Ruddy – Aït Nouri, Saïss, Coady (C), Semedo – Dendoncker (85. Hoever), Neves, Moutinho – Traoré (69. Gibbs-White), Silva (78. Cutrone), Neto.
Butland – Clyne, Tomkins (C), Sakho (46. Kouyaté), van Aanholt – Ayew, McCarthy (70. Mitchell), Riedewald, Eze – Benteke (70. Zaha), Batshuayi (85. Townsend).
Guaita – Kelly, Kouyaté, McArthur, Milivojević, Mitchell, Townsend, Ward, Zaha.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:9.
V souboji dvou prvoligových celků byl úspěšnější Wolverhampton, která na domácím stadiónu porazil Crystal Palace těsným výsledkem 1:0 a postoupil do čtvrtého kola FA Cupu. Rozhodující a jediný gól střetnutí padl ve 35. minutě a postaral se o něj Adama Traoré, jenž povedenou střelou k bližší tyči zaznamenal svůj první úspěšný zásah v sezóně. Vlci byli po většinu utkání aktivnějším týmem a jejich postup je zasloužený. Navýšit vedení a dát tak pojistku na postup mohl v 67. minutě Leander Dendoncker, proti belgickému středopolaři se ovšem výborným zákrokem vytáhl Jack Butland. Jeho protějšek John Ruddy byl dnes po většinu zápasu v roli diváka, neboť nemusel zasahovat ani jednou.

Svěřenci kouče Espirita Santa dnešním vítězstvím vylepšili počin v FA Cupu z minulé sezóny, zatímco The Eagles vypadli, stejně jako loni, již ve třetím kole.
90+4'
90+3'
Ještě jednu šanci měli svěřenci kouče Hodgsona po obranném zákroku Joaa Moutinha, kdy zahrávali rohový kop. Nebezpečí ovšem nepřipustil gólman John Ruddy, který vyběhl z brankové čáry a balón zalepil v rukavicích.
90+2'
Hosté se vytáhli dopředu v kompletní sestavě. Ruben Neves po zisku míče mohl vyslat do úniku Neta, jenže se vzájemně nepohodli a přihrávka směřovala do protipohybu křídelníka.
90+1'
Jeden z posledních útoků Crystal Palace při honbě za vyrovnáním zastavil zdviženým praporkem rozhodčí. Ofsajdovou past domácí skvěle sehráli na Zahu.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.
89'
Velké zaváhání vyrobil na levé lajně Tyrick Mitchell. Jednadvacetiletý mladík se rozhlížel, aniž by ještě zpracoval balón, který mu komicky projel mezi nohama do autu.
88'
Nově příchozí Townsend přihrál do lajny Ayewovi, jehož okamžitě zdvojili Ait Nouri se Saissem. Reprezentant Ghany chtěl vybojovat rohový kop, ale pomezní dobře viděl, že on se jako poslední dotkl míče před tím, než doputoval do zámezí.
87'
Obranný odkop Ait Noutiho našel hruď Jamese Tomkinse. Hostující kapitán zpracoval balón pro sebe a na nic nečeká, sám s míčem na kopačkách spěchá na útočnou polovinu.
86'
Conor Coady dnes působí dojmem neprostupné skály. Zaha ho zkoušel rozhodit sérií přešlapovaček, přesto na anglického stopera nevyzrál.
85'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Leander Dendoncker, přichází Ki-Jana Hoever.
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Michy Batshuayi, přichází Andros Townsend.
85'
Žlutou kartu si vykoledoval Morgan Gibbs-White, jenž je na trávníku teprve čtvrt hodiny. Na polovině hřiště podrazil Mitchella bez zjevné snahy hrát míč.
84'
Ofenzivu Orlů už podporují i krajní beci. Nathaniel Clyne centroval z pravé strany do přehuštěného domácího vápna, vše vyřešil včas vyběhnuvší gólman Ruddy.
83'
Wilfried Zaha opět v akci. Nahrávku poslal do šestnáctky Ezemu, který ovšem skrze početný blok nemohl střílet a tak přihrával vedle sebe van Aanholtovi, který z jedničky napálil do oblasti žeber Nevese.
82'
Útočník Zaha jen bezmocně rozhodil rukama, když rozhodčí neodpískal zákrok Saisse na jeho osobu jako nedovolený. Stoper následně dlouhým odkopem zažehnal nebezpečí.
81'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Vlci nadále drží těsný jednobrankový náskok. Hráči Crystal Palace se ve druhé půli zlepšili, avšak na defenzivu protivníka stále recept nenašli.
80'
Joao Moutinho získal balón a rychlou přihrávkou vyslal do brejku Pedra Neta. Portugalský křídelník vzal akci na sebe, křižnou střelou těsně minul pravou tyčku.
79'
Postavení mimo hru a v něm přichycen Michy Batshuayi. Belgický útočník zabral příliš brzy, v době Rodewaldovy nahrávku už byl za obrannou řadou soupeře.
78'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Fábio Silva, přichází Patrick Cutrone.
77'
Znuděný Jon Ruddy měl po dlouhé době práci. Gólman vystartoval proti době myšlenému nákopu Tomkinse, míč před Zahou ukryl na poslední chvíli. Fotbalista z Pobřeží Slonoviny zdviženým palcem ocenil práci kapitána.
76'
Wilfried Zaha dokázal kolem Ait Nouriho vyslat střílený centr do vnitra pokutového území. Skvěle znovu zasáhl Coady, který ve skluzu odpálil míč z pod kopaček Batshuayiovi.
75'
U vlastního gólmana se The Eagles vyrovnání s největší pravděpodobností nedočkají. Přímo na něj však hrál Kouayté, ačkoli nebyl pod tlakem.
74'
Pozičně skvěle zahrál Conor Coady, jenž tušil, že Wilfried Zaha bude rychlejší, proto s ním sprinterský souboj neabsolvoval a dal si před něj rovnou tělo. Soupeře k míči nepustil, nechal jej dokutálet mimo hrací plochu.
73'
Ofenzivním faulem se provinil Fábio Silva. Doplatil na přemíru snahy a přílišné nasazená, přišlápnutí van Aanholtovi nohy si určitě mohl odpustit.
72'
Vlci hrají přesně to, co potřebují. Neženou se za každou cenu do zakončení, na druhou stranu zase kombinují na útočné polovině. Ideální scénář.
71'
Leander Dendoncker si proti přesile poradil na jedničku. Jakožto střední záložník si nedovolil jít do kličkované, raději se otočil a přenesl hru do lajny. Hraje Semedo.
70'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Christian Benteke, přichází Wilfried Zaha.
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McCarthy, přichází Tyrick Mitchell.
69'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Morgan Gibbs-White.
68'
Změnit stav utkání zkoušel útočník Michy Batshayi. Technickou střelu z osmnácti metrů zblokoval nad bránu Romain Saiss.
67'
S prudkou nahrávkou od Nevese si krajan Fábio Silva neporadil. Balón mu podjel pod podrážkou až k Butlandovi, jenž rychle vyhodil míč na Kouyatého.
66'
Žlutá karta rovněž na druhé straně. Potrestaným je domácí francouzský bek Rayan Aït Nouri, jenž podle názoru rozhodčího příliš dlouho otálel s vhozením autu.
65'
Dendoncker se nyní bez úspěchu hlásil o přihrávku Traorému. Španěl zvolil pas na Moutinha, který z jedničky místo Silvovi přihrál Clynemu.
64'
Adama Traoré hraje s velkou chutí. Na prsa si sklepl nákop od Ait Nouriho, aby kličkou po lajně poslal na dovolenou van Aanholta. Ve finále akce se Traoré zachoval nesobecky a před branku přihrál Dendonckerovi, který z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Butlanda.
63'
Hra se opět přesunula blízko hostující šestnáctce. Vlci se do zakončení tolik neženou, spíše šetří cenné vteřinky.
62'
První žlutou kartu střetnutí obdržel středopolař James McCarthy. Třicetiletý Ir nebezpečně naskočil kolenem do Neta, jemuž se alespoň sportovně okamžitě omluvil.
61'
Leander Dendoncker předem věděl, co udělá. S balónem se dlouho neohřál, z jedničky okamžitě přihrával doprava Fábiu Silvovi, jehož zradilo zpracování, kulatý nesmysl posunul Tomkinsovi.
60'
Pedro Neto zabojoval a obral o míč van Aanholta. Po souboji a v domnění faulu na svou osobu šel k zemi, ale rozhodčí střet přešel bez zapískání.
59'
Hodgsonova družina sice kombinuje, avšak jen na vlastní polovině. Jakmile se dostane na polovinu Vlků, je vystavena aktivnímu presinku, s nímž si zatím neví rady.
58'
The Eagles se snaží, již nesledujeme hru na jednu branku, jako tomu bylo v prvním poločase. Stále však platí, že byl Ruddy do těchto minut bez práce.
57'
Druhý úspěšný zákrok v utkání připsal na konto Jack Butland. Nemusel řešit nic složitého, dalekonosné zakončení Moutinha směřovalo na střed.
56'
Hosté měli v krátkém časovém sledu hned tři rohové kopy. Ani z jednoho ovšem nedokázali zakončovat, až po tom posledním zkusil střelu z doraženého míče Ayew, jenže zasáhl pouze blokujícího Ait Nouriho.
55'
Centroval znovu pravý záložník Eze. Ruddy si v posledním momentu rozmyslel výběh a mohl děkovat, Dendonckerovi, že zaváhání napravil výborným výskokem a hlavičkou pryč z šestnáctky.
54'
Standardku budeme sledovat i na druhé straně. Romain Saiis přiběhl pozdě do souboje s Bentekem, kterému bolestivě přišlápl pravý kotník.
53'
Útok Wolves pokračoval rohovým kopem. Pedro Neto našel hlavu Conora Coadyho, kapitán v dobré pozici těsně minul prostor u levé tyčky.
52'
Nelson Semedo dostal hodně volného prostoru na pravé straně. Vyzkoušel odcentrovat do pokutového území, kde byl nachystán Silva společně s Netem. Před druhým jmenovaným hlavičkoval Tomkins těsně nad vlastní branku.
51'
Útočným faulem se prezentoval Adama Traoré. Španělský křídelník pozdě zastavil plný sprint a nekontrolovaně poslal k zemi McCarthyho, který se mu postavil do cesty.
50'
Eberechi Eze mohl střílet, ale volil centr do pokutového území. O zakončení se hlásil Kouyaté, avšak Saiss vyšplhal ještě o pár centimetrů výš.
49'
Faul naopak hlavní rozhodčí Coote odpískal na druhé straně, když zhruba 25 metrů od brány Moutinho podrazil Ayewa. Portugalec vyvázl bez karty.
48'
Domácí se od úvodu druhého poločasu znovu vrhají do útočení. Rayan Ait Nouri utíkal po levé lajně a po střetu s Ezem upadl. Píšťalka sudího zůstala němá.
47'
Zatímco domácí trenér Espirito Santo vpustil do druhé půle stejnou jedenáctku, tak hostující kouč Hodgson jednu změnu udělal, Sakha nahradil Kouyatém.
46'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Mamadou Sakho, přichází Cheikhou Kouyaté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Po prvním poločase je blíže postupu do 4. kola FA Cupu Wolverhampton, který vede nad Crystal Palace nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Vedení je zasloužené, Wolves v prvním poločase dominovali a soupeře nepustili k jediné příležitosti. Sami využili tu z 35. minuty, kdy si Adama Traoré z pravé strany sběhl více na střed a střelou na bližší tyč překvapil Butlanda. Španělský křídelník tak přerušil dlouhé čekání na gól, tento byl pro něj vůbec prvním v letošním sezóně. Co čekat od druhého poločasu? Snad pohlednější fotbal. Vlci zřejmě nebudou chtít upustit od své kombinační trpělivé hry, ale The Eagles budou muset začít více presovat a útočit, jinak se jejich pohárová cesta skončí tak rychle, jako začala.
45+2'
45+1'
Poslední akci úvodního dějství měli hosté, avšak ti prováhali ideální možnost ke střele. Jmenovitě Jairo Riedewald, který měl před sebou volnou dálnici, jenže nepochopitelně nahrával do přehuštěné lajny obsazenému van Aanholtovi.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu jednu minutu.
44'
Odvážnou přízemní nahrávku středem vyslal Conor Coady na Neta. Portugalec míč skutečně získal, následně ale střílel pouze do dobře postaveného Clynea.
43'
Adama Traoré si věřil až příliš. Sám proti třem protihráčům neměl příliš šanci na úspěch, o kulatý nesmysl jej připravil Mamadou Sakho.
42'
Jasnou převahu domácích deklaruje i statistika vykonaných přihrávek. Domácí si mezi sebou míč vyměnili více jak 260krát, The Eagles jsou na polovině.
41'
Fábio Silva je v pořádku, připravený pokračovat ve hře. Forward se okamžitě vydal presovat Butlanda, který podél jeho pravé nohy dostal balón k van Aanholtovi.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu nebo půjdou domácí do kabin s jednobrankovým vedením v zádech?
39'
V bolestech zůstal ležet na trávníku Fábio Silva, jenž, na rozdíl od McCartyho, nepočítal s tvrdým střetem. Dech Portugalci naštěstí zůstal.
38'
Michy Batshuayi měl proti přesile malou šanci na úspěch. Bil se srdnatě, nakonec ovšem byl nad jeho síly Romain Saiis.
37'
Vedení Wolves je bezesporu zasloužené. Svěřenci trenéra Espirita Santa jsou aktivnějším týmem, soupeři ještě nic nedovolili.
35'
Wolves právě vstřelili branku!
ADAMA TRAORÉ se konečně dočkal! Španělský křídelník dostal k pravé lajně balón od Nevese. Vzápětí si navedl balón na střed hřiště, pěknou kličkou se zbavil Ezeho a z hranice šestnáctky překvapil Butlanda střelou na bližší tyč. Butland si sáhl, ale míč nedokázala vytěsnit mimo tři tyče. Traoré zapisuje premiérový gól v sezóně!
35'
Křídelník Vlků je v pořádku, na trávník ani nemuseli lékaři. Arbitr David Coote hodil míč Butlandovi, u nějž se hra znovu obnovila.
34'
Patrick van Aanholt měl balón ve své moci, když trefil do obličeje Traorého. Rozhodčí střet neviděl, přerušil hru jen z důvodu nezvedajícího se Španěla.
33'
Neto dokazuje, proč je nejproduktivnějším hráčem domácího mužstva. Hýří velkou aktivitou, kterou však zatím jeho spoluhráči nedokázali přetavit v gól. Po jeho stříleném centru zleva trefil Traoré míč nečistě.
32'
Tradiční exekutor rohů Pedro Neto hledal na hranici penalty Connora Coadyho. Kapitán se nedokázal prodrat k hlavičce přes Tomkinse.
31'
Velká hrubka by Eberechiho Ezeho ještě mohla hodně mrzet. Anglický záložník místo dlouhého odkopu kličkoval proti přesile, výsledkem je rohový kop pro domácí.
30'
Po půl hodině lze konstatovat, že více ze hry mají Vlci. Jakoby ale nevěděli, jak se dostat za obranu. Butland zatím nemusel řešit složitější situaci.
29'
Ryan Ait Nouri rychle spěchal s rozehrávkou autového vhazování, přestože míč hodil dozadu na stopery. Zřejmě nechtěl, aby se k obráncům včas stihl dostat obvykle nejvýše presující Basthuayi.
28'
Semedův centr srazil Eze jenom k Pedrovi Netovi. Křídelník s míčem na kopačce ze začátku váhal, nakonec vyslal nepřesný centr na Silvu.
27'
Butlanda v bráně hostů pěkným projektilem vystrašil Joao Moutinho. Zkušený Portugalec vypálil z druhého doteku těsně nad.
26'
Nathaniel Clyne pořádně podcenil centr Dendonckera, který podběhl. Balón je komicky přeskočil a skončil u nohou Neta, jenž může rozvíjět kombinaci Vlků.
25'
Vlci hrají s velkou rozvahou. Opět kombinují, avšak dopředu se moc neženou. Trpělivě čekají na okénko v obraně soupeře.
24'
Jack Butland opět v akci. Nejprve zachytil vysoký centr Moutinha a poté hodil rukou míč van Aanholtovi, který se však vůbec nedíval na balón a tak gólman musel hodně spěchat, aby odkopl před dotírajícím Netem.
23'
Ruben Neves umí z dálky, to se všeobecně ví. Portugalský záložník střelou mířenou k pravé tyči pořádně protáhl Butlanda, ten si poradil nadvakrát.
22'
Connor Coady se dostal před pasivně stojícího Rodewalda a hlavou poslal balón do bezpečí. Zmatený středopolař posléze soupeře nedovoleně podrazil.
21'
Christian Benteke si nejprve na zádech udržel Saisse, posléze lehkým obloučkem přehodil Dendonckera. Tím se ovšem dostal dále od brány, pod tlakem Semeda nahrával Ayewovi.
20'
Centrovaný balón Tomkinse nadělal domácí defenzivě nemalé starosti. Moutinho prodlužoval míč za sebe do země nikoho, Semedo již balón na hrací ploše nestihl.
19'
Španělský křídelník Traoré plnil pro změnu roli asistenta, když stříleným centrem hledal Silvu. Dobře zakročil Sakho, ten balón posunul k brankáři.
18'
Rychlým sprintem se Semedo odpoutal od Ayewa, jenže následně neměl komu dopředu a tak se otočil a nahrál zpět na Coadyho.
17'
Z velkého úhlu zkusil Adama Traoré zaskočit Jacka Butlanda. Gólman The Eagles kontroloval balón směřující do boční sítě.
16'
Ruben Neves rozdává přihrávky jedna radost. Tentokráte uvolnil po lajně Traorého, který centroval na Silvu. Mladičký útočník nedokázal přehlavičkovat Tomkinse.
15'
Rayan Ait Nouri přenesl hru zleva na protějška Semeda. Portugalský obránce, nedávno ještě hráč katalánské Barcelony, v šestnáctce nepřesně hledal Traorého.
14'
Sledovali jsme první vážnější příležitost! Pedro Neto nejprve utekl McCarthymu, načež se zasekávačkou zbavil i Tomkinse. Akci vyšperkoval centr na Fábia Silvu, který se však nenastavil ideálně, hlavičkou poslal míč nad bránu.
13'
Při snaze o odkop se Clynemu postavil do cesty Pedro Nety. Pravý bek soka nastřelil a získal pro Crystal Palace autové vhazování.
12'
Kdo se v letošní sezóně trápí, to je Adama Traoré. Zatímco loni patřil mezi nejnebezpečnější hráče Wolves, letos zatím marně čeká na svůj první úspěšný zásah.
11'
Leander Dendoncker v hlavičkovém souboji předčil pozdě vyskočivšího Roedewalda. I ve vzduchu ukázal Belgičan výborný přehled, míč přiťukl ideálně k nohám spoluhráče Neta.
10'
Čitelnou nahrávku Nevese do pravé lajny přečetl Eze. Anglický mladík pod tlakem volil nejjistější řešení, a sice malou domů gólmanovi.
9'
Svěřenci kouče Espirita Santa se usadili na útočné polovině soupeře. Trpělivá kombinace zatím probíhá kolem středového kruhu, šestnáctku mají hosté dobře obsazenou.
8'
Nathaniel Clyne se snažil na hrotu útoku najít Christiana Bentekeho. Narazil ovšem na Sakha, anglický stoper zastavil cestu balónu k belgickému forwardovi.
7'
Další ofenzivní faul předvedl Michy Batshuayi. Fotbalista, který u Crystal Palace hostuje v Chelsea, trefil pravou rukou do obličeje Saisse.
6'
Středopolař James McCarthy si kopl balón až příliš před sebe. To potrestal Moutinho, jehož třicetiletý Ir vzápětí nedovoleně atakoval.
5'
Nohama si zahrál Jack Butland, jenž v poháru dostal prostor na místo obvyklé jedničky Guaity. Anglický gólman s reprezentačními zkušenostmi rozehrál na Ezeho.
4'
Kapitán Connor Coady zkoušel překvapit defenzivu The Eagles dlouhým nákopem. James Tomkins ovšem Silvu za svá záda nepustil.
3'
První útok Vlků táhl levou lajnou obránce Ait Nouri. Francouz si troufl do souboje s Ayewem, akce končí autovým vhazováním domácích.
2'
Domácí vstoupili do utkání v tradičních oranžových dresech. I hosté vsadili na klasiku, hrají v červeno-modré kombinaci.
1'

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – Aït Nouri, Saïss, Coady (C), Semedo – Dendoncker, Neves – Traoré, Moutinho, Neto – Silva.
Náhradníci: Patrício – Corbeanu, Cutrone, Gibbs-White, Hoever, Kilman, Otasowie, Richards, Vitinha.

Crystal Palace FC: Butland – Clyne, Tomkins (C), Sakho, van Aanholt – Ayew, McCarthy, Riedewald, Eze – Benteke, Batshuayi.
Náhradníci: Guaita – Kelly, Kouyaté, McArthur, Milivojević, Mitchell, Townsend, Ward, Zaha.

Rozhodčí: David Coote – Adam Nunn, Nicholas Hopton.
FA Cup pro letošní ročník doznal změn. V případě remíze se nebude hrát ovvetný zápas, jako tomu bylo v předešlých letech, ale bude následovat prodloužení, případně penalty.
Crystal Palace FC

Londýnský celek Crystal Palace je na tom v domácí lize úplně stejně, jako jeho páteční pohárový soupeř. Má shodný počet 22 bodů, akorát kvůli horšímu skóre je na čtrnáctém místě. Cílem The Eagles je určitě co nejdříve vybojovat jistotu záchrany a splnění tohoto cíle je zatím na velmi dobré cestě.

Hodgsonova družina loni také vypadla v rámci FA Cupu již ve třetím kole, avšak s o poznání lehčím soupeřem. Na domácí půdě prohrála s druholigovým Derby 0:1.
Wolverhampton Wanderers

Fotbalisté Wolves by měli patřit k lepšímu průměru Premier League, to ale letos nepotvrzují. Svěřenci kouče kouče Espirita Santa rozhodně nepředvádí takové výkony, na které byli fanoušci zvyklí z minulé sezóny, kdy Vlci do posledního kola bojovali o účast v pohárové Evropě. Po sedmnácti kolech patří Vlkům třináctá pozice, avšak nutno podotknout, že tabulka je v Anglii pořádně našlapaná a ztráta na čtvrtý Tottenham činí pouhých sedm bodů. Boj o udržení v soutěži Wolverhamptonu nejspíše nahrozí, náskok na Fulham je jedenáctibodový.

Wolverhampton v minulé sezóně vypadl v FA Cupu už ve třetím kole. Los mu přiřkl velmi těžkého soupeře, a sice Manchester United. S pozdějšími semifinalisty sehrál velmi vyrovnaný dvojduel, po domácí remíze prohrál na Old Trafford nejtěsnějším možným rozdílem 0:1.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný páteční večer! Vítám vás při sledování 3. kola anglického FA Cupu, u zápasu, v němž Vlci z Wolves vyzvou na domácím stadiónu Orli z Crystal Palace.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.