Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Škendija : AC Milán - 24. srpna 2017   20:45

Škendija
Škendija
0:1
(0:1)
AC Milán
AC Milán
13' Cutrone
Škendija
Zahov – Bejtulai, Teqja, Cuculi – Todorovski (79. Murati), Alimi, Totre (87. Fazlagikj), Celikovic – Ibraimi, Hasani (C) – Radeski (73. Abdurahimi). Trenér: Chatip Osmani.
Avdyli – Murati, Zejnulai, Bojku, Fazlagikj, Shefiti, Abdurahimi.
Kovács – Marinescu, Artene (všichni ROU)
Gradski Stadion, Tetovo
AC Milán
Storari – Zapata, Bonucci (C), Romagnoli (46. Abate) – Calabria (74. Gabbia), Mauri, Locatelli, Zanellato, Antonelli – Cutrone (58. Suso), Silva. Trenér: Vincenzo Montella.
Donnarumma – Suso, Borini, Gómez, Abate, Gabbia, Kessié.

To je od nás z tohoto zápasu vše a těším se na vás u dalšího online přenosu!
Fauly: 11:13.
A máme zde konec utkání! AC Milán zvítězil 1:0 a stvrdil svůj postup do skupiny Evroprské ligy, ovšem po domácím zápase, kde AC Milán zvítězil 6:0 by byla ostuda nepostoupit. Italský celek si celý zápas počínal zkušeně a domácí téměř k ničemu nepustili. Škendija přistoupila k zápasu velmi bojácně a rozhodně nepůsobila odevzdaně, velký potlesk si také zaslouží domácí fanoušci, kteří celou dobu hnali domácí celek.
90+3'
90+2'
Míč mají na kopačkách hosté a vyčkávají na závěrečný hvizd sudího Kovácse.
90'
Hlavní rozhodčí nastaví tři minuty.
88'
Útok domácího týmu zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, který signalizuje ofsajdové postavení domácího útočníka.
87'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Totre, přichází Fazlagikj.
85'
Do konce zápasu nám zbývá zhruba pět minutek a zápas se již spíše symbolicky dohrává, druhé branky se nejspíše nedočkáme.
83'
Snad až na devátý pokus zahrála Škendija rohový kop nebezpečně, míč proletěl malým vápnem, kde jednomu z domácích hráčů chyběly centimetry na to, aby vyrovnal stav utkání na 1:1.
81'
AC Milán se již nikam nežene a čeká v bloku na to, co Škendija vymyslí.
79'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Todorovski, přichází Murati.
78'
Todorovski je v křečích na zemi a signalizuje, že bude muset být vystřídán.
76'
Přestože v celkovém součtu to je již 0:7 pro AC Milán domácí fanoušci si to nepřipouští a podporují svůj tým jak o život, tak to má být!
74'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Locatelli, přichází Gabbia.
73'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Radeski, přichází Abdurahimi.
73'
Ibraimi to zkusil zakroutit přímo do branky, ale Storari byl pozorný a nenechal se překvapit.
72'
Čeká nás další rohový kop domácí Škendije Tetovo.
70'
Škendije nechce odejít z tohoto zápasu s nulou v kolonce vstřelených branek, nyní dokonce zvolila presink, kterým zahnala AC Milán až k jejímu pokutovému území.
68'
A další střela z hranice vápna, kterou vyslal Alimi, ale i tentokrát byl Storari připravený, Storari dnes chytá velmi dobrý zápas, zatím se na něj hosté rozhodně mohou spolehnout.
66'
Nebezpečná střela zpoza vyplavala na Storariho, který musel předvést výborný zákrok, aby udržel vedení milánského celku.
64'
Ale nesmí italský klub zapomínat na zadní vrátka, před malou chvíli musel Zapata hasit rychlý protiútok domácích.
62'
AC Milán nyní zamkl Škendije na vlastní polovině a snaží se přidat druhou branku.
60'
Do šance se hnal kapitán domácích Hasani, ale v poslední fázi si míč ukopl do zámezí.
58'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Suso.
57'
Nyní se hraje nahoru dolů, což dokazuje další zajímavá možnost italského celku, která skončila na malém vápně po útočném faulu Silvy.
56'
Na druhé straně se ke střele odhodlal Ibraimi, ale Storari si se skákavou střelou věděl rady.
55'
Do další šance hostů se rval Cutrone, ale v souboji o míč si pomohl rukama a je mu správně odpískaný útočný faul.
53'
Nebezpečný nebyl ani další rohový kop domácích, který jsme mohli vidět před malou chvilkou.
51'
Z následného rohového kopu nic nebezpečného nebylo.
49'
Velká šance domácích! Domácí zkusili akci na jeden dotek, míč se následně s trochou štěstí odrazil k Alimimu, který už se ale dostal příliš blízko Storariho, kterého tak nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit.
47'
Ibraimi, dnes zatím asi nejlepší ze Škendije, zpracoval míč ve vápně, udělal kličku, ovšem následná střela se mu příliš nepovedla a míří mimo.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Romagnoli, přichází Abate.
46'
Druhý poločas začne zhruba ve 21:45.
Máme za sebou první poločas utkání, ve kterém se zatím prosadil pouze Patrick Cutrone, který se prosadil ve 13. minutě a od té doby jsme neviděli téměř žádnou šanci. AC Milán si zkušeně hlídá skóre, pokud chce Škendije postupit musí ve druhém poločas vstřelit 8 branek!
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí Kovács nastaví jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.
43'
Blíží se nám konec poločasu, míč mají na kopačkách hráči italského celku a spíše už jen čekají na konec prvního poločasu.
41'
Mezitím co Škendije kombinuje na vlastní polovině vrací se Leonardo Bonucci zpět do hry.
40'
Bonucci jde po svých za autovou čáru a vše nasvědčuje tomu, že se brzo zapojí do hry.
39'
Bonucci leží na zemi a drží se za koleno, okamžitě k němu spěchají zdravotníci italského klubu.
37'
Silva si dobře zpracoval míč, efektivní kličkou obešel stopera Škendije a pokusil o zakončení ze střední vzdálenosti, rána to nebyla špatná, ale Zahov byl pozorný a vyrazil míč do bezpečí.
35'
Tempo hry opadlo a v posledních minutách je míč zejména na středu hřiště.
33'
Čelikovič z první poslal míč do vápna, kde se k hlavičce dostal Radelski, ale míč trefil temenem a ten končí nad brankou Storariho.
31'
Škendija to zkusila signálem, ale milánská zeď byla neprůstřelná.
30'
Velká šance se naskýtá domácím fotbalistům, kteří po faulu Cristiana Zapaty, který za to vidí žlutou kartu, budou zahrávat přímý volný kop z blízkosti pokutového vápna.
28'
Milán se teď nastěhoval před vápno Škendije, ale zatím se dostal pouze k zblokované střele, která Zahova neohrozí.
26'
Ani na potřetí se rohový kop domácím nepovedl.
25'
Uvidíme třetí rohový kop Škendije Tetovo.
23'
Po následném centru ve vápně spadl Alessio Romagnoli, který se dožadoval pokutového kopu, ale odměnou mu byla žlutá karta za zalehnutí míče.
22'
AC Milán bude zahrávat standardní situaci zhruba 30 metrů od branky Zahova.
21'
Zapata rozjíždí další útok milánských od vlastní poloviny.
20'
Cutrone se mohl hnát do další šance, ale bohužel dlouhý pas za obranu trefil pouze jeho záda, což celou akci zastavilo.
18'
AC Milán se rozhodně nikam nežene a brání pečlivě v bloku na vlastní polovině.
16'
Ani jako z prvního, ani z druhého rohu nic není.
15'
Škendija rozhodně nehází flintu do žita a bude zahrávat druhý rohový kop v zápase.
13'
AC Milán právě vstřelil branku!
A máme zde první branku utkání! PATRICK CUTRONE dostal od Manuela Locatelliho krásný balón za obranu, ve vápně si Cutrone míč zpracoval a prostřelil gólmana Zahova – 1:0 pro AC! Asistence: Manuel Locatelli.
11'
Ke střele zhruba z dvaceti metrů se odhodlal domácí Ibraimi, který ale branku vysoko přestřelil.
9'
Škendija v úvodní desetiminutovce určitě není horším týmem, snaží se presovat a kombinovat na polovině AC, které hraje zatím to, co potřebuje.
7'
Z rohového kopu žádné nebezpečí pro branku, kterou stráží Strorari, nebylo. Naopak do protiútoku šel AC Milán, ale jak útok rychle začal, tak rychle skončil.
6'
Na druhé straně budou domácí zahrávat první rohový kop.
5'
A máme zde první větší šanci AC! Mauri si to z pravé strany hřiště namířil přímo do vápna, kde se i po pár odrazech odrazil míč opět k němu, následovala střela na vzdálenější tyč, kde zasáhl jeden z obránců Škendije.
3'
Úvod je velmi opatrný, míč mají převážné hosté, ale zatím se k žádné střel nedostali.
1'
V úvodu zápasu drží míč na kopačkách domácí, kteří kombinují na vlastní polovině.
1'

FK Škendija Tetovo: Zahov – Bejtulai, Teqja, Cuculi – Todorovski, Alimi, Totre, Celikovic – Ibraimi, Hasani (C) – Radeski. Trenér: Chatip Osmani.
Náhradníci: Avdyli – Murati, Zejnulai, Bojku, Fazlagikj, Shefiti, Abdurahimi.

AC Milán: Storari – Zapata, Bonucci (C), Romagnoli – Calabria, Mauri, Locatelli, Zanellato, Antonelli – Cutrone, Silva. Trenér: Vincenzo Montella.
Náhradníci: Donnarumma – Suso, Borini, Gómez, Abate, Gabbia, Kessié.

Rozhodčí: Kovács – Marinescu, Artene (všichni ROU).
Hlavním rozhodčím bude István Kovács z Rumunska, jeho asistenti jsou Vasile Florin Marinescu a Ovidiu Artene, taktéž z Rumunska. Čtvrtým rozhodčím bude Rumun Marius Avram.
AC Milán – slavný italský klub hlásí návrat do evropských pohárů, v zádech má silného čínského majitele a cíle jsou ty největší – výhra v Evropské lize a co nejlepší umístění v Serii A. AC Milán začal svou pouť Evropskou ligu ve třetím předkola, kde si poradil s rumunskou Craiovou.
FK Škendija Tetovo – makedonský celek zasáhl do Evropské ligy již v prvním kole, kde vyřail andorský celek Dačii, ve druhém předkole si Škendija poradila s finským HJK a ve třetím předkole Tetovo vyřadilo litevský Trakai! Již postup do čtvrtého předkola je úspěch pro tento makedonský celek, který si z prvního zápasu na San Siru přivezl nepříliš povzbudivý výsledek 0:6 a zdá se, že cesta Škendije zde končí.
Vážení sportovní diváci, vítám vás u odvety čtvrtého předkola Evropské ligy, kde FK Škendija Tetovo přivítá slavný AC Milán, makedonský celek v Itálii prohrál 0:6 a dá se očekávat, že odveta již bude pouze formalita. Výkop utkání je ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.