FORTUNA:LIGA - Základní část - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Teplice - 9. února 2019   17:00

Slavia
82' T. Souček  • 84' Van Buren (Stoch)
2:0
(0:0)

O. Kolář – Coufal, Ngadeu, Kúdela, Bořil – Zmrhal (87. Král), Hušbauer, Ševčík (71. Van Buren), T. Souček – Olayinka (57. Stoch), Milan Škoda (C).
Kovář – Král, Frydrych, Deli, Masopust, Stoch, Van Buren.
Ondřej Pechanec – Ivo Nádvorník, Jan Paták
Sinobo Stadium, Praha-Vršovice
10847 diváků
Grigar – Čmovš, Jeřábek, Vondrášek, Krob – Moulis (64. Hyčka), Ljevaković (C), Žitný (80. Hošek), Hora, Kučera – Shejbal (72. Vošahlík).
Jakub Diviš – Hošek, Soungole, Radosta, Bezdička, Hyčka, Vošahlík.
Grigar

SESTŘIH: Slavia - Teplice 2:0. Drama v závěru rozhodl Souček, sešívaní vedou ligu o šest bodů

Odsud ze Sinobo Stadium je to pro dnešek ode mne vše. Přeji vám hezký zbytek sobotního večera.
V Edenu je dobojováno! Velmi dlouho otevřenou hru dokázali sešívaní strhnout na svou stranu až v samém závěru zápasu. Díky tomu si zajišťují náskok hned šesti bodů na druhou Plzeň.
90'
Hušbauer střílel ze střední vzdálenosti těsně vedle!
90'
Škoda se vytasil s efektním zakončení z první
90+5'
90+4'
Ještě zahrozil Josef Hušbauer! Jeho střela ale nyní mířila jen velmi těsně vedle branky.
90+3'
Sešívaní si ukořistili míč pro sebe, s naprostým klidem už jen kombinují na úrovni velkého vápna.
90+2'
Tepličtí se ještě zkouší přesunout před Koláře. Dosti dlouho ale otálejí s autovým vhazováním.
90+1'
Druhý poločas se nastavuje o tři minuty!
90'
To další Králova akce již byla slibnější! Z velkého vápna vyslal střelu, kterou ovšem vyrazil mimo hřiště jeden z teplických obránců.
89'
Další Králova rána! Po závaru ve vápně pálil ve výborné pozici
89'
Z velké dálky vyslal míč na svého někdejšího spoluhráče z doby nedávné Alex Král. Byla to však spíše symbolická střela pro připomenutí se fanouškům Slavie u svého debutu.
88'
Dosud velmi rychlý průnik sešívaných se zadrhl, když se k míči dostal Hušbauer, jemuž se nepovedlo projít přes trojici teplických hráčů.
87'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Alex Král.
87'
Sešívání už dosti v poklidu útočí. Před Grigara se probil Miroslav Stoch, jehož střelu ovšem teplický gólman vyrazil.
85'
Dnešní utkání sleduje 10847 diváků.
84'
Van Buren vysekl fantastické sólo a zvyšuje na 2:0!
84'
Slavia právě vstřelila branku!
Netrvalo to příliš dlouho a sešívaní navyšují své vedení! Bezprostředně po teplické rozehrávce si domácí ukořistili míč pro sebe, využili chaosu před teplickou brankou a skupinku hráčů v žlutomodrém dokázal prostřelit MICK VAN BUREN.
82'
Souček vršovickým dloubákem z penalty posílá sešívané do vedení 1:0!
82'
Jeřábek stáhl Škodu k zemi - penalta a druhá žlutá!
82'
Její realizace se chopil TOMÁŠ SOUČEK, který velmi chytře čekal, až Grigar spadne, načež ho pomalým obloučkem překonal a posílá sešívané do vedení!
82'
Navíc mají sešívaní obrovskou výhodu v podobě penalty! Po nedovoleném zákroku Michala Jeřábka, který navíc viděl druhou žlutou kartu.
81'
Škoda se dostal před Grigara, ale šanci neproměnil
81'
Od své branky rozehrál Ngadeu. Míč se posléze dostal k MIlanu Škodovi, který z těsné blízkosti poslal míč přímo na branku. Tomáš Grigar ale předvedl famózní zákrok a míč odrazil na roh.
80'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Jan Hošek.
79'
A poté, co rozehráli, se chopil míče Tomáš Vondrášek, který jej vysokým obloukem zahrál do bezpečí.
78'
Slavia se přesto více a více přibližuje ke Grigarově brance. Nyní se snaží rozehrát autové vhazování, což ale sešívaným trvá dosti dlouhou dobu.
77'
Velmi drze si počínal v předbrankovém prostoru Tomáš Grigar. Nejdříve sám odběhl ve snaze vynést míč před Škodou, načež si doběhl i s míčem na kopačkách dosti hluboko do hřiště, než přihrál Vondráškovi.
75'
Tomáš Grigar si znovu dal na čas, což se nelíbilo fanouškům Slavie. Rozehrál však pouze přehazovanou se svým kolegou na opačné straně Ondřejem Kolářem. Sešívaní tak získali míč a snaží se probít od své branky.
74'
Dlouhým nákopem poslal míč do bezpečí Admir Ljevaković. Kapitán Teplic navíc odstartoval útočné snažení svého týmu proti Kolářově brance. Ovšem ani tentokrát z něj žlutomodří nic nevytěžili.
73'
Sešívání mají před sebou volný přímý kop! Z dosti velké vzdálenosti nasměroval Miroslav Stoch míč přímo na Grigara. Teplický gólman si ale povyskočil a míč dokázal lapit.
72'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Shejbal, přichází Jan Vošahlík.
72'
Jaromír Zmrhal prověřil křižnou střelou Grigara. Míč však přeletěl jeho i branku a zamířil si to mimo hřiště.
71'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Petr Ševčík, přichází Mick Van Buren.
70'
Před dotírajícím Škodou nejprve ubránil míč Jan Krob, který vrátil míč na Grigara. Útočník Slavie se ale snažil dál, a tak Grigar odkopl míč velmi daleko od své branky.
69'
Sešívaní se snaží o rozehrávku od Ondřeje Koláře. Ve středu hřiště se pokusil prostrčit kotouč přes Ljevakoviće Josef Hušbauer. V této snaze ale zkušený záložník úspěšný nebyl.
69'
Tomu se říká smůla! Křižnou střelou nasměroval míč do branky Jakub Hora! Už jistě viděl míč za Kolářovými zády, leč ten pouze orazítkoval vnitřní prostor vzdálenější tyče.
66'
Grigar zkazil odkop, Škoda ve výborné pozici nezakončil
66'
Ten ovšem vyslal pumelici na Milana Škodu! Útočník Slavie mu pak chtěl míč v útočném prostoru vrátit, neboť slovenský záložník stál ještě v lepším postavení pro zakončení. Cestu míče ale změnil ostrý teplický skluz.
65'
Velmi pomalý styl rozehrávky volí Tomáš Grigar. Nakonec však našel s míčem pouze Stocha.
64'
Nedovoleně si počínal Stoch proti Tomáši Vondráškovi. Pro teplické fotbalisty se tak otevřela cesta před Koláře. Volnou výhybku ale přesto nenašli, ještě před velkým vápnem narazili na organizované řízení sešívaných.
64'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Alois Hyčka.
62'
Přítomnost Miroslava Stocha je na hřišti velmi znát! Velmi povedenou kolmicí vyslal do šance Ševčíka, jehož touhu po zakončení musel na poslední chvíli hasit Admir Ljevaković.
62'
A míč se opětovně vrátil na druhou stranu, kde se o rozehrávku postaral Kolář.
61'
Volného míče i prostoru se pokusil využít Jaromír Zmrhal. Gólman Grigar byl ale přecijen o něco rychlejší a sám odkopl míč do bezpečí.
60'
Teplickým se po dlouhé době povedlo přenést hru na opačný konec hřiště. Odsud však vykopával Ondřej Kolář, jemuž se zadařilo započít tuhou bitvu o míč nedaleko středové čáry.
59'
Slavia pokračuje ve svém tlaku. Ten vygradoval ve formě rohového kopu, který ovšem odhlavičkoval do bezpečí Tomáš Kučera.
58'
A Stoch dává na hřišti hned o sobě vědět! Poté, co obehrál několik teplických hráčů, nasměroval povedený centr na Ondřeje Kúdelu. Jeho důrazná střela se ale pouze odrazila o teplickou zeď.
57'
Stoch oživil hru sešívaných, po jeho akci střílel Souček
57'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Peter Olayinka, přichází Miroslav Stoch.
56'
Následoval dlouhý nákop Tomáše Grigara. Z něho se posléze rozhořel boj na dostřel Ondřeje Koláře. Sešívaní ale byli úspěšnější a opětovně přenesli hru před strážce teplické svatyně.
54'
Slávističtí se ale posléze odhodlali k dalšímu útoku na teplickou branku. I nyní ovšem teplická obrana prokázala svou komplexnost, čímž také míč zachytila a kombinací zahrála trochu dále od své branky.
53'
Peter Olayinka zahrál míč do bezpečí za sebe. V jeho snaze ho ještě podpořil Michael Ngadeu, který pro jistotu poslal míč zcela mimo hřiště.
52'
Dlouhou rozehrávku Jaromíra Zmrhala lapil Grigar s velkou úspěšností do svých rukavic. Po zformování svého týmu po celé hrací ploše pak zvolil dlouhý nákop směrem ke středovému kruhu.
51'
Ljevakovič pálil z dobré pozice, ale nepřesně
51'
Žlutou kartu dostává Michal Jeřábek (FK Teplice).
50'
Kučerův centr se otřel o břevno!
50'
Škoda hlavičkoval pouze doprostřed brány
50'
Tlak sešívaných vygradoval v zakončení Milana Škody, které ještě podpořil Josef Hušbauer. Kapitán Slavie ale nedal do šance potřebný důraz a Tomáš Grigar neměl žádnou těžkou práci k jeho zachycení.
50'
Tomáš Souček ale ve snaze zakončit nepřešel hned přes dva hráče ve žlutomodrém. Sešívaní tak byli vytlačeni z vápna, přesto se stále drží před ním.
48'
Sešívání pokračují v tlaku na Grigarovu branku. Téměř výhradně se drží ve vápně, kde čekají na vhodnou příležitost pro doklepnutí míče mezi tři tyče.
46'
Velmi chytře si v útočném pásmu počínal Josef Hušbauer, jehož sice ubránil Pavel Čmovš, přičemž ale poslal míč mimo hrací plochu a sešívaní měli výhodu rohového kopu.
46'
Druhý poločas zahájili sešívaní rozehrávkou, ze které se na malou chvíli přemístili k vlastní brance.
46'
První půle gól nepřinesla. Sešívaní zejména na počátku byli velmi aktivní a připsali si několik velkých střeleckých pokusů. Pak se hra vyrovnala a i hosté se dostali do šance. Ovšem ani jeden z týmů ji nedokázal využít zcela dle představ.
45'
Zmrhal po Škodově vysunutí utekl a napálil břevno!
45'
Souček v krvi! V souboji utrpěl tržnou ránu v obličeji
45+3'
45+2'
Tak to bylo velké v podání Milana Škody! Forvard sešívaných se zcela sám ocitl před brankou Grigara, kterou se pokusil ze slibné vzdálenosti překonat! Nastřelil ale pouze břevno teplické branky.
45+1'
Sešívaní opět volí postupný průnik středem hrací plochy.
45'
Hlavní sudí Pechanec nastavuje jednu minutu.
45'
A další rohový kop teplického týmu!
44'
Jan Krob opět vhazuje od pomezní čáry. S odrazem o slávistického obránce nakonec nasměroval obloukem míč přímo do rukou Ondřeje Koláře.
43'
Načež si ve vápně připsali celkem slibnou šanci. Ovšem těsně před Kolářem stála hned čtveřice sešívaných, kterým se velmi spolehlivě podařilo blokovat náznak teplické příležitosti.
42'
Tomáš Grigar trochu delší čas otálel s rozehrávkou. Nakonec však dlouhým nákopem nasměroval míč na soupeřovu polovinu. Tepličtí ale museli vhazovat z autu, a to hned dvakrát.
41'
Opět Tepličtí odkopli míč do bezpečí. Ten se navíc dostal až k Ondřeji Kúdelovi, který narážečkou s Kolářem rozehrál další protiakci sešívaných.
40'
Přesto nakonec Grigar vykopával. Míč sice nasměroval do středu hrací plochy, leč ten se rychle vrátil zpět a o další rozehrávku se postarali tepličtí stopeři.
39'
Díky Hušbauerově přímému kopu se může Slavia ještě více přiblížit ke Grigarovi. Záložník Slavie ale našel pouze teplické hráče, kteří dvěma hlavičkami poslali kotouč mimo ohrožení vlastní branky.
38'
Povedený obranný zákrok si připsal Michael Ngadeu proti pronikajícímu Janu Shejbalovi. Slávistům se navíc otevřela cesta k protiútoku, byť ani ten nebyl úspěšný.
37'
A další rozehrávka sešívaných přímo od branky Ondřeje Koláře! Dlouhou dobu se ale ve hřišti neudržela, hráči Slavie tak posléze vyhazovali z autu.
35'
Michael Ngadeu pomalu rozehrává od vlastní branky. Ani tentokrát ale sešívaní nepřešli za hranice středového kruhu.
34'
Po Ljevakovićově nedovoleném zákroku nasměrovali sešívaní míč křižmo blíže k pokutovému území. Ani oni ale zde nebyli úspěšní, naopak hráčům ze severu Čech se podařilo přesunout před Koláře.
33'
Žlutou kartu dostává Admir Ljevaković (FK Teplice).
33'
Od vlastní branky rozehrávají Tepličtí svou další akci, ta ovšem zahořela tentokrát ve střední části.
32'
Michal Jeřábek pozvolna přenášel hru více k pokutovému území Slavie. Jeho akce ale úspěšná nebyla, naopak míč se vrátil k Tomášovi Grigarovi a naopak ten musel rozehrát.
30'
Litý boj o míč se odehrál přímo před zraky teplického trenéra Hejkala, který mocně rozpažoval rukama. Nebylo mu to ale nic platné, naopak sešívaní vypálili směrem k další slibné příležitosti proti Grigarovi.
29'
Tepličtí ale ve své aktivitě na branku Koláře nepolevují. Byť naráží na velmi důrazný blok v podání sešívaných, kterým se s velkou pravděpodobností daří obírat svého soupeře o míč.
29'
Do slibné příležitosti se mohl dostal Jakub Hora. Už si to velmi rychle mířil do útočné zóny, ovšem míč byl ještě rychlejší a teplický záložník ho přes veškerou snahu nedokázal zachytit na hrací ploše.
26'
Stopeři Slavie rozehrávají z hranice poloviny hřiště. Výsledkem všeho je míč mimo hřiště a další teplické autové vhazování.
25'
Sešívaní se opět musí probít od vlastní branky. Snaha to ale byla přecijen úspěšná, leč v klíčovém momentu se odrazil centr Tomáše Součka od některého z obránců ve žlutomodrém.
23'
Souček hlavičkoval v pádu pouze do Grigarovy náruče
23'
Přesto se Tomáš Souček dostal do velkého zakončení! V malém vápně objevil míč v ideální výšce pro zakončení hlavou. K jeho smůle stál Grigar příliš blízko a míč bez větších obtíží chytil.
22'
Pomalou rozehrávku na soupeřově polovině zvolila Slavia ve snaze překvapit Tomáše Grigara. Místo toho ale ztratila míč.
21'
Vyběhnout proti teplické brance se povedlo Peteru Olayinkovi. Slávistický forvard využil nepřesné teplické souhry před Kolářem a bleskově vypálil na opačný konec hrací plochy. Na středním pásmu ale upadl, možná s lehkou pomocí hráče Teplic.
20'
Obrana Teplic se ale stále musí držet na pozoru! Jeho tentokrát, když to obloučkem zkoušel Petr Ševčík. Tomáš Grigar ale prokázal svou zkušenost a zaujmul prostor těsně pod balonem, který také lapil do svých rukou.
18'
Škodovy úžasné nůžky zastavilo břevno!
18'
Velkou šanci na skórování měl Milan Škoda! Slávistický kapitán velmi přesně vyčetl dlouhý aut, z něhož nůžkami orazítkoval břevno svatyně Tomáše Grigara.
18'
Netrvalo to ale příliš dlouho a sešívaní jsou opět před brankou Grigara.
17'
Příliš přetažený nákop na Jana Shejbala. Míče se tudíž opět chopil Ondřej Kolář, který zvolil rozehrávku nakrátko po zemi.
16'
Tepličtí fanoušci již ohněm ve svém kotli oslavují první rohový kop proti vlastní brance. Sešívaní z něj ale nic nevytěžili, naopak se museli vrátit až k Ondřeji Kolářovi.
15'
Škoda po Zmrhalově centru protáhl Grigara
15'
A díky tomu se dostala do enormní výhody, když sevřela teplické fotbalisty na jejich vlastní polovině.
14'
Tepličtí to znovu zkoušejí! Naproti tomu obrana Slavie vyhodila míč do autu, čímž sice mají Tepličtí výhodu jeho držení, ovšem obrana sešívaných získala potřebný čas ke zformování se.
12'
Žlutou kartu dostává Jan Bořil (SK Slavia Praha).
12'
Na druhé straně se staví k rozehrávce po nedovoleném zákroku teplická letka. Dlouhý nákop Patrika Žitného po zemi za obranu ale nenašel ideálního adresáta. Naproti tomu Ondřej Kolář míč lapil a jeho vyhozením zahájil další slávistický průnik před Grigara.
11'
Velmi drze si v pokutovém území počínal Tomáš Souček! Nejprve si dokázal obehrát hned tři teplické hráče, načež křižmo vypálil na Tomáše Grigara. K jeho smůle ale míč branku přeletěl, navíc jej nedokázal dotečovat žádný ze spoluhráčů.
10'
Až se nakonec dostal míč k Tomášovi Grigarovi, který zvolil dlouhý výkop směrem ke středovému kruhu. Sešívaní ale nelenili a prakticky okamžitě přenesli těžiště hry před teplickou branku.
9'
Přetahovaná na autové čáře. Tak by se dala shrnout hra posledních vteřin. Oba celky se pravidelně střídají v tom, který z nich zrovna vhodí míč do hry.
9'
Tu také mohl využít Jan Shejbal! Forvard teplického týmu ale před brankou našel pouze Ngadeua, jehož hlavička mířila mimo vymezený herní prostor a Teplice měly další roh.
7'
Nedovoleného zákroku se dopustili hráči Slavie. Pro Teplické se tak otevřela enormní příležitost.
6'
Další rozehrávku od branky sešívaných zahajuje na pravém křídle Ondřej Kúdela.
5'
Bořil poslal tvrdou ránu jen doprostřed
5'
To byla velká šance Petera Olayinky! Sám se probil přes několik teplických hráčů, načež zvolil zadovku na Bořila, ten neváhal ani vteřinu a z hranice velkého vápna vypálil. Gólman Grigar ale zůstal pozorný a míč nekompromisně lapil.
3'
Sešívaní se stále drží u míče, se kterým se pokoušejí probít k pokutovému území. Kolem středové čáry ale stojí hustý blok hráčů ve žlutomodrém, který nutí sešívané stáhnout se více k vlastní brance.
2'
Hosté ale velmi rychle otočili hru na opačný konec hrací plochy, kde se navíc dočkali prvního rohového kopu. V pokutovém území byl u míče jako první Michael Ngadeu, který bezpečně odhlavičkoval mimo nebezpečný prostor sešívaných.
1'
Hráči Slavie se ještě více přibližují k brance Tomáše Grigara. Ještě blíže poslal míč k do pokutového území Vladimír Coufal.
1'
Úvodního výkopu se chopili fotbalisté Teplic, kteří se stáhli k vlastní brance. K jejich smůle ale zahráli míč do outu, z něhož vyhazují sešívaní.
1'

SK Slavia Praha: O. Kolář – Coufal, Ngadeu, Kúdela, Bořil – Zmrhal, Hušbauer, Ševčík, T. Souček – Olayinka, Milan Škoda (C).
Náhradníci: Kovář – Král, Frydrych, Deli, Masopust, Stoch, Van Buren.

FK Teplice: Grigar – Čmovš, Jeřábek, Vondrášek, Krob – Moulis, Ljevaković (C), Žitný, Hora, Kučera – Shejbal.
Náhradníci: Jakub Diviš – Hošek, Soungole, Radosta, Bezdička, Hyčka, Vošahlík.

Rozhodčí: Ondřej Pechanec – Ivo Nádvorník, Jan Paták.
Předchozí vzájemné utkání:

25.8.2018, 6. kolo: FK Teplice – SK Slavia Praha 0:3
Branky:
14. Tecl, 34. Kúdela, 59. Sýkora.
Sestava Teplic: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Hošek, Krob – Ljevaković (59. Hora), Kučera – Hyčka (46. Moulis), Žitný, Luts (74. Shejbal) – Červenka.
Sestava Slavie: Kolář – Coufal, Ngadeu, Kúdela, Bořil – Souček – Sýkora (90. Zelený), Baluta (83. Valenta), Hušbauer, Stoch – Tecl (75. Škoda).
V dosavadním průběhu sezóny FORTUNA:LIGY střídali Tepličané série výher a proher. Dosti tak ztráceli body, zároveň jim to ale prozatím stačí na držení se v příjemném středu tabulky s velkým náskokem na sestupové pozice a zároveň se slibnou šancí pro postup do Evropské ligy z nadstavbové skupiny.
Přípravu hráči Teplic zahájili proti německému Neugersdorfu, který rozstříleli vysoko 5:1. Další vysokou výhru si Tepličtí připsali i nad druholigovým Táborskem. To si ze Stínadel odvezlo porážku 1:6. Poslední přípravné utkání na českém území sehrály Teplice taktéž proti soupeři z druhé ligy, avšak Varnsdorfu. V duchu těch předchozích navíc pokračovaly v sérii vysokých výher. Varnsdorfu nadělily hned pět gólů, ovšem jeden také inkasovaly. Tepličtí se poté vydali na Kypr, kde sehráli zápasy s polským Gornikem Zabrze a lotyšskému RFS. A zatímco nad polským celkem dokázali zvítězit, z duelu proti RFS odcházeli poraženi. Což ovšem byla jediná porážka teplického týmu v rámci celé zimní přípravy.
Tepličtí fotbalisté se zatím pohybují v klidném středu tabulky a spolu s Libercem mají velkou šanci na umístění na sedmém místě a tedy pozici v předkole Evropské ligy. Tomu také odpovídá posílení týmu. Většinou se týká jen hostování. Jako v případě již zmíněného Jana Kuchty a Davida Bezdičky, který pod Stínadla zamířil z pražské Dukly kvůli zranění Siima Lutse a další nové posily Martina Jindráčka. Obrovskou komplikací ale pro Tepličany budou odchody Davida Vaněčka a Tomáše Krále. Kromě nich jako součást přestupu Jindráčka zamířili do nedalekého Ústí nad Labem Michal Bílek a Marek Strada.
Vršovickému týmu po podzimu patřilo v tabulce první místo se čtyřbodovým náskokem na druhou Plzeň. To sešívaným dává velkou naději pro zbytek utkání a samotný boj o titul, který je jistě jejich ambicí. Na podzim sešívaní ztratili jen naprosté minimum zápasů po prohrách s Jabloncem a Baníkem, doplněné remízou na hřišti úhlavního rivala Sparty.
Příprava sešívaných se dá hodnotit velmi úspěšně. Slavia ještě před odjezdem na portugalské soustředění rozstřílela druholigové Ústí nad Labem vysoko 8:0. V Marbelle pak narazila na pekingské Sinobo Guoan, rakouský Red Bull Salcburk, rezervu anglického Brentfordu a norský Rosenborg Trondgheim. Přičemž pouze se Salcburkem okusila hořkost porážky, ve zbylých zápasech byla vždy úspěšnějším celkem.
Slávisté zcela jasně jedou na titul. Tomu také pomohlo posílení kádru. Dres sešívaných ku příkladu znovu oblékl mladý stoper Alex Král, který se do svého mateřského celku vrátil právě ze severočeských Teplic. Z Liberce posílil sešívané Petr Ševčík. Posilu zaznamenal vršovický celek i v brankovišti. Parťákem Ondřeje Koláře a Přemysla Kováře se stal zkušený slovenský gólman Martin Kuciak. Z Jablonce navíc přišel další záložník Lukáš Masopust. Naproti tomu právě do Teplic odešel Jan Kuchta na 1,5 roku dlouhé hostování. Opustit kádr Jindřicha Trpišovského měl i stoper Michael Ngadeu, který ale nakonec angažmá ve Velké Británii nezískal.
Zdravím vás u prvního jarního kola české nejvyšší fotbalové soutěže Fortuna:ligy. V pražském Edenu proti sobě nastoupí domácí SK Slavia Praha proti hostům FK Teplice. Přeji vám příjemné fotbalové počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.