FORTUNA:LIGA - Základní část - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Jablonec - 17. dubna 2021   18:30

Plzeň
41' Ba Loua (P. Šulc)
1:1
(1:0)
Jablonec
70' Schranz  (Pilař)

Staněk – Limberský (79. J. Kopic), Brabec (C), Kaša, M. Havel – P. Šulc, Kalvach, Káčer (79. Hořava) – Falta, Beauguel (74. Ondrášek), Ba Loua (63. Mihálik).
A. Hruška – Hořava, J. Kopic, Hybš, Ondrášek, Mihálik, Hranáč.
Franěk – Dobrovolný, Kříž
Doosan Arena, Plzeň
Hanuš – Krob, Zelený, V. Kubista, Štěpánek – Jovović, Hübschman (C) (82. R. Hrubý), Považanec, Pilař (77. Pleštil) – Schranz (90. Podaný), Doležal.
V. Hrubý, Vajner – R. Hrubý, Smejkal, Chramosta, Pleštil, Podaný.

SESTŘIH: Plzeň - Jablonec 1:1. Dělba bodů, v závěru oba týmy zastavila břevna

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím a u dalších přenosů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou.
Je dobojováno. Dnešní ostře sledované a pro obě mužstva i důležité utkání končí remízou 1:1. Do vedení šli v prvním poločase domácí, když se přesně trefil Ba Loua. Ve druhé půli byly šance na obou stranách, ujala se však jediná rána a ze stejného místa jako Ba Loua pálil i Ivan Schranz. Obě mužstva si tak do tabulky připisují jeden bod.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:12.
90+5'
90+4'
Jakub Podaný coby čerstvý hráč na hřišti utekl na levé straně, jeho centr ovšem srazil Kaša do míst, kde stál Jindřich Staněk.
90+3'
Ten si Jablonec pohlídal, Západočeši se ke střele nedostali.
90+2'
Na ose hřiště předvedl skvělou práci Pavel Šulc, ten následně roztáhl hru na pravou stranu, odkud centroval Jan Kopic, hosté odvrátili na rohový kop.
90+1'
Hlavní rozhodčí ve druhém poločase čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Jakub Podaný.
90'
Nebude. Na řadu přijde pouze vhazování v podání Milana Havla.
90'
Pád v pokutovém území, hlavní rozhodčí Pavel Franěk celou situaci zkoumá s kolegou u videa. Bude Plzeň kopat v samotném závěru penatlu?
89'
Považancovu technickou ránu si Staněk pohlídal
89'
Viktoria chtěla penaltu! Kopic padl po souboji se Zeleným
89'
I Viktokra mohla rozhodnout. Lukáš Kalvach si udělal prostor a jeho střelu Hanuš fantasticky vytáhl na břevno.
88'
Obří závar Viktorie! Hanuš vytáhl Kalvachovu ránu na břevno
88'
Ten hosté rozehráli přihrávkou na Jakuba Považance, ten si udělal metr za pokutovým územím místo, leč jeho následná střela mířila jen doprostřed brány.
87'
Centrovaný balon z pravé strany domácí strana tečovala, hosté budou moci zahrát další rohový kop.
86'
Navíc když se ani domácímu brankáři nepovedl odkop od branky, tak hosté nadále zůstávají u balonu.
85'
Jakub Brabec fauloval ve středu pole, hosté tak mají další možnost, navíc domácí utíká čas velmi rychle.
84'
Centr Jovoviče se odrazil k Ivanu Schranzovi, ten branku ovšem o velký kus míjí.
83'
Plzeňští kombinují na vlastní polovině, hosté totiž skvěle brání a domácí těžko hledají cestu, jak se do pokutového území Jablonce vůbec dostat.
82'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tomáš Hübschman, přichází Robert Hrubý.
81'
Břevno! Považancova bomba placírkou otřásla bránou
81'
Obrat mohl být na světě. V pokutovém území se dostal ke střele Jakub Považanec a jeho dělovka skončila na břevně.
80'
Dominik Pleštil co by nový hráč na hrací ploše centroval do pokutového území, tam kralovali domácí, kteří míč razantně odkopli na rohový kop. I ten si domácí pohlídali.
79'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Miroslav Káčer, přichází Tomáš Hořava.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází David Limberský, přichází Jan Kopic.
77'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Václav Pilař, přichází Dominik Pleštil.
76'
Další domácí akce skončila na hlavičce Jovoviče, který ze střední vzdálenosti hlavou předal míč až hostujícímu brankáři.
75'
Limberského centr mířil na zadní tyč, kde si připravoval pozici Ondřej Mihálik, těsně před ním ovšem hosté balon lízli a k plzeňskému hráči se tak nedostal.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází Zdeněk Ondrášek.
73'
Vladimir Jovović ostře zajel do Filipa Kaši, ale dle hlavního rozhodčího Fraňka dovoleným způsobem.
72'
Před námi je okolo dvaceti minut hry, stav se nám srovnal. Nyní je na řadu opět Viktoria nebo že by jablonečtí dotáhli ve druhém poločase velký obrat? Uvidíme.
70'
Parádní Schranzova dělovka z úhlu zapadla za Staňka, 1:1!
70'
Jablonec právě vstřelil branku!
Hosté srovnávají s Plzní krok a nutno říci, že zaslouženě. IVAN SCHRANZ se na pravé straně dostal přes Brabce s Limberským a jeho křižná rána zapadla přesně k levé tyči.
69'
Mihálikův pas na volného Faltu vypíchl Kubista!
69'
Vladimir Jovović si zpracoval míč poblíž rohového praporku, s merunou se nakonec dostal skrz dva hráče až do střelecké pozice, zasahovat musel domácí brankář.
68'
Žlutou kartu dostává Miroslav Káčer (FC Viktoria Plzeň).
68'
Opět pálil Martin Doležal, nyní byla jeho rána z hranice vápna sražená do zámezí.
67'
Hosté se tlačí za vyrovnáním. Další útok vedl kapitán Tomáš Hübschman, leč ten byl nakonec odzbrojen na hraně pokutového území, přesto Jablonec zůstává u kulatého nesmyslu.
66'
Obrovská šance Jablonce na vyrovnání. Šourající balon doběhl Martin Doležal, který ovšem ve skluzu nepřekonal Jindřicha Staňka. Lépe si nevedl ani vzápětí Schranz, kterému domácí brankář ukradl balon od kopaček.
65'
Staněk skvěle zasáhl proti Doležalovi, pak vychytal i Schranze
65'
To mohlo být střídání jako hrom. Ondřej Mihálik táhl akci po pravé straně, na druhé straně mu nabíhal volný Šimon Falta, leč plzeňský hráč trefil jediného bránícího hráče.
64'
A střídající Ondřej Mihálik hned skluzem zastavil akci, kterou vedl po levé straně Ivan Schranz.
63'
Doležal tečoval Pilařovu ránu těsně vedle tyče!
63'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Adriel D´Avila Ba Loua, přichází Ondřej Mihálik.
63'
Centrovaný balon vyrazil Staněk pouze k Václavu Pilařovi, který hned zpoza vápna střílel a jeho tečovaná rána skončila těsně vedle pravé tyče.
62'
Tentokrát ovšem fauloval sám Limberský a hosté budou kopat z celkem nadějné situace standardní situaci. Plzeňský obránce je tento zákrok navíc odměněn žlutou kartou.
61'
David Limberský vystihl hostující rozehrávku a následně byl ostrým skluzem sražen k zemi. Nicméně plzeňský obránce již je zpět na nohou a míč letí zpět do hry.
60'
Po hodině hry tak platí, že domácí stále vedou o jedinou branku. Druhý poločas je zatím celkem vyrovnaný.
59'
Lukáš Kalvach poslal parádní balon za obranu, tam si nabíhal Jean-David Beauguel, jenomže tomu chyběl krok, aby balon zasunul za záda Hanuše.
59'
Žlutou kartu dostává Jaroslav Zelený (FK Jablonec).
57'
Jan Krob opět opět posílal míč do míst, odkud padají branky, leč bohužel pro hosty ho tam ukradl Milan Havel, který se poté nádherně zpětnou kličkou uvolnil.
56'
Jaroslav Zelený coby obránce podpořil své kolegy v útoku, stačil doběhnout balon, i nacetroval, jenomže míč si pro sebe uzmul brankář Staněk a ukončil tak hostující akci.
55'
A nyní to byl francouzský útočník, který se jako poslední dotkl balonu, vhazovat tím pádem budou hosté ze severu Čech.
54'
Domácí opět zvládli tuhou bitvu ve středu hřiště, míč se následně přenesl na levou stranu, kde netradičně operoval Beauguel, tomu se ovšem centr na Faltu nevyvedl.
53'
Milan Havel hodil aut přímo do pokutového území, kam si nabíhal Miroslav Káčer, ten se prodral přes jednoho hráče, druhý už byl ale nad jeho síly.
52'
Kalvach si zpracoval ve středu pole těžký balon na prsa, poté nevěděl co s míčem, tak ho raději zahrál až k brankáři Staňkovi, který tak pomohl s plzeňskou rozehrávkou.
51'
Teď to Ba Loua nevyřešil dobře. Hosté útočili v několika hráčích a před Viktorkou se otevřela možnost jít do otevřené obrany. Ba Loua to vzal na sebe, což mu poté Beauguel pěkně vyčetl.
50'
Ivan Schranz se dral do šance po levé straně, ale kvalitním skluzem jeho akci ukončil Miroslav Káčer.
49'
Lukáš Kalvach si předkopl balon, ten mu tak ukradl Považanec, ten roztáhl hru na pravou stranu, kde byl Pilař, který ovšem centrem nikoho nenašel.
48'
V Plzni se fandí i bez diváků. Za tribunou, kde sídlí plzeňský kotel, fanoušci odpálili několik světlic a dým se snáší až na hrací plochu.
47'
Lukáš Kalvach poslal načechraný balon do pokutového území, tam ho v těžké pozici trefil hlavou Filip Kaša, pro Hanuše ovšem nebylo problém míč zachytit.
46'
Po patnácti vteřinách fauloval Vojtěch Kubista Pavla Šulce, kterému se zpět na nohy moc nechce. Doufejme, že bude vše v pořádku.
46'
Obě mužstva už jsou zpět na hrací ploše, druhý poločas za malou chvilku začne.
Máme za sebou první poločas hry, ten nabídl jednu branku, tu vstřelili v závěru první půle domácí fotbalisté a ti tak odcházejí do šaten spokojenější. K vidění je velmi taktická bitva, ovšem ani na velké příležitosti není nouze. Jako první se vyznamenal Staněk proti hlavičce Doležala, vzápětí Schranz mířil patičkou těsně vedle. Následně si vzala slovo Viktoria. Beauguel ještě branku netrefil, lépe mířil Falta, trefil se ale až v závěru Adriel Ba Loua. Nicméně vše je nadále otevřené, druhý poločas tu bude po krátké přestávce, rozhodně nikam neodcházejte a buďte u něj s námi.
45+3'
45+2'
Ne, Plzeň už nechce v prvním poločase nic riskovat a tak Jean-David Beauguel šetří vteřiny u rohového praporku.
45+1'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Jan Krob hledal na zadní tyči obránce Davida Štěpánka, který se dral za balonem, leč ohrožení branky z toho nebylo, vzápětí je pískán hostům ofsajd.
44'
David Limberský srazil centr Václava Pilaře na rohový kop, hosté tak mají před koncem poločasu ještě šanci na srovnání skóre.
43'
Martin Doležal chtěl zahrát efektně patičkou, leč míč se mu zamotal mezi nohy a celá věc skončil úplně jinak než si hostující útočník představoval.
42'
Celou situaci ještě kontroluje kolega u videa, nicméně zde se nic měnit nebude, branka je regulérní. Plzeň tak vede a nyní je řada na Jablonci jak zareaguje na vývoj událostí.
41'
Nádherný Ba Louův obstřel otevírá skóre! 1:0 pro Viktorii
41'
Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň jde krátce před koncem prvního poločasu do vedení. Pavel Šulc na pravé straně uvolnil ADRIELA BA LOUU, který se trefil přesně placírkou ke vzdálenější tyči.
40'
Beauguel tentokrát faulovaný nebyl jak ukazuje hlavní rozhodčí a tak mohou díky Pilařovi hrát opět hosté.
39'
Ani tentokrát to hostům nevyšlo dle představ, opět do plzeňské otevřené obrany běželi po levé straně, centr ovšem přelétl všechno a všechny, až nakonec skončil v zámezí.
38'
Opět po několika minutách v akci domácí útočník Jean-David Beauguel, tentokrát si ve středu pole navedl míč na svoji silnější nohu, ze střední vzdálenosti ale branku překopl.
37'
Další rychlý jablonecký útok se valil po levé straně, přízemní centr mířil na Ivana Schranze, který ovšem trefil jen domácího stopera a navíc poté od jeho nohy zamířil míč za základní čáru. Odkopávat bude Jindřich Staněk od své svatyně.
36'
Václav Pilař, jenž skvělé roky zažil i zde v Plzni, hledal ve vápně Martina Doležala, jenomže ten hroznou dobu čekal na balon, až mu ho Jakub Brabec odkopl.
35'
David Limberský malou domů vrátil míč Staňkovi, který poté rozehrál na kapitána Brabce, tomu ovšem nevyšel výkop a tak hosté budou vhazovat.
33'
Krásný ťukes Viktorie zakončil Falta ranou doprostřed
33'
Vojtěch Kubista špatně rozehrál od vlastního gólmana, míč zachytil Miroslav Káčer, který rázem rozjel rychlý protiútok. Přes Šulce se míč dostal k Šimonu Faltovi, který byl sám na hraně vápna, střelou po zemi ale trefil jen prostředek brány.
32'
Miroslav Káčer hledal ve středu hřiště, ten měl kolem sebe chvilku místo, leč místo střely ještě přihrával na pravou stranu, což nebylo ve finále dobré řešení.
30'
Po půlhodině se ocitl na trávníku Jean-David Beauguel, což v tomto počasí rozhodně žádná výhra není. Plzeň bude rozehrávat ze středového kruhu.
29'
Jablonec dostal opět možnost zahrávat od rohového praporku, ten nyní hosté zahráli nakrátko a díky domácí precizní obraně zelenobílí míč ani nedostali do pokutového území.
28'
Pavel Šulc ve sprinterském souboji porazil veterána Tomáše Hübschmana, mladík v plzeňské sestavě poté oslovil naběhnutého Ba Louu, ten si ovšem v souboji se Štěpánkem pomohl faulem.
27'
Míč si postavil obránce Jan Krob, leč ten středně vysokým centrem našel pouze hlavu Jakuba Brabce, který odvrátil prvotní nebezpečí. Hosté si navíc pomohli faulem a tak Pavel Franěk přerušuje hru.
26'
Na druhé straně po nedovoleném zákroku budou mít hosté k dispozici standardní situaci.
25'
Beauguel se opět dral do šance, tentokrát míč přenechal v pokutovém území Pavlu Šulcovi, jenomže ještě než ten stačil kopnout do balonu, pomezní rozhodčí odmával ofsajdu.
25'
Žlutou kartu dostává Jan Krob (FK Jablonec).
23'
Famózní Kašův průnik, Kubistovy hrubky trestuhodně nevyužil Beauguel
23'
Další obrovská šance zápasu. Přihrávku Pavla Šulce srazil Vojtěch Kubista přímo na kopačky Jeana-Davida Beauguela, ten tím pádem nebyl v ofsajdu, jenomže sám proti brankáři netrefil bránu.
22'
David Limberský opět v akci, tentokrát si splnil své obranné povinnosti, když už postranní čáry nepustil hosty k centru, plzeňský krajní obránce byl navíc faulován.
21'
Jakub Brabec si naběhl s míčem až k blízkosti pokutového území, poté si všiml dobře postaveného Beauguela, leč toho nepřesným centrem nenašel.
20'
Máme za sebou prvních dvacet minut zápasu. Ve sprinterském souboji vyzval Falta Zeleného, a ten byl úspěšnější, přesto domácí díky nepovedenému odkopu zůstávají u balonu.
19'
Ve středu pole operoval s míčem Miroslav Káčer, ovšem nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl a tak míč nakonec skončil u kopaček hostujícího týmu.
18'
Jablonec už se v zápase celkem osmělil a nyní sledujeme zcela vyrovnanou partii, plzeňský brankář si v zápase navíc připsal už jeden velice těžký zákrok.
17'
Opět v akci Adriel Ba Loua. Toho nyní našel Pavel Šulc, plzeňský záložník chtěl následně překvapit Hanuše střelou po zemi, branku ovšem o dobré dva metry netrefil.
16'
Agilní Ba Loua opět sprintoval na levé straně, leč nyní měl k míči opravdu daleko. Ten si tak pro sebe uzmul brankář Hanuš, který rozehrává.
15'
Schranz efektní patičkou střílel těsně vedle
15'
Další šance Jablonce. Na hraně malého vápna neuhlídal Kalvach Ivana Schranze, který patičkou málem otevřel skóre, míč jen pomalu zamířil vedle tyče.
13'
Beauguel s Káčerem si překáželi v tutovce po Limberského centru
13'
Kalvach parádně přenesl hru na levou stranu, tam Ba Loua uvolnil Davida Limberského, který centrem do ohně našel Pavla Šulce, jenomže ten je menšího vzrůstu a tak míč netrefil dle představ. To stejné se dá říci i o následně hlavičce Beauguela, protože ten si zas ve výskoku překážel s Káčerem.
12'
Pavel Šulc přihrávkou mírně zahnal Filipa Kašu, ten tak míč zpracoval až u postranní čáry, poté plzeňský stoper chtěl zrychlit hru, dlouhá přihrávka se mu ovšem nepovedla.
11'
Skvělý přehled ve hře ukázal David Limberský. Po narážečce ve středu pole vyslal do běhu Ba Louu, ten následně hledal Beauguela, jenomže ten na míč nedosáhl.
9'
Obě mužstva si tak již připsala po jedné zajímavé šanci. Nyní se snažili zahrozit opět domácí, ale Ba Loua byl u půlicí čáry nedovoleně poslán k zemi.
8'
Doležal málem skóroval po Krobově rohu, skvělý Staněk
8'
Fantastický Jindřich Staněk v plzeňské bráně. Centrovaný balon trefil přesně hlavou Martin Doležal a jen díky domácímu brankáři nadále zůstává bezbrankový stav. Odražený balon se snažil dorážet ještě Jaroslav Zelený, leč míč mu následně pouze nafackoval.
7'
Před plzeňským útočníkem se otevřela levá strana, míč mu ovšem na mokrém trávníku utekl. Zahrozit tak mohli hosté, leč Doležalův centr domácí obrana odkopla na rohový kop.
6'
Vojtěch Kubista zariskoval na ose hřiště, jeho kličku vystihl domácí Beauguel, leč při hostech stála i paní štěstěna a míč odskočil zpět na hostující kopačky.
5'
Opět plzeňský kapitán zabránil hostující akci. U plzeňské střídačky hosté kombinovali, leč předfinální přihrávku zachytil právě Brabec a Jablonec bude pouze vhazovat.
4'
Spoustu prostoru kolem sebe měl ve středu pole Adriel Ba Loua. V poslední fázi si všiml dobře naběhnutého Falty na levé straně, jenomže jeho křižnou přihrávku zachytil hostující Jakub Považanec.
3'
Máme za sebou necelé tři minuty a hostující trenér Petr Rada si již něco vysvětluje se čtvrtým rozhodčím. Čeká nás opravdu zajímavé utkání. Mezitím hosté chtěli také podniknout první útočnou akci, jenomže jejich snahy ukončil stoper Jakub Brabec.
2'
Následný rohový kop Ba Loua poslal rovnou do vápna, jenomže tam byli úspěšnější hostující fotbalisté, přesto Plzeň zůstává u balonu.
1'
Sražená Beauguelova rána málem zapadla pod břevno
1'
A hned po dvaceti vteřinách tu mohla být první branka. Jean-David Beauguel dostal míč za hranicí vápna, na nic plzeňský útočník nečekal, leč jeho tečovaná rána skončila těsně nad brankou.
1'
Hlavní rozhodčí Pavel Franěk dnes poprvé pískl do píšťalky, což značí jediné, tento ostře sledovaný duel, kde jde o hodně, může začít – pojďme na něj! Výkop měli na starostí domácí fotbalisté, kteří v prvním poločase budou útočit zprava doleva.
1'
Oba týmy budou hrát ve svých klasických barvách, domácí Viktoria v červenomodré kombinaci, to hosté v zelenobílé.
Obě mužstva už jsou na hrací ploše, stejně jako o víkendu společně nastupují v tričkách "Nechme děti sportovat".
Do začátku zápasu nám zbývá zhruba deset minut. Dnes v Plzni panuje celkem chladné počasí, odpoledne se navíc spustil z nebe déšť, což by mohlo pomoci k rychlejší hře. Nechme se ale překvapit co si na nás dnešní mančafty připravily.

FC Viktoria Plzeň: Staněk – Limberský, Brabec (C), Kaša, M. Havel – P. Šulc, Kalvach, Káčer – Falta, Beauguel, Ba Loua.
Náhradníci: A. Hruška – Hořava, J. Kopic, Hybš, Ondrášek, Mihálik, Hranáč.

FK Jablonec: Hanuš – Krob, Zelený, V. Kubista, Štěpánek – Jovović, Hübschman (C), Považanec, Pilař – Schranz, Doležal.
Náhradníci: V. Hrubý, Vajner – R. Hrubý, Smejkal, Chramosta, Pleštil, Podaný.

Rozhodčí: Franěk – Dobrovolný, Kříž.
Krásné a příjemné odpoledne z Plzně!

Vítám všechny fotbalové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na sobotní den dopřát trochu nejlepšího fotbalu u nás. Od půl sedmé se totiž v plzeňské Doosan Aréně hraje 27. kolo FORTUNA:LIGY, ve kterém domácí FC Viktoria Plzeň přivítá na svém zeleném pažitu tým FK Jablonec.

Plzeňská Viktoria je po 24 zápasech na páté příčce se ziskem 44 bodů. Na první Slavii ztrácí Plzeň nedostižných 24 bodů, leč druhý Jablonec je vzdálen jen o osm bodů a to má Plzeň ještě utkání k dobru. Parta Guly po tristním podzimu se pomalu zvedá, na jaře uhrála 24 bodů. Viktorka sice před týdnem přišla o vítěznou vlnu, když v Karviné pouze remizovala 1:1, jenomže uprostřed týdnu si Západočeši zpravili chuť, když v dohrávce na domácím hřiště porazili Fastav Zlín 2:0. Vítězný gól dal Jean-David Beauguel, který vstřelil již svou jedenáctou branku v sezóně a potvrdil tak jeho vzrůstající formu.

Hosté z Jablonce hrají v této sezóně velice dobře, aktuálně patří svěřencům Petra Rady druhá pozice. Jak již bylo řečeno, na dnešního soka z Plzně mají momentálně náskok osmi bodů, proto dnešní utkání je z obou táborů velice důležité. I hosté za poslední týden odehráli dvě utkání. Nejprve o víkendu také porazili zlínský Fastav, když zvítězili 3:1. Větší úspěch ale přišel ve středu, když Severočeši na domácím trávníku skolili pražskou Spartu. Jedinou branku dal krátce před koncem Ivan Schranz. Díky této výhře Jablonec poskočil na druhou pozici právě před Spartu a nerad by stříbrnou pozici opouštěl i po dnešním zápase.

Obě mužstva už se v probíhající sezóně jednou utkala a domácí Viktoria má svému soupeři co vracet. Po prvním poločase vedla na severu Čech o dvě branky, když se dokázali prosadit Bucha s Beauguelem, leč domácí ve druhém poločase předvedli obdivuhodný obrat. Za necelých dvacet minut se postupně trefili Doležal, Zelený a Ladra a Jablonec po výhře 3:2 bral všechny tři body.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.