FORTUNA:LIGA - Základní část - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Dukla - 14. dubna 2019   15:30

Jablonec
41' Chramosta  • 58' Hübschman (Holeš)
2:1
(1:1)
Dukla
22' Lu. Holík  (Podaný)

V. Hrubý – Holeš, Břečka, Hovorka, Sobol – Hübschman (C) – Jovović (89. R. Acosta), Trávník, Považanec, Vatajelu (55. Kratochvíl) – Chramosta (80. D. Ikaunieks).
Hanuš – Kratochvíl, D. Ikaunieks, T. Pilík, R. Acosta, V. Kubista, Fábry.
Ondřej Ginzel, Ondřej Pelikán, Jaroslav Poživil
Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
F. Rada – D. Souček, Ďurica (C), Ostojić, Douděra – Doumbia, Marek Hanousek, Podaný, Hadaščok (69. Milošević) – P. González (46. Daniel Tetour), Lu. Holík (75. Djuranović).
Šťovíček – Daniel Tetour, Mašek, Bezpalec, Kovaľ, Dancák, Djuranović, Milošević.

SESTŘIH: Jablonec - Dukla 2:1. Severočeši otočili, hosté hráli hodinu v deseti

90+2'
90+1'
Žlutou kartu dostává Douděra (FK Dukla Praha).
90'
Žlutou kartu dostává Ján Ďurica (FK Dukla Praha).
89'
Holeš dostal krásnou průnikovou přihrávku do vápna a vracel míč pod sebe na Kratochvíla, toho však nenašel ideálně a jablonecký záložník se k zakončení nedostal.
89'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Rafael Acosta.
86'
Jovovič zkusil ze standrartní situace přímou střelu, míč však skončil na tribuně.
82'
Hanousek sklepnul hlavou na Tetoura, který byl připravený na hranici vápna, ke střele se však nakonec nedostal.
80'
Jan Chramosta si přivodil zranění v souboji a bude tak vystřídán. Ze hřiště odešel po svých, tudíž by nemělo jít o nic vážného.
75'
Trávník si narazil míč s Kratochvílem, následným pokusem přestřelil.
75'
Jovovič byl zfaulován na hranici vápna a domácí tak budou zahrávat standartní situaci z velmi dobré pozice.
75'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází Uroš Djuranovič.
72'
Trávník se uvolnil a našel na pravé straně Kratochvíla, jenž z úhlu z první zamířil pouze do boční sítě.
71'
Sobolův centr z hranice vápna nenašel hlavu žádného z jabloneckých.
70'
Sobolův přetažený centr doletěl až ke Kratochvílovi, který se s Trávníkem pustil do kombinace ve vápně, jednu z přihrávek však vystihl Hanousek.
69'
Souček mohl vyslat Holíka do tutovky, ale zkazil klíčovou přihrávku
69'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Branislav Milošević.
68'
Trávník hledal na levé straně v náběhu Jovoviče, toho před sebe nepustil Miloševič.
65'
Souček zachránil hosty na brankové čáře. Měla se kopat penalta?
65'
Považanec centroval na zadní tyč na rozběhnutého Trávníka, ten na míč hlavou těsně nedosáhl.
64'
Komická zaváhání Hanouska a Ďurici, Trávník se dostal sám před Radu
64'
Chramostovu ránu vyrazil Rada pouze k Jovovičovi, ten mířil do odkryté brány, na brankové čáře ale balón vyrazil jeden z obránců Dukly!
62'
Trávník sebral balón Hanouskovi a vydal se sám do vápna, zamířil však přímo na vyrážejícího Radu.
61'
Trávník posílal míč na rozběhnutého Holeše, toho spolehlivě zastavil Holík.
58'
Hübschman umístěnou ranou překonal Radu! Domácí otáčejí na 2:1
58'
Jablonec právě vstřelil branku!
Tomáš Holeš našel za vápnem volného TOMÁŠE HÜBSCHMANA a tento sváteční střelec se prosadil výstavní dalekonosnou ranou!
55'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Bogdan Vatajelu, přichází Miloš Kratochvíl.
54'
Vatajelu hledal na zadní tyči Chramostu, ten na míč těsně nedosáhl.
52'
Domácí se podruhé v krátkém sledu neshodli v útočné kombinaci, tentokrát však Dukla z brejku nezahrozila.
50'
Domácí se nepohodli v útočné kombinaci a Douděra vyslal po pravé straně Hdaščoka, dobře však zakročil Sobol.
49'
Domácí se v čele s Trávníkem vydali do protiútoku, přihrávka Považance však neměla adresáta.
48'
Podaného centr ze standartní situace si pohlídal Hrubý.
47'
Holík se chopil odraženého míče a vydal se se dvěma spoluhráči do protiútoku, následnou Holíkovu střelu zblokoval Sobol.
46'
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Pablo González, přichází Daniel Tetour.
46'
Začátek prvního poločasu nám nenabídl příliš šancí, do jediné gólové se dostal jablonecký Chramosta, kterého dobře vychytal Rada. Domácí byli aktivnějším mužstvem, ve 21. minutě ale poprvé udeřila Dukla. Změna přišla po vyloučení Doumbii, jablonečtí ožili a tlačili se do útoku. Jejich snaha byla brzy zúročena brankou Chramosty. Ani poté však domácí nepolevili a hosté tak mohli být rádi, že rozhodčí Ondřej Ginzel ukončil první poločas.
45'
44'
Trávník si na pravé straně vyměnil míč s Jovovičem a poslal centr na hranici vápna, Chramostova střela byla sražena na roh.
43'
Jan Chramosta se mohl dostat do další brankové příležitosti, kdyby však asistent rozhodčího nesignalizoval ofsajd.
41'
Chramosta z dorážky srovnává na 1:1!
41'
Domácí od vyloučení Mohameda Doumbii jasně dominují.
41'
Michal Trávník se uvolnil podél brankové čáry a zkusil z úhlu ohrozit Radu, ten vyrazil míč pouze k JANU CHRAMOSTOVI, který zakončil do odkryté brány!
36'
Považancův přímý pokus ze standartní situace bránu přeletěl.
37'
Červená karta. Doumbiovi utekl míč, stáhl Vatajela a musí do sprch!
37'
Mohamedu Doumbiovi odskočila od nohy přihrávka od Rady a míče se chopil Považanec. Záložník Dukly zatáhl za záchrannou brzdu a Považence faulovlal, rozhodčí mu bez váhaní udělil červenou kartu!
33'
Vstřelená branka hru poměrně uklidnila, hosté nyní kombinují na polovině soupeře.
31'
Rychlostní souboj mezi Gonzalezem a Holešem skočil vítězně pro jabloneckého beka.
26'
Trávník posunul po pěkné kombinaci s Považancem míč na rozběhnutého Jovoviče, jehož následná střela ale mířila vysoko nad.
24'
Tomáš Holeš dostal od Považance přihrávku na hranici vápna, střelou šajtlí jen těsně přestřelil.
22'
Podaný našel Holíka a ten nečekaně posílá hosty do vedení 1:0!
22'
Dukla právě vstřelila branku!
Jakub Podaný poslal po kombinaci s Podaným přesný centr na LUKÁŠE HOLÍKA, který z první překonal Hrubého!
19'
Podaný posílal ze standartní situace vysoký centr do vápna, míč odvrátil Břečka.
16'
Holík posílal míč do vápna na rozběhnutého Gonzaleze, akci zastavil zdvihnutý praporek asistenta rozhodčího.
13'
Míč letěl z kopačky Trávníka rovnou do vápna, žádný z jeho spoluhráčů se však k hlavičce nedostal.
12'
Žlutou kartu dostává Daniel Souček (FK Dukla Praha).
12'
Na pravé straně byl faulován Jovovič, domácí tak budou rozehrávat standartní situaci ze zajímavé pozice.
11'
Nikým nehlídaný Považanec ve velké šanci hlavičkoval vedle
11'
K zakončení se po rohovém kopu dostal Považanec, hlavou však bránu netrefil.
10'
Chramosta v tutovce! Rada se vytáhl s parádním zákrokem
10'
Přesným centrem z pravé strany našel Trávník Chramostu, proti jehož střele z první vytáhl Rada důležitý zákrok.
9'
Podaný se uvolnil u lajny a poslal míč na hranici vápna. Lukáš Holík sklepával hlavou na Douděru, ten však podklouzl a ke střele se nedostal.