Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  FCSB : Lazio - 15. února 2018   21:05

FCSB
FCSB
29' Gnohéré (Budescu)
1:0
(1:0)
Lazio
Lazio
FCSB
Vlad – Benzar, Găman, Planić, Júnior Morais – Pintilii (46. Teixeira), Nedelcu – Man, Budescu, F. Tanase (58. Coman) – Gnohéré (82. C. Tanase).
Stancioiu – Coman, Enache, O. Popescu, Teixeira, C. Tanase.
Aytekin – Beitinger, Foltyn
Arena Naţională, Bukurešť
Lazio
Strakoša – Bastos, Luiz Felipe, Cáceres – Basta, Murgia, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, J. Lukaku (75. Lulić) – Nani (56. Anderson), F. Caicedo (56. Immobile).
Guerrieri – Anderson, Wallace, Patric, Immobile, Parolo, Radu, Lulić.

Domácí fotbalisté, kteří neměli převahu v držení míče vyhrávají tento zápas 1:0. O výhře FCSB rozhodl po krátké přihrávce Constantina Budescua po pěkné akci Harlem Gnohéré. Střelec jediné branky zápasu si vypracoval několik dalších šancí, ale proměnit je nedokázal. Hosté nedokázali překonal domácího brankáře, který tak udržel nulu.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 20:17.
90+7'
90+7'
Ještě jeden rohový kop pro hostující fotbalisty. Následná akce gólem nekončí.
90+6'
Valerică Găman se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný. Jeho ránu odrazil Sergej Milinković-Savić.
90+5'
Probíhá poslední nastavená minuta.
90+4'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry. Ránu z velké dálky kryje snadno domácí brankář.
90+3'
Volný kop rozehrává domácí brankář Daniel Vlad. Hra pokračuje dál.
90+2'
Júnior Morais je ošetřován lékaři. Hra je tedy přerušena.
90+1'
Žlutou kartu dostává Ciro Immobile (S. S. Lazio). Hostující hráč fauloval domácího obránce Júniora Moraise, za což vidí kartu. Útočný faul zastavuje akci, kterou vedl Felipe Anderson.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut nad rámec druhého poločasu.
90'
Domácí obrana si nyní s akci hostů poradila jen za cenu rohového kopu. Tak tedy rohový kop pro Lazio.
89'
Cristian Tanase se propracoval do střelecké pozice, ale jeho zakončení končí mimo branku. Tomas Strakoša zasahovat vůbec nemusel.
89'
Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Stejný hráč se zároveň nyní dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku.
86'
Constantin Budescu byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce domácích tak končí.
86'
Hosté nyní rozehrávali další rohový kop. Lazio ani jednu z nabídnutých možností nedokázalo proměnit.
85'
Rohový kop pro hostující celek, protože domácí obrana nyní tak tak dostala míč z branky. Felipe Anderson přihrával před branku, Martín Cáceres se pokoušel o zakončení, ale míč za brankovou čáru nedostal.
84'
Martín Cáceres se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil zblokoval domácí obránce Júnior Morais.
83'
Po nepřesné akci domácích fotbalistů se míč dostává k hostujícímu brankáři. Tomas Strakoša bleskově rozehrává na obránce před brankou.
82'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Harlem Gnohéré, přichází Cristian Tanase.
80'
Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, mnoho šancí v této pasáži hry k vidění není.
79'
Dušan Basta fauloval soupeře, v osobním souboji si počínal hodně nedovoleně, a tak budou rozehrávat domácí.
79'
Daniel Vlad po útočném faulu hostujícího celku bude rozehrávat volný kop na své obranné polovině.
78'
Žlutou kartu dostává Valerică Găman (FCSB). Domácí hráč dostává žlutou kartu za poněkud zbytečný faul.
76'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, nyní zakončoval domácí Constantin Budescu, jehož rána končí nad brankou.
75'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Jordan Lukaku, přichází Senad Lulić.
74'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nikam nežene. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.
72'
Harlem Gnohéré nyní fauloval, rozehrávat volný kop tak budou hosté.
71'
Hosté vedli rychlou akci, Sergej Milinković-Savić se dostal k zakončení. Jeho rána z první ale končí mimo branku. Vekou šanci Lazio nedokázalo proměnit.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu. Nyní zakončoval Harlem Gnohéré, jehož projektil končí mimo branku.
69'
Útočného faulu se dopustil hostující celek, a tak bleskově rozehrávali domácí. Constantin Budescu udělal kličku brankáři, ale míč si příliš předkopl. Důrazně zakončit nedokázal.
68'
Ciro Immobile vedl rychlou akci Lazia, ale byl zastavený pro postavení mimo hru. Ofsajd je odmávaný a odpískaný.
67'
Alessandro Murgia se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil zblokoval domácí bek Júnior Morais.
65'
Hostující celek překazil akci domácích, a tak se sám mohl dostat do zakončení. Sergej Milinković-Savić se propracoval do zajímavé pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný.
64'
Žlutou kartu dostává Daniel Vlad (FCSB).
63'
Sledujeme rychlý fotbal, který se musí fanouškům líbit. Sice jsme zatím viděli jeden gól, ale šancí je výrazně více.
61'
Felipe Anderson vedl další domácí akci. Jeho rána z bezprostřední blízkosti míří mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
60'
Šedesát minut hry je pryč, šance k vidění jsou, ale zatím jsme viděli jen jeden jediný gól. Prosadil se domácí celek.
58'
Další zajímavou akci nyní předvedl Felipe Anderson, ale domácí brankář si snadno dokázal poradit.
58'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Florin Tanase, přichází Florinel Coman.
57'
Po bleskové akci domácích fotbalistů musel proti lehké střele zasahovat brankář Tomas Strakoša.
57'
Další rohový kop.
57'
Rohový kop nyní má k dispozici hostující celek, který se marně pokouší o vyrovnání. Střílený centr byl nepřesný.
56'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Nani, přichází Felipe Anderson.
56'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Ciro Immobile.
54'
Volný kop pro domácí fotbalisty. Hostující obrana si dokázala s centrem před branku poradit, a pak byla následná rána z velké dálky zblokovaná.
53'
Constantin Budescu se propracoval do střelecké pozice, jeho zajímavé zakončení dokázal velmi dobře zastavit hostující brankář Tomas Strakoša.
52'
Žlutou kartu dostává Luiz Felipe (S. S. Lazio).
50'
Další akce domácího celku je zastavená, protože autor jediné branky v tomto zápase byl nachytaný v postavení mimo hru.
49'
Tomas Strakoša si dokázal poradit se zakončením ze střední vzdálenosti, jehož autorem je Constantin Budescu .
49'
Daniel Vlad si výborně poradil s ránou, kterou vyslal Lucas Leiva.
48'
V poklidném tempu začíná druhý poločas. Úvodní šance je pryč a sledujeme takticky vedený fotbal.
47'
Hned z kraje druhého poločasu se hostující celek dostal do střelecké pozice. Felipe Caicedo hlavičkoval nepřesně.
46'
Rohový kop pro Lazio.
46'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Mihai Doru Pintilii, přichází Filipe Teixeira.
46'
Po prvním poločase vede domácí celek o jednu branku, prosadil se po skvělé spoluhráčově přihrávce Harlem Gnohéré. Střelecky je aktivnější hostující celek, vede 4:2 na střely, jenže ani jeden pokus neproměnil.
45+4'
45+3'
Žlutou kartu dostává Jordan Lukaku (S. S. Lazio).
45+3'
Florin Tanase byl v rychlé akci zastavený pomezním sudím, dostal se do postavení mimo hru.
45+2'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, nastavený čas se blíží ke svému konci.
45+1'
Žlutou kartu dostává Martín Cáceres (S. S. Lazio). Romario Benzar byl faulovaný soupeřem.
45+1'
Tři minuty se budou nastavovat.
45'
Hostující celek mohl vyrovnat, ale s dvacet sedmičkou hrající Luiz Felipe poslal míč jen do břevna.
44'
Nani centroval před branku, Dušan Basta se pokoušel zakončovat, ale jeden z domácích obránců zblokoval míč za cenu rohového kopu.
43'
Daniel Vlad dokázal před svou brankou míč získat, a tak uklidnil situaci. Směr hry se tedy rychle otáčí.
41'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu. Poločasu, ve kterém jsme kromě několika velkých šancí viděli také gólovou střelu.
41'
Centr se snesl před branku, ale obrana Bukurešti si dokázala poradit s přehledem. Směr hry se tedy otáčí.
40'
Aktivní hra hostujícího celku přinesla další rohový kop. Domácí obrana si nyní tak tak dokázal poradit.
39'
Volný kop mají k dispozici nyní fotbalisté Lazia. Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy.
38'
Rohový kop nyní bude rozehrávat hostující celek, který se pokouší o vyrovnání. Nani centroval před branku, jenže míč nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů poslat do sítě.
36'
Harlem Gnohéré, který dnes hraje velmi aktivně, se propracoval do další výborné střelecké pozice. Jeho pokus kryje
35'
Nani rozehrává volný kop hostujícího celku.
34'
Tomas Strakoša se zapojuje do rozehrávky svého týmu, založil rychlou akci, kterou po střele Naniho přerušuje brankář, který zastavil střelu v pokutovém území.
33'
Dušan Basta má k dispozici vhazování na útočné polovině, sledujeme klidnější pasáž hry.
32'
Autor první branky zápasu se znovu dostal do střelecké pozice, jeho projektil tentokrát končí mimo branku. Nechybělo mnoho jeho pokusu. Ránou z první pálil mimo.
30'
Půlhodina hry je minulostí, domácí fotbalisté se dokázali propracovat do vyložené střelecké pozice, kterou dokázali proměnit. Díky brance Gnohérého vedou o gól.
29'
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Po bleskovém přechodu do útoku se prosazují domácí. Nádhernou přihrávku vyslal Bedescu do míst, kde byl HARLEM GNOHÉRÉ. Ten se přiblížil k brance a překonal povedenou střelou brankáře. Domácí se dostávají do vedení. Asistence: Constantin Budescu.
27'
Sergej Milinković-Savić postupoval do střelecké pozice, dokázal zakončit, ale případný gól by neplatil pro ofsajd.
26'
Další práce pro domácího brankáře, tentokrát si dokázal poradit s pokusem, který vyslal dobře hrající Alessandro Murgia.
26'
Žlutou kartu dostává Mihai Doru Pintilii (FCSB) za hodně zbytečné nesportovní chování dostává domácí hráč žlutou kartu.
25'
Poněkud riskantně nyní hraje hostující defenziva, která kombinuje na své polovině.
24'
Nani centroval před branku, ale jeho míč dokázala naprosto snadno zastavil obrana.
23'
Registrujeme další střelecký pokus. Znovu se do šance dostal hostující Felipe Caicedo, a jeho pokus z předbrankového prostoru vytáhl na rohový kop brankář Daniel Vlad.
22'
Felipe Caicedo se dostal do střelecké pozice z velké dálky. Jeho nepříliš prudkou ránu kryje brankář Daniel Vlad.
20'
Dvacet minut hry je pryč. Stále čekáme na výraznější šanci na jedné či druhé straně. Brankáři zatím mnoho práce neměli. Hraje se spíše ve středu hrací plochy.
19'
Daniel Vlad uvedl míč do hry, jeden z hostujících hráčů totiž hlavičkoval výrazně nepřesně. Postupnou akcí se domácí fotbalisté propracovali do útoku, ale o míč přišli.
19'
Felipe Caicedo byl faulovaný soupeřem, a tak budou rozehrávat fotbalisté ve světlých dresech.
18'
FCSB hraje aktivně, propracovalo se na útočnou polovinu, ale Romario Benzar nepřešně přihrával.
17'
Dušan Basta je nachytaný v postavení mimo hru. Pro ofsajd akce hostů končí.
16'
Nyní se Lazio pokouší něco vymyslet na útočné polovině, dlouho kombinuje a čeká na nějakou cestičku, kterou by se mohlo vydat k zakončení.
15'
Dennis Man byl po další akci nachytaný v postavení mimo hru, rozehrávat tak budou fotbalisté hostujícího celku.
14'
Daniel Vlad rozehrál nakrátko, následně cent před branku odvrátila obrana za cenu dalšího rohu.
14'
Rohový kok pro domácí, rozehrávat jej bude Dennis Man.
13'
Tomas Strakoša byl prohlédnutý lékařem. Zdá se, že je v pořádku, hra pokračuje dál.
11'
Bukurešt hraje aktivně, nachází se na útočné polovině. Hostující Luiz Felipe se špatně domluvil s brankářem, kterému balon vypadl a málem se do zakončení dostal Júnior Morais.
10'
Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, akci vede Júnior Morais. Následně pokračoval Dennis Man. Jeho pokus o přihrávku dokázala obrana zastavit.
10'
Na první výraznější šanci čekáme, ale první žlutou kartu jsem už viděli.
9'
Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio).
8'
Sergej Milinković-Savić fauloval svého soupeře. Nešetrným způsobem si počínal v souboji s Mihai Doru Pintiliim.
7'
Dennis Man vedl rychlou protiakci domácích, Florin Tanase se pokoušel probojovat do zakončení, ale jeho projektil byl zblokovaný.
6'
Felipe Caicedo vedl útočnou akci svého celku, ale bych nachytaný v postavení mimo hru, akce hostujícího mužstva tak končí technickým přestupkem.
5'
Bastos se vrací ke své brance, Lazio tak musí rozehrávat až od svého brankáře. Snaží se postupnou akcí získat převahu na útočné polovině.
5'
Dušan Basta centroval na druhou stranu hřiště, kde byl Sergej Milinković-Savić. Ten ovšem nedokázal zpracovat míč.
4'
Constantin Budescu se dopustil faulu, a tak budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku. Mnoho šancí úvodní minuty tohoto zápasu nenabízí.
3'
Júnior Morais má k dispozici autové vhazování na útočné polovině. Hostující obrana si ale počínala velmi dobře, a tak se domácí ke střele nepropracovali.
2'
Romario Benzar se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale do ideální střelecké pozice se nepropracoval.
2'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, hraje se zejména na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene.
1'
Zápas právě začíná, domácí nastupují v červeném, hosté oblékli v bílém.
1'

FCSB: Vlad – Benzar, Găman, Planić, Júnior Morais – Pintilii, Nedelcu – Man, Budescu, F. Tanase – Gnohéré.
Náhradníci: Stancioiu – Coman, Enache, O. Popescu, Teixeira, C. Tanase.

S. S. Lazio: Strakoša – Bastos, Luiz Felipe, Cáceres – Basta, Murgia, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, J. Lukaku – Nani, F. Caicedo.
Náhradníci: Guerrieri – Anderson, Wallace, Patric, Immobile, Parolo, Radu.

Rozhodčí: Aytekin – Beitinger, Foltyn.
S. S. LAZIO je v Serii A v tabulce na 5. místě a v poslední době se mu v domácí soutěži nedaří, prohrál už 3 zápasy v řadě za sebou. Střelecky se ale Laziu daří, v Serii A už nastřílelo celkem 59 branek, což je druhá nejlepší střelecká produktivita, víc branek dal jen Juventus (61). Také Lazio dnes musí zapomenout na domácí soutěž a soustředit se na Evropskou ligu, ve které jistě chce uspět. Uvidíme, kdo bude mít s dnešním konečným hvizdem výhodu do odvety.
FCSB je v rumunské lize v tabulce na 2. místě a na svém kontě má 51 bodů, na první CFR Cluj ztrácí 2 body. Právě s týmem z prvního místa hrál FCSB zápas o víkendu, avšak toto utkání vítěze nenašlo a skončilo výsledkem 1:1. Rumunský celek musí pro dnešek na domácí soutěž zapomenout a zabojovat v Evropské lize, k prvnímu úspěšnému kroku by mu mohlo pomoct domácí prostředí.
Dnešní zápas bude řídit hlavní arbitr Deniz Aytekin, na čarách mu budou asistovat Eduard Beitinger a Rafael Foltyn, jako čtvrtý sudí bude vypomáhat Marco Achmüller. Dále tu máme také brankové rozhodčí, kterými jsou Daniel Siebert a Benjamin Brand.
Příjemný podvečer všem fanouškům Evropské ligy. Dnes je na programu šestnáctifinále a my se společně podíváme na zápas, ve kterém změří své síly FCSB a S. S. Lazio. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Arena Naţională v Bukurešti. T
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.