FORTUNA:LIGA - Základní část - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Zlín - 29. srpna 2020   17:00

Ml. Boleslav
32' Tatajev (Mazuch)
1:3
(1:1)
Zlín
18' P. Buchta  (Fantiš) • 53' Drame  (Jawo) • 89' Poznar

Mikulec – Jakub Klíma (77. Douděra), Mazuch (58. D. Ikaunieks), Tatajev, Gabriel – Janošek (46. Michal Škoda), Túlio (85. Kulhánek) – Zahustel, Budínský (C), Fulnek – Drchal (58. Mašek).
Stejskal – Douděra, Křapka, D. Ikaunieks, Kulhánek, Mašek, Michal Škoda.
Houdek – Moláček, Vodrážka
Adidas Aréna, Mladá Boleslav
S. Dostál – Simerský, P. Buchta, Procházka – Fantiš (70. Janetzký), Conde, Jiráček (C) (81. Hlinka), Matejov – Drame (74. Cedidla), Poznar, Čanturišvili (46. Jawo).
Rakovan – Cedidla, J. Kolář, Martínez García, Janetzký, Hlinka, Jawo.
Dostál

SESTŘIH: Mladá Boleslav - Zlín 1:3. Trápení domácích pokračuje, body bere Fastav

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 11:9.
Je konec! Mladá Boleslav nezvládla domácí duel a prohrála se Zlínem 1:3. Hostující Zlín vstoupil do dnešního souboje o něco aktivněji a dočkal se odměny. Po rohovém kopu se v 18. minutě prosadil Buchta! Mladá Boleslav však dokázala vyrovnat po rohovém kopu, kdy se prosadil Tatajev! Krátce po změně stran si hosté vzali ztracené vedení zpět. Po přihrávce Jawa se snadno trefil Drame! Mladá Boleslav se od té doby tlačila do útoku, ale vyloženou šanci už si nevytvořila. Naopak krátce před koncem fauloval ve vápně Fulnek a Tomáš Poznar penaltu s přehledem proměnil.
90+4'
90+3'
Tomáš Poznar mohl během krátké chvíle přidat svou druhou branku! Hostující útočník se dostal k propadnuté přihrávce za obranu soupeře, ale Gabriel jej na poslední chvíli rozhodil.
90+2'
Mladá Boleslav už vrhá skutečně všechny síly do útoku, jenže fotbalisté v bílém se nejsou schopni dostat do zakončení. Další prudká pobídka skončila až u Dostála.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90+1'
Právě autor třetí zlínské branky si v hlavičkovém souboji vysloužil žlutou kartu.
89'
Poznar s přehledem penaltu proměnil a zvýšil na 3:1
89'
Zlín právě vstřelil branku!
Podle všeho je rozhodnuto! K exekuci pokutového kopu se postavil TOMÁŠ POZNAR a penaltu s přehledem proměnil!
88'
Fulnek fauloval v šestnáctce Cedidlu a byl nařízen pokutový kop
88'
Pokutový kop pro Zlín! Fulnek fauloval unikajícího soupeř a rozhodčí neváhal!
87'
Tomáš Poznar se zbavil obránce na levém křídle a zpětnou přihrávkou hledal Jawa. Urostlý útočník ale trefil jen prvního obránce v bílém dresu. Zlín však domácí celek nepouští do tlaku.
86'
Domácím se nedaří ani krátké přihrávky. Střídající Douděra chtěl najít Budínského, jenže mu poslal přihrávku na paty. Obrana Zlína se tak stačila srovnat.
85'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marco Túlio, přichází Jiří Kulhánek.
84'
Mladá Boleslav pro změnu vhazovala na levé straně. Domácí celek rozjel akci od obránců, jenže domácím se vůbec nedaří při přechodu do útoku.
83'
Do zakončení hlavou se v pokutovém území tlačil Jakub Fulnek, ale proti vysokému Procházkovi neměl v hlavičkovém souboji nárok.
82'
Dominik Mašek si pokryl míč u pomezní čáry a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Mladá Boleslav stěhuje vysoké hráče do vápna.
81'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Jiráček, přichází Marek Hlinka.
81'
Janetzký si sice naběhl na přihrávku na levou stranu, jenže si nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
80'
Poznar se v pokutovém území dostal k prodloužené přihrávce, jenže neustál souboj se Šimonem Gabrielem. Rozhodčí ale zákrok jako nedovolený neposoudil.
79'
Zlín se usadil na polovině domácího celku a nikam se nežene. Hosté vybojovali vhazování a snaží se kombinovat s míčem na kopačkách.
78'
Střídající David Douděra dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl odcentrovat do velkého vápna, ale jeho pobídka skončila u Dostála.
77'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Klíma, přichází David Douděra.
77'
Ikaunieks si naběhl na přihrávku za zlínskou obranu, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
76'
Jawo dostal přihrávku do volného prostoru na pravém křídle, odkud ihned odcentroval na malé vápno, ale Mikulec jeho pobídku schoval do rukavic.
75'
Matejov dostal přihrávku na levou stranu, odkud následně odcentroval do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila v rukavicích Petra Mikulce.
74'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Youba Drame, přichází Martin Cedidla.
73'
Rozehrávky přímého kopu se tradičně chopil Lukáš Budínský, který centrem našel Tatajeva, jenže stoper domácího celku druhou branku nepřidal.
72'
Šimon Gabriel rozběhl v protiútoku Jakuba Fulneka, který míč potáhl až na hranici velkého vápna, kde byl faulován. Domácí rozehrají přímý kop z nadějné pozice.
71'
Jakub Fulnek stáhl na levé straně unikajícího Jawa a dostává žlutou kartu.
70'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Jakub Janetzký.
69'
Dostál pohotově zasáhl proti povedené střele Budínského
69'
Pro domácí celek se po dlouhé době rýsovala zajímavá možnost! Ikaunieks si naběhl na centr z levé strany, jenže si míč dlouho zpracovával a branku vůbec neohrozil.
68'
Mladá Boleslav rozjela další akci po levém křídle. Aktivní Jakub Fulnek se tentokrát hnal na hranici velkého vápna, jenže neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
67'
Tomáš Poznar se pustil do dalšího hlavičkového souboje na polovině hrací plochy, jenže hlavou prodloužil míč jen do prostoru, kde nebyl nikdo ve žlutém dresu.
66'
Zlín se po delší době dostal na polovinu svého soupeře. Tomáš Poznar sprintoval za přihrávkou na levou stranu, ale míč neudržel ve hře ani ve skluzu.
65'
Rozehrávky rohového kopu se ujal Lukáš Budínský, který odcentroval na malé vápno, nicméně nikdo v bílém dresu se do zakončení neprobil.
64'
Marco Túlio hledal vysokým nákopem rozběhnutého Ondřeje Zahustela. Druhý jmenovaný se snažil odcentrovat, ale Matejov jeho pobídku srazil na rohový kop.
63'
Jakub Fulnek podklouzl na levé straně a už neudržel míč na trávníku. Zlín bude vhazovat a s rozehrávkou rozhodně nespěchá, což se nelíbí domácím hráčům.
62'
Mladá Boleslav už se znovu usadila na polovině svého soupeře a postupnou kombinací se dere do útoku. Fotbalisté Zlína ale brání v pevném bloku.
61'
Procházka si bez problémů pohlídal další nákop za obranu Mladé Boleslavi a nechal míč proskákat do zámezí. Zlín bude vhazovat na své polovině.
60'
Mikulec předvedl parádní zákrok a Dramého vychytal!
60'
Hrubého trestný kop našel jen rukavice brankáře Nemravy
60'
Drame si naběhl na krásnou kolmici do pokutového území a probil se do zakončení. Jeho ránu z ostrého úhlu vyrazil Mikulec na rohový kop!
59'
Šimon Gabriel uspěl v hlavičkovém souboji na vlastní polovině a nepustil rozběhnutého Jawa do samostatného úniku. Domácí ale potřebují hrát na opačné straně.
58'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ondřej Mazuch, přichází Davis Ikaunieks.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Václav Drchal, přichází Dominik Mašek.
58'
Stanislav Dostál si dal pozor na další vysoký centr z levé strany a s přehledem ukryl míč do připravených rukavic. Mladá Boleslav začíná stupňovat aktivitu.
57'
Mladá Boleslav se pokusila odpovědět pomocí standardní situace. Centr z kopačky Lukáše Budínského přiletěl na malé vápno, kde zasáhli zadáci Zlína.
56'
Václav Drchal uspěl v hlavičkovém souboji na polovině Zlína, jenže míč prodloužil hlavou jen do prostoru za sebou, kde kralovali obránci ve žlutém.
55'
Další nebezpečná akce Zlína! Róbert Matejov využil volného prostoru na levém křídle, dostal se do velkého vápna, ale jeho ránu srazil obránce do rukavic gólmana.
53'
Jawo našel volného Dramého, který zakončil přesně, 1:2
53'
Zlín se podruhé v utkání dostává do vedení! Hostující celek dokázal udeřit po nenápadné akci! Jawo poslal z pravé strany prudký centr na malé vápno a YOUBA DRAME na malém vápně doklepl míč do sítě!
52'
Po delší době se hosté dostali do zakončení. Tomáš Poznar se v pokutovém území opřel do skákavého míče, ale jeho skákavou pobídku ukryl Mikulec do rukavic.
51'
Mikulec si dal pozor na prudký přízemní centr z pravé strany hrací plochy a ukryl míč do rukavic. Brankář Mladé Boleslavi zatím podává dobrý výkon.
50'
Tomáš Poznar dostal prostor na levé straně, odkud odcentroval do pokutového území, nicméně jeho pobídka skončila u dobře postaveného obránce.
49'
Sprintující Ondřej Zahustel si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce Zlína, jenže pobídka byla o kousek delší a Zahustelovi scházely ke zpracování snad dva kroky.
48'
Jakub Fulnek se hnal za vysokým nákopem na polovinu soupeře, jenže skákavý míč nedokázal posunout kolem dobíhajícího soupeře.
47'
Mladá Boleslav vlétla do druhého poločasu opravdu živě. Domácí hráči kombinovali na pravé straně, ale Zahustel už ve skluzu nestačil odcentrovat.
46'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vachtang Čanturišvili, přichází Lamin Jawo.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dominik Janošek, přichází Michal Škoda.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí nerozhodný stav 1:1. Hostující Zlín vstoupil do dnešního souboje o něco aktivněji a dočkal se odměny. Po rohovém kopu se v 18. minutě prosadil Buchta! Mladá Boleslav však dokázala vyrovnat po rohovém kopu, kdy se prosadil Tatajev! Ve zbytku prvního poločasu už se toho moc nestalo.
45+1'
45+1'
Tatajev nakopl vysoko na polovinu soupeře, jenže nikdo z fotbalistů Zlína se k jeho pobídce tentokrát nedostal. Hráči Zlína pokračují v dobrém napadání.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
V samotném závěru prvního poločasu se do útoku vydal Vachtang Čanturišvili, ale jeho akce skončila zpětnou přihrávkou na Petra Jiráčka.
44'
Aktivní Jakub Fulnek si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, ale jeho střela placírkou skončila na hrudi obránce.
43'
Mladá Boleslav už znovu kombinuje na polovině soupeře, jenže Šimon Gabriel zahnal Fulneka až k pomezní čáře. Pro následný centr si poté došel Dostál.
42'
Domácí brankář Mikulec chtěl urychlit rozehrávku domácího celku, nakopl míč na polovinu soupeře, jenže jeho nákop skončil u dobře postaveného Procházky.
41'
Cheick Oumar Conde zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za pravý nárt. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
40'
Aktivní Václav Drchal napadal rozehrávku soupeře u rohového praporku, jenže zkušený Procházka si s ním poradil i tentokrát a školácky si domácího útočníka povodil.
39'
Václav Drchal číhal na polovině hřiště na další vysoký nákop, ale tentokrát míč nedokázal zpracovat. Důrazný Václav Procházka mu nedal ani metr prostoru.
38'
Václav Drchal málem využil špatné komunikace hostujícího celku v zadních řadách. Stanislav Dostál ale na poslední chvíli ukryl míč do rukavic.
37'
Jiráček si v souboji u pomezní čáry dobře pokryl míč tělem a napadající Dominik Janošek jej odstavil jen za cenu nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Zlín.
36'
Šimon Gabriel skvěle přečetl zlínskou akci, vystoupil proti Poznarovi a včasným skluzem odehrál míč do bezpečí. Rozhodčí navíc ukázal odkop od branky.
35'
Mladá Boleslav rozjela další akci po pravé straně. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na bližší tyč, kde kralovali zadáci ve žlutých dresech.
35'
Žlutou kartu dostává Cheick Oumar Conde (FC Fastav Zlín).
34'
Zlín se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydal dopředu s útokem po pravé straně hrací plochy. Centr z pravé strany odvrátil na malém vápně právě autor branky Tatajev.
32'
Budínského centr nejdříve odhlavičkoval Mazuch, poté Tatajev a srovnal na 1:1
32'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Po dalším rohovém kopu už se Mladá Boleslav dočkala přesného zásahu! Centrovaný míč přiletěl na zadní tyč, odkud jej Ondřej Mazuch vrátil před branku a ALEXEJ TATAJEV hlavou dopravil míč pod břevno!
31'
Také domácí celek si vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl jen k přední tyči, odkud jej s přehledem odvrátila zlínská obrana.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně bojovný duel. Hostující celek má zatím o něco více ze hry a zaslouženě vede.
29'
Další rohový kop už byl mnohem nebezpečnější! Na centr si u přední tyče naskočil Antonín Fantiš, jehož pokus proskákal těsně vedle zadní tyče!
28'
Fantiš hlavičkoval těsně vedle Mikulcovy brány
28'
Série rohových kopů hostujícího celku zatím nebere konce! Další centr směřoval na hlavu Václava Procházky, ale jeden z domácích obránců míč přizvedl na další roh.
27'
Dominik Simerský nakopl míč obloučkem za obranu domácího celku. Nikdo ve žlutém celku jeho pobídku nepochopil a míč proskákal do zámezí.
26'
Hostující celek zahrával další rohový kop. Jiráček odcentroval na malé vápno, kde zakročil domácí Dominik Janošek. Zlín se ale zmocnil odraženého míče.
25'
Drame prošel z pravé strany až do blízkosti pokutového území, kde však přišel o míč. Domácí chtěli následnou rozehrávku urychlit, jenže přišla nepřesná přihrávka.
24'
Tomáš Poznar potáhl míč na polovinu domácího celku, kde na zádech udržel obránce, ale následnou přihrávkou odevzdal míč jen domácím zadákům.
23'
Dominik Janošek si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a napadající Dominik Simerský jej ostrým zákrokem poslal k zemi.
22'
Exekuce dalšího rohového kopu se ujal Čanturišvili. Fotbalista nízkého vzrůstu poslal pobídku na malé vápno, kde zakročili fotbalisté Mladé Boleslavi.
21'
Petr Jiráček kouzlil na pravé straně hrací plochy, nicméně jeho kličku přečetl napadající Gabriel. Zlín vybojoval další rohový kop.
20'
Mladá Boleslav se ihned vydala do útoku se snahou o rychlou odpověď. Ambiciózní celek se sice dostal na zlínskou polovinu, ale tam domácí o míč přišli.
18'
Buchta hlavičkou překonal Mikulce a poslal hosty do vedení 1:0
18'
Hostující Zlín se dostává do vedení! Fastav zahrával rohový kop, jehož exekuce se ujal Petr Jiráček. Jeho centr na přední tyči prodloužil jeden z hráčů těsně před branku a PETR BUCHTA z těsné blízkosti dopravil míč do sítě!
17'
Stopeři Zlína kombinují s míčem na kopačkách na vlastní polovinu a snaží se uklidnit dění na trávníku. Nikdo v bílém rozehrávku Zlína neatakuje.
16'
Domácí brankář si dal pozor na nákop za obranu Mladé Boleslavi, vystartoval na hranici velkého vápna a ukryl míč do rukavic. Zatím se hraje mezi velkými vápny.
15'
Jakub Klíma obešel při svém průniku po pravé straně hrací plochy hned dva obránce ve žlutém, nicméně dobře postavený Václav Procházka před ním míč odkopl.
14'
Antonín Fantiš táhl rychlou akci Zlína po pravé straně hrací plochy. Rychlonohý fotbalista si chtěl obhodit Jakuba Fulneka, který ale zavřel mezírku mezi nohami.
13'
Právě Čanturišvili se po levém křídle tlačil do dalšího zajímavého útoku, jenže tentokrát odcentroval jen do prostoru, kde stál pozorný obránce.
12'
Další akci hostujícího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Vachtang Čanturišvili, který byl lapen v ofsajdu.
11'
Tomáš Poznar si v pokutovém území hledal cestu k centru z levé strany, jenže urostlý útočník hostujícího celku na pobídku nedosáhl.
10'
Drchalův ostrý centr brankář Dostál vytěsnil
10'
První zajímavý závar před brankou Stanislava Dostála! Před svatyni Zlína přiletěl ostrý centr z pravé strany, ale nikdo ve skluzujících hráčů na míč nedosáhl.
9'
Zlín se snažil rychle přejít do protiútoku, ale domácí Janošek fauloval na polovině hřiště. Rozhodčí jeho prohřešek viděl a odpískal přímý kop pro hosty.
8'
Další zakončení na straně domácího mužstva. Marco Túlio se zpoza velkého vápna opřel do skákavého míče, ale jeho pokus prolétl kolem branky.
7'
Václav Procházka se ujal rozehrávky hostujícího celku na polovině hřiště. Zkušený stoper se pokusil o přenesení hry na pravou stranu, ale jeho pobídka doplachtila do autu.
6'
Marek Hlinka dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže jeho centr nenašel nikoho ve žlutém dresu Zlína. Mladá Boleslav může rozjet protiútok.
5'
Zlín kombinoval na levé straně hrací plochy, jenže nikdo ve žlutém dresu se tentokrát nedostal do blízkosti velkého vápna. Hráči Mladé Boleslavi skvěle vystupují.
4'
Simerský chtěl roztáhnout kombinaci Zlína na pravou stranu, jenže tam nebyl nikdo ve žlutém dresu. Napadající Fulnek míč srazil jen do autu.
3'
Václav Drchal si v pokutovém území našel centr z pravé strany hrací plochy, jenže jeho skákavý pokus prosvištěl daleko od zlínské svatyně.
2'
Youba Drame prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území domácího celku, jenže jeho pokus o přízemní přihrávku zastavil první obránce.
1'
Zlín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Fotbalisté ve žlutém se ihned vydali do útoku, ale obránce přizvedl míč do autu. Hosté budou vhazovat.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Mladá Boleslav bude hrát v bílém, zatímco Zlín oblékne žluté dresy.

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Jakub Klíma, Mazuch, Tatajev, Gabriel – Janošek, Túlio – Zahustel, Budínský (C), Fulnek – Drchal.
Náhradníci: Stejskal – Douděra, Křapka, D. Ikaunieks, Kulhánek, Mašek, Michal Škoda.

FC Fastav Zlín: S. Dostál – Simerský, P. Buchta, Procházka – Fantiš, Conde, Jiráček (C), Matejov – Drame, Poznar, Čanturišvili.
Náhradníci: Rakovan – Cedidla, J. Kolář, Martínez García, Janetzký, Hlinka, Jawo.

Rozhodčí: Houdek – Moláček, Vodrážka.
V loňské sezóně se oba týmy poprvé utkaly ve 13. kole, kdy Mladá Boleslav zvítězila ve Zlíně 2:0 (Komličenko, Bucha). Ani ne o dva týdny později pak na sebe oba soupeři narazili v osmifinále MOL Cupu. Tentokrát doma opět zvítězila Bolka a to výsledkem 3:1 (Tatajev, Komličenko, Ladra – Fantiš). Květnový ligový zápas v Adidas Areně pak skončil dělbou bodů za remízu 1:1 (Budínský – Tatajev vlastní).
FK Mladá Boleslav:
Mladá Boleslav loni prožila rozporuplnou sezónu. Po základní části se v tabulce umístila až na desátém místě, ale jako nejníže nasazený tým pak vyhrála Skupinu o Evropu. V jejím semifinále vyřadila České Budějovice a ve finále pak dokázala překonat i nepříjemné Bohemians. Nad síly svěřenců kouče Josefa Webera byl až v kvalifikaci o EL pátý celek skupiny o titul z Liberce, na jehož hřišti Bolka padla 0:2.

V létě přišli Mladoboleslavští o tři zkušené hráče. Do druholigového Žižkova zamířil obránce Daniel Pudil, útočník Tomáš Wágner odešel do kyperské Famagusty a další kanonýr Muris Mešanović si prodlouží pobyt v Turecku. Tentokrát bude hostovat v Denizlisporu. Hostování ze Slavie pak skončilo Jaroslavovi Zelenému. Ve městě automobilky Škoda se naopak nově hlásili hlavně fotbalisté na hostování. Ze Sparty přišli Ondřej Zahustel, Václav Drchal a Jiří Kulhánek, z Plzně pak obránce Šimon Gabriel.

Vstup do nové sezóny se Mladé Boleslavi vůbec nevydařil. Bohemians se totiž v Ďolíčku dokonale povedla odveta za vyřazení ve finále Skupiny o Evropu a Bolka si tak od Botiče odvezla vysokou prohru 0:4. Dvakrát inkasovala v první půli po trefách Puškáče a Jindřiška z penalty, po změně stran se pak prosadili ještě Bartek s Dostálem.
FC Fastav Zlín:
Zlínští museli v minulém ročníku bojovat ve skupině o záchranu. V době ukončení soutěže kvůli koronavirové nákaze v Karviné a posléze v Opavě už ale měli udržení se v soutěži jisté. Před touto sezónou z Fastavu odešli Pavel Vyhnal, Davis Ikaunieks a Oleksander Azackij, kterým vypršela hostování a po doběhnutí smluv skončili také Lukáš Bartošák s Ondřejem Bačem. Do vlasti se pak vrátil bosenský záložník Adnan Džafić. Asi největší letní posilou je naopak zkušený stoper Václav Procházka, který přišel jako volný hráč z Baníku Ostrava. Z druholigového Ústí pak do Zlína přestoupil Francouz Youba Dramé.

V 1. kole sezóny 2020/21 Zlín podlehl na domácí půdě v derby Slovácku 1:2. Domácí přitom se přitom krátce po změně stran ujali vedení, když Tomáš Poznar proměnil pokutový kop, ale poté už tahali za kratší konec provazu. V 63. minut nejprve srovnal Navrátil a čtvrthodiny před koncem trefil hostům z penalty výhru kapitán Daníček.
Vítám tu všechny příznivce dobrého fotbalu! Ve 2. kole FORTUNA:LIGY na sebe narazí týmy Mladé Boleslavi a Zlína. Oba celky mají po prvních zápasech na kontě nula bodů, což budou chtít v sobotu určitě změnit. Zejména domácím se výjezd do vršovického Ďolíčku vůbec nevydařil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.