Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Brøndby : Genk - 30. srpna 2018   20:30

Brøndby
Brøndby
34' Wilczek  • 58' Larsson
2:4
(1:2)
Genk
Genk
15' Malinovskiy   • 33' Ndongala   • 66' Dewaest   • 87' Samatta
Brøndby
Schwäbe – Larsson (C), Arajuuri, Kabongo, Jung – Radošević (46. Tibbling) – Christensen (79. Gammelby), Mukhtar, Kaiser – Wilczek (79. Laursen), Erceg
Bellot – Gammelby, Röcker, Hermansson, Fisker, Tibbling, Laursen
Genk
Vukovic – Mæhle (79. Seigers), Dewaest, Lucumi, Uronen – Pozuelo (C) (69. Piotrowski), Malinovskij, Berge – Trossard (62. Paintsil), Samatta, Ndongala
Jackers – Paintsil, Seck, Piotrowski, Seigers, Aidoo, Gano

Genk vyhrál první zápas 5:2, tento 4:2. Díky tomu postupuje do Evropské ligy. Belgický klub byl v obou zápasech jasně lepší, měl více gólových příležitostí a po zásluze postupuje. Brøndby se snažilo, ale na lepší výsledek nemělo sílu ani kvalitu.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:5.
90+2'
90+2'
Utkání se už dohrává jen z povinnosti.
90+1'
Dvě minuty uvidíme.
90'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89'
Pomezní sudí byl pozorný, a tak mu neunikl v ofsajdu stojící Larsson.
87'
Genk právě vstřelil branku!
Genk přidává další branku. Po rychlé akci se do střelecké pozice dostal MBWANA SAMATTA. Jeho ránu ještě gólman jemně tečoval, ale i tak balon skončil v brance.
85'
Piotrowski vypálil na branku, jeho projektil byl zblokovaný. Rohový kop rozehrával Malinovskiy. Jeho centr před branku byl přetažený.
83'
Mukhtar pálí z dobré pozice mimo branku.
82'
Laursen zakončoval rychlou domácí akci, jeho pokus dokázal zastavit brankář soupeře. Ten následně rychle rozehrává.
79'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Mæhle, přichází Seigers.
79'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Wilczek, přichází Laursen.
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Christensen, přichází Gammelby.
77'
Mukhtar se prorpacoval do střelecké pozice. Jeho projektil by zblokovaný.
75'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Genk má převahu.
74'
Erceg byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho postavení sledoval pomezní sudí, který přerušuje hru.
71'
Wilczek se dostal do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje hostující brankář. Vukovic byl pozorný a dokázal si poradit.
70'
Dvacet minut před koncem zápasu mají možnost rohového kopu hosté. Malinovskiy poslal balon před branku, tam ho ale získal gólman.
69'
Žlutou kartu dostává Berge (KRC Genk).
69'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Pozuelo, přichází Piotrowski.
68'
Brøndby se snaží sympaticky útočit a užívá si zápas. Domácí moc dobře ví, že se jim postoupit nepodaří.
66'
Gól z rohového kopu. Pozuelo centroval před branku, kde byl obranou zapomenutý SÉBASTIEN DEWAEST. Jeho hlavička zapadla přesně do branky.
64'
Vukovic rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí k vidění není.
62'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Trossard, přichází Paintsil.
61'
Poměrně rychle pomohl odpovědět hostující Pozuelo. Jeho ránu z ideální pozice končí nad brankou. Sám hráč přemýšlí o tom, jak se mu podařilo netrefit.
58'
Brøndby právě vstřelilo branku!
V tomto zápase je sice vyrovnáno, ale na výraznější oslavy domácích to není, stále v celkovém součtu prohrávají 4:7. Tvrdou ránou se z první prosazuje z dobré pozice obranou zapomenutý JOHAN LARSSON.
54'
Zajímavou šanci měl Mukhtar. Jeho střela z otočky končí mimo branku, gólman tak ani zasahovat nemusel.
53'
Domácí mužstvo nyní zlepšilo hru, Wilczek vypálil a jeho tvrdou bránu odrazil Vukovic před sebe. Následně míč získali obránci.
51'
Erceg zakončoval akci domácího celku, hostující brankář vytáhl míč na rohový kop. Kaiser centroval před branku, a pak minul Erceg branku.
50'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nikam nežene. Hosté mají míč pod kontrolou.
47'
V poklidném tempu vstoupili oba celky do druhého poločasu, jednu změnu v sestavě udělal domácí celek.
46'
Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Radošević, přichází Tibbling.
46'
Hostující celek vstoupil do zápasu aktivně. Malinovskiy poslal Genk do vedení, které navýšil Ndongala tvrdou ránou. Následně domácí snížili, když se trefil Wilczek. V celkovém součtu vede Genk 7:3.
45+2'
45+1'
Kaiser poslal míč před branku, následně akce pokračovala dál a Erceg minul. V první a jediné nastavené minutě k prvnímu poločasu.
45'
Brøndby rozehrává v poslední minutě poločasu rohový kop.
44'
Žlutou kartu dostává Pozuelo (KRC Genk).
43'
Malinovskiy to vzal na sebe. Jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
40'
Samatta se probojoval individuální akci do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit obránce.
39'
Brøndby se ke střele nedostalo, Erceg byl v postavení mimo hru.
38'
Radošević se propracoval do střelecké pozice, zakončoval domácí akci, jeho ránu zblokoval Larsson.
37'
Dva rychlé góly hodně poznamenaly hru, nyní se vrací obraz hry do své původní podoby. Tedy hosté mají převahu.
35'
Samatta byl nachytaný v postavení mimo hru.
34'
Blesková odpověď domácího celku. Z předbrankového prostoru se po nepřehledné situaci prosazuje KAMIL WILCZEK.
33'
Belgický klub navyšuje své vedení, po přihrávce Trossara se tvrdou ránou do horní části branky prosazuje DIEUMERCI NDONGALA.
32'
Brøndby se dostal do výborné střelecké pozice. Jeho rána z ideální pozice končí mimo branku.
30'
Půlhodiny hry je pryč, hostující celek hraje aktivně. Navíc se mu podařilo vstřelit vedoucí branku v tomto zápase.
29'
Bleskový přesun hry hostů končí. Berge byl v postavení mimo hru.
27'
Hosté měli nyní zajímavou příležitost, Wilczek to zkoušel na vzdálenější tyč. Jeho rána končí mimo.
25'
Domácí vedli zajímavou akci, zkoušel to Wilczek, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
22'
Domácí Kaiser to vzal na sebe, jeho rána byla ale obranou zblokovaná.
21'
Brøndby se pokouší zejména po stranách dostat na útočnou polovinu. Když už se to povede, tak jsou centry hodně nepřesné.
20'
Genk hraje dál aktivně, domácí celek se musí bránit. Nyní zakončoval Ndongala a pozorný musel být brankář Schwäbe.
18'
Domácí nyní vybojovali vhazování na obranné polovině, k míči se tak dostali, jenže se nemohou propracovat přes obranu soupeře.
15'
Aktivněji hrající hostující celek se dostává do vedení. Tvrdou ránou, kterou brankář neudržel, se prosazuje RUSLAN MALINOVSKIY.
14'
Schwäbe byl pozorný, vystartoval na míč včas, a tak jej získal.
13'
Radošević centroval před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji trefit míč.
11'
Nyní kombinují domácí na útočné polovině. Christensen dlouhým stříleným centrem trefil prostor, kde nebyl nikdo z hráčů.
10'
Genk to zkoušel dlouhým míčem na hrotového útočníky, který na balon nedosáhl, a tak hraje domácí brankář.
7'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Na výraznější příležitost čekáme.
5'
Rohový kop pro hostující celek. Rozehrával ho Malinovskiy. Jeho centr před branku nebyl povedený.
3'
V bílém hrající domácí mají mírnou převahu, ale do vyložených šancí se nemohou propracovat.
2'
V poklidném tempu začíná tento zápas. Sledujeme hru na polovině hrací plochy.
1'

Brøndby IF: Schwäbe – Larsson (C), Arajuuri, Kabongo, Jung – Radošević – Christensen, Mukhtar, Kaiser – Wilczek, Erceg
Náhradníci: Bellot – Gammelby, Röcker, Hermansson, Fisker, Tibbling, Laursen

KRC Genk: Vukovic – Mæhle, Dewaest, Lucumi, Uronen – Pozuelo (C), Malinovskij, Berge – Trossard, Samatta, Ndongala
Náhradníci: Jackers – Paintsil, Seck, Piotrowski, Seigers, Aidoo, Gano.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské Ligy. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí Brøndby IF a KRC Genk.

V úvodním zápase, který se hrál na belgické půdě, dominoval domácí Genk. Hrál velmi dobře, po prvním poločase vedl 2:0. Z kraje druhý části se trefili Hjörtur Hermannsson a Kamil Wilczek, a tak bylo vyrovnáno. Dánský celek si pak vypracoval další šance, které ovšem neproměnil. Naopak, chyby trestali domácí. Ve druhém poločase aktivně hrající Mbwana Samatta se trefil hned dvakrát, a tak dokonal hattrick. V nastavení upravil výsledek na konečných 5:2 domácí Leandro Trossard. Faktem je, že v prvním zápase byl Genk velmi produktivní, ze sedmi střel na braku dal pět branek. Brøndby má velmi těžkou úlohu v odvetném duelu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.