Střely mimo: 5 – 1
Rohy: 10 – 3
Ofsajdy: 6 – 3
Fauly: 9 – 18
Rozhodčí naposledy foukl do píšťalky a ukončil utkání, které skončilo remízou 1:1. Oba týmy si tak do tabulky připisují po bodu. Dlouho to vypadlo, že se bude radovat Tottenham, jenž od konce prvního poločasu držel hubené vedení. Domácí kouč si ale dnes může gratulovat, nebo Monaco díky souhře dvou střídajících hráčů dokázalo v 81. minutě vyrovnat.
90+5
90+4
Adama Traoré to zkusil ze střední vzdálenosti, mířil ale hodně nepřesně.
90+3
El Shaarawy posílal dlouhý aut na Moutinha, před kterým jej ale uklidil do zámezí některý z hostujících obránců.
90+2
Atmosféra na stadionu je v závěru zápasu výborná a domácí fanoušci tlačí svůj tým k rozhodující brance!
90+1
Tottenham naposledy střídá, když místo Eriksena přichází Carroll.
90+1
Hraje se již prvních šedesát sekund z dohromady čtyřminutového nastavení, u míče domácí.
90
Dirar posílal pozemní centr do vápna, odkud jej naštěstí pro hosty odkopl Vertonghen. Akce ještě sice pokračovala, ale Silvovi poté odpískán ofsajd.
89
Ten z vlastní šestnáctky odhlavičkoval Raggi a domácí ihned vyráží do protiakce.
88
Do míče se opřel Kane, který jej poslal jen do zdi. Od ní se ale odrazil do auto a Hotspurs tak budou zahrávat roh.
87
Nyní se hosté dostali do protiútoku, během něhož byl faulován Eriksen. To je slibná standardka pro hostující tým!
86
Adama Traoré nyní zkusil štěstí z úctyhodné dálku, ovšem bránu minul o několik metrů. Dost nepovedená střela.
85
Hraje se již 85. minuta a Tottenhamu se nyní nedaří míč dostat za půlící čáru.
84
Coentrão centroval do vápna a jen tak tak se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal do zakončení. Obrana hostí neprožívá záviděníhodné chvilky.
83
Dirar, který měl veliký podíl na vyrovnávací brance, ostře vypálil ze střední vzdálenosti a Lloris měl co dělat, aby tentokrát nekapituloval!
82
A AS se dokonce pokouší otočit zápas, když nyní jeho hráči obléhají hostující šestnáctku!
81
Monaco právě vstřelilo branku!
Monaco zničehonic střílí gól a pár minut před koncem vyrovnává! Branku mají na svědomí dva střídající hráči, když si STEPHEN EL SHAARAWY naskočil na centr zprava od Dirara a zblízka překonal Llorise.
79
Tottenham se dostal do přečíslení, které vyřešil ideálně, když N'Jie objevil sám před bránou. Vše to mělo jedinou chybu: Byl v ofsajdu.
78
Domácí následný roh rozehráli nakrátko. Po krátké kombinaci ve vápně při souboji s některým z hostujících obránců upadl Silva a dožadoval se penalty. Ta se nepíská.
77
Dirar se ihned dostal do šance, když se z pravé strany vydal na výlet do šestnáctky. Pod nohy se mu však vrhl Alderweireld a míč mu ukopl do autu.
76
Zkušený obránce Carvalho končí své účinkování v dnešním duelu. Místo něj si zahraje Dirar.
75
Do konce zápasu zbývá patnáct, Spurs stále drží těsné vedení. Jak tento napínavý mač dopadne?
74
Teď sice Monaco častěji drží míč, ale nedá se říct, že by Tottenham nějak tlačilo.
72
A ani tento roh ohrožení hostující svatyně neznamenal. Fotbalisté AS však pokračují s míčem na svých kopačkách.
71
Coentrão připravil ideální střeleckou pozici pro Adamu Traorého, jehož pokus byl zblokován do autu.
70
Dvacet minut před koncem odchází na střídačku Chadli, místo nějž se do akce dostává Townsend.
69
Po pěkné akci si kohouti vypracovali roh, který zahrával El Shaarawy. Domácí defenzíva pozorná.
68
Druhé střídání Monaca znamená výměnu Laciny Traorého za Carilla.
68
Následně Tottenham zahrával roh, pro který si vyskočil pouze Subašič.
67
El Shaarawy se dostal po pěkné kombinaci ke střele na hranici pokutového území, ovšem do jeho střely vložil nohu jeden z domácích obránců a balon nakonec doputoval do autu.
65
Tottenham poprvé střídá, když střelec zatím jediné branky Lamela pouští na trávník N'Jieho.
64
Momentálně jsou aktivnější fotbalisté Tottenhamu a nevypadá to, že by se Monacu mělo v nejbližší době povést vyrovnat.
63
Situace jako přes kopírák. Akorát v hlavní roli Kane. U míče domácí.
62
Lacina Traoré se dostal do šance, když mu v tom ale rozhodčí odpískal ofsajd.
61
Hostující bek Trippier, který je dnes na pravé straně, co se útočení týče, hodně aktivní, nyní nebezpečně centroval do vápna. Na jeho pobídku ale nikdo ze spoluhráčů nereagoval.
60
Po hodině hry tu máme první střídání, když Lemara v domácí sestavě nahrazuje El Shaarawy.
59
Mezitím, co se Rose vrací na hřiště, Toulalan dostává žlutou kartu za faul na Lamelu.
58
Lacina Traoré teď spálil velikou příležitost, když z bezprostřední blízkosti hlavičkoval nad. Všechno zrušení je ale zbytečné, protože případný gól by kvůli ofsajdu domácího útočníka stejně neplatil.
56
Spurs, kteří momentálně hrají v deseti, se snaží hru uklidnit a s míčem nikam nespěchají.
55
Rose teď musel být dokonce odveden za čáru. Uvidíme tedy, jestli bude v utkání pokračovat.
54
Rose nabral rychlost s balonem a obešel Tavarese, který jej poté poslal k zemi. Píšťalka rozhodčího k mému nepochopení zůstala němá.
53
Lamela podrazil Silvu a Monaco tak zahrávalo volný přímý kop, po kterém balon z vápna dostal Chadli.
52
Lemar poté kopal roh, který z šestnáctky vyboxoval Lloris. Domácí ale pokračují v akci...
51
Na druhé straně se pokoušel odcentrovat do vápna Silva, v čemž mu zabránil některý z hostujících obránců.
50
K balonu se postavil Eriksen, který jej poslal rovnou na bránu. Před Subašičem tato rána sice skončila, bez potíží si s ní ale dokázal poradit.
49
Dier běžel s míčem po středu hřiště, když jej poslal k zemi domácí kapitán Toulalan. Standardka pro Tottenham!
47
Kohoutí měli následně k dispozici ještě rohový kop. To dnes ale není disciplína, ze které by se celky dostávaly do ohrožení brány.
46
Trippier se ihnedp okusil zakončit, jeho rána ale zblokována.
46
Dlouhou dobu jsme až na jedinou výjimku sledovali nudný zápas v ne nijak rychlém tempu, ovšem po brance Lamely ze 35. minuty se vše změnilo a závěr poločasu byl neskutečný. Viděli jsme v něm totiž hned pět gólovek! Všechny však zůstaly nevyužity.

Do druhého dějství, které startuje zhruba ve 20:04, se tak přesunujeme se stavem 1:0 pro Tottenham.
45+1
45
I nyní jej hostující obrana dokázala dostat z šestnáctky pryč.
45
Lemarův centr sražený do autu, ještě aspoň jeden roh pro domácí tým!
44
Kane chtěl napravit svou neproměněnou šanci z dřívějších minut a pokoušel se vypálit, když jej ale o balon obral Toulalan.
43
Následně si domácí ještě dokázalo vypracovat roh, Lloris ovšem nyní nemusel zasahovat.
42
A Lacina Traoré si naběhl na střílený centr z levé strany, po kterém jen o centimetry minul pravou tyč hostující brány!
41
Ovšem AS by do konce první půle samozřejmě rádo srovnalo a snaží se tak hodně napadat.
40
U míče nyní hosté, kteří se pokouší hru trochu zklidnit.
38
To je neskutečné! Se šancemi jakoby se nyní roztrhl pytel! Lacina Traoré nyní podobně jako předtím jeho spoluhráč Coentrão hlavičkoval pouze mimo nikým neatakovaný před bránou hostí.
38
A teď pro změnu měli velikou šanci Hotspurs! Ti se řítili snad v pěti hráčích proti dvěma obráncům a jejich přečíslení nakonec završil Kane, jenž spálil velikou tutovku, když domácí gólman zneškodnil jeho pokus.
37
A další tutovka AS! Lemar parádním centrem našel před bránou zcela volného Coentrãa, který ale hlavičkoval pouze nad.
36
Monaco mohlo ihned vyrovnat, když Lloris vyrazil Silvovu ránu k levé tyči na roh!
35
Tottenham právě vstřelil branku!
Deset minut před koncem prvního poločasu Tottenham otevírá skóre! Chadli zatáhl balon po pravé straně, nahrál Allimu, ten si pohrál s obráncem a jeho následnou střelu vyrazil Subašič před odkrytou síť. U míče pak byl jako první ÉRIK LAMELA, který už bez problémů zakončil.
34
Moutinho dostal přihrávku na pravý kraj hřiště, kde chtěl přejít přes Trippiera, což se mu nepodařilo.
33
Ani po něm se však do zakončení nikdo z hráčů AS nedostal, přesto domácí zůstávají u míče.
32
Vertonghen balon odhlavičkoval z pokutového území do autu a domácí budou zahrávat ještě roh.
31
Lemar faulován těsně před vápnem a tohle je slibná standardka pro Monaco!
30
Dvě třetiny zápasu za námi, šancí k vidění zatím opravdu poskrovnu. Dočkáme se ještě nějaké ve zbytku poločasu?
28
Teď pro změnu v akci domácí celek, jehož akci zastavil ofsajd forwarda Traorého.
27
Chadli hledal dalokonosným centrem na levé straně volného Kanea, do dráhy letu se ale vložil Toulalan a hostující plejer se tak do šance nedostal.
26
Útočník Traoré to zkusil ze střední vzdálenosti a byť jeho pokus mířil do středu brány, nepostrádal razanci, Llorisovi jej vyrazil pouze před sebe a Vertonghen jej poté jen tak tak odkopl před dobíhajícím Silvou.
24
Na druhé straně se taktéž centrem do šestnáctky připomněl Silva, ale ani v tomto případě se nikdo do zakončení nedostal.
23
Chadli poté přenesl balon přes celou šířku hřiště na Trippiera a domácí obrana měla co dělat, aby odvrátila jeho prudký centr.
22
Eriksena málem obral o balon Moutinho, který by tak vyrazil do zajímavého přečíslení. Ovšem hostující záložník situaci nakonec se štěstím zvládl a jeho celek pokračuje v kombinaci.
21
Následně už se hra vrátila do svého obvyklého tempa, u hřiště momentálně fotbalisté anglického celku.
20
Dvacátá minuta konečně přinesla nějaké vzrušení, a to na obou stranách! Hostující brankář Lloris si nejprve pohrál s Lacinou Traorém, který nebyl daleko od toho, aby mu sebral balon a zakončoval do prázdné brány. A poté dostal Kane výbornou přihrávku do vápna, ovšem místo aby zakončoval za záda vyběhnutého Subašiče, nahrál ještě za sebe Chadlimu, který pak netrefil odkrytou síť!
19
Teď se do protiútoku vydali domácí a Adama Traoré dokonce zkusil ze střední vzdálenosti vypálit. Trefil však pouze prvního protihráče.
18
Kombinační akce Hotspurs skončila poté, co jeden z doposud nejaktivnějších hráčů Lamela nepřesně přihrával na Kanea.
18
Teď v akci pro změnu domácí gólman Subašič, jenž si vyskočil pro centr z kopačky Chadliho.
17
Následně se Lacina Traoré snažil dohnat dlouhý balon, u kterého byl ovšem dříve Lloris.
16
Lamela si chtěl narazit s Allim, který sice jeho myšlenku pochopil, ovšem už ne tak dobře zrealizoval.
15
K míči se nyní dostal i domácí brankář, jehož nepovedený výkop dal ale možnost hostům pokračovat ve svém útočném snažení.
14
Kane sic chtěl za obranou počkat na dloubák od Eriksena, ovšem dobře zasáhl Raggi a nenechal útočníka Tottenhamu samotného před bránou.
13
Lamela se pokusil přejít přes Carvalha, což se mu ale nepodařilo. Přesto nyní pro změnu hrají s míčem hlavně hosté.
12
Domácí následně kopali standardku, ovšem to z opravdu veliké vzdálenosti, a tak jí rozehráli nakrátko a pokračují v poklidné kombinaci.
11
Lemar vystihl nepřesnou rozehrávku domácích a mířil s balonem do přečíslení tři na dva, když jej takticky na půlce hřiště fauloval Alli.
10
A tak Monaco pokračovalo v kombinaci, načež posléze Moutinho posílal do vápna další centr. Obrana hostí ale zatím pozorná.
9
Lamelovi nevyšel pokus vysunout do samostatného úniku Kanea, když druhý jmenovaný příliš nepochopil jeho záměr.
8
Rose si nepohlídal Moutinha, přes něhož pohodlně odcentroval do vápna. Tam se míče ale ujmul Alderweireld a odhlavičkoval jej pryč.
7
Nyní už se ale domácí forward předvedl v lepším světle, když se elegantně obtočil okolo Diera a založil útočnou akci. Na jejím konci byla střela nepřesná střela z úhlu, kterou se prezentoval Lacina Traoré.
6
Silva si křikl o míč na pravé straně, který následně dostal, jenže při pokusu obehrát Roseho, nebyl úspěšný a hosté tak budou vhazovat aut.
5
Následně ještě kohouti zahrávali roh, po kterém se nikdo z nich ale k ohrožení brány nedostal.
4
Eriksena přihrál Trippiererovi, jenž měl na levém křídle dost prostoru a posílal do domácí šestnáctky nebezpečný centr. Dobře ale zakročil Carvalho a odkopl jej do autu.
3
Hosté se poprvé ujímají balonu, se kterým nikam nespěchají a v poklidu kombinují okolo půlící čáry.
2
K přetežnému centru se dostal Chadli, jehož hlavička ale skončila hodně mimo a Llorise tak nijak neohrozila.
1
Odehráno ani ne půl minuty a domácí budou kopat první roh poté, co Coentrão zblokoval Lamelův centr do zámezí.
1
Fotbalisté v čele s pěticí rozhodčích právě vycházejí z tunelu na hrací plochu, utkání zhruba za dvě minutky začne!

AS Monaco FC: Subašič – Fabinho, Raggi, R. Carvalho, Coentrão – Toulalan (C) – Moutinho, Traoré, Lemar – B. Silva, L. Traoré.
Náhradníci: Nardi – Wallace, Dirar, Bakayoko, Pašalić, Carrillo, El Shaarawy.

Tottenham Hotspur: Lloris – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Alli, Dier – Chadli, Eriksen, Lamela – Kane.
Náhradníci: Vorm – Fazio, Wimmer, N'Jie, Townsend, Winks, Carroll.

Rozhodčí: Artur Dias (POR) – Rui Tavares (POR), Alvaro Mesquita (POR).
V jediném duelu, ve kterém kdy spolu dnešní soupeři sehráli, zvítězil vysoko francouzský celek. Monaco v přátelském utkání v létě roku 2013 vyhrálo 5:2, když se dvěma trefami na jeho úspěchu podílel dnes útočník Chelsea Radamel Falcao.
I Tottenham patří do lepší poloviny své domácí soutěže a v britské Premier League tomuto světoznámému klubu patří hezká šestá pozice. Hotspurs si naposledy připsali skvělý úspěch, když vyhráli 4:1 nad do té doby prvním Manchesterem City. K Azurovému pobřeží tak kohouti přijedou ve velmi dobrém rozpoložení.
Monaco má po osmi kolech Ligue 1 na kontě dvanáct bodů a aktuálně mu patří devátá příčka. Ambice celku, za nějž kdysi střílel góly i historicky nejlepší střelec české reprezentace Jan Koller, jsou ale jistě vyšší. Zvlášť když loni sedminásobný mistr francouzské nejvyšší soutěže skončil na třetí příčce. Ve třech posledních zápasech Monaca padlo dohromady šestnáct branek! O víkendu klub, který od roku 2013 vlastní ruský miliardář Dmitrij Rybolovlev, remizoval 3:3 s Guingampem.
Hezký večer! Evropská liga má dnes na programu velkou řádku skupinových zápasů a jedním z nich je i souboj Monaca s Tottenhamem. Úvodní výkop se rozehraje v 19 hodin!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.