FORTUNA:LIGA - Základní část - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Teplice - 3. dubna 2021   18:30

Sparta
3' Hložek  • 13' Ladislav Krejčí ml. (Dočkal) • 24' Ladislav Krejčí ml. (Plavšić) • 29' Ladislav Krejčí ml.  • 53' Knapík(vl.)  • 60' Polidar (Hložek) • 61' Wiesner (Karabec)
7:2
(4:1)
Teplice
21' Jukl  (Kučera) • 81' Žitný  (Moulis)

Nita – Sáček, Vitík, O. Čelůstka (75. Vindheim), Polidar – Pavelka, Ladislav Krejčí ml. (66. Trávník) – Wiesner, Dočkal (C) (61. Karabec), Plavšić (61. Moberg Karlsson) – Hložek (66. Novotný).
Heča – Souček, Vindheim, Trávník, Novotný, Karabec, Moberg Karlsson.
Machálek – Horák, Kubr
Generali Česká pojišťovna Arena, Praha - Bubeneč
Němeček (46. Grigar) – Hyčka (38. Černý), Mazuch (38. Gabriel), Knapík, Droehnle – Mareček (85. Ljevaković), Kučera (C) (71. Žitný) – Kodad, Jukl, Moulis – V. Vukadinović.
Grigar – Ljevaković, Černý, Trubač, Žitný, Gabriel, Vachoušek.
střídání

SESTŘIH: Sparta - Teplice 7:2. Totální demolice, Krejčí slavil hattrick!

Sparta na druhém místě zase odskočila Slovácku a Jablonci na rozdíl pěti bodů, oproti Jablonci ještě má zápas k dobru. Nyní ji čeká velmi těžké období, když během dvou týdnů se utká dvakrát s Jabloncem, se Slavií i se Slováckem.

Teplice zůstávají v tabulce čtrnácté s náskokem sedmi bodů na sestupové pásmo. Během nadcházejícího týdne se pak dvakrát utkají s Mladou Boleslaví, nejdříve ve středu ve čtvrtfinále poháru, v neděli pak v důležitém ligovém zápase.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 9:9.
O sparťanské výhře bylo rozhodnuto už o poločase, kdy díky hattricku Ladislava Krejčího mladšího vedla 4:1, do šestnácti minut po změně stran navíc přidala další tři branky. Trenér Vrba pak prostřídal polovinu sestavy, čehož Teplice využily ke zkorigování skóre na 2:7, na více už se ale nevzmohly.
Sparta na Letné deklasovala Teplice 7:2 a po remíze v Českých Budějovicích se vrátila na vítěznou vlnu, navíc ve třech domácích zápasech pod Pavlem Vrbou vstřelila neuvěřitelných patnáct branek.
90+1'
90+1'
David Moberg Karlsson na pravém křídle vybojoval rohový kop, ten už ale rozhodčí Machálek nenechal rozehrát a závěrečným hvizdem ukončil zápas.
90+1'
Hlavní arbitr Jan Machálek přeci jen jednu minutu nastavuje.
90'
Rozeběhla se devadesátá minuta, Teplice vhazují na vlastní polovině a utkání už se spíše jen dohrává.
88'
Teplice drží míč ve středu hřiště a závěr utkání už se pomalu blíží. Dá se očekávat jen minimální nastavení, pokud vůbec rozhodčí Machálek k nějakému sáhne.
87'
K Polidarově centru se snažil protlačit Ondřej Novotný, do zakončení se ale nedostal.
85'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Lukáš Mareček, přichází Admir Ljevaković.
84'
Sparťané zatlačili soupeře před jeho branku, nikdo v rudém se ale k zakončení nedostal, nakonec domácí přicházejí o míč po příliš dlouhém přenesení na pravé křídlo.
83'
Hosté vystihli Vitíkovu přihrávku po ose hřiště na Karabce, pak se jim ale nepovedlo založit útočnou akci a k míči se vrátili sparťané.
81'
Žitný si skvěle zasekl a prostřelil Nitu na zadní tyč, 7:2!
81'
Teplice právě vstřelily branku!
Teplice rozjely přečíslení čtyř proti dvěma, Pavel Moulis akci sice zprvu přibrzdil a nechal doběhnout sparťanské hráče, přesto se mu povedlo přihrát volnému PATRIKU ŽITNÉMU, jenž střelou přesně ke vzdálenější tyči snížil na 2:7!
81'
Patrika Žitného podkopl Michal Trávník, Teplice budou rozehrávat na vlastní polovině.
80'
Karabec si nádherně udělal prostor, vychytal ho Grigar
80'
Adam Karabec střílel od rohu pokutového území ke vzdálenější tyči, Tomáš Grigar vyrazil míč směrem k rohovému praporku.
78'
Neúspěšný výpad Andrease Vindheima po pravém křídle, v souboji s Droehnlem nevybojovali ani roh, bude se kopat od teplické branky.
77'
Teplice se usadily na útočné polovině, jejich souhra ale skončila velmi nepřesnou přihrávkou do zámezí.
75'
Karlsson zkoušel obstřel na zadní tyč, mířil vedle
75'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ondřej Čelůstka, přichází Andreas Vindheim.

Norský obránce nastupuje do zápasu s novým blonďatým přelivem na hlavě.
75'
David Moberg Karlsson potáhl míč po útočné polovině do pokutového území, pak technickou střelu namířil zhruba dva metry a vzdálenější tyč teplické branky.
74'
Po rozehrávce nakrátko se neujal prudký centr Pavla Moulise, sparťané odkopli míč ke Grigarovi.
74'
Žitného přihrávku z pravého křídla před číhajícím Vukadinovićem srazil na rohový kop Ondřej Čelůstka.
73'
David Pavelka se snažil uvolnit na pravém křídle Michala Sáčka, tomu se však nepovedlo zpracovat těžký pas.
72'
David Moberg Karlsson se snažil probít do pokutového území, míč mu ale odskočil od kopačky a už se k němu nestačil dostat dříve než bránící soupeři.
71'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Tomáš Kučera, přichází Patrik Žitný.
69'
Pavel Moulis vypíchl sparťanskou rozehrávku, pak se ale jeho přihrávku nepovedlo převzít Tomášovi Kučerovi.
68'
Střílená přihrávka Davida Černého do pokutového území doputovala k Florinu Nitovi.
66'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí ml., přichází Michal Trávník.
66'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Adam Hložek, přichází Ondřej Novotný.
66'
Po nákopu do pokutového území se Hložek nedostal k míči přes Jana Knapíka, ten navíc sparťanského útočníka nepříjemně zasáhl rukou do obličeje.
65'
Útočná akce Severočechů po levé straně hřiště končí jen dalším postavením mimo hru.
63'
Po nedorozumění mezi Karlssonem a Polidarem na levém křídle se bude kopat od teplické branky.
61'
Brutální demolice! Wiesner si obešel Grigara, 7:1
61'
Sparta právě vstřelila branku!
Adam Karabec nahradil Bořka Dočkala na trávníku a okamžitě i v přípravě gólových akcí. Mladý středopolař výbornou kolmicí vysunul TOMÁŠE WIESNERA, ten pod padajícím brankářem Grigarem střílí už sedmou branku Sparty!
61'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází David Moberg Karlsson.

Švédský fotbalista nastoupil do zápasu s ochranou hlavy po svém nedávném úrazu.
61'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bořek Dočkal, přichází Adam Karabec.
60'
Bořek Dočkal rozjel gólovou akci přihrávkou Adamu Hložkovi na levé křídlo, Hložek výbornou patičkou připravil střeleckou parketu pro dobíhajícího MATĚJE POLIDARA, jenž přízemní střelou prostřelil Tomáše Grigara!
58'
Vukadin Vukadinović dostal přihrávku za záda sparťanských obránců, ti přestali hrát na znamení ofsajdu, rozhodčí však nechali Vukadinoviće akci dohrát, Srb však netrefil Nitovu branku, navíc pak byl potvrzen jeho výrazný ofsajd.
57'
Moulis si seběhl doprostřed, přízemní ránu si Nita pokryl
57'
Teplice mohly zaútočit do přeci jen otevřenější sparťanské defenzivy, Pavel Moulis vystřelil kolem Michala Sáčka, jeho přízemní pokus si ale pohlídal Florin Nita.
56'
Dočkal uvolnil na levém křídle Matěje Polidara, ten se z první snažil nasměrovat míč na branku, trefil však Tomáše Grigara.
55'
Sparťané si v poklidu přihrávají ve středu hřiště, Teplice se marně snaží dostat k míči.
53'
Hložek na přední tyči zužitkoval Plavšičův centr, 5:1!
53'
Teplice nadále hoří na pravé straně své defenzivy a znovu inkasují! Srdjan Plavšić potáhl míč po křídle, přihrávkou před branku hledal Adama Hložka, míč si však do vlastní sítě srazil JAN KNAPÍK.
51'
V útoku už je zase Sparta, Sáčkova střela z dálky byla zablokována, odraženého míče se ale zase ujali sparťané.
50'
Centr Davida Černého postrádal přesnost, Teplicím se nepovedlo zahrozit.
48'
Srdjan Plavšć se při průniku útočnou polovinou vyhnul Davidu Černému, pak hosté zablokovali Srbovu střelu.
47'
Od úvodu druhého poločasu se Sparta usadila na útočné polovině, Martin Vitík ale z dálky střílel velmi nepřesně, mladému sparťanskému obránci zamezil v kvalitnějšímu zakončení důrazně bránící Vukadinović.
46'
Wiesner upaloval na Němečka! Ale nestihl vystřelit
46'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Luděk Němeček, přichází Tomáš Grigar.
46'
Teplice do druhého poločasu změní brankáře, po srážce s Janem Knapíkem není schopen pokračovat Luděk Němeček, do hry se tak zapojí další z bývalých sparťanů Tomáš Grigar.
Statisticky Sparta po prvním poločase vede na střely 14:3, na bránu je to 6:2.
Sparta v prvním poločase na Letné totálně přejela Teplice, když především díky hattricku Ladislava Krejčího mladšího vede 4:1, šancí ale měla i na osm nebo devět branek.

Po dvaceti minutách se za dvoubrankového manka Teplice na chvíli dostaly do hry díky trefě Roberta Jukla, vzápětí však inkasovaly další branky a ve výkonu jejich defenzivy moc nepomohla ani dvojnásobná změna v obraně, kterou trenér Kučera udělal v 38. minutě.
45+2'
45+2'
Další velká šance Sparty! Po faulu na Plavšiće Dočkal rozehrál volný kop po zemi právě na Srba, na jeho centr se zavěsil Ladislav Krejčí mladší, jehož další hlavička končí nad brankou.
45+2'
Sparťané se zase snažili vykombinovat teplickou defenzivu, Wiesner ale z levého křídla nepřesně přihrával před branku.
45+1'
Tomáš Wiesner se objevil na hrotu a řítil se do úniku proti brankáři Němečkovi, těsně před zakončením ale ztratil stabilitu a vystřelit se mu nepovedlo.
45+1'
Rozhodčí Machálek k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává dvě nastavené.
45'
Polidar se u levé postranní čáry nedokázal protáhnout kolem Davida Černého, pak svým důrazem vybojoval autové vhazování.
43'
Hložek v další tutovce! Ale znovu Němečka nepropálil
43'
Bořek Dočkal parádním pasem vysunul do další šance Adama Hložka, ten se elegantně uvolnil kolem bránícího obránce, pak jeho střelu skvělým zákrokem vykopl Luděk Němeček.
42'
Černý sám před Nitou, letenský gólman ale soupeře vychytal
42'
Teď zase zahrozily Teplice! Jan Knapík vyhrál hlavičkový souboj, prodloužil míč za sebe, kde se Jukl sice k míči ještě nedostal, balón se ale odrazil k volnému Davidu Černému, jehož prudkou ránu Florin Nita vyrazil do boční sítě! Rozhodčím však zákrok sparťanského brankáře unikl a bude se kopat od branky.
40'
Pavelkova rána orazítkovala břevno! Krejčí mladší málem dorazil do brány
40'
Další velká šance Sparty! Akci rozehrál průnikem po levé straně Srdjan Plavšić, Adam Hložek zády k brance nemohl vystřelit, přihrál tak k hranici pokutového území, kde se rána Davida Pavelky odrazila od břevna a Ladislav Krejčí mladší pak hlavou z dorážky mířil nad branku.
39'
Hostující trenér Kučera je viditelně nespokojen s výkonem obrany, udělal tak radikální řez v jejím složení.
38'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ondřej Mazuch, přichází Šimon Gabriel.
38'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Alois Hyčka, přichází David Černý.
38'
Teplického brankáře trápí rameno, měl by ale být schopen pokračovat.
37'
Luděk Němeček při svém zákroku utrpěl nepříjemné zranění po srážce se spoluhráčem Knapíkem, jenž se snažil bránit Adama Hložka.
36'
Další sparťanská šance! Polidar se prohnal po levém křídle a přesným centrem připravil velkou šanci pro Adama Hložka, jenž zblízka nedokázal svoji hlavičku nasměrovat na branku.
35'
Teplice se mohly pokusit zaútočit, Ladislav Kodad ale vůbec nezvládl přihrávku na deset metrů a poslal míč přímo sparťanům.
33'
Wiesnerova tečovaná rána skončila těsně vedle
33'
Po Dočkalově centru od rohového praporku se do vzduchu zavěsil Ondřej Čelůstka, jeho hlavička míjí hostující branku.
33'
Bořek Dočkal si vyměnil míč s Davidem Pavelkou a připravil palebnou pozici pro Tomáše Wiesnera, jeho rána byla sražena těsně vedle vzdálenější tyče teplické branky!
31'
Teplický obránce už je na nohou a bude moci v zápase pokračovat.
30'
Jan Knapík se při vyvážení míče nepříjemně srazil s Bořkem Dočkalem a bude muset být ošetřen, za obličej se držel i sparťanský kapitán.
29'
Krejčí mladší z penalty zkompletoval hattrick, 4:1!
29'
Při absenci Davida Moberga Karlssona i Dávida Hancka se míče ujal LADISLAV KREJČÍ MLADŠÍ a přesnou přízemní střelou do protipohybu brankáře Němečka završuje brzký hattrick!
28'
Syn legendárního hradeckého záložníka navíc dostává žlutou kartu.
28'
Po pasu Bořka Dočkala do pokutového území Robert Jukl srazil k zemi Tomáše Wiesnera a rozhodčí Machálek bez váhání píská penaltu.
28'
Penalta pro Spartu!
27'
Ladislav Krejčí mladší teď sám centroval ke vzdálenější tyči, míč ale přeletěl naskakujícího Tomáše Wiesnera.
26'
Sparťané si přihrávají v okolí středové čáry a hledají, kudy by mohli zase zaútočit.
24'
Krejčí mladší zužitkoval skvělou akci a vrací dvoubrankové vedení! 3:1
24'
Sparta zase odskakuje na dvoubrankové vedení! Matěj Polidar vysunul po levé straně Srdjana Plavšiće, jehož centr dokázal přesnou hlavičkou proměnit ve svoji druhou dnešní trefu LADISLAV KREJČÍ MLADŠÍ!
23'
Teplice jsou při chuti, Vukadinovićovi se ale nepovedlo proniknout do pokutového území Sparty.
21'
Letenští neuhlídali Jukla, který zužitkoval Kučerův centr na hlavu, 2:1
21'
Teplice se vrací zpět do zápasu! Po rozehrávce rohového kopu nakrátko Tomáš Kučera centrem ke vzdálenější tyči našel naprosto osamoceného ROBERTA JUKLA, jenž hlavičkou zblízka k tyči nedal Florinu Nitovi šanci zasáhnout!
20'
Teplice se ale velmi rychle zbavily míče nákopem k Florinu Nitovi.
20'
Pavla Moulise ve středu hřiště fauloval Bořek Dočkal, hrát budou moci hosté.
19'
Skvělá kombinace odzadu, Hložek šel sám na Němečka!
19'
Bořek Dočkal vysunul Adama Hložka do úniku, mladý útočník si pohlídal ofsajd, ovšem nepovedlo se mu ideálně si připravit zakončení, pak se snažil obstřelit Luďka Němečka, ovšem minul jeho branku.
17'
Sparťané zaútočili po pravé straně, Wiesnerovu přihrávku z pravého křídla ale zachytil Lukáš Mareček, ten ve sparťanském dresu odehrál rovných 100 ligových zápasů, celkem 158 soutěžních.
16'
Sparťané kontrolují míč na vlastní polovině, pomáhají si i rozehrávkou s Florinem Nitou.
15'
V držení míče už je zase Sparta, domácí mohou vhazovat na útočné polovině.
13'
Krejčí mladší se skvěle pověsil na Dočkalův centr, 2:0
13'
Sparta disponovala dvěma rohy v rychlém sledu, z nich teplickou branku ohrozit nedokázala, pak ale domácí ještě dohráli akci a Dočkalův přesný centr LADISLAV KREJČÍ MLADŠÍ hlavou prodloužil za záda Luďka Němečka!
12'
Sparta po zisku míče rozjela rychlý brejk, Bořek Dočkal posunul míč Plavšićovi, jenž s Wiesnerem běžel ve dvou proti jedinému obránci Teplic, Plavšićovi se ale nepovedlo přihrát zcela volnému spoluhráči.
12'
Po nakrátko rozehraném rohu centroval Tomáš Kučera, míč propadl před branku, tam se k němu ale nikdo ve žluto-modrém neprotlačil.
11'
Po zásahu Ondřeje Čelůstky budou Teplice zahrávat první rohový kop tohoto utkání.
9'
Dočkal našel Hložka, Polidarova dorážka byla nepřesná
9'
Znovu v akci Adam Hložek, jeho střela byla zablokována, dobíhající Matěj Polidar prudkou přízemní ránu nasměroval vedle teplické branky.
9'
Adamu Hložkovi hostující defenziva zprvu nechala velké množství prostoru v pokutovém území, Hložek tak mohl potáhnout míč k ose hřiště, neměl však kudy vystřelit.
8'
Teplicím nevyšla rozehrávka standardní situace na útočné polovině, Tomáš Wiesner se pak pokusil rozjet brejk po své netradiční levé straně, na centr levačkou si ale netroufl a rozehrál zpět do pole. Útočnou snahu domácích zakončila nepřesná přihrávka Ondřeje Čelůstky.
7'
Hyčkův centr našel Vukadina Vukadinoviće v postavení mimo hru, srbský fotbalista má za sebou i neúspěšné působení ve Spartě před pěti lety.
6'
Moulisův centr od levé postranní čáry si pohlídal Florin Nita a míč schoval do své náruče.
5'
Sparťané se usadili u pokutového území Teplic, Dočkalova přihrávka si ale nenašla cestu za hostující defenzivu a volného míče se zmocnil brankář Němeček.
3'
Němečkovu hrubku parádní bombou potrestal Hložek! 1:0
3'
Teplický brankář Luděk Němeček vůbec nezvládl rozehrávku, přízemním pasem trefil jen ADAMA HLOŽKA, ten si míč zpracoval, pak jej levačkou parádně poslal z dálky pod břevno a Němeček už nestačil zasáhnout!
3'
Ladislava Krejčího ve středu hřiště fauloval Robert Jukl, sparťané už rozehráli z místa přestupku.
2'
Moulis utekl po levé straně a napálil boční síť
2'
Po Čelůstkově ztrátě míče při rozehrávce Teplice podnikly rychlý útočný výpad, Pavel Moulis dostal přihrávku do volného prostoru u rohu pokutového území, pak střílel vedle sparťanské branky.
1'
Úvodního výkopu se ujala v rudém hrající Sparta, Teplice rovněž oblékly své tradiční žluto-modré dresy a v prvním poločase budou útočit na branku směrem k Letenské pláni.
1'
Fotbalisté vbíhají na trávník, nejdříve Tepličtí, po nich sparťané.
Arénou na Letné zní sparťanská klubová hymna „Zpívej, kdo jsi sparťanem!“, úvodní výkop zřejmě bude o nějakou tu minutku opožděn.
Do sparťanské sestavy se vrací Matěj Polidar, ten se plnohodnotně zapojí do ligového zápasu poprvé od prosincového duelu s Libercem. Na jaře zatím odehrál jen minutu ve Zlíně.

Při absenci Kozáka s Julišem se na hrot podle očekávání posune Adam Hložek, jediným dalším útočníkem k dispozici už je jen nepříliš zkušený Ondřej Novotný.
Během odpoledního programu Slovácko otočilo zápas v Opavě a dotáhlo se na Jablonec o dva body za Spartu, narozdíl od Severočechů ale má jen o jeden odehraný zápas více než Sparta a zůstává tak jejím největším soupeřem v boji o druhé místo.

AC Sparta Praha: Nita – Sáček, Vitík, O. Čelůstka, Polidar – Pavelka, Ladislav Krejčí ml. – Wiesner, Dočkal (C), Plavšić – Hložek.
Náhradníci: Heča – Souček, Vindheim, Trávník, Novotný, Karabec, Moberg Karlsson.

FK Teplice: Němeček – Hyčka, Mazuch, Knapík, Droehnle – Mareček, Kučera (C) – Kodad, Jukl, Moulis – V. Vukadinović.
Náhradníci: Grigar – Ljevaković, Černý, Trubač, Žitný, Gabriel, Vachoušek.

Rozhodčí: Machálek – Horák, Kubr.
FK Teplice

Teplice v posledních pěti ligových kolech prohrály jen v Liberci, ještě čtvrt hodiny před koncem vedly, nakonec ale neuspěly. Díky šesti bodům z dalších čtyř zápasů od půlky února se ale celkem bezpečně nad pásmem sestupu, aktuálně mají na šestnácté Brno náskok sedmi bodů.

Na hřištích soupeřů Teplice odehrály dvanáct zápasů s bilancí 3-1-8, plný počet bodů se jim povedlo získat v prvním kole nové sezóny v Příbrami, v prosinci pak vyhrály v Mladé Boleslavi a ve Zlíně. Dosud poslední bodový zisk pak přivezly na konci února z Ostravy.

Teplice jsou na tom o poznání hůře s marodkou, zraněni jsou Heidenreich, Mareš, Plachý i Shejbal, nastoupit navíc nemohou ani kmenoví hráči Sparty Janové Fortelný a Čtvrtečka. Ten se při své první sezóně v české nejvyšší soutěži stal v únoru teplickou jedničkou a odchytal všech posledních sedm zápasů.

Z posledních osmi cest na pražskou Letnou Teplice sedmkrát odjely poraženy, o to překvapivější byla výhra 1:0 v prosinci 2018, tehdy ji v 83. minutě vystřelil Pavel Moulis. Loňský zápas na Letné Sparta vyhrála jasně 3:0, když všechny branky vstřelila už během prvního poločasu.
AC Sparta Praha

Po příchodu trenéra Pavla Vrby na začátku února Sparta zůstává neporažena, jediné body ztratila v dosud posledním ligovém zápase, kdy remizovala 0:0 v Českých Budějovicích. Do té doby pod Vrbovým vedením vyhrála všechny čtyři zápasy v nejvyšší soutěži, k tomu v pohárovém osmifinále zdolala Baník Ostrava.

V tabulce je Sparta na druhém místě se ztrátou šestnácti bodů na vedoucí Slavii, byť na svého městského rivala má k dobru dva zápasy, ty však nejsou nijak jednoduché, neboť Sparta je odehraje v Jablonci a s Plzní. Právě Jablonec je třetí se ztrátou dvou bodů na Spartu, má však odehrány už o dva zápasy navíc, čtvrté Slovácko pak za Spartou zaostává o dva body.

Na Letné Sparta v dosavadních jedenácti kolech utrpěla už tři prohry, ani bod nezískala v zápasech se Slavií, Českými Budějovicemi i Bohemians, ten poslední zápas stál místo trenéra Kotala, jehož nahradil právě Pavel Vrba. V posledních dvou domácích zápasech tu Sparta pokaždé vstřelila čtyři branky, Karvinou porazila 4:3 a poslední Příbram 4:0.

Spartě se zmenšuje marodka, byť nepříjemností je ztráta útočníků Juliše a Kozáka, kteří budou mimo hru delší dobu. Při reprezentačních povinnostech se pak zranil Dávid Hancko, jenž si při zápase Slovenska s Maltou natáhl zadní stehenní sval a jeho účast v dnešním zápase je velmi nepravděpodobná.
Hezký večer při sledování přenosu z utkání na pražské Letné, kde pokračuje 25. kolo fotbalové FORTUNA:LIGY zápasem Sparty s Teplicemi, výrazným favoritem budou Pražané.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.