Dnešní zápas je u konce. Hostující Krasnodar dokázal přehrát favorizovaný Salzburg a odváží si velecenné tři body! O jediný gól zápasu se postaral ve sedmatřicáté minutě Joãozinho. Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
90+5
90+4
Wanderson zkusil překvapit brankáře stříleným centrem, ale jeho míč míč končí o dobrý metr nad brankou.
90+4
Centrovaný míč odvrátila pozorná obrana Krasnodaru, do konce chybí přesně minuta.
90+3
Salzburg bude zahrávat rohový kop, do vápna Krasnodaru už se nastěhovali téměř všichni.
90+2
Hra je přerušena pro zranění jednoho z hostujících hráčů. Pravda je však taková, že pouze tahal čas, neboť ihned po příchodu lékařů se zvedl a bez jakýchkoliv problémů odešel po svých.
90
Nastavovat se budou 4 minuty.
90
Krasnodar si vybojoval standardní situaci na útočné polovině. S její rozehrávkou nikam nepospíchá.
88
Domácí si příliš neporozuměli, míč končí pouze v zámezí, Kricjuk bude odkopávat od své branky.
87
Čas pro Salzburg se neúprosně krátí, tlak sice roste, ale ne příliš rychle, a tak může zatím Krasnodar být v klidu.
85
Velká šance domácích! Z levé strany přilétl do vápna zajímavý centr, míč se s velkým štěstím odrazil k Berishovi, ten to ale nečekal, a tak nedokázal z malého vápna zamést míč do branky.
84
Salzburg se stále tlačí vpřed, ale obrana Krasnodaru drží skálopevně. Do konce už nezbývá příliš mnoho času.
82
Obrana Salzburgu se s přehledem ubránila, nyní už se žene rakouský tým vpřed.
81
Je tu šance pro Krasnodar v podobě rohového kopu. Podaří se Rusům přidat druhý zářez?
80
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Stefan Lainer, přichází Maciel Wanderson.
78
Rohový kop dolétl na hlavu Mirandy, ten ale branku nedokázal trefit. Rusi budou rozehrávat a je vidět, že už nikam nespěchají.
78
Salzburg bude zahrávat rohový kop.
77
Laborde se dostal k míči na hranici velkého vápna, pokusil se zakončit, ale branku minul. Nyní už se žene vpřed domácí celek.
75
Berisha se nedokázal proháčkovat přes dva bránící hráče ruského celku. Hosté se nyní ujali míče a míří vpřed.
74
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Joãozinho, přichází Vitalij Kalešin.
73
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Munas Duabbur.
72
Sergej Petrov byl až příliš důrazný a vidí druhou žlutou kartu! Krasnodar tak bude dohrávat v deseti!
71
Soriano se prodral přes jednoho obránce, ten druhý jej ale zastavil a celou akci zastavil.
69
Centr Soriana nebyl nebezpečný, Krasnodar se s poklidem ubránil.
69
68
Samassékou vidí za svůj prohřešek žlutou kartu. Krasnodar bude rozehrávat.
67
Hosté se prodrali do útoku, k zakončení to ale nevedlo, neboť se jednalo o ofsajd.
66
Nyní se k míči dostali také hosté, ale jejich kombinace nikam nevedla. Salzburg se opět zmocnil míče a drží jej u středové čáry.
64
Stále ta stejná písnička. Salzburg kombinuje, Krasnodar je zatažený a brání. Nicméně tohle domácím nestačí, neboť se vše obchází bez střelby.
62
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Odil Achmedov, přichází Jurij Gazinskij.
60
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Vjačeslav Podběrezkin, přichází Ricardo Laborde.
60
Faul Ulmera přerušil hru, Krasnodar bude střídat.
60
Centr na přední tyčku domácímu celku nevyšel, nyní už se žene vpřed Krasnodar.
59
Rohový kop pro Salzburg. Ten bude zahrávat Berisha.
58
Salzburg stále drží míč, nicméně to k zakončení nevede. Domácí fanoušci začínají být mírně nespokojení, což se projevuje občasným pískotem.
56
na pravé straně se uvolnil Minamino, ale míč si vzápětí nešťastně ukopl, a tak bylo po celé akci Salzburgu.
55
To stejné se stalo hned vzápětí na druhé straně. Opět jsou tedy u míče domácí.
53
Salzburg se pokusil o rychlou akci, ale marně, Krasnodar dobře zakročil ve vápně.
51
Kaboré tvrdě sestřelil protihráče, za což vidí zaslouženou žlutou kartu.
50
Rychlý brejk Krasnodaru nevyšel, domácí se pohotově vrátili a akci zastavili.
49
Domácí zahrávali rohový kop, ale centrovaný míč nebyl přesný, a tak se k zakončení nikdo nedostal.
47
Salzburg se snaží o průniky po křídlech, ale zatím pouze naráží na dobře rozestavěné řady soupeřů.
47
Žlutou kartu dostává Sergej Petrov (FK Krasnodar).
46
První poločas je za námi, branku jsme v něm viděli jednu. Postaral se o ni v sedmatřicáté minutě Joãozinho. Krasnodar byl lepším týmem, tak uvidíme, zdali mu to vydrží i do druhého poločasu. Ten začíná za pár vteřinek.
45
45
Nastavovat se bude 1 minuta nad rámec základní hrací doby.
43
První poločas se chýlí ke svému konci, Krasnodar nyní drží míč na kopačkách a už nikam nespěchá. První půle se zřejmě dohraje v poklidu.
41
Salzburg je nyní lepším týmem na hřišti, inkasovaná branka ho značně probudila, ale stále chybí mírná přesnost ve finálních chvílích útočné akce.
39
Salzburg se po obdržené brance snaží přidat, ale zatím se mu nedaří přehrát soupeřovy defenzivní řady.
37
Krasnodar právě vstřelil branku!
JOÃOZINHO otevírá skóre dnešního zápasu! Po dlouhém autu trestuhodně chybovala domácí obrana, čehož již zmiňovaný forvard využil na jedničku. Ten se dostal k míči ve vápně, měl před sebou pouze brankáře, kterého přesně prostřelil.
35
Hráč Salzburgu už je za postranní čarou, a tak se může znovu pokračovat ve hře.
34
Hra je přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet Lazaro.
33
Smolov se pěkně individuálně uvolnil, poté se pokusil zakončit na zadní tyčku, ale jeho rána prosvištěla jen těsně vedla branky. Zřejmě největší šance zápasu.
30
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Andre Wisdom, přichází Stefan Lainer.
29
Akce Krasnodaru měla jepičí život, míč opět patří domácímu týmu. Uvidíme, zdali se dočkáme alespoň střely.
28
Akce domácím nevyšla vůbec dobře, nyní už drží míč Krasnodar a zkouší vymyslet něco, čím by přelstil obranu Rakušanů.
26
Pro nezaujaté diváky může být už zápas mírně nezáživný, neboť chybí to nejdůležitější, střelba.
25
Salzburg sice drží míč, avšak už delší dobu v místech, odkud se v žádném případě nedá ohrozit branka soupeře.
23
Hraje se především kolem středového kruhu, ani jeden z celků se nemůže dostat do pozice, odkud by se dalo zakončit.
21
Vzal to na sebe Soriano, ale jeho střílený centr nebyl vůbec přesný. Míč skončil v zámezí, Kricjuk bude odkopávat.
20
Po ruce jednoho z hostujících hráčů bude Salzburg zahrávat standardní situaci.
19
K zakončení vůbec nedošlo, a tak musíme stále čekat na úvodní branku zápasu. Domácí drží míč a tlačí se vpřed.
18
Salzburg si vypracoval výhodu rohového kopu.
17
Centr nijak neohrozil branku domácího celku. Nyní už útočí opět tým z Rakouska.
17
Krasnodar si vypracoval výhodu rohového kopu. Podaří se mu otevřít skóre?
16
Berisha viděl vyběhnutého brankáře, tak to zkusil od středové čáry. Jeho rána ale mezi tři tyče nemířila.
14
Krasnodar je jasně aktivnějším týmem. Nyní znovu drží míč na útočné polovině a snaží se ohrozit branku soupeře.
12
Achmedov měl dostatek času na zakončení, tak to také zkusil. Jeho rána prosvištěla kolem pravé tyčky Walkeho branky. Zřejmě největší šance zápasu.
11
Centr Berishe nebyl vůbec špatný, ale obrana si s ním dokázala poradit.
10
Salzburg si vypracoval výhodu rohového kopu. Podaří se mu ohrozit branku soupeře?
7
Berisha byl až příliš rychlý, čárový rozhodčí odmával další ofsajd.
5
Salzburg se dostal do zajímavé akce, ale pomezního praporek vylétl prudce nahoru, jednalo se totiž o ofsajd.
5
Berisha srazil protihráče tvrdě k zemi, ale karetní trest se udělovat nebude.
4
Nepřesná kombinace Krasnodaru vyústila ve ztrátu míče, Salzburg přebral míč, ale pouze na krátkou chvíli. Nyní už útoční znovu první jmenovaný tým.
3
Krasnodar nedovolil soupeři jakkoliv ohrozit branku Kricjuka, nyní už jsou to právě hosté, kteří kombinují.
1
Salzburg drží míč na vlastní polovině a kombinuje. Zatím se nemůže dostat přes záložní řady soupeře.
1

FC Red Bull Salzburg: Walke – Wisdom, P. Miranda, Ćaleta-Car, Ulmer – Samassékou, Upamecano – Lazaro, Valon Berisha, Minamino – J. Soriano (C).
Náhradníci: Stankovic – Duabbur, Hwang Hee-chan, Laimer, Lainer, Leitgeb, Wanderson.

FK Krasnodar: Kricjuk – Jędrzejczyk, Granqvist (C), Naldo, Petrov – Achmedov, Kaboré, Eboue – Podběrezkin, Smolov, Joãozinho.
Náhradníci: Sinicyn – Ari, Gazinskij, V. Kalešin, Laborde, Mamajev, Martynovič.

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Paták.
Dnešní soupeři spolu zatím nikdy nehráli, a tak nám vzájemné zápasy favorita neukáží. Všechny sázkové kanceláře ale dávají větší naděje domácímu celku z Rakouska.
Jestli se Salzburg může pyšnit dobrou formou, tak je na tom Krasnodar přesně naopak. Z posledních čtyř ligových zápasů vytěžil pouhé dva body. Do základních skupin EL se ruský celek dostal ve čtvrtém předkole přes albánský celek Partizani, který vyřadili po celkovém výsledku 4:0.
Salzburg je v rakouské lize zatím třetí. Na svém učtu má po sedmi odehraných zápasech čtrnáct bodů a kladné skóre 13:5. Do Evropské ligy se rakouský celek dostal poté, co nezvládl předkolo s Dinamem Záhřeb. Zápas s Chorvaty došel do prodloužení, které Salzburg prohrál.
Příjemný dobrý večer, vítám vás u online přenosu z fotbalové Evropské ligy! Na programu je zápas, ve kterém změří síly FC Red Bull Salzburg a FK Krasnodar. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:05, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.