Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Leicester - 9. prosince 2021   18:45

Neapol
Neapol
4' Únás  • 25' Elmas (Petagna) • 53' Elmas (Di Lorenzo)
3:2
(2:2)
Leicester
Leicester
27' J. Evans   • 33' Dewsbury-Hall
Neapol
Meret – Di Lorenzo, Rrahmani, Juan Jesus, Rui – Demme (78. Manolas), P. Zieliński (C) – Únás (63. D. Mertens), Lozano (45. Malcuit), Elmas – Petagna.
Boffelli, Ospina – Malcuit, D. Mertens, Politano, Manolas, Costanzo.
Lahoz – Devís, del Palomar
Stadio Diego Armando Maradona, Neapol
Leicester
Schmeichel (C) – Castagne, J. Evans, Söyüncü, Bertrand – Ndidi, Tielemans (78. Soumaré) – Dewsbury-Hall (89. Albrighton), Maddison, H. Barnes (71. Daka) – Vardy.
D. Ward, Stolarczyk – Albrighton, Choudhury, Daka, Soumaré, Thomas, Nelson.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Vyrovnané utkání nakonec lépe zvládla Neapol, která doma přehrála Leicester 3:2. Italský celek po výhře obsadil druhé místo ve skupině a postoupil tedy do další fáze Evropské ligy. Leicester obsadil ve skupině třetí pozici a v jarní části si tak zahraje Konferenční ligu, což je pro hosty určitě zklamáním.
90+3'
90+3'
Domácí kontrolují své vedení a postup do jarní fáze Evropské ligy.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kiernan Dewsbury-Hall, přichází Marc Albrighton.
89'
Ani domácí nic nevymysleli. U míče jsou hosté, kteří samozřejmě pospíchají dopředu.
88'
Je tu další rohový kop, tentokrát pro Neapol.
87'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže Leicester i nadále prohrává o jednu branku.
86'
Rohový kop pro hostující celek.
84'
Přihrávku do vápna ale nyní dostal Kiernan Dewsbury-Hall, který si míč posunul, vystřelil, ale branku nakonec o pár metrů minul!
82'
Stále se hraje na polovině domácích, ale Alex Meret je bez práce. Hosté se nemohou dostat do zakončení.
80'
Hosté mají posledních deset minutek na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Na nějakou otočku nebo vyrovnání to ale zatím nevypadá.
78'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Diego Demme, přichází Konstantinos Manolas.
78'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Boubakary Soumaré.
77'
Žlutou kartu dostává Diego Demme (SSC Neapol).
75'
A další snažení hostujících hráčů zastavil zbytečný útočný faul ve vápně Neapole. Na tahu je tedy domácí celek.
73'
Nyní se hraje hlavně na polovině domácího celku, ale do zakončení se hostující hráči vůbec nedostávají. Obrana Neapole funguje na jedničku.
71'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Harvey Barnes, přichází Patson Daka.
69'
Hosté získali míč a vydali se dopředu, ale ani tentokrát z toho nic nebylo, tedy kromě nepřesné přihrávky.
67'
Hostům se v posledních minutách vůbec nedaří. Neapol kontroluje své vedení, drží míč a nikam se netlačí, což je pochopitelné.
65'
Kiernan Dewsbury-Hall to vzal na sebe, namířil si to do vápna, ale trojici protihráčů obejít nedokázal a u míče jsou hosté hráči Neapole.
63'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Dries Mertens.
62'
Hosté to nyní skvěle sehráli, jenže po parádní kombinaci nezvládl Harvey Barnes zpětnou přihrávku.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Neapol vede nad Leicesterem 3:2 a pokud by duel takhle skončil, tak italský celek obsadí druhé místo ve skupině a Leicester až třetí. Jen dodám, že v souběžně hraném utkání vede Spartak Moskva nad Legií 1:0.
58'
Dopředu se nyní dral domácí Kévin Malcuit, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a hrát tak může Leicester.
57'
A mohlo být vyrovnáno! Domácí hráč vyrobil obrovskou chybu, když poslal míč do svého vápna, jenže tam číhal James Maddison. Hostující záložník byl v ideální pozici, ale po jeho střele skončil míč jen na tyči! Obrovská tutovka Leicesteru, která možná bude hosty mrzet.
55'
No, tak na tahu je opět celek z Anglie, který musí znovu dotahovat. Uvidíme, co hráči Leicesteru vymyslí.
53'
Neapol právě vstřelila branku!
Domácí celek jde znovu do vedení! Giovanni Di Lorenzo procpal z pravé strany míč do vápna, tam si ho skvěle zpracoval ELJIF ELMAS, který ho následně poslal nekompromisně za brankáře Schmeichela!
51'
Ale ani z jednoho rohového kopu nic nebylo, takže stav je stále nerozhodný.
51'
Po zásahu hostujícího hráče je tu další rohový kop pro Neapol.
50'
Rohový kop pro domácí Neapol.
49'
Adam Únás se dostal ve vápně k míči, nakonec vypálil, ale s jeho povedeným pokusem si skvěle poradil pozorný Kasper Schmeichel, který míč vyrazil jednou rukou!
47'
Vypadá to, že v poločase k žádné změně nedošlo, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního dějství.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:51 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme hodně zajímavou podívanou, která zatím nabídla čtyři branky. Domácí Neapol měla duel skvěle rozehraný, vedla totiž 2:0. Jenže pak Leicester zabral a dokázal vyrovnat na 2:2. Ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavá podívaná, protože ve hře je stále postup do další fáze Evropské ligy. Máme se na co těšit!
45+5'
45+4'
Nyní je ošetřován Ryan Bertrand, takže se znovu nehraje.
45+3'
V závěru prvního poločasu jsou aktivnější domácí, kteří se usadili na polovině soupeře a snaží se ještě něco vymyslet.
45+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
45'
Hirving Lozano byl po nešťastné srážce odvezen na nosítkách, zřejmě s nějakým zraněním v obličeji.
45'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Kévin Malcuit.
44'
Tak to je velká komplikace pro domácí, protože Hirving Lozano bude muset nejspíše střídat.
43'
Na trávníku zůstal ležet domácí Hirving Lozano, který je ošetřován, takže se chvíli hrát určitě nebude.
41'
Do kocen prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Na trávníku se zároveň pořádně přitvrdilo a k vidění byla v posledních minutách řada faulů. Rozhodčí hráče nyní důrazně uklidňoval.
37'
Vardy se hnal za dlouhým míčem, po souboji upadl ve vápně Neapole, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal!
35'
Z 2:0 je to rázem 2:2, což hosty pořádně nakoplo. Leicester je nyní jasně lepší a stále se tlačí dopředu.
33'
Leicester právě vstřelil branku!
Hosté smazali dvoubrankové manko, protože KIERNAN DEWSBURY-HALL vyrovnává na 2:2! Po centru se dostal na hranici velkého vápna k míči a parádně ho napálil za brankáře!
33'
Žlutou kartu dostává Andrea Petagna (SSC Neapol).
31'
Je za námi úvodních třicet minutek a zatím sledujeme pohlednou ofenzivní show, která nabídla už tři branky. Lépe zatím zápas zvládá Neapol, která nad Leicesterem vede 2:1.
29'
A anglický celek je samozřejmě při chuti. Hosté rychle získali míč a hned se vydali dopředu, ale tentokrát z toho nic zajímavého nebylo.
27'
A hosté zabrali, protože bleskově snižují na rozdíl jedné branky! James Maddison odcentroval, ve vápně se k odraženému míči dostal JONNY EVANS, který na nic nečekal a pohotově propálil vše, co mu stálo v cestě!
27'
Hosté tedy prohrávají o dvě branky a to znamená, že v tabulce jsou nyní až na třetím místě. Leicester musí pořádně zabrat, pokud chce své konečné umístění ve skupině změnit.
25'
Hra se přesunula na druhou stranu a udeřili znovu domácí, kteří jdou do vedení 2:0 a tento zápas tak mají skvěle rozehraný! Piotr Zieliński vymyslel parádní kolmici na Petagnu, který míč ještě posunul a ELJIF ELMAS ho uklidil do prázdné branky!
24'
Znovu dobře zafungovala obrana italského celku, která soupeře do ničeho nepustila.
23'
Je tu další rohový kop pro Leicester.
22'
Oba týmy se tlačí dopředu, k vidění jsou i střelecké pokusy, ale nejsou příliš nebezpečné. Rozhodně se tedy nenudíme, sledujeme hodně zajímavý duel.
21'
Jeden z hostujících hráčů to vzal na sebe, ale s jeho slabým pokusem si Alex Meret v pohodě poradil. To byl hodně propagační pokus levačkou.
20'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Byl to třetí rohový kop Leicesteru, ale na první větší šanci hosté stále čekají.
19'
A nakonec je tu další rohový kop, tentokrát ovšem pro Leicester.
18'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté se v pohodě ubránili, jsou u míče a samozřejmě se okamžitě tlačí dopředu.
17'
Rohový kop pro Neapol.
16'
Vardy nyní napadal rozehrávku soupeře, ale byl jediný a domácí zadáci si s tím tedy poradili. Hostující hráč se poté hodně zlobil na své spoluhráče, kteří mu vůbec nepomohli.
14'
Wilfred Ndidi se dral k míči na polovině soupeře, ale nakonec si podle rozhodčího pomohl faulem, takže snažení hostů skončilo neúspěchem.
12'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté zůstávají u míče a snaží se něco kloudného vymyslet, ale zatím se jim nedaří podle představ. Hlavně tedy směrem dopředu.
11'
Hostující celek vybojoval druhý rohový kop v tomto utkání.
10'
Po zajímavém centru z levé strany se do zakončení dral jeden z domácích hráčů, ale nakonec skvěle zasáhl obránce Ryan Bertrand.
8'
Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo, takže Neapol i nadále vede o jednu branku.
7'
Rohový kop pro celek z Anglie.
6'
Hosté se hned snaží odpovědět. Leicester kombinuje na polovině domácího celku, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Alex Meret.
4'
Tak to je parádní vstup domácího celku do utkání, protože hned ve 4. minutě se Neapol dostává do vedení 1:0! ADAM ÚNÁS dostal přihrávku do vápna, srovnal si míč na pravačku a přízemní střelou propálil vše, co mu stálo v cestě!
3'
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
2'
Hráči hostujícího celku se hned vydali dopředu, ale z prvního snažení nic nebylo, takže poprvé je na tahu také Neapol.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči anglického celku.
1'
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Rrahmani, Juan Jesus, Rui – Demme, P. Zieliński (C) – Únás, Lozano, Elmas – Petagna.
Náhradníci: Boffelli, Ospina – Malcuit, D. Mertens, Politano, Manolas, Costanzo.
Trenér: L. Spalletti

Leicester City: Schmeichel (C) – Castagne, J. Evans, Söyüncü, Bertrand – Ndidi, Tielemans – Dewsbury-Hall, Maddison, H. Barnes – Vardy.
Náhradníci: D. Ward, Stolarczyk – Albrighton, Choudhury, Daka, Soumaré, Thomas, Nelson.
Trenér: B. Rodgers

Rozhodčí: Lahoz – Devís, del Palomar.
Utkání SSC Neapol – Leicester City začíná v 18:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít. Myslím si, že se máme na co těšit.
Leicester City to má skvěle rozehrané a je jasné, že pokud neprohraje, tak má postup do další fáze jistý. Pokud by dnes prohrál, takže to bude hodně zajímavé a anglický celek by o postupové místo nejspíše přišel. Leicester tak přišel do Itálie s jasným cílem, a to neprohrát a postoupit. Je ovšem jasné, že to lehké nebude.
SSC Neapol jde do zápasu s jasným cílem, vyhrát a zajistit si tak postup do další fáze této zajímavé skupiny. Neapol má po pěti zápasech na svém kontě sedm bodů a ve skupině se nachází na třetím místě, ze kterého se jde do Konferenční ligy. Sedm bodů má ovšem také druhý Spartak Moskva a vedoucí Leicester má bodů osm, takže vše je otevřené.
Skupina C

1. Leicester 8 bodů
2. Sp. Moskva 7 bodů
3. Neapol 7 bodů
4. Legia 6 bodů
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu poslední zápasy základních skupin a my budeme sledovat dnešní šlágr SSC Neapol – Leicester City. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.