Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Riteriai - 26. července 2018   20:30

FK Partizan
FK Partizan
57' Januševskis(vl.)
1:0
(0:0)
Riteriai
Riteriai
FK Partizan
Stojkovič (C) – Enache, Markovič, Valiente, Šehovič – Ivanovič (82. Ilič), Pantič (68. Jankovič), Zdjelar, Soumah – Kosovič, Ricardo
Kljajič – Djerlek, Jankovič, Ilič, Miletič, Kokir, N. Miletič
Kabakov – Margaritov, Valkov (vš. Bulharsko)
Stadion Partizana, Bělehrad
Riteriai
Švedkauskas – Borovskij (C), Januševskis, Osipov, Šilėnas – Vorobjovas, Jeriomenko, Kazlauskas – Biljaletdinov, Marazas (89. Masenzovas), Čyžas
Sheremeta – Bondombe, Domkus, Levšin, Virkšas, Masenzovas, Mukanya

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:18.
Dnešní utkání je za námi. Domácí v dnešním utkání byli mírně lepším týmem a nakonec se jim tak podařilo zvítězit 1:0. Jedinou branku utkání vstřelili domácí v 57. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Januševskis! Hosté hráli navíc v početní nevýhodě od 53. minuty, kdy druhou žlutou a následně červenou obdržel Vorobjovas.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Sasa Zdjelar (FK Partizan Bělehrad).
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minutky.
89'
Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Justinas Marazas, přichází Rokas Masenzovas.
88'
Soumah to zkusil přímo na branku. Jeho pokus však zablokovala dobře postavená zeď.
87'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře.
85'
Útočného faulu na hranici vápna soupeře se dopustil nový muž na hřišti Ilič. Hosté se tak dostávají k míči, ale příliš nechvátají.
83'
Žlutou kartu dostává Justinas Januševskis (FK Trakai).
82'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Djordje Ivanovič, přichází Sasa Ilič.
81'
Hosté se ještě nadechli k jednomu útoku. Borovskij poslal do vápna centr z pravé strany. Jeho pokus sice skončil na hlavě Marazase, ale ten míč nedokázal umístit mezi tři tyče.
79'
Ricardo dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
77'
Nový muž na hřišti zkusil střelu zhruba z dvaceti metrů. Jeho pokus však skončil jen vedle levé tyče soupeřovy branky.
75'
Žlutou kartu dostává Marko Jankovič (FK Partizan Bělehrad).
73'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře, ale hosté brání ve všech lidech a svého soupeře moc nepouštějí do šancí.
71'
Ricardo střeleckým pokusem z hranice pokutového puntíku trefil míč jen do míst, kde se nacházel Švedkauskas.
69'
Jeriomenko poslal nepřesný pas na Čyžase a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
68'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Danilo Pantič, přichází Marko Jankovič.
67'
Šehovič poslal do vápna centr z levé strany, který však odhlavičkoval mimo vápno Borovskij.
65'
Soumah se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
63'
Hosté se dostali s míčem na polovinu soupeře, kde však o něj také rychle přišli.
61'
Zajímavou střelou z hranice vápna se prezentoval Kosovič. Jeho pokus však Švedkauskas dokázal chytit do svých rukavic.
59'
Domácí chtějí vstřelit další branky a momentálně tak s míčem kombinují na polovině soupeře.
57'
Partizan právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! A je to vlastní gól, který si nechtíc vstřelil JUSTINAS JANUŠEVSKIS po rohovém kopu domácích!
56'
Domácí jsou nyní usazeni s míčem na polovině soupeře.
54'
Pantič našel skvělou přihrávkou za obránci volného Ricarda. Ten však následně uspěchanou střelou z hranice vápna nepřekonal vyběhnuvšího Švedkauskase.
53'
Hosté budou dohrávat o desíti! Druhou žlutou kartu a následně červenou, vyfasoval za svůj nešetrný zákrok Modestas Vorobjovas.
52'
Vorobjovas se dopustil faulu na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
50'
Soumah pálil poblíž hranice vápna, ale svým střeleckým pokusem trefil jen jednoho z obránců.
48'
Domácí odebrali míč svému soupeři a nyní zakládají akci směrem dopředu.
46'
Hosté rozehráli druhý poločas a s míčem se ihned ženou kupředu.
46'
První poločas je za námi. Utkání je zatím překvapivě vyrovnané. Oba týmy si připsali po jedné střele na branku, ale branky jsme se zatím nedočkali. Domácí jsou o něco více u míče, ale přes pevnou obranu soupeře se jim nedaří probojovat do šancí.

Držení míče: 59% – 41%
Střely celkem: 5 – 3
Střely na branku: 1 – 1
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Nebojsa Kosovič (FK Partizan Bělehrad).
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Soumah odcentroval do vápna z levé strany hřiště. Jeho centr však skončil jen na hlavě Januševskise.
43'
Žlutou kartu dostává Modestas Vorobjovas (FK Trakai).
42'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci.
40'
Kosovič dostal skvělou přihrávku za obránce. V momentě přihrávky byl však v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
38'
Hosté se po delší době dostali s míčem na polovinu soupeře.
36'
Soumah to zkusil individuálně podél levé postranní čáry. S míčem se mu podařilo dojít do vápna, kde však narazil na Osipova, který mu míč čistě odebral.
34'
Zajímavý střelecký pokus vyslal na branku z hranice vápna Ivanovič. Jeho pokus však mířil doprostřed branky, kde stále připravený Švedkauskas.
32'
Zdjelar se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
30'
Vorobjovas svým střeleckým pokusem z velké dálky neuspěl.
28'
Borovskij dostal příliš dlouhou přihrávku do úniku po pravé straně hřiště a míč tak už nestihl na hrací ploše.
26'
Ivanovič se snažil vyslat do samostatného úniku Ricarda. Ten byl však dobře pokryt jedním z obránců a do úniku se tak nedostal.
24'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
22'
Ricardo dostal do vápna skvělý centr z levé strany hřiště. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil vysoko nad brankou.
20'
Čyžas dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
18'
Zdjelar si tak dlouho hrál s míčem poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
16'
Žlutou kartu dostává Donatas Kazlauskas (FK Trakai).
15'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře, ale hosté zatím poctivě brání a nepouští svého soupeře do šancí.
13'
Kazlauskas zkusil vystřelit na branku z velké dálky. Jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
11'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco kloudného směrem dopředu.
9'
Kosovič se dostal ke střele z hranice vápna, kterou však zablokoval jeden z bránících hráčů.
7'
Enache poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však odhlavičkoval mimo vápno Osipov.
5'
3'
Pantič napřáhl ke střele z velké dálky, ale Švedkauskas jeho pokus pohodlně lapil.