Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Austria Vídeň - 23. listopadu 2017   21:05

AC Milán
AC Milán
27' Ricardo Rodríguez (Borini) • 36' André Silva (Ricardo Rodríguez) • 42' Cutrone (Borini) • 70' André Silva (Çalhanoğlu) • 90+3' Cutrone (Antonelli)
5:1
(3:1)
Austria Vídeň
21' Monschein  (Holzhauser)
AC Milán
G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C) (80. G. Gómez), C. Zapata – Borini (74. Locatelli), Biglia, Çalhanoğlu, Kessié, Ricardo Rodríguez (64. Antonelli) – André Silva, Cutrone.
Storari – Bonaventura, N. Kalinić, G. Gómez, Antonelli, Locatelli, Montolivo.
Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. LVA)
San Siro, Milán, Itálie
Pentz – De Paula, Borkovic, Kadiri Mohammed, Salamon (69. Gluhakovic) – Serbest, Holzhauser (C) (86. Lee) – Prokop, Abdullahi, Pires (78. Tajouri-Shradi) – Monschein.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím AC Milán. Domácí byli suverénní, svého soupeře v podstatě nepouštěli k vlastnímu pokutovému území a velmi brzy se přestalo řešit, zda domácí vyhrají, ale to, o kolik... Austria se sice dostala překvapivě do vedení, ale poté se strhla gólová smršť domácích, kteří pěti góly dokonale otočili průběh utkání.
90+3'
90+3'
Zákroky brankáře Austrie Vídeň Pentze – 6.
90+3'
Zákroky brankáře AC Milán Donnarummy – 2.
90+3'
AC Milán právě vstřelil branku!
Pátý hřebíček do rakve hostujícího týmu! PATRICK CUTRONE se po přihrávce Antonelliho dostal za obranu Austrie, udělal kličku Pentzovi a pohodlně skóruje do prázdné branky.
90+1'
Akce Austrie končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Dominik Prokop, míč pro AC.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již dlouhou dobu rozhodnuto.
88'
Patrick Pentz (Austria) rozehrává od své branky, ale neví kudy, tak nakopává míč a hostům pomáhá útočný faul soupeře.
86'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Raphael Holzhauser, přichází Jinhyun Lee.
85'
Poslední pětiminutovka řádné hrací doby, AC kontroluje závěr zápasu.
84'
Luca Antonelli (AC Milán) v ofsajdu a útočné snažení domácích končí, míč mají hosté.
83'
I za stavu 4:1 se domácí pouští do útočení, Austria na své polovině.
82'
Napodruhé letí míč před branku, kde Gianluigi Donnarumma (AC Milán) vyboxovává.
81'
Raphael Holzhauser (Austria) rozehrál roh z pravé strany, ale domácí odvrací pouze na další roh.
80'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Gustavo Gómez.
80'
A z protiútoku vybojovali hosté roh z pravé strany.
79'
AC s míčem na útočné polovině, ale špatnou přihrávkou se na okamžik domácí připravili o míč.
78'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Felipe Pires, přichází Ismael Tajouri-Shradi.
76'
Nepřesný pas domácích do vápna Austrie, Patrick Cutrone na míč nedosáhl.
74'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, Cutrone se dostal k hlavičce, ale branku netrefil.
74'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Manuel Locatelli.
73'
Domácí vybojovali rohový kop, který Hakan Çalhanoğlu rozehraje z pravé strany.
72'
Austria se dostává do útoku, následuje centr z levé strany, s tím si defenziva AC poradila, nakonec se ale ještě dostal ke střele Felipe Pires, Gianluigi Donnarumma (AC Milán) neměl s přízemní střelou problém.
70'
Hakan Çalhanoğlu našel volného ANDRÉ SILVU, který se dokázal zbavit Gluhakovice a střelou z otočky překonal Pentze.
69'
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Salamon, přichází Petar Gluhakovic.
68'
A nyní je to již pouze do plných, Austria sice drží míč, ale neví kudy k brance soupeře.
67'
Rychlý protiútok po levé straně, Felipe Pires je s míčem ale celkem osamocen a musí čekat na své spoluhráče.
66'
Austria s míčem u vlastní šestnáctky, po ztrátě míče se hosté soustředí na defenzivu.
64'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Luca Antonelli.
63'
Ve třech nyní domácí napadají rozehrávku Austrie, která je stále pod velkým tlakem.
61'
Faulem končí souboj o míč ve středovém kruhu, u střídačky AC je vidět pohyb, domácí budou střídat.
60'
Hodina hry za námi, AC bezpečně kontroluje průběh zápasu.
59'
Bojuje se ve středu hřiště, domácí získávají míč.
57'
A Austria podnikla rychlý výpad, který zakončil střelou z levé strany Felipe Pires, jenže branku AC netrefil.
56'
Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) rozehrál z pravé strany, Patrick Pentz šel do souboje a je úspěšný, míč se mu podařilo vyboxovat.
55'
AC vybojovalo další roh, který domácí rozehrají z pravé strany.
54'
Žlutou kartu dostává Christoph Monschein (FK Austria Vídeň).
53'
Leonardo Bonucci (AC Milán) se dostal do zajímavé pozice na střelu, ale v poslední chvíli mu míč ukopl vracející se Abdul Kadiri Mohammed.
52'
Ricardo Rodríguez (AC Milán) odcentroval z levé strany, z pravé strany poté pálil z voleje Fabio Borini, Patrick Pentz ale výborně vyrazil.
51'
Z protiútoku se dostal ke střele z pravé strany Patrick Cutrone (AC Milán), který ale na Pentze nevyzrál.
50'
Ojedinělá útočná akce Austrie, vůbec první ve druhé půli, končí nepřesným centrem z pravé strany.
48'
Rohový kop domácích rozehrával Hakan Çalhanoğlu, zakončující Bonucci netrefil branku Austrie.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:06.
Je za námi první půle, která nabídla poměrně jasnou podívanou – AC diktuje tempo hry, fotbalisté Austrie jsou pod velkým tlakem. Paradoxně právě Austria se dostala do vedení ve 21. minutě, byl to takový náhodný gól, který spustil třígólovou lavinu domácích. AC obrátilo výrazně skóre ve svůj prospěch a jde si cílevědomě za očekávaným vítězstvím.
45+1'
45'
Raphael Holzhauser (Austria) rozehrál volný kop na útočné polovině, ale míč bleskově získávají domácí, kteří útočí po levé straně.
44'
Útočným faulem končí akce AC, míč pro Austrii, která se po pravé straně dostává dopředu.
42'
Fabio Borini ještě vrátil z pravé strany před branku zdánlivě ztracený míč, který dopadl na hlavu PATRICKA CUTRONEHO, od níž se odrazil nechytatelně do branky.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, domácím se podařilo otočit skóre a AC již může být přece jenom nyní v klidu.
39'
Austria se dostává na polovinu soupeře, ale následně se s míčem vrací zpět na svou polovinu.
38'
Na druhé straně je pískán ofsajd, v němž se ocitá Christoph Monschein.
36'
Po faulu Salamona rozehrál volný kop domácích Ricardo Rodríguez, míč ale parádně špičkou kopačky přibrzdil za obranou soupeře ANDRÉ SILVA, který poté udělal dva kroky a prostřelil bezmocného Pentze.
35'
Žlutou kartu dostává Thomas Salamon (FK Austria Vídeň).
34'
Bývalý hráč Bayeru Leverkusen, Hakan Çalhanoğlu (AC Milán), poslal míč před branku, kde hlavičkuje Patrick Crutone, ale nad branku.
33'
Druhý rohový kop domácího týmu, z pravé strany rozehraje Hakan Çalhanoğlu.
31'
Po střele Biglii končí míč vedle branky Austrie, zdálo se, že míč byl tečován, ale není tomu tak, místo rohu pro AC odkop od branky Austrie.
30'
První půl hodina hry za námi, stav je opět nerozhodný, tentokrát však 1:1, AC má územní převahu.
29'
AC opět v útoku, tentokrát se do zakončení dostal Franck Kessié (AC Milán), který ale branku soupeře netrefil.
27'
Fabio Borini (AC Milán) odcentroval z pravé strany, míč si u levé tyče krásně zpracoval RICARDO RODRÍGUEZ, který také pohotově vystřelil a nedal tak šanci obráncům Austrie, ani gólmanu Pentzovi. Je vyrovnáno!
25'
Raphael Holzhauser (Austria) rozehrál rohový kop hostů z pravé strany, ale akce je přerušena odpískaným útočným faulem.
24'
Austria rozehrává volný kop, Raphael Holzhauser (Austria) to opět zkusil přímo na branku a tentokrát šlo o povedený pokus, Gianluigi Donnarumma zasáhl míč, směřující těsně nad branku, roh pro Austrii.
23'
Žlutou kartu dostává Mateo Musacchio (AC Milán).
21'
Austria právě vstřelila branku!
Hned první akce a první střela hostů končí gólem! CHRISTOPH MONSCHEIN si naběhl za obranu AC, kam dostal přesný pas, udělal kličku vyběhnuvšímu brankáři a poslal míč , z úhlu do branky. Těsně před brankovou čárou ho ještě chtěl zastavit ve skluzu Leonardo Bonucci (AC Milán), kterému míč ale proklouzl mezi nohama do branky.
20'
Znovu a znovu, tentokrát neměl naskakující André Silva k míči daleko, ale přesto z toho nebylo nebezpečí pro branku Austrie.
18'
Další nepřesné centry směřuje před branku Austrie a diváci již reagují, je slyšet pískot.
17'
Centr domácích z levé strany nepřesný, obránce Austrie odhlavičkoval míč mimo vápno, ale akce domácích pokračuje.
16'
Pro změnu volný kop AC, z levé strany, je to již v blízkosti vápna soupeře, rozehrává Hakan Çalhanoğlu, který ale branku také netrefuje.
15'
A na opačné straně Lucas Biglia (AC Milán) prověřil pozornost gólmana.
14'
Raphael Holzhauser (Austria) to vzal na sebe, zkusil to z dálky přámo na branku, ale míč končí pouze nad.
13'
Austria bude mít k dispozici volný kop na polovině AC, diváci pochopitelně pískají.
11'
Po centru z pravé strany dokázal ve vápně Austrie odhlavičkovat Patrick Cutrone, který ale poslal míč pouze nad branku.
10'
Felipe Pires s bolestivou grimasou pokračuje v zápase.
9'
Felipe Pires (Austria) zůstává nyní na trávníku, po souboji s Leonardo Bonuccim.
8'
Ricardo Rodríguez (AC Milán) napřáhl ke střele z levé strany, z nějakých třiceti metrů, branku Austrie ale o několik metrů netrefuje.
7'
Defenziva AC si poradila s útočnou akcí Austrie a domácí jdou po levé strany dopředu.
5'
Patrick Pentz (Austria) opět v akci, nyní vystihl pas soupeře z pravé strany.
4'
Volný kop pro Austrii, na polovině soupeře, ale daleko od branky.
3'
Skvělým reflexivním zákrokem vyráží Patrick Pentz (Austria) střelu soupeře na roh.
2'
K Gianluigi Donnarummovi míří malá domácích, kteří zatím nepůjčili míč svému soupeři.
1'
Oba týmy nastupují na trávník, utkání za malý okamžik začne.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), C. Zapata – Borini, Biglia, Çalhanoğlu, Kessié, Ricardo Rodríguez – André Silva, Cutrone.
Náhradníci: Storari – Bonaventura, N. Kalinić, G. Gómez, Antonelli, Locatelli, Montolivo.

FK Austria Vídeň: Pentz – De Paula, Borkovic, Kadiri Mohammed, Salamon – Serbest, Holzhauser (C) – Prokop, Abdullahi, Pires – Monschein.
Náhradníci: Hadžikić – Gluhakovic, Tajouri-Shradi, Friesenbichler, Lee, Blauensteiner, Sarkaria.

Rozhodčí: Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. LVA).
Milánští vedou tabulku s osmi body a dvoubodovým náskokem před druhými Aténami. Rakouská Austria je aktuálně třetí, na AC ztrácí body čtyři. Dnes tak bude na San Siru o co hrát! Domácí zabojují o jistotu postupu, což jim zajistí výhra, naproti tomu Austria dnes, v případě jakéhokoliv zisku, může dál živit postupové naděje.
Vítejte u online přenosu utkání základní skupiny Evropské ligy, v němž AC MILÁN přivítá na svém stadionu AUSTRII VÍDEŇ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.