FORTUNA:LIGA - Základní část - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Bohemians - 28. července 2018   17:00

Příbram
6' Matoušek (Slepička) • 27' Slepička  • 51' Matoušek (Kilián) • 58' Květ
4:2
(2:0)
Bohemians
66' Yusuf Helal  (Hašek) • 88' Hašek  (Yusuf Helal)

Švenger – Nový, Nitrianský, Tregler, Skácel (C) – Fantiš, Kilián, Květ (74. Katidis), Matoušek (77. Jandera), Jan Rezek – Slepička (70. Průcha).
Kočí – Antwi, Grajciar, Soldát, Jandera, Katidis, Průcha.
Královec – Nádvorník, Flimmel (Rejžek)
Na Litavce, Příbram
Fryšták – M. Dostál, Bederka, Šmíd, Švec – Reiter (66. Záviška), Jindřišek (C), Hašek, Vaníček (26. Valeš) – Juliš (56. Yusuf Helal), Mašek.
Valeš – Bartek, Krch, Nečas, Vodháněl, Záviška, Yusuf Helal.
Fryšták

CELÝ SESTŘIH: Příbram - Bohemians 4:2. Hodně gólů, dvě červené pro hosty a hrdina Matoušek

Já Vám děkuji za pozornost a těším se zase příště.
Viděli jsme utkání, které mělo téměř vše, viděli jsme šest branek, jednu penaltu, dvě červené karty a také spoustu ofenzivních šancí. Výrazně utkání poznamenala červená karta a následně penalta po zákroku hostujícího brankáře Tomáše Fryštáka, který na tento zápas nebude dobře vzpomínat. Domácí poté měli jasně otěže zápasu ve svých rukách a hosté jen těžko mohli pomýšlet na body, obzvlášť, když v 73. minutě obdrželi druhou červenou kartu.
90+4'
90+4'
Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.
90+2'
Krásná střela Dominika Maška jenom těsně minula branku domácích.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
90'
Krásná střela Jana Rezka, kterou vychytal Roman Valeš!
88'
Halal našel krásně Haška, ten snížil stav utkání, 4:2
88'
Bohemians právě vstřelili branku!

FILIP HAŠEK prošel mezi domácí obranou a skóruje, hosté snižují na 4:2.
88'
Jandera teď nezvládl odcentrovat, a proto končí akce domácích v zámezí. Míč mají hosté.
87'
Gólovou šanci měl teď Rudolf Skácel, ale Roman Valeš senzačním zákrokem zabránil brance!
84'
Jan Rezek teď těsně minul a jeho střela se otřela o tyč!
83'
Rudolf Skácel teď sváděl sprinterský souboj s obráncem hostů, ale nebyl úspěšný.
81'
Petr Průcha teď vyslal tvrdou střelu! Ale k jeho smůle šla vedle branky.
80'
Ruka Milana Nitrianského zastavila akci hostů.
79'
Hostující Jindřišek odvrátil rohový kop domácích.
78'
Rohový kop pro domácí.
77'
Jan Matoušek odchází ze hry a nahrazuje ho Rostislav Jandera.
75'
Průnik Jana Matouška byl zastaven hostujícími hráči.
74'
Domácího střelce branky Romana Květa sřídá Georgios Katidis.
73'
Červená karta podruhé! Tentokrát se provinil Šmíd
73'
Vidíme druhou červenou kartu! Michal Šmíd zatáhl domácího hráče a po právu je vyloučen ze hry.
72'
Střelu domácích z přímého kopu zastavuje Jindřišek.
71'
Jindřišek zastavil nedovoleně domácího hráče a vidí žlutou kartu.
70'
Střelce branky Slepičku střídá Průcha.
69'
Parádní Švenger! Takhle vychytal nebezpečnou střelu Šmída
69'
Teď velice nebezpečnou střelu Šmída vychytal domácí Švenger!
69'
Nadějnou akci domácích přerušuje ofsajdové postavení.
68'
Po tvrdém zákroku následuje žlutá karta pro Yusufa Helala.
66'
Střídající Helal po pár minutách na hřišti dorazil míč do brány, 4:1
66'
Hostujícího Reitera střídá Záviška.
66'

Střela Haška se odrazila od tyče a ABDULLA YUSUF už měl snadnou práci, kdy dorazil míč do prázdné branky.
60'
Roman Květ obdržel právě žlutou kartu.
58'
Nádhera! Roman Květ překrásným gólem navýšil vedení domácích na 4:0
58'
Příbram právě vstřelila branku!

ROMAN KVĚT krásnou sřelou vstřelil již čtvrtou branku domácích.
56'
Hostujícího Lukáše Juliše střídá Yusuf Helal.
54'
Právě probíhá ošetřování Rudolfa Reitera.
53'
Krásný centr Nového hledal v pokutovém území Slepičku, kterému se však nepodařilo zakončit.
51'
Příbramský talent znovu v akci! Matoušek prošel rozhozenou obranou a domácí vedli už 3:0!
51'

JAN MATOUŠEK krásně prošel rozhozenou obranou hostí a opět se nemýlil. Zakončil do rohu branky.
50'
Hodně nebezpečný pokus Jana Rezka skončil těsně vedle pravé tyče domácích.
49'
Od Rudolfa Skácela šel míč do autu, ale stejný hráč autové vhazování odvrátil hlavičkou.
47'
Pěkný pokus nůžkami zkusil hostující hráč, ale Švenger byl připraven.
46'
Žlutou kartu obdržel domácí hráč Jan Matoušek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:10.
Viděli jsme velmi zajímavý první poločas. Hosté však udělali dvě hrubé chyby a v druhém poločase to budou mít v deseti proti výborně hrajícím domácím velmi těžké.
45+4'
45+2'
Ofsajdové postavení zastavilo akci Příbrami.
45+1'
Tregler se srazil s vlastním spoluhráčem a skončil na trávníku.
45'
Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
44'
Jan Matoušek byl zfaulován hostujícím hráčem a probíhá mírné ošetření.
42'
Rudolf Skácel byl teď v šanci, ale hosté si včasným zákrokem poradili.
41'
Filip Hašek neudržel míč v zajímavém prostoru pro hosty a míč má domácí brankář, který bude vykopávat.
40'
Zajímavý pokus domácího Kiliána končí nad brankou.
38'
Obrovská šance pro Klokany! Po střele Haška se ale skóre neměnilo
38'
Hosté teď měli obrovskou šanci, kterou Filip Hašek spálil střelou do domácího hráče! Míč je v zámezí a hosté zahrávají rohový kop.
38'
Akce hostí končí faulem Lukáše Juliše.
36'
Útočný faul Miroslava Slepičky, míč mají hosté.
34'
Bohemians zahrávají rohový kop, který však skončil nepovedenou střelou Lukáše Juliše.
33'
Josef Jindřišek byl zfaulován Miroslavem Slepičkou a hosté zahrávají volný kop.
30'
Domácí teď bezpečně kombinují a nikam se nehrnou.
27'

MIROSLAV SLEPIČKA zachoval chladné nervy a krásně zakončil pokutový kop k pravé tyči.
26'
Hostujícího Vaníčka střídá náhradní brankář Valeš.
23'
Tomáš Fryšták nevybíravým zákrokem sestřelil Jana Rezka a je vyloučen! Domácí budou zahrávat pokutový kop!
21'
Centr domácímu kapitánovi hrubě nevyšel a končí u hostujících obránců.
20'
Pěknou střelou se prezentoval domácí hráč, ale opět našla jenom náruč Tomáše Fryštáka.
19'
Švenger vyběhl proti Julišovi a míč má ve své moci.
18'
Rudolf Skácel vystřelil přesně do míst, kde stál hostující brankář Fryšták.
18'
Přímý kop z pěkné vzdálenosti budou zahrávat domácí.
17'
Juliš dostal ideální centr od Reitera, ve vyložené šanci selhal
17'
Tak to byla pěkná akce hostů! Rudolf Reiter krásně centroval na hlavu Lukáše Juliše, který však těsně přestřelil branku domácích.
16'
Roman Květ centroval do vápna hostů, ale hostující Šmíd byl připraven a odvrací.
14'
Milan Nitrianský fauloval Juliše a hosté zahrávají přímý kop.
12'
Slepičkův vysoký míč na branku skončil nakonec v zámezí a nebyl nebezpečný.
10'
Hosté byli znovu přistiženi v ofsajdovém postavení a nemohli tak pokračovat ve svém útočném snažení.
6'
Matoušek využil protiútoku, po krásné přihrávce od Slepičky otevřel skóre
6'

Tak to byla paráda, Miroslav Slepička našel krásným pasem JANA MATOUŠKA, který proběhl mezi hostujícími obránci a neomylně zakončil.
4'
Sporný zákrok domácích na hostujícího hráče zůstal nepotrestán.
3'
Příbram - Bohemians: Na centr si naskočil Skácel, hlavičkoval mimo
3'
Krásná akce domácích! Po přímém kopu si na centr naběhl Rudolf Skácel, ale hlavičkoval těsně nad.
3'
Hosté zahráli rukou a Jan Rezek bude zahrávat přímý kop.
1'
Lukáš Juliš byl právě chycen v ofsajdovém postavení a nemohl tak pokračovat v akci.
1'
Domácí nastupují v tradiční zeleno-černé kombinaci, zatímco hosté mají dresy modro-černé.
Hráči obou týmů právě nastupují na hrací plochu.

1.FK Příbram: Švenger – Nový, Nitrianský, Tregler, Skácel (C) – Fantiš, Kilián, Květ, Matoušek, Jan Rezek – Slepička.
Náhradníci: Kočí – Antwi, Grajciar, Soldát, Jandera, Katidis, Průcha.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – M. Dostál, Bederka, Šmíd, Švec – Reiter, Jindřišek (C), Hašek, Vaníček – Juliš, Mašek.
Náhradníci: Valeš – Bartek, Krch, Nečas, Vodháněl, Záviška, Yusuf Helal.

Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Flimmel (Rejžek).
Co se týče vzájemných utkání, tak za poslední tři sezóny mají tuto bilanci jasně lepší hosté z Ďolíčku. Vyhráli čtyřikrát, domácí Příbram zvítězila v jednom případě a nerozhodně se dnešní soupeři rozešli dvakrát.
Vršovičtí Bohemians zažili skvělou minulou sezónu, kterou zakončili pěkným sedmým místem. Trenér Martin Hašek naordinoval svým hráčům pohledný styl, který se musí líbit. Klokani nebezpečným soupeřem pro každého. V minulém utkání Klokani porazili doma Slovácko 2:1 a vstoupili do nové sezóny jistě podle svých představ.
Tým Příbrami v minulé sezóně bojoval o postup zpět do nejvyšší soutěže a to se mu taky, bez větších potíží, podařilo. Svěřenci trenéra Josefa Csaplára vstoupili do nového ročníku celkem povedeně a po skvělém prvním poločasu dokázali remizovat v prvním kole na domácím hřišti s Teplicemi.
Vítám Vás u zápasu druhého kola domácí FORTUNA:LIGY mezi týmy 1.FK Příbram a Bohemians Praha 1905.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.