou celků nastupují na zelený pažit.

Girondins Bordeaux: Prior – Biyogo Poko, Guilbert, Yambéré (C), Poundjé – Maulun, A. Traoré, Vada – Rolán, Kiese Thelin, Laborde.
Náhradníci: Carrasso – Khazri, Contento, Soni, Crivelli, Sambissa, Koundé.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kuzmin (C), S. Kvěrkvelija, Kambolov, Nabiullin – Ozdojev, Kisljak, Georgiev – Kanunnikov, Děvič, Eduardo.
Náhradníci: A. Haghighi – Batov, Achmetov, Cotugno, Biljaletdinov, Ustinov, Ďaďun.

Rozhodčí: Beaton – Connor, Chambers.
Bordeaux může tento duel odehrát naprosto v klidu, protože už se do jarních bojů Evropské ligy zcela jistě kvůli bodové ztrátě nepodívá.

To fotbalisté Kazaně jsou stále ve hře o postup, ale nemají ho ve vlastních rukách. Kromě nutného vítězství na hřišti francouzského celku se musí spoléhat také na Liverpool, jehož vítězství potřebují.
Přeji krásný večer u sledování našeho textového přenosu z Evropské ligy. Skupinová fáze má dnes na programu poslední zápasy a my se zde zaměříme na duel Girondins Bordeaux – FC Rubin Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.