FORTUNA:LIGA - Základní část - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Olomouc - 16. března 2019   17:30

Sparta
71' Kanga  • 77' Kanga
2:1
(0:1)
Olomouc
45' Falta  (Plšek)

Nita – Chipciu, Štetina, Costa, Matěj Hanousek – M. Frýdek (C), Sáček (59. M. Hašek) – Hložek, Kanga, Moberg Karlsson (81. Zahustel) – Tetteh (87. Pulkrab).
Heča – Plechatý, M. Hašek, Civić, Pulkrab, Zahustel, Drchal.
Ardeleánu – Moláček, Fišer
Generali Arena, Praha-Bubeneč
11 307 diváků
M. Buchta – Sladký (85. Yunis), Jemelka, Beneš, Vepřek (C) – Kalvach – Zahradníček, Plšek (85. P. Dvořák), Houska, Falta (87. Lalkovič) – Nešpor.
Reichl – Lalkovič, Yunis, P. Dvořák, Chvátal, Polom, Texl.
Buchta

SESTŘIH: Sparta - Olomouc 2:1. Letenští mají šestou výhru v řadě, Sigmu srazily dvě penalty a červená

V ligové tabulce se Sparta přibližuje druhé Viktorii Plzeň na rozdíl pěti bodů, čtvrtý Jablonec už na Pražany ztrácí ještě o čtyři body více.

Sigma zůstává v tabulce na desátém místě s náskokem jednoho bodu na jedenácté Slovácko.
Na Letné probíhá sparťanská děkovačka, speciální si užil Guélor Kanga, jenž vhodil svůj dres do hlediště a poté si radostně plácal s fanoušky Sparty.
Fotbalisté pražské Sparty vítězí na jaře také pošesté, když v domácím prostředí po obrovském boji zdolali Sigmu Olomouc 2:1.

Hosté se ujali vedení krátce před přestávkou po přesné Faltově ráně k tyči, Sparta pak otočila zápas v závěrečné dvacetiminutovce díky dvěma penaltovým zásahům Guélora Kangy.

První penalta přišla po přezkoumání Benešovy ruky u videa, tu druhou pak rozhodčí Ardeleanu odpískal po Tettehově podražení Jemelkou. Sigma pak ještě dohrávala v deseti, když byl před útočným rohovým kopem po druhé žluté kartě vyloučen Martin Nešpor a oslabení hosté už si pak nedokázali připravit žádnou šanci k vyrovnání.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Guélor Kanga (AC Sparta Praha).

Kanga je potrestán za zákrok na Kalvacha u postranní čáry.
90+2'
Sparťané zakombinovali na malém prostoru u postranní čáry, Matěji Hanouskovi je ale odmáván ofsajd.
90+1'
Matěj Pulkrab u postranní čáry přetlačil Jemelku, následně přihrával jen k brankáři Buchtovi, protože v pokutovém území neměl žádného spoluhráče.
90+1'
Rozhodčí Ardeleanu oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.
89'
Drzá patička Hložka málem nachytala Buchtu
89'
Před Matějem Hanouskem se na levém křídle otevřel obrovský prostor, čehož domácí krajní obránce využil k průniku a následné přihrávce Adamu Hložkovi, ten se zády k brance pokusil o elegantní zakončení patičkou a od parádní trefě sparťanského mladíka zamezil skvělým zákrokem Miloš Buchta!
88'
Po Hložkově přízemním centru se od Matěje Pulkraba odrazil míč za olomouckou branku, rozehrává Miloš Buchta.
87'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Šimon Falta, přichází Milan Lalkovič.
87'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Benjamin Tetteh, přichází Matěj Pulkrab.
86'
Chipciu se pokusil vniknout do pokutového území narážečkou s Martinem Haškem, zpětná přihrávka k rumunskému reprezentantovi nedorazila.
86'
Střídat brzy bude i Sparta, u střídačky už je do dresu vysvlečen Matěj Pulkrab.
85'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Sladký, přichází Jakub Yunis.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Plšek, přichází Pavel Dvořák.
84'
Sigma chystá dvě střídání, u postranní čáry už jsou připraveni útočníci Yunis a Dvořák, čeká se na přerušení hry.
83'
Sparta se ubránila dalšímu rohu Sigmy a dění už se přesunulo do středu hřiště.
81'
Nešpor neudržel nervy, strčil do Frýdka a letí do sprch!
81'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Moberg Karlsson, přichází Ondřej Zahustel.
81'
Před olomouckým rohovým kopem Martin Nešpor srazil svého jmenovce Frýdka a rozhodčí Ardeleanu mu bez váhání ukazuje druhou žlutou, potažmo červenou kartu!
81'
Faltův centr doskákal k Nešporovi, ten odrazil míč k protějšímu rohovému praporku, kam daleko z branky vyběhl Florin Nita a v tísni zahrál míč na další roh.
80'
Hosté vybojovali rohový kop, k centru se chystá Šimon Falta.
79'
Karlsson si nevšímal zdi a z trestňáku překvapivě pálil k bližší tyči
79'
David Moberg Karlsson zakroutil svoji ránu okolo zdi k bližší tyči, brankář Buchta výborným zákrokem míč vyráží!
79'
Adam Hložek byl faulován u rohu olomouckého pokutového území Jakubem Plškem, ten také do statistik zapisuje žlutou kartu.
77'
Kanga to z penalty pustil pod břevno, 2:1
77'
Sparta právě vstřelila branku!
GUÉLOR KANGA tentokrát volil prudkou střelu do levého horního rohu a svoji druhou penaltovou trefou znovu rozjásal Letnou!
76'
Tetteh padá ve vápně a sudí nařizuje druhou penaltu proti Sigmě!
76'
Žlutou kartu dostává Martin Nešpor (SK Sigma Olomouc).
Žlutou kartu dostává Lukáš Štetina (AC Sparta Praha).

Po odpískání penalty vznikla v olomouckém pokutovém území roztržka, po niž rozhodčí Ardeleanu trestá po jednom fotbalistovi na každé straně.
76'
Václav Jemelka v pokutovém území podrazil Benjamina Tetteha a rozhodčí Ardeleanu hned ukazuje na penaltový bod!
76'
Sparta bude zahrávat druhou penaltu!
75'
Adam Hložek vysunul na levé křídlo Martina Haška, jehož pas před branku si nedokázal dobře zpracovat Tetteh, míč se odrazil k Václavu Jemelkovi.
74'
Dnešní souboj na Letné sleduje 11 307 diváků.
74'
David Houska se pokusil vysunout Šimona Faltu do pokutového území, míč ale nabral rychlý odskok a Faltovi nějaké dva kroky chyběly.
71'
GUÉLOR KANGA hravě proměnil penaltu přízemní střelou k pravé tyči a je vyrovnáno!
71'
Pro míč už si jde Guélor Kanga, jenž bude zahrávat penaltu.
70'
Vít Beneš navíc za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.
70'
Penalta! Rozhodčí Ardeleanu ukazuje na penaltový bod a celé dění se od sparťanské branky přesouvá k té olomoucké, kde Sparta bude zahrávat pokutový kop!
70'
Sám hlavní arbitr se nyní běží podívat k obrazovce za olomouckou branku.
69'
Video v akci! A po ruce Beneše penalta pro domácí
69'
Hosté vybojovali rohový kop, rozhodčí Ardeleanu ale přerušil hru a prohlíží se videozáznam předchozí situace před olomouckou brankou.
68'
Ránu Karlssona z dálky zneškodnil Buchta
68'
Chipciova střela byla sražena k brankáři Buchtovi, obecenstvo se poté marně dožadovalo penalty za údajnou ruku.
68'
Hanouskovu chybnou přihrávku vystihl Kalvach, ten pak přišel o míč ve středu hřiště, čehož mohl využít k individuální akci David Moberg Karlsson, Švéd ale zpoza pokutového území střílí jen do brankáře Buchty.
66'
Martinu Frýdkovi je pískán nedovolený zákrok na Davida Housku, hosté budou rozehrávat na sparťanské polovině.
66'
Chipciův přízemní centr zachytil Miloš Buchta a pevně udržel míč před dotírajícím Benjaminem Tettehem.
65'
Lukáš Štetina byl faulován ve středu hřiště, sparťané se budou chtít zase usadit na olomoucké polovině.
64'
Po souhře s Hložkem Kanga centroval až za olomouckou branku, Miloš Buchta s rozehrávkou spěchat nebude.
63'
Zdravotní potíže trápí Costu, ten zůstal sedět u vlastního pokutového území, zpět na nohy mu pomáhá rozhodčí Ardeleanu.
62'
Střídající Martin Hašek pálil těsně vedle. Chyběly centimetry
62'
Znovu Letenští obléhali pokutové území soupeře, v závěru snažení Haškova střela byla sražena zpět k domácímu středopolaři, jeho druhá rána pak minula olomouckou branku.
61'
Po Chipciově centru Tetteh zakončoval zády k brance, jeho hlavička proletěla vysoko nad břevnem.
60'
Přes Tetteha s Kangou se ke střele dostal Karlsson. Technickou střelou ale cíl netrefil
60'
Sparťané zvyšují aktivitu, Guélor Kanga si na pravé straně pokutového území všiml volného Karlssona, ten si zasekl míč kolem bránícího protihráče a poté střílel za vzdálenější tyč olomoucké branky.
59'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Michal Sáček, přichází Martin Hašek.
58'
Po střele Karlssona pálil Tetteh. Vzrušení zbytečné, byl to ofsajd!
58'
Sparťané poprvé rozvlnili síť za brankářem Buchtou, to když si Karlssonovu sraženou střelu zpracoval Tetteh a prostřelil olomouckého brankáře, pomezní rozhodčí Fišer ale zdvihl nad hlavu praporek na znamení Ghaňanova ofsajdu.
57'
Na Kangovu průnikovou přihrávku si do pokutového území naběhl Karlsson, po jeho centr se odraženého míče ujal brankář Buchta.
56'
Kalvach si došel pro faul, pak sám ze standardky nemířil vůbec špatně
56'
Exekuce volného kopu se ujal právě Kalvach, míč ale proletěl nad bližším horním rohem sparťanské branky.
55'
Lukáš Kalvach potáhl míč po útočné polovině, před pokutovým územím vybojoval faul na svoji osobu a Sigma dostává možnost velmi zajímavé standardní situace z nějakých třiadvaceti metrů od branky.
54'
Brankář Buchta před Guélorem Kangou odkopl míč jen do zámezí, sparťané se ale okamžitě o míč zase připravili a z hlediště se ozývá drobný pískot.
52'
Jemelka včasným skluzem ukopl míč Tettehovi za postranní čáru, sparťané rychle vhodili míč zpět do hry.
50'
Tentokrát zprava centroval David Moberg Karlsson, s jeho centrem si bezpečně poradil brankář Buchta.
50'
Chipciu se na pravém křídle dostal k dvěma centrům, pokaždé ale míč nasměroval jen k fotbalistům z Hané.
48'
Olomouc podnikla nebezpečný přechod ke sparťanskému v pokutovému území v pěti hráčích, Nešpor posunul míč proti noze Faltovi, ten střílí jen do bránících protihráčů.
47'
Úvodních sto sekund druhého poločasu se odehrálo výhradně na olomoucké polovině, sparťané se ale do zakončení nedostali a v držení míče už je Sigma.
46'
Po změně stran pokračují oba celky v zahajovacích sestavách.
46'
Rozhodčí Ardeleanu k prvnímu poločasu nepotřeboval žádné nastavení a s uplynutím pětačtyřicáté minuty jej ukončil.

V úvodním dějství jsme viděli fotbal průměrné úrovně s minimem vyložených šancí, přesto v samém závěru hosté dokázali udeřit díky Šimonu Faltovi a odcházejí do šaten výrazně spokojeněji.

Druhý poločas začne přibližně v 18:32 a blíže k prodloužení své vítězné série zatím mají Hanáci.
45'
45'
Olomouc právě vstřelila branku!
Sigma se v závěru prvního poločasu ujímá vedení! ŠIMON FALTA převzal míč u pokutového území Sparty, potáhl si jej na levačku a na přízemní střelu k tyči brankář Nita nedosáhl!
44'
Utažená rána Falty překvapila Nitu, 0:1
44'
Sigma po dalším zisku míče podnikla rychlý útočný výpad, Martin Nešpor ale zpoza pokutového území střílel jen do bránících sparťanů.
43'
Karlssonův centr v pokutového území nenašel vůbec nikoho, následné sparťanské ztráty na pravém křídle hosté nedokázali využít k rychlému brejku.
43'
Rudí vybojovali rohový kop a stěhují se před branku Miloše Buchty.
42'
Oběma týmům chybí kvalita při zakládání útočných akcí, také Martin Sladký z poloviny hřiště jen nakopl míč k Florinu Nitovi.
41'
Plškova rána z dálky zaplula nad, Nita se jen ohlédl
41'
Jakub Plšek se zmocnil odraženého míče na sparťanské polovině, z dobrých třiceti metrů pak přestřelil sparťanskou branku.
39'
Na Faltovu vzdušnou kolmici si do volného prostoru naběhl Michal Vepřek, Chipciu mu ale dokázal míč ukopnout do zámezí.
38'
Po Chipciově autovém vhazování Kanga při převzetí míče ztratil stabilitu, v sedě ale dokázal odcentrovat, míč ale nasměroval jen k brankáři Buchtovi.
37'
Na Kangův centr zleva si nabíhal Karlsson, v osobním souboji jej ale předčil Michal Vepřek a hostující kapitán nepustil švédskou posilu Sparty do zakončení.
36'
Plšek nůžkami mířil těsně nad břevno
36'
Houska si u pokutového území připravil míč na pravačku, do jeho rány ale stačil vložit hlavu Costa.

Hosté pak ještě zahrozili z pravé strany, po Sladkého centru se o střelu přes hlavu pokusil Zahradníček, sparťanskou branku vysoko přestřelil.
35'
Na centr Sladkého ke vzdálenější tyči nedosáhl nikdo v modrém, hosté po odrazu míče do zámezí vhazují.
33'
Další přímočarý výpad Václava Jemelky po levé straně hřiště, následný prudký centr olomouckého stopera přeletěl všechny fotbalisty před brankou a míč zamířil až za protější postranní čáry.
32'
Kangův oblouček do pokutového území přeletěl Benjamina Tetteha a také našel jen rukavice brankáře Buchty.
32'
David Karlsson se uvolnil na pravém křídle, následně zkusil stříleným centrem najít u branky Martina Frýdka, tomu ale dva kroky chyběly a míč doletěl k Miloši Buchtovi.
30'
Tetteh razantní střelou protáhl Buchtu!
30'
Benjamin Tetteh u pokutového území zády k brance převzal přihrávku do Chipcia, posunul si míč na levačku a prudce zakončoval k bližší tyči, brankář Buchta ale vytáhl velmi dobrý zákrok a vyrazil míč mimo nebezpečný prostor!
30'
Série nepřesností na obou stranách, hru se snaží uklidnit sparťanský brankář Florin Nita.
29'
Zahradníček se pokusil kolmicí vysunout do pokutového území Nešpora, toho ale odblokoval Costa a pohlídal situaci pro brankáře Florina Nitu, jenž se zmocnil volného míče.
28'
Olomouckou snahu zakončilo až špatné zpracování Plška u postranní čáry, kterému míč odskočil do zámezí a vhazovat může Chipciu.
27'
Faltově centru k bližší tyči se Sparta ubránila, hosté ale nadále drží míč na svých kopačkách.
27'
Další žlutá karta pro domácí, Costa skluzem u postranní čáry ostře atakoval Davida Housku a také bude pokračovat se žlutou kartou na kontě.
26'
Žlutou kartu dostává Martin Frýdek (AC Sparta Praha).
24'
Frýdek u pokutového území Sigmy nedovoleně naskočil do Šimona Falty, píská se proti Spartě.
23'
Guélor Kanga se na pravém křídle nedokázal protáhnout kolem Michala Vepřeka, olomoucký kapitán vybojoval odkop od branky.
21'
Z následné standardní situace centroval Martin Frýdek a u vzdálenější tyče našel hlavu Matěje Hanouska, jeho hlavička byla sražena hosty mimo nebezpečný prostor a sparťané se marně dožadovali odpískání údajné ruky.
20'
Guélor Kanga se mrštně probil kolem Martina Sladkého, ten rozběhnutého soupeře stáhl k zemi a hned si prohlíží žlutou kartu.
19'
Pumelice Frýdka mířila těsně nad břevno
19'
Na opačné straně hřiště zpoza pokutového území natáhl k povedené ráně levačkou Martin Frýdek a míč prosvištěl jen těsně nad břevnem olomoucké branky!
19'
Při rychlém olomouckém brejku Tomáš Zahradníček potáhl míč k rohu sparťanského pokutového území, poté ale nasměroval míč jen k brankáři Nitovi a zlobí se na spoluhráče Martina Nešpora, že nepochopil jeho úmysl.
18'
Pohotovou hlavičku Tetteha vytáhl Buchta
18'
Po souhře s Chipciem z pravého křídla centroval netradičně Štetina a dokázal najít hlavu Benjamina Tetteha, ghanský útočník v tísni zakončuje do brankáře Buchty.
17'
Rohový kop pro Spartu, Karlssonův centr na přední tyč Beneš odvrátil za olomouckou branku a domácí disponovali dalším rohem, při něm se hosté bezpečně ubránili a už přenesli hru do středu hřiště.
15'
David Houska byl u postranní čáry pozdě v souboji s Martinem Frýdkem a stává se prvním žlutě napomenutým fotbalistou.
15'
Po Vepřekově nákopu Štetina zahrál velmi nebezpečnou skákavou malou domů, Florin Nita si ale dokázal s míčem poradit a zároveň i obešel napadajícího Nešpora.
14'
Sparťané zaútočili po pravé straně, Karlsson ale měl daleko k přízemní přihrávce Chipcia a míč doputoval až za brankovou čáru, rozehrávat může Miloš Buchta.
12'
Hosté mohli využít zaváhání Frýdka při rozehrávce v hloubi vlastní poloviny, syn sparťanské legendy ale stačil napravit své zaváhání dobrým bráněním proti Zahradníčkovi.
11'
Další nepřesná rozehrávka Beneše, olomoucký stoper svým obloučkem našel jen Costu a poté se někdejší jablonecký zadák provinil nedovoleným zákrokem.
10'
Faltův centr od rohového praporku přeletěl všechny hráče v pokutovém území a Sparta podnikla rychlý kontr, který končí nepřesným zakončením Costy v pádu po Kangově přetaženém centru.
9'
Zahradníčkův centr bránící Chipciu uklidil za sparťanskou branku, druhý roh pro Olomouc.
7'
Václav Jemelka se z pozice stopera odhodlal k útočnému výletu, hostující snaha ale končí jen Benešovým odevzdáním míče brankáři Nitovi.
6'
Kanga ve středu hřiště podkopl Kalvacha, poté se svému protihráči sportovně omlouvá.
6'
Chipciu využil volného prostoru na útočné polovině, potáhl míč k pokutovému území, následně na pravém křídle nevyšla souhra Karlssona s Kangou, Švéd svému spoluhráči přihrával do protipohybu.
5'
Sparťané se rozestavěli po útočné polovině a hledají cestu do olomoucké defenzivy.
3'
Po rohu se do zakončení tlačili Kalvach s Jemelkou, odraženého míče se zmocnil brankář Nita.
2'
Hosté při rychlém útočném výpadu po pravé straně hřiště vybojovali první rohový kop zápasu.
2'
David Karlsson si na pravém křídle zpracoval dlouhé přenesení hry, následně ale nasměroval svůj centr až za vzdálenější tyč olomoucké branky.
1'
Úvodního výkopu se ujala Sigma, domácí sparťané v prvním poločase útočí na branku směrem k Letenské pláni.
1'
Oba týmy se představí v tradičních barevných kombinacích, sparťané tedy v rudé a hosté z Hané v modré.
Rozhodčí Ardeleanu přivádí fotbalisty na tradičně velmi dobře připravený pažit letenské arény.
Stadiónem na Letné zní sparťanská klubová hymna "Zpívej, kdo jsi sparťanem!", blíží se nástup aktérů dnešního souboje.

AC Sparta Praha: Nita – Chipciu, Štetina, Costa, Matěj Hanousek – M. Frýdek (C), Sáček – Hložek, Kanga, Moberg Karlsson – Tetteh.
Náhradníci: Heča – Plechatý, M. Hašek, Civić, Pulkrab, Zahustel, Drchal.

SK Sigma Olomouc: M. Buchta – Sladký, Jemelka, Beneš, Vepřek (C) – Kalvach – Zahradníček, Plšek, Houska, Falta – Nešpor.
Náhradníci: Reichl – Lalkovič, Yunis, P. Dvořák, Chvátal, Polom, Texl..
SK Sigma Olomouc

Zatímco Sparta se snaží napravit loňské zklamání, tak Sigma jistě chtěla navázat na skvělé loňské výkony, které ji vynesly konečné třetí místo a šanci bojovat v kvalifikaci o Evropskou ligu, ovšem vůbec nezvládla ligový start.

Sigmě hrubě nevyšel úvod do ligového ročníku. Byť ve druhém kole dokázala vysoko 4:0 vyhrát v Mladé Boleslavi, tak během prvních osmi kol to byl její jediný bodový zisk! Po vyřazení z kvalifikace o Evropskou ligu ale výkony Sigmy šly přeci jen nahoru i v domácí soutěži.

Do úvodu jarní části si se Sigmou zalaškoval ligový los, když v úvodních šesti kolech ji potřetí posílá do české metropole. Předchozí dva výlety do Prahy zvládla skvěle, když vyhrála 1:0 ve vršovickém Ďolíčku nad Bohemians a 4:0 na Dukle. Tým trenéra Jílka zatím na jaře zaváhal jen v prvním kole, kdy v domácím prostředí podlehl Jablonci, od té doby ale vyhrál všechny čtyři zápasy. Kromě zmíněných utkání v Praze Sigma porazila na domácím trávníku Příbram 2:0 a Liberec 2:1.

Po úspěšném startu do jara se Sigma vyšvihla už do první desítky, která bude bojovat o evropské poháry, na jedenácté Slovácko ale disponuje jen těsným dvoubodovým náskokem

Na Spartě se Sigmě dlouhodobě nedaří. V posledních sedmi zápasech zde šestkrát prohrála, aniž by vstřelila jedinou branku a poslední bodový zisk se datuje k září 2012, kdy o výhře 2:1 dvěma zásahy rozhodl Michal Ordoš.
AC Sparta Praha

Sparťané do sezóny vstupovali s cílem výrazně napravit loňskou pokaženou sezónu, kdy evropské poháry opustili již v první srpnový čtvrtek a v ligové tabulce skončili až na pátém místě.

Ani tato sezóna pro Sparta ale není ideální, byť se v posledních týdnech přeci jen blýská na lepší časy. Z Evropské ligy byli Pražané opět vyřazeni v první srpnový čtvrtek a tentokrát dokonce od podprůměrné srbské Subotici, v ligových bojích pak sice v prvních osmi kolech nepoznali hořkost porážky a atakovali čelo tabulky, tak druhou polovinu podzimu sehráli katastrofálně a vysvobodila je až zimní přestávka.

Zimu Sparta strávila opět na pátém místě, navíc s propastnou ztrátou na vedoucí duo Slavia Praha – Viktoria Plzeň. Do jarní části FORTUNA:LIGY pak Sparta vstoupila vskutku skvěle, když vyhrála všech prvních pět zápasů a naposledy deklasovala obhájce titulu z Plzně 4:0. V tabulce to znamená, že Sparta předstihla Baník Ostrava s Jabloncem, kterým navíc výrazněji odskočila a druhou Plzeň ztrácí osm bodů, přičemž Viktoria už má za sebou utkání 25. kola, neboť včera prohrála v Teplicích.

Spartě chybí dlouhodobě zraněný Izraelec Tal Ben Chaim, mimo hru pak jsou také nová posila Filip Panák a Uroš Radaković. Dá se očekávat sestava velmi podobná té, která přesvědčivě zdolala Viktorii, tedy i s navrátilci do základní jedenáctky Alexandrem Chipciem a Guélorem Kangou, nebo šestnáctiletým Adamem Hložkem.
Hezký podvečer z pražské Letné, kde se v atraktivním souboji 25. kola střetnou dva týmy se skvělou formou, Sparta hostí Sigmu Olomouc a po dvou vyprodaných domácích zápasech Sparty v řadě se i dnes dá čekat vysoká návštěva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.