Střely mimo: 7:14.
Rohy: 3:6.
Ofsajdy: 1:0.
Fauly: 12:19.
Máme za sebou dnešní zápas, který končí zaslouženou remízou. Braga byla sice po většinu utkání lepším týmem, ale po vyrovnání trochu ubrala na obrátkách. V posledních minutách dokonce zabojoval Konyaspor a ještě se snažil získat tři body. To se mu ale nepodařilo a týmy se tak podělily a odnesou si dnes po bodu.
90+3
90+3
Turan se sice dostal k hlavičce, ale ta zamířila hodně mimo. Zápas tak pravděpodobně skončí remízou.
90+3
Běží nám poslední minuta zápasu. Konyaspor bude zahrávat rohový kop.
90+2
Ten však končí na zdi, která tak zastavuje útočnou snahu soupeře. Konyaspor je však stále v útoku.
90+2
Domácí celek si vybojoval další zajímavý volný přímý kop. Můžeme očekávat centr do vápna.
90+1
Z něj však žádné nebezpečí nepřišlo, Konyaspor je však stále u míče. Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90
Běží nám poslední minuta základní hrací doby a k zajímavé střele se odhodlal domácí hráč, který hodně vystrašil Magalhãese. Ten ovšem předvedl parádní robinzonádu a vyrazil míč na rohový kop.
89
Neuvidíme, střela trefila prvního bránícího hráče, do protiútoku se tak ženou hosté z Portugalska.
88
Po delší době se na polovinu soupeře dostal Konyaspor a hned vybojoval volný přímý kop ze zajímavé pozice u šestnáctky soupeře. Uvidíme nějakou zajímavou šanci?
87
Kirintili si naopak připisuje další dobrý zákrok, kdy si došel pro centr, jenž směřoval do jeho malého vápna.
86
Nakonec z toho byla střela zpoza šestnáctky, ale té chyběla přesnost. Projektil z kopaček hostů tak domácího brankáře ani nevystrašil.
85
Další útočná akce Bragy skončila zblokovanou střelou, hosté jsou však stále u míče a snaží se najít skulinku v obraně soupeře, který je opět poněkud pod tlakem.
84
Portugalský celek je po delší době lepším celkem, odměnou jim za to je hlavička Vukoviće, ta ovšem končí pouze nad bránou.
83
Braga se hnala do útoku, ale její centr končí v zámezí. Odkop od brány tak obstará Kirintili.
82
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Amir Hadžiahmetović, přichází Halil Ibrahim Sönmez.
81
Při něm se ale skluzem provinil střídající Rui Fonte, který za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.
81
Po špatné rozehrávce se dostal k balónu Vuković, ale jeho průnik končí míčem v zámezí. Do protiútoku míří Braga.
80
Míč je v držení hostujícího celku, který se nikam nežene.
79
To se jim však nedaří. Na polovině hřiště dochází k dalšímu faulu, nyní je obětí právě Santos.
78
Krátce na to zahrál Santos rukou na polovině soupeře. Konyaspor tak může uklidnit hru a vydat se do protiútoku.
77
Centr Bragy do vápna našel sice jednoho z útočníku, ale rychle k němu přispěchal domácí obránce, který odpálil míč do bezpečí.
76
Domácímu celku se rozehrávka nepovedla, k míči se tak dostali hosté. Ti mohou založit novou útočnou akci. Zatím se jim to ale nedaří.
75
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ahmed Hassan, přichází Nikola Stoiljković.
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Alan, přichází Rui Fonte.
75
75
Dalšího faulu se dopustil Sousa, domácí tak znova budou zahrávat volný kop kolem půlící čáry.
74
Do konce zápasu nám chybí něco přes patnáct minut a ani jeden tým teď momentálně nemá více ze hry. Konec utkání tak bude hodně otevřený.
73
Už to vypadalo, že se Braga dostane do velké šance, ale přečíslení tři na dva špatně vyhodnotil Alan, který přihrávkou trefil jednoho z bránících hráčů.
72
Meha byl faulován na polovině soupeře. Konyaspor tak pošle centr do vápna soupeře. Nakonec z toho byla hlavička Camdaliho, ale ta mířila hodně nad.
71
Hra poněkud ztratila náboj, ani jeden tým teď nemá nijak navrch. O něco lépe jsou na tom opticky možná domácí hráči, kteří se teď hodně zvedli.
70
Centrovaný míč hostujícího celku však končí nad bránou, odkop od brány tak bude rozehrávat Magalhães.
69
Jejich kombinace však byla nepřesná, domácí celek tak odevzdal míč svému soupeři, který se opět žene do útoku.
68
Hra pokračuje, u míče je Konyaspor, jenž se snaží po delší době o nějakou ofenzivní akci. Vůbec poprvé v tomto poločase se tak musí bránit Braga.
67
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Wilson Eduardo, přichází Ricardo Horta.
66
Na polovině hřiště byl faulovaný Santos, Braga tak opět bude rozehrávat volný kop. Ten však skončil pouze v rukavicích Kirintiliho, jenž může trochu uklidnit hru.
65
Hostující tým opět okupuje území svého soupeře, jenž má velké problémy. Druhý poločas je jasně v režii jeho soupeře.
64
Držení míče ve druhém poločase: 33% – 67%
63
Turecký celek se konečně dostal na polovinu soupeře, ale jeho snažení nemělo dlouhého trvání.
62
Ne však na dlouho, domácí totiž zachybovali v rozehrávce a opět odevzdali míč na kopačky soupeře.
61
Nyní se však dopustil útočného faulu, což jeho snažení trochu pozastavuje.
60
Z volného kopu sice nic nebylo, ale Konyaspor je stále pod obrovským tlakem, ze kterého se mu nedaří dostat. Portugalský celek je zatím jasně lepší.
59
Turan musel hasit chybu svých spoluhráčů a za svůj skluz inkasuje jeden bod v podobě žluté karty. Hosté budou zahrávat další volný kop.
58
Braga po zahraném volném kopu získala rohový kop, ten však nenadělal domácí obraně žádné problémy.
57
Braga je při chuti a Konyaspor je pod velkým tlakem, který vypramenil v žlutou kartu pro Mehu.
55
Braga právě vstřelila branku!
To už ale neplatí! Hostující celek je odměněn za svůj tlak. AHMED HASSAN byl tím, kdo byl ponechán domácí obranou na malém vápně, kde dostal přihrávku od Goiana. Domácí gólman neměl šanci chytit tuto střelu, obrana před ním totiž totálně propadla. Asistence: Marcel Goiano
53
Hassan se dostával do úniku, ale domácí obrana to ve spolupráci s brankářem zvládla a odstavila pronikajícího útočníka od míče. Hostům se tak stále nedaří vstřelit gól.
52
Vukčević už je na nohou, ale nevypadá to s ním vůbec dobře. Doufejme, že záložník Bragy bude v pořádku a ještě se vrátí do zápasu.
51
Na zemi leží Vukčević, který si pravděpodobně vyrazil dech. Na travnatou plochu tak pospíchají lékaři.
50
Braga ovšem zůstává u míče a pokračuje v tlaku. Konyasporu by se nemusela jeho pasivita vyplatit. V druhém poločase se snad ještě nepodíval na půlku soupeře.
49
Santos ho tam také poslal, ale Kirintili byl pozorný a znova akrobatickým zákrokem vyrazil míč do bezpečí.
48
Odměnou jim za to je volný přímý kop z pravé strany šestnáctky soupeře. Můžeme tak očekávat centr do vápna.
47
Braga vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně. Jde vidět, že se hosté nechtějí s nepříznivým stavem srovnat.
46
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Ömer Ali Sahiner, přichází Alban Meha.
46
Jako první se do útoku tlačila hostující Braga, ale s jejím nepřesným centrem si domácí obrana bez problémů poradila a odvrátila ho.
46
První poločas je za námi. Hned v deváté minutě se do úniku po pravé straně dostal Sahiner, který namazal míč Mileševići, jenž udělal gólmanovi kličku a bez problémů zakončil do prázdné brány. Braga je od té doby o něco lepším týmem, ale nedaří se jí přijít s nějakým překvapivým nápadem, který by překvapil domácí obranu. Ta zatím funguje na jedničku, bude tak zajímavé sledovat, zdali se hostům podaří gólový deficit dohnat.
45+3
45+2
Útočný faul Bragy ve středu hřiště pozastavuje útočné snažení domácího celku.
45+1
Balón se dostal k Eduardovi, ale jeho dalekonosná střela letěla hodně mimo. V prvním poločase se tak branky už pravděpodobně nedočkáme.
45+1
Braga si zahraje další rohový kop, na který odvrátil míč Skubič. Rohodčí navíc nastavuje dvě minuty.
45
Eduardo poslal centr do vápna, kde ale úřadovali domácí fotbalisté, kteří míč dostali do bezpečí. Braga následně ukázala další nepřesný centr, jenž opět znamená odkop od brány.
44
Hosté se snaží využít svůj tlak před koncem poločasu. Odměnou jim za to je rohový kop. Podaří se jim jej využít?
43
Centr Maura však končí opět hodně mimo. Domácí gólman tak bude moci rozehrávat odkop od brány.
42
K míči se dostal Konyasport, který ale na jakékoliv útočení rezignuje. Domácí posílají míč na polovinu Bragy, která tak bude moci znova zaútočit.
41
Santos už je v pořádku, hra tak může znova pokračovat. U míče je hostující celek, který se snaží ještě do přestávky vyrovnat. Moc času už mu ale nezbývá.
39
Ten však končí špatnou kombinací. Hosté mohou opět útočit. Martins Santos byl však faulován a nyní se svíjí na hřišti. Hráč Bragy tak bude potřebovat lékařské ošetření, doufejme, že bude v pořádku.
38
Hosté se opět dostávali do vápna domácích, ale ti se opět bez větších problémů ubránili a vyrážejí do protiútoku.
37
Nyní je to opět Braga, kdo se snaží dostat na dostřel brány Kirintila. Jejich centr však končí hodně za bránou soupeře, který tak bude rozehrávat odkop od brány.
36
Nebude, Magalhães si totiž přišel pro míč a vyboxoval ho pryč. Domácí se sice ještě dostali k míči, který opět poslali do vápna, ale s tím už si hostující obrana bez problémů poradila.
36
Konyaspor se však v posledních minutách osmělil a po zblokovaném centru Skubiče bude rozehrávat rohový kop. Bude úspěšný?
35
Po pravé straně utekl opět Sahiner, který se snažil najít některého ze spoluhráčů na hranici penalty, ale tam stál pouze připravený obránce, jenž rázným odkopem dostává míč do bezpečí.
34
Na druhé straně šel do úniku Bajić, ale proti převaze obránců neměl šanci. Útočník domácího celku zkusil upadnout před šestnáctkou, ale rozhodčí mu to nezbaštil a nechává hru pokračovat.
33
Pro ten si však došel Kirintili, který jej po tygřím skoku vyboxoval do bezpečí.
33
Hosté však tlačí svého soupeře a odměnou jim za to je volný přímý kop. Můžeme tak očekávat další centr do vápna.
32
Po rozehrávce na krátko následoval centr do vápna. Hosté se sice dostali k hlavičce, ale ta postrádala přesnost i tvrdost.
31
Konyaspor je po delší době u míče a snaží se uklidnit hru. Pak však přišla nepřesná přihrávka a Braga z následného protiútoku vytěžila rohový kop.
30
Po něm se dostal ke střele Sousa, ale jeho střela z voleje trefila pouze jednoho z brankářů.
29
Zajímavý centr Bragy do vápna odvrátil pozorný Jagoš Vuković na rohový kop.
28
Útočného faulu se dopustil Hassan, který v zápalu hry zezadu podkopl protihráče.
27
Vše tak nakonec končí odkopem od domácí brány. Přetahovanou u rohového praporku totiž vyhrál Douglas.
26
Vypadá to, že hosté začínají přebírat otěže zápasu. Domácí celek je teď hodně zatažený, ale Braga stále nemůže přijít s nějakým překvapivým nápadem.
25
Teixeira se pokusil to vzít na sebe a dostat se k nějaké kloudné akci, ale ani on neuspěl. Poté se navíc dopustil útočného faulu při snaze opět získat míč.
24
Momentálně sledujeme hodně hluchou pasáž hry, kterou přerušil faul Findikliho, jenž na útočné polovině podrazil svého protihráče.
23
Míč je opět ve středu hřiště, kde o něj oba celky bojují, ale ani jeden si jeho držení dlouho neužívá.
22
Braga se dokázala přiblížit na dostřel, ale opět si s tím obranná linie Konyasporu dokázala poradit.
21
Sahiner už je na nohou, hra tak může pokračovat. V držení míče je hostující tým, který se snaží najít recept na svého soupeře.
20
Právě Sahiner teď leží na trávníku po jednom ze soubojů a musí být ošetřen. Hra je tak na chvíli pozastavena.
19
Ösmer Sahiner se s míčem doslova protlačil až před hostujícího brankáře, ale z blízky již nedokázal zamířit jinam než do jeho náruče.
19
Už to začínalo vypadat, že se hostům podaří něco vymyslet, ale obrana jejich soupeře znova zafungovala na jedničku a vybojovala míč.
18
Pak však přišel pokus o pas, který končí pouze u kopaček Magalhãese, jenž tak bude moci rozehrát útočnou akci svého celku.
17
Konyaspor se dostal k zajímavému centru, ale ten našel pouze hlavu připravených obránců. Domácí tým je však stále lepším míčem a je opět u míče, se kterým nyní kombinuje na vlastní polovině.
15
Hra nyní trochu ztratila náboj. O míč se hraje převážně ve středu hřiště. Ani jednomu celku se nedaří vymyslet nějakou kloudnou akci.
14
Eduardo vyslal centr, který byl však hodně nepřesný a končí za bránou Kirintila, který rozehraje odkop od brány.
13
Hostujícímu týmu se nedaří vytvořit si souvislý tlak. Konyaspor brání velmi koncentrovaně.
12
Konyasporu se podařilo dostat k míči, se kterým teď kombinují na vlastní polovině a nikam se zbytečně neženou.
11
Braga se okamžitě snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím se jí nedaří najít tu správnou taktiku.
10
Konyaspor právě vstřelil branku! Nádherný únik nám předvedli hráči domácího Konyasporu, kteří se tak ujímají vedení. Po pravé straně utekl Sahiner, který předložil míč DENIMU MILOŠEVIĆI, a ten se tváří v tvář gólmanovi nemýlil. Udělal mu rychlu kličku a Magalhães se mohl za míčem pouze ohlédnout. Asistence: Ösmer Sahiner.
9
Konyaspor se nikam nežene, napadání Bragy je hodně povedené a znemožňuje tak soupeři šance.
8
Braga kombinovala ve středu hřiště, ale po nepřesné přihrávce zachraňoval situaci Vukčević, který musel faulovat.
7
Ti se pokusili poslat centr do vápna, ale ten byl přetažený a odkop od brány tak bude zahrávat Magalhães.
6
Nebude. Konyaspor ho bez problému ubránil a dokonce si vybojoval faul. Ten tak trochu zklidní hru a nechá domácí kombinovat.
6
Braga s i však záhy vybojovala rohový kop. Bude úspěšnější než ten na druhé straně?
5
Nakonec z toho byl centr do vápna, ale vše překazil útočný faul Santose na Korintiliho.
4
Poprvé v zápase je na polovině soupeře Braga, která se snaží postupnou kombinací dostat na dostřel brány soupeře.
3
Sahiner poslal centr do vápna, ale tam úřadovali hostující obránci. Konyaspor sice zůstal u míče, ale nakonec se v ofsajdu zapomněl Milosevic.
2
Konyaspor začal velmi aktivně a odměnou mu za to je rohový kop. Bude z něj něco zajímavého?
2
Nakonec z toho byla obrovská šance. K odraženému míči se dostal Bajić, ale jeho hlavičku z malého vápna výborně zastavil jeden z pozorných obránců.
1
Utkání nám začalo, jako první se do útoku dere domácí celek, který kombinuje na polovině soupeře.
1

Konyaspor: Kirintili – Douglas, Vuković, Ali Turan, Skubič – Hadžiahmetović, Camdali, Findikli, Sahiner – Bajić, Milošević.
Náhradníci: Tarakci – Jønsson, Dere, Meha, Bardakci, Uslu, Sönmez.

SC Braga: Magalhães – Baiano, Velázquez, Rosić, Goiano – Alan, N. Vukčević, Mauro – W. Eduardo, Ah. Hassan, Santos.
Náhradníci: Marafona – Bakić, Djavan, Fonte, Stoiljković, R. Horta, A. Jorge.

Rozhodčí: Aliyev – Zeynalov, Memmedov.
SC Braga

Portugalský tým na tom není o moc lépe než domácí celek. Ve skupině H mu náleží třetí místo s jediným bodem při skóre 1:3. V prvním kole dokázala Braga doma uhrát bod proti Gentu, se kterým remizovala 1:1, v minulém zápase ale padla na hřišti Šachtaru 0:2.

Braga sice také není v nijak oslnivé formě, ale i přes to bude dnes platit za favorita dnešního utkání. V portugalské lize jí patří čtvrtá pozice a z posledních pěti utkání tři vyhráli a jedno remizovali a prohráli.
Konyaspor

Turecký celek je momentálně na poslední místě tabulky se skóre 0:3 a žádným bodem. V prvním zápase totiž doma prohrál se Šachtarem a ve druhém odjel z Gentu s výsledkem 0:2. Pokud tedy budou chtít Turci ještě myslet na postup, tak musí bezpodmínečně vyhrát.

Konyaspor však není v dobré formě. Tomu napovídají i výsledky v lize, kde z posledních pěti kol vyhrál pouze dvakrát, jednou prohrál a dvakrát remizoval.
Dobrý večer u třetího kola Evropské ligy mezi týmy ve skupině H. My se zaměříme na zápas mezi Konyasporem a SC Bragou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.