FORTUNA:LIGA - Základní část - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Č. Budějovice - 3. října 2020   16:30

Ml. Boleslav
11' Zahustel  • 32' Michal Škoda (Fulnek)
2:2
(2:1)
Č. Budějovice
42' Čolić  (Brandner) • 90' Jánošík  (Čolić)

Mikulec – Jakub Klíma, Tatajev, Křapka – Zahustel, Túlio, Budínský (C), Mazáň – Fulnek (85. Kulhánek), Mašek (63. Drchal) – Michal Škoda (63. Graiciar).
Markovič – Gabriel, Drchal, D. Ikaunieks, Graiciar, Kulhánek, Janošek.
Pavel Julínek – Marek Podaný, Lucie Ratajová
Adidas Aréna, Mladá Boleslav
1232 diváků
Drobný (C) – Čolić, Talovierov, L. Havel, Skovajsa – Brandner, Čavoš, Javorek, Havelka (80. Ekpai), Mršić (74. Jánošík) – L. Matějka (58. Bassey).
Kerl – Kladrubský, Jánošík, Mészáros, Ekpai, Bassey.
Drobný

SESTŘIH: Mladá Boleslav - České Budějovice 2:2. Boleslav neudržela dvoubrankové vedení a s Dynamem doma remizovala

Ode mě je to vše, hezký zbytek dne.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:8.
Je tomu skutečně tak, Mladá Boleslav i České Budějovice berou bod. Spokojenější mohou být hosté, kteří vyrovnali v samotném závěru. První poločas vyšel lépe Středočechům. Mašek s Budínským velké šance neproměnili, pak se prosadil Ondřej Zahustel a na 2:0 zvýšil Michal Škoda. K jednomu z klíčových momentů došlo krátce před přestávkou, když Dynamo vrátil do hry Benjamin Čolić. Ve druhé půli se hra vyrovnala, příležitosti byly k vidění na obou stranách. Ujala se pouze jedna z dílny Jihočechů, v devadesáté minutě srovnal Lukáš Jánošík.
90'
Čolič našel Jánošíka, který hlavičkou zakončil přesně, 2:2
90+4'
90+3'
Hra se ještě na chvíli přerušuje, protože hostujícího Skovajsu trápí křeče. Utkání s největší pravděpodobností skončí nerozhodným výsledkem 2:2.
90+2'
Boleslavští se snažili ještě něco vymyslet. Drchal sklepával do druhé vlny pro Mazáně, po jehož centru se k hlavičce marně pokoušel prodrat Budínský.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby se nastavují tři minuty.
90'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pohroma pro domácí tým, který na konci základní hrací doby inkasuje a ztrácí nadějně rozjeté utkání. Mladá Boleslav si nepohlídala centr z pravé strany, autor kontaktní trefy Čolić posadil balon na hlavu LUKÁŠE JÁNOŠÍKA, jenž zamířil přesně k tyči Mikulcovy branky.
90'
Předchozí situace se nelíbila trenéru Weberovi, kterého se vydal uklidnit hlavní sudí Julínek. K udělení první žluté karty tohoto zápasu ale nedošlo.
89'
Brandner míč přes tři protivníky neprocpal. Protiakci Mladé Boleslavi mohl rozjet Václav Drchal, ale balon si až příliš předkopl a na půlce byl zastaven Havlem.
88'
Ekpaiův centr zneškodnil už na přední tyči Antonín Křapka, Túlio poté vyhrál důležitý hlavičkový souboj na kraji šestnáctky proti Patriku Brandnerovi.
87'
Kulhánek zbytečně nahrával zpět ke Klímovi. Ten si nerozuměl se Zahustelem a málem z toho byl malér. Protiakce soupeře ale vyvrcholila Basseyho ofsajdem.
86'
Dynamo se zatím nemůže propracovat k závěrečnému tlaku. Hosty sráží celá řada nepřesnost, nyní Talovierov místo ke Skovjasovi poslal míč až do autu.
85'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Fulnek, přichází Jiří Kulhánek.
84'
Drchal jednou přihrávkou vymotal dva hráče a poslal míč vpřed. Vydal se za ním Zahustel, ovšem sprinterský souboj s Havlem, který startoval z lepší pozice, prohrál.
83'
Úplně volný Budínský nalezl v šestnáctce si sbíhajícího Drchala. Ten si chtěl pomoct prvním dotekem a odpoutat se od Havla, ovšem ten si počínal na výbornou.
82'
České Budějovice se dostaly pod tlak v rozehrávce, Drobný místo odkopu kombinoval s Talovierovem. Mladý stoper hostí musel sáhnout k rezolutnímu odkopu.
81'
Graiciar vybojoval míč na vlastní polovině a vydal se s ním kupředu. Snažil se vybojovat faul proti Čolićovi, ale sudí zákrok nedovoleným neshledal.
80'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Ubong Moses Ekpai.
79'
Bassey vyhrál souboj s Tatajevem a měl hned několik možností, s kým kombinovat. Zřejmě se mu střetly myšlenky, protože balon poslal přesně mezi Havelku a Brandnera.
78'
Čolić je schopen pokračovat, České Budějovice sportovně vrací balon Mladé Boleslavi. Krátce poté si pro faul v souboji s Jánošíkem došel Graiciar.
77'
Hra se přerušuje a na trávník spěchá hostující zdravotníci, kteří zjišťují stav Benjamina Čoliće. Nemělo by se jednat o nic vážného, střídání nebude nutné.
76'
Brandner připravil pozici k centru pro Čoliće. Jeho nabídka dolétla na zadní tyč, odkud Skovajsa pouze usměrnil balon k připravenému Petru Mikulcovi.
75'
Dnešní utkání sleduje 1232 diváků.
74'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Lukáš Jánošík.
73'
Zahustel měl před sebou volno na pravé straně, ale nevyužil toho. Domácí museli naopak spěchat do defenzivy, naděje na protiútok Basseymu zmařil Tatajev.
72'
Boleslavští fotbalisté rozjeli přihrávkový kolotoč na pravé straně. O nápor je připravil až smolný moment, když Zahustelovi podjel míč pod kopačkou až do autu.
71'
Fulnek poslal tvrdou střelu na Drobného, ten ale hosty opět podržel
71'
Další práce pro hostujícího brankáře. Jakub Fulnek se hravě zbavil Talovierova a tvrdě vypálil zpoza vápna, Jaroslav Drobný ale míč nadvakrát zkrotil.
70'
Budínský posunul k Túliovi, který mohl rozjet zajímavý brejk. Českobudějovický Čavoš ale zasáhl ve středu pole, když předvedl povedený skluz.
69'
Zahustel musel dvakrát v řadě vhazovat. Našel Graiciara, který ale o balon okamžitě přišel a zpět jej vybojoval jen za cenu faulu na Talovierova.
68'
Tatajev odvrátil balon před Basseym, avšak posunul jej jen k Brandnerovi. Ten se trochu unáhlil se zakončením a levačkou vypálil o pořádný kus vedle.
67'
První šance domácího týmu po přestávce. Ze střední vzdálenosti natáhl ke střele Marco Túlio a pořádně provětral Drobného, který konečky prstů vyrazil míč na roh.
66'
Túlio to zkoušel zpoza šestnáctky, ale brankář Drobný byl připravený
66'
Havelka se snažil bleskově přenést hru na levou stranu, kde se pohyboval Skovajsa. Pro něj byl však balon, který doskákal až do autu, příliš prudký.
65'
Túlio váhal se střelou příliš dlouho, nakonec byl odzbrojen Javorkem. Protiakce Dynama byla však zpomalena a nakonec vyústila jen v ofsajd.
64'
Drchal ihned protečoval balon za sebe a Graiciar jej vybojoval od Havla. Následoval centr Budínského, se kterým si věděl rady bránící Talovieorv.
63'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Michal Škoda, přichází Martin Graiciar.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dominik Mašek, přichází Václav Drchal.
62'
Nakonec Dynamo zahrávalo dva rohy a ještě přímý kop k tomu. K Mikulcově ohrožení nedošlo, naopak Tatajev schytal nepříjemnou ránu od střídajícího Basseyho.
61'
Hosté si vypracovali tlak. Míč poskakoval na hranici vápna, načež z otočky vypálil Bassey. Po teči jednoho z bránících hráčů musí Mladá Boleslav čelit dalšímu rohovému kopu.
60'
Matěj Mršić pláchl po levém křídle. Jeho centr si cestu před branku Mladé Boleslavi nenašel, protože s včasným blokem přispěchal vracející se Zahustel.
59'
Dynamo chtělo zahrozit z dalšího rohového kopu. Obrana Mladé Boleslavi jej přestála bez úhony, sudí poté odpískali ofsajd obránci Talovierovovi.
58'
Matějka mohl vyrovnat, ale Mikulec vytáhl parádní zákrok
58'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Fortune Bassey.
58'
Velká šance Českých Budějovic! Křapka nezachytil náběh Patrika Brandnera, který postupoval z úhlu sám na branku, ale na výborného Mikulce nevyzrál.
57'
Brazilský záložník byl vidět i po následujícím rohovém kopu. V šestnáctce si totiž našel centr Lukáše Budínského, avšak pozorného Drobného výrazněji neprověřil.
57'
Parádně to nyní udělal Túlio. Využil rychlost, prodral se až k centru, který navíc nasměroval k dobře postavenému Škodovi, jemuž překazil radost blokující Talovierov.
56'
Mazáň zastihl balon před lajnou a otřel jej o bránícího Čoliće. Boleslav tedy měla zahrávat rohový kop, ale hlavní sudí k nelibosti fanoušků nařídil odkop od branky.
55'
Na druhé straně se k centru odhodlal Skovajsa. Nepočínal si však vůbec dobře, když balon v podstatě jen odevzdal do náruče brankáře Mikulce.
54'
Domácí se vrhli do otevřenější defenzivy Jihočechů. Nadějně vypadající akce ztroskotala na nepřesnosti. Fulnek si vpravo nerozuměl se Zahustelem.
53'
Budějovice se propracovaly k dalšímu rohu poté, co Tatajev zastavil Matějkův průnik. Mršićův centr se dostal až za čáru, vykopávat tak bude Mikulec.
52'
K rohovému kopu došlo i na druhé straně. Hosté jej nezvládli, a navíc museli rychle zpátky. Fulnek si ale balon hlavou píchl do strany, akci zpomalil a hráči Dynama se stihli vrátit.
51'
Po něm musel Drobný zasahovat proti ráně Křapky. Zákrok se mu však do statistik nezapíše, protože sudí Julínek už předtím viděl Tatajevův faul na Havla.
50'
Na druhé straně parádně zabojoval Zahustel. Poté byl faulován, ale domácí dostali výhodu, z níž zásluhou Fulneka a centrujícího Budínského vytěžili roh.
49'
Dynamo vstoupilo do druhé půle aktivněji. Soupeře znovu hodlalo prověřit dlouhým autem, ale v šestnáctce nejvýše ze všech vyskočil Jakub Klíma.
48'
Boleslavští zaspali ve středu pole. Opět jim po pravé straně pláchl Brandner, po jehož přihrávce pálil z první Javorek, ale rána zpoza vápna mu vůbec nesedla.
47'
Druhý poločas začal hodně tvrdým zákrokem Matějky na Budínského. Domácímu kapitánovi se zpět na nohy příliš nechce, ale pomoc zdravotníků nebude nutná.
46'
Čavoš sice prodloužil míč na přední tyči, ale nikdo ze spoluhráčů jeho nabídku nevyslyšel. První půle tak končí za stavu 2:1 pro Mladou Boleslav. Aktivněji přitom do zápasu vstoupili hosté, ale ze série nebezpečných centrů vytěžili jen neuznaný gól. Středočeši postupem času převzali otěže do svých rukou. Mašek trefil břevno, Budínský minul v jasné tutovce, ale jedenáctá minuta už přinesla trefu Ondřeje Zahustela. Na 2:0 zvýšil dobře hrající Škoda, ale poslední slovo před přestávkou mělo Dynamo, které vrátil do hry o body Čolić.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta. Dynamo bude na konci prvního poločasu rozehrávat rohový kop. Podaří se hostům srovnat?
45'
A podařilo se jim to! Brandner převzal přihrávku na hranici ofsajdového postavení a ocitl se tváří v tvář Mikulcovi, který podržel Mladou Boleslav skvělým zákrokem.
44'
V závěru poločasu Mikulec vychytal volného Brandnera
44'
Boleslavští fotbalisté chtějí konec prvního poločasu především přežít bez další komplikace. České Budějovice se ale začínají nadechovat a hodlají soupeře ještě pozlobit.
43'
Zahustel prodloužil hlavou k Fulnekovi. Boleslavský rychlík si troufl na souboj jeden na jednoho proti Skovajsovi, jenže balon mu smolně utekl až do autu.
42'
Brandner nacentroval na volného Čoliče, který pěknou střelou snížil na 1:2
42'
Po ojedinělé chybě v defenzivě Mladé Boleslavi snižuje Dynamo na rozdíl jediné branky. Vpravo osamocený Brandner to udělal výborně, když předložil balon z druhé vlny si sbíhajícímu BENJAMINU ČOLIĆOVI, který povedenou ranou na zadní tyč prostřelil Mikulce.
41'
O její exekuci se postaral Budínský. Hrubě se mu to nepovedlo, protože balon nedolétl ani do vápna. Poté navíc chyboval Mazáň, ale brejk soupeře společně s Klímou zlikvidovali.
40'
Na plac jsou přivoláni hostující zdravotníci, kteří se věnují Filipu Havelkovi. Byl to ale právě on, kdo fauloval v souboji s Túliem, a Jihočeši tak budou čelit standardní situaci.
39'
Túlio přenesl hru na vlevo nehlídaného Mazáně. Kroucený centr slovenského zadáka se snažil dostihnout Škoda, ale tentokráte nestačil ve vzduchu na Havla.
38'
Kdepak, ani tentokráte se svěřenci trenéra Horejše nedostali k ohrožení branky soupeře. Vysoký centr pravého obránce hostí totiž ze vzduchu stáhl Mikulec.
37'
České Budějovice kombinují na polovině hřiště, ale jejich snaha zatím k ničemu zajímavému nevedu. Třeba tomu tak bude nyní, když Čolić rozehraje přímý kop
36'
Soupeřovu chybu ve středu pole hosté nepotrestali. Skákavý pas pro Matějku vystihl ve skluzu zasahující Jakub Klíma. Po odkopu Tatajeva byl Fulnekovi odmáván ofsajd.
35'
Čolićův dlouhý pas se vydal nahánět Matějka. Úspěšný nebyl, protože velice dobrou defenzivní práci opět předvedl Tatajev. Zpět do hry pošle balon Mikulec.
34'
Trenér Českých Budějovic David Horejš se po druhé inkasované brance hodně zlobil na své svěřence. Ti v Boleslavi nezačali špatně, ale teď se pro ně utkání nevyvíjí dobře.
32'
Centr Fulneka našel Škodu, který ve skluzu dopravil míč do brány, 2:0
32'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Jihočeši poté otevřeli obranu a domácí fotbalisté je za to okamžitě potrestali. Túlio krásně přenesl hru k Jakubu Fulnekovi, po jehož přesném centru se do protipohybu brankáře Drobného trefil MICHAL ŠKODA. Odměna za pracovitost a výborné nasazení pro útočníka Mladé Boleslavi.
32'
Centr z pravé strany se stal snadnou kořistí pro Petra Mikulce. Mladý gólman Středočechů chtěl zrychlit hru výhozem na Mazáně, kterému odfoukl balon vítr.
31'
Fulnek se nezorientoval ve středovém kruhu. Je to škoda pro domácí tým, protože kdyby si počínal lépe, mohl se Škodou a Budínským vyrazit do zajímavého přečíslení.
30'
Sudí Julínek nechal hru pokračovat po hraničním zákroku proti Maškovi. Túlio se tak dostal pod tlak dvou protivníků, ale nepříjemnou situaci vyřešil jednoduše.
29'
Na druhé straně se opět v dobrém světle předvedl Škoda. Vybojoval balon, odcentroval přes Čoliće a málem připravil šanci Maškovi, kterého na poslední chvíli nepustil ke střele Havel.
28'
Havelkův pas pro Matějku byl mimořádně přesný. Hostujícímu útočníkovi ale v klíčový moment nevyšlo zpracování, čehož dokázal využít pozorný Tatajev.
27'
Patrik Brandner si zaběhl za Mazáně a dokázal i odcentrovat. Balon však dopravil pouze na bližší kraj malého vápna, kde kraloval Antonín Křapka.
26'
Balon do vápna zakroutil Dominik Mašek. Nasměřoval jej na zadní tyč, kde se k hlavičce marně snažili propracovat dlouháni Škoda s Křapkou. Následuje Drobného výkop.
25'
Skovajsa si v souboji s Fulnekem tak dlouho pomáhal rukama, až nedal hlavní sudímu Julínkovi jinou možnost, než odpískat faul. Přímý kop pro domácí.
24'
Ofsajdové postavení bylo k vidění také na druhé straně hřiště, tentokráte si svůj náběh nepohlídal Patrik Brandner. Túlio po Mikulcově nákopu vybojoval aut.
23'
Matějka šikovně prodloužil za sebe Skovajsův nákop, Mršić ale jeho záměr nepochopil. Čas na vyvezení míč a založení útočné akce tak má Jakub Klíma.
22'
Tatajev vyhrál další hlavičkový souboj, tentokráte nedal šanci Matějkovi. Balon posléze dolétl až ke Škodovi, kterému sudí Ratajová správně odmávala ofsajd.
21'
Havelka dostal ve středu pole trochu více prostoru. Kolmicí mezi stopery hledal Brandnera, ale balonu, který se dokutálel k Mikulcovi dodal až příliš razance.
20'
Túlio odvrátil dlouhé autové vhazování jen na hranici šestnáctky, kde se do míče opřel Patrik Čavoš, který trefil hned prvního hráče stojícího před sebou.
19'
Budínský si vyměnil balon s Fulnekem. Na kraji pokutového území se pokoušel obehrát Skovajsu, který ale v souboji prokázal dostatečný důraz.
18'
Křapka se nyní vydal na útočný výlet. Na ose hřiště našel čekajícího Škodu, který chtěl okamžitě posunout míč k Maškovi. Nepovedlo se, ale sudí viděl Javorkův faul.
17'
Další dobrý obranný zákrok domácího týmu. Čolić prostrčil balon do běhu pro Filipa Havelku, těsně před nímž stačil zasáhnout pozorný Antonín Křapka.
16'
Za obranu Středočechů si nabíhal Brandner. Všiml si jej Javorek, jehož prudký pas ve vzduchu velice dobře vystihl rychle couvající Róbert Mazáň.
15'
Jaroslav Drobný se po Talovierově zpětné nahrávce dostal pod tlak napadajícího Škody a balon odkopl jen do zámezí. Hned poté svým kolegům hlasitě vyčinil.
14'
Tatajev ve vzdušném souboji nepříjemně dohrál Mršiće. Hlavní suduí si pozval talentovaného stopera Boleslavi na pohovor a zřejmě mu udělil poslední varování.
13'
Svěřenci trenéra Webera navíc ihned pokračovali s hrou na útočné polovině. Budínský to myslel chytře, když hledal za obranou soupeře Maška, ale jeho pas byl až příliš razantní.
11'
Drobný Túliovu střelu vytěsnil, ale na dorážku Zahustela nedosáhl, 1:0
11'
Další akce Mladé Boleslavi ale už končí gólem! Drobný nejprve stačil tečovat nepříjemný centr těsně před osamoceným Maškem, jenže obléhání pokračovalo. Ránu Túlia vytěsnil zkušený gólman Jihočechů jen před sebe a na dorážku ONDŘEJE ZAHUSTELA už byl krátký.
10'
Nejdříve Mašek trefil břevno a poté Budínský nedokázal míč nasměrovat do brány
10'
Obrovské štěstí pro hosty! Túliova nabídka našla Maška, který hlavičkoval do horní tyče. Ihned poté nachystal Škoda tutovku Budínskému, jenže boleslavský kapitán z hranice malého vápna selhal.
9'
Také České Budějovice měly plné ruce i nohy práce s odklizením míče při obranné standardní situaci. Povedlo se to až Havlovi, na něhož marně dorážel Zahustel.
8'
Pěkný zákrok Drobného! Budínský připravil zajímavou možnost pro Michala Škodu, jehož přízemní ránu na bližší tyč vytěsnil veterán v brance hostí pravou nohou.
7'
Drobný pohotově zasáhl proti pokusu Škody
7'
Budínský vyslal do otevřené obrany soupeře Fulneka. Ten kombinoval se Zahustelem, jenže jeho pas do druhé vlny nezastihl ve vápně Jihočechů nikoho ze spoluhráčů.
6'
Sudí v uplynulých momentech pustil několik hraničních soubojů. Zahustel nejprve přistrčil Mršiće, o chvíli později byl Tatajev nedovoleně dohrán Matějkou.
5'
Ani v tomto případě nebylo bránění Středočechů úplně stoprocentní. Mazáň si v klíčový moment dal tělo před Matějku a propustil balon až k Mikulcovi.
4'
České Budějovice zahrozily ze standardní situace. Balon se štěstím prolétl až ke vzdálenější tyči, kde se na něj marně snažil dosáhnout Čavoš. Následuje roh.
3'
Trenér Českých Budějovic David Horejš ze střídačky křičel na rozhodčího Podaného. Hlavní arbitr Julínek proto přerušil hru a vydal se hostujícího kouče uklidnit.
2'
Míč končí v domácí síti, radost Dynama je ale předčasná. Po dlouhém autovém vhazování a závaru poslal míč na branku Mršić, jeden z jeho kolegů jej ale dle názoru sudího tečoval za Mikulce z ofsajdu.
1'
Hlavní rozhodčí Pavel Julínek dal pokyn k zahájení zápasu, pojďme na to! Rozehrávky se ujali hostující fotbalisté, kteří nastupují v červených dresech, naopak Mladá Boleslav bude hrát v bílém.
1'

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Jakub Klíma, Tatajev, Křapka – Zahustel, Túlio, Budínský (C), Mazáň – Fulnek, Mašek – Michal Škoda.
Náhradníci: Markovič – Gabriel, Drchal, D. Ikaunieks, Graiciar, Kulhánek, Janošek.

SK Dynamo Č. Budějovice: Drobný (C) – Čolić, Talovierov, L. Havel, Skovajsa – Brandner, Čavoš, Javorek, Havelka, Mršić – L. Matějka.
Náhradníci: Kerl – Kladrubský, Jánošík, Mészáros, Ekpai, Bassey.

Rozhodčí: Pavel Julínek – Marek Podaný, Lucie Ratajová.
Poslední vzájemné utkání

27. 6. – SK Dynamo České Budějovice – FK Mladá Boleslav 0:2

Branky: 7. Zelený (Janošek), 65. Jiří Klíma (Janošek)

SK Dynamo České Budějovice: Křížek – Čolić, Sivok (86. Talovierov), Havel, Kladrubský (75. Novák) – Čavoš, Javorek (46. Havelka) – Mészáros (46. Táborský), Šulc, Mršić (73. Brandner) – Schranz

FK Mladá Boleslav: Šeda – Křapka, Tatajev, Jakub Klíma, Zelený – Túlio (85. Mazuch), Janošek – Ladra (66. Douděra), Budínský (80. Mašek), Fulnek (85. Stránský) – Jiří Klíma (65. Wágner)
SK Dynamo České Budějovice

Jihočeši jsou na tom ještě hůře než jejich dnešní soupeř, v novém ročníku zatím nezvítězili a v tabulce jsou až šestnáctí. Na svém kontě mají dva body za remízy z venkovních utkání v Ostravě a Opavě. Naopak domácí představení Českým Budějovicím nevyšla, porážky 0:6 se Slavií a 0:2 s Libercem hovoří za vše. Minulý pátek Dynamo nenastoupilo k utkání s Bohemians kvůli přítomnosti koronaviru v kabině. Nové testy sice odhalily další pozitivní test, ale svěřenci Davida Horejše mohou na půdě Mladé Boleslavi, která jim v minulé sezoně zhatila sen o předkolech evropských pohárů, nastoupit. Trenérovi Jihočechů ale budou kvůli covidu chybět čtyři hráči.
FK Mladá Boleslav

Začátek nového ročníku nevychází svěřencům trenéra Jozefa Webera ideálně. Na první body si musela Mladá Boleslav počkat až do čtvrtého kola, kdy doma proti Jablonci přerušila sérii tří proher. V souboji se Severočechy celek z města automobilů předvedl poctivý, pracovitý výkon a po trefách Ondřeje Zahustela s Dominikem Maškem zvítězil 2:0. Minulý víkend si Středočeši odvezli bod za remízu 0:0 v Karviné, v tabulce je momentálně nalezneme na čtrnácté pozici. Do souboje s Českými Budějovicemi Boleslav možná nastoupí s novou posilou. Na roční hostování z Fiorentiny dorazil Martin Graiciar, který ještě v uplynulé sezoně působil ve Spartě. Letenské angažmá ale spíše promarodil.
Příjemné sobotní odpoledne! Na dveře klepe další reprezentační přestávka, před jejímž začátkem zbývá odehrát ještě jedno kolo nejvyšší fotbalové soutěže. V tomto online přenosu se budeme společně věnovat souboji mezi Mladou Boleslaví a Českými Budějovicemi, začínáme v 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.