Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Konyaspor : Salcburk - 19. října 2017   19:00

Konyaspor
Konyaspor
0:2
(0:1)
Salcburk
Salcburk
5' Gulbrandsen  (Ulmer) • 80' Dabbur  (Minamino)
Konyaspor
Kirintili – Skubic, Ali Turan (C), Filipovic, Öztorun – Bourabia, Jønsson (71. Camdali) – Sahiner, Milošević, Fofana (76. Ezekiel) – Friday Eze (62. Araz).
Demircan – Albayrak, Ay, Camdali, Moke, Ezekiel, Araz.
Pawson – Betts, Hussin (vš. ENG)
Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu, Konya
Salcburk
Walke (C) – Lainer, P. Miranda, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara (78. Minamino), H. Wolf (71. Schlager), Samassékou, Valon Beriša – Gulbrandsen (88. Rzatkowski), Dabbur.
Miguel – Onguéné, Rzatkowski, Minamino, Leitgeb, Farkas, Schlager.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání konči vítězstvím Salzburgu, který dnešním výkonem dokonale vymazal svého soupeře ze hřiště. Rakouský klub si tak pojistil vedoucí příčku ve skupině a udělal výrazný krok k postupu, pokud bude podobné výkony předvádět i v dalších zápasech základní skupiny.
90+6'
90+4'
Zákroky brankáře Salzburgu Walkeho – 2.
90+4'
Zákroky brankáře Konyasporu Kirintiliho – 3.
90+4'
Marc Rzatkowski (Salzburg) rozehrál na krátko, následně ale míč vybojoval domácí Ömer Ali Sahiner.
90+3'
Roh pro Red Bull, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
90+1'
Celkem pět minut se ještě bude hrát, odkop od branky Salzburgu.
90'
Je tu poslední minuta, Red Bull si to již, s největší pravděpodobností, pohlídá a z Turecka odjede s třemi body.
89'
Valon Beriša (Salzburg) vhazuje z levé strany, na vlastní polovině, míč posléze získávají domácí.
88'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Marc Rzatkowski.
88'
Když už to domácí zkusí, přichází nákop dopředu, trochu bezhlavý a hlavně hodně nepřesný.
87'
Co dnes ale Konyaspor neuvěřitelně drtí, jsou vlastní zpětné přihrávky... místo dopředu, před branku, posílají záložníci míč zpět obráncům, nepochopitelné.
86'
Od bránícího Duje Ćaleta-Cara se míč odrazil do autu, domácí tak mohou vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
85'
Alexander Walke (Salzburg) nespěchá s rozehrávkou, anglický sudí Pawson mu ale dává najevo, že čas nastaví.
84'
Nyní to domácí zkouší po pravé straně, jenže znovu nepřesný centr, přetažený, který míří do autu, Deni Milošević (Konyaspor) ho již nestihl zachytit.
83'
Bojuje se ve středu hřiště, domácím se ale nedaří podržet míč delší dobu.
80'
Salzburg právě vstřelil branku!
Podruhé v zápase domácí gólman chybuje v rozehrávce, v níž opět zaváhal a tentokrát toho již hosté dokázali využít! Takumi Minamino (Salzburg) mu vypíchl míč a všiml si nabíhajícího MUNASE DABBURA, který snadný úkol splnil a trefil odkrytou branku.
79'
Hosté s míčem u půlící čáry, vzápětí se ale o něho sami připravují, po nepřesném pasu, hrát tak mohou domácí.
78'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Amadou Haidara, přichází Takumi Minamino.
78'
Serkan Kirintili (Konyaspor) drží míč v náruči, ale drží se za hlavu, útočící Munas Dabbur (Salzburg) ho nepříjemně „nabral“ pravým bokem.
77'
Statistika držení míče – 52% : 48%.
76'
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Moryké Fofana, přichází Imoh Ezekiel.
75'
Rohový kop Konyasporu, domácí budou rozehrávat z levé strany, míč letí před branku, kde ale úřaduje Walke.
74'
Fotbalisté rakouského Salzburgu se toho dnes rozhodně nebojí, jdou do toho ostře, často faulují, ale jde o běžné fauly, žádné zákeřnosti.
73'
Ali Camdali (Konyaspor) se ocitl na trávníku, po zákroku Dabbura, následně je tu další faul hostů, tentokrát se provinil Lainer.
71'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Hannes Wolf, přichází Xaver Schlager.
71'
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Jens Jønsson, přichází Ali Camdali.
70'
Je tu posledních dvacet minut, hosté stále drží nadějné vedení, domácí nemají zatím protizbraň na tvrdě hrajícího soupeře.
68'
Opět se nehraje, po dalším tvrdém faulu budou domácí rozehrávat.
66'
Odkopem míče řeší Andreas Ulmer (Salzburg) situaci na své polovině, hosté poté dokázali vybojovat roh z pravé strany.
65'
Alexander Walke (Salzburg) si počkal na míč, který z velké výšky dopadl přímo do jeho náruče.
63'
Domácí rozehráli rohový kop z levé strany, ale hosté se dokázali ubránit.
62'
Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Patrik Friday Eze, přichází Musa Araz.
61'
Hraje se ve středu hřiště, hostům stačí držet míč daleko od vlastní branky a vyčkávat na chybu Konyasporu.
60'
Ošetřovaným hráčem Konyasporu byl Patrik Friday Eze, který se již nyní od postranní čáry hlásí ke vstupu na trávník.
59'
Jeden z domácích borců zůstává na trávníku a musí být ošetřován, je to po souboji s Ulmerem.
58'
A tak to zkouší hosté, postupují středem, jenže špatnou přihrávku darují míč zadarmo brankáři Konyasporu.
57'
Rohový kop pro Konayaspor, ale domácí se znovu prosadit nedokázali.
56'
Žlutou kartu dostává Stefan Lainer (FC Red Bull Salzburg).
55'
Konyaspor se snaží prosadit po pravé straně, ale jde to zatím hodně pomalu, Mehdi Bourabia vrací míč zpět ke středovému kruhu.
54'
Faulovaný Hannes Wolf (Salzburg) musí být ošetřován přímo na trávníku.
53'
Žlutou kartu dostává Jens Jønsson (Konyaspor) za stažení Hannese Wolfa, kterého stáhl za dres.
52'
Nepřesnost za nepřesností, to je hra v podání Konyasporu a platí to i pro tuto útočnou akci domácích.
51'
Jens Jønsson (Konyaspor) se drží za hlavu, jeho střela ze střední vzdálenosti míří vedle branky Red Bullu.
50'
Patrik Friday Eze (Konyaspor) se zkouší dostat k míči na pravém křídle, ale nepovedlo se.
49'
Centr z pravé strany míří před branku Konyasporu, Munas Dabbur (Salzburg) vystřihl efektní nůžky, míč ale končí vedle branky.
48'
Serkan Kirintili (Konyaspor) zaváhal s rozehrávkou od branky, Hannes Wolf neměl daleko k tomu, aby míč trefil a zblokoval tak, že by skončil v brance!
47'
Akce Red Bullu končí útočným faulem, Ali Turan (Konyaspor) rozehrává, míč nakopává dopředu, ale tam ho získává soupeř.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
První poločas nabídl jediný gól, který vstřelili hosté a vedou tak 1:0. Vedení Salzburgu je zasloužené, hosté byli jasně lepší, zejména zhruba v první půl hodině hry. Domácím se vůbec nedaří, snad až v závěru poločasu se dostali více do hry, uvidíme, zda si to přenesou i do druhé půle.
45+1'
45'
Trvalo to dlouho, než Ferhat Öztorun (Konyaspor) rozehrál, ale pomalá střela nemohla překvapit Walkeho v brance Salzburgu.
44'
Ještě šance pro Konyaspor, Amadou Haidara (Salzburg) fauloval na své polovině Fofanu, volný kop pro domácí tým.
43'
Odkop od branky Konyasporu, oba týmy se již vidí v kabině, mezitím budeme sledovat autové vhazování domácího Öztoruna.
42'
Ne, hru domácích sráží velké množství zbytečných chyb, většina centrů a přihrávek je nepřesných.
41'
Konyaspor vybojoval rohový kop, ideální čas na vyrovnání!
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, Salzburg se nyní drží na polovině soupeře.
39'
Ömer Ali Sahiner (Konyaspor) si ukazuje, kam by mu měl gólman poslat míč při výkopu, nepovedlo se, míč zamířil na opačnou stranu, k brance Walkeho.
37'
Diváci pískají, jako většinu času v dosavadním průběhu, Konyaspor je hodně pasivní, hosté kontrolují hru.
36'
Nakonec se snažil vypálit zpoza vápna Fredrik Gulbrandsen (Salzburg), jenže míč končí vedle branky.
35'
Na druhé straně odcentroval z pravé strany Amadou Haidara, ale nepřesně, přesto se hosté dostali znovu k míči.
34'
Nejc Skubic (Konyaspor) poslal z pravé strany míč před branku Salzburgu, ale přihrávku zachytil jeden z bránících borců.
33'
Odkop od branky Konyasporu, míč ale u půlící čáry získávají hosté.
31'
Hannes Wolf (Salzburg) nyní nepřešel na levé straně přes Jense Jønssona, míč má Serkan Kirintili (Konyaspor).
30'
Je za námi první půl hodina hry, hosté stále v pohodě drží jednobrankové vedení.
28'
Ömer Ali Sahiner (Konyaspor) rozehrál, ovšem míč dolétl na hlavu obránce Salzburgu, který ho poslal do autu.
27'
Konyaspor získává, po faulu Ulmera, volný kop na útočné polovině, Alexander Walke si staví pozorně bránící zeď.
26'
Serkan Kirintili (Konyaspor) si došel k hranici vlastní šestnáctky pro míč, po nepřesném nákopu soupeře.
25'
Znovu to byl Patrik Friday Eze (Konyaspor), který si žádal míč, ale stál při tom v ofsajdovém postavení, sudí správně odpískal.
24'
Domácí zůstali u míč, ve vápně se nabízel Patrik Friday Eze, k němuž ale centr z pravé strany nepřilétl, hrají hosté.
23'
Nepřesný centr z pravé strany míří na hlavu bránícího Ulmera, ten odkopává míč k půlící čáře.
22'
Domácí vybojovali svůj vůbec první rohový kop v tomto utkání.
20'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, Patrik Friday Eze s tím sice nesouhlasí, ale udělá s tím asi máloco.
19'
Valon Beriša (Salzburg) se ocitá na trávníku, po souboji s bránícím Turanem, ale nebyl to faul, míč mají domácí.
18'
Salzburg zatím vůbec nikam nespěchá, v klidu kombinuje u půlící čáry.
17'
Od Alexandera Walkeho začíná další kombinační akce Salzburgu.
16'
Munas Dabbur (Salzburg) napřáhl ke střele, ale jeho pokus skončil nad brankou.
15'
První čtvrthodina naznačila, jak by dnes měly být rozložené síly. Rakouský tým zatím jasně dominuje a nepůjčuje soupeři míč.
13'
Ömer Ali Sahiner (Konyaspor) znovu v akci, tentokrát pálí zpoza vápna, pěkná střela, která ale končí nad brankou.
12'
Konyaspor na útočné polovině, ale hosté se zatím v pohodě brání.
11'
Defenziva Konyasporu to zvládla, nakonec je navíc pískán útočný faul Stefana Lainera.
10'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
9'
Ömer Ali Sahiner (Konyaspor) se dostal do zakončení, byl ve velmi dobré pozici, ale Alexander Walke skvěle chytá.
8'
Diváci stále pískají, hosté jednoznačnými králi na trávníku, zatím.
6'
Míč míří k Kirintillimu, který vykopává na pravou stranu.
5'
Hosté jdou do vedení, po rohovém kopu se míč z levé strany, z kopačky Ulmera, dostal před branku, kde FREDRIKU GULBRANDSENOVI stačilo jen nastavit nohu a nasměrovat míč tím správným směrem.
4'
Diváci pískají, domácí se zatím příliš nedostávají do hry.
2'
Na konci útočné akce Salzuburgu je střela ze střední vzdálenosti, Amadou Haidara ale netrefil branku.
1'
Hned v úvodu zápasu vybojovali hosté rohový kop, kdy bránící Ali Turan (Konyaspor) ve skluzu poslal míč mimo branku.
1'

Konyaspor: Kirintili – Skubic, Ali Turan (C), Filipovic, Öztorun – Bourabia, Jønsson – Sahiner, Milošević, Fofana – Eze.
Náhradníci: Demircan – Albayrak, Ay, Camdali, Moke, Ezekiel, Araz.

FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Lainer, P. Miranda, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara, H. Wolf, Samassékou, Valon Beriša – Gulbrandsen, Dabbur.
Náhradníci: Miguel – Onguéné, Rzatkowski, Minamino, Leitgeb, Farkas, Schlager.

Rozhodčí: Pawson – Betts, Hussin (vš. ENG).
Půjde o souboj dvou nejlepších týmů skupiny, respektive souboj druhého s prvním. Turecký Konyaspor sice prohrál v prvním kole na hřišti Olympique Marseille 0:1, pak ale doma porazilo portugalský Guimaraes a o skóre je v tuto chvíli před Marseille.
Salzburg má bilanci o bod lepší, když vstoupil do skupinové fáze remízou 1:1 v Guimaraesi a následně dokázal doma porazit nejtěsnějším možným rozdílem (1:0) francouzskou Marseille.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny Evropské ligy, v němž turecký KONYASPOR přivítá na svém stadionu rakouský RED BULL SALZBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.