FORTUNA:LIGA - Základní část - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Karviná - 22. srpna 2021   16:00

Plzeň
33' Chorý  • 76' Kaša (Janošek)
2:0
(1:0)

A. Hruška – M. Havel (83. Řezník), Kaša, Brabec (C), Hybš – Janošek – Kayamba (60. Ba Loua), Káčer (70. P. Šulc), Bucha, Falta (60. Mosquera) – Chorý (60. Beauguel).
Staněk – Pernica, Beauguel, Řezník, Mosquera, P. Šulc, Ba Loua.
Pechanec – Vlček, Váňa
Doosan Arena, Plzeň
6520 diváků
Bolek – Křapka, Santos, P. Buchta (46. Jurásek), S. Dramé, Šehić (72. Tavares) – Mikuš (61. Svoboda), Stropek (80. Nešický), Qose, Bartošák – Papadopulos (C).
Neuman – Nešický, Svoboda, Mangabeira, Tavares, Jurásek, Siňavskij.
Bolek

SESTŘIH: Plzeň - Karviná 2:0. Viktoria pokračuje na vítězné vlně, trefili se Chorý s Kašou

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.
Plzeň se tak dobře naladila na čtvrteční odvetu s CSKA Sofia. Červenomodří drží v poločase náskok dvou branek, věřme, že to v Bulharsku dotáhne do zdárného konce.
Je dobojováno. Plzeň vítězí popáté v sezóně, potřetí za sebou s čistým kontem a díky výhře 2:0 nad Karvinou se vrací do čela FORTULA:LIGY. V prvním poločase skóre otevřel z penalty Tomáš Chorý, definitivu výsledku pak dal ve druhé půli stoper Kaša, který hlavou trefil centr Dominika Janoška.
90+3'
90+3'
V poslední minutě utkání to hosté ještě jednou zkusili, ale díky špatné přihrávce za polovinou hřiště, se nedostali vůbec k ničemu.
90+2'
Z pravé strany hosté poslali hezký centr do vápna, k hlavičce se dostal Michal Papadopulos, jehož hlavičku k levé tyči si ale pohlídal Hruška. Karviná se zřejmě dnes nedočká ani čestného úspěchu.
90+1'
Míč od kopaček Ba Louy letěl na malé vápno, tam domácí zakončit nedokázali.
90+1'
Ve druhém poločase se nastaví tři minuty.
90'
Adriel Ba Loua byl faulován poblíž rohového praporku, Plzeň má k dispozici zkrácený roh.
90'
Karviná nemá potřebný klid v koncovce, nějaké vzrušení před brankou Hrušky teď bylo, ale Slezané nedokáží nadějnou kombinaci přesně zakončit.
89'
Filip Kaša dlouhým balonem našel Beauguela, jenomže tomu hosté dokázali odkopnout balon.
88'
Juráskův přetažený centr, do akce musel brankář Hruška, který pomohl svému týmu včasným výběhem. Poté byl na polovině hřiště faulován Pavel Bucha.
87'
Přechodová fáze Karviné tentokrát byla strašně pomalá a Michal Papadopulos to posléze jen podtrhl. Z pravé strany vyslal hostující kapitán hodně nepřesnou ránu.
86'
Jhon Mosquera vybojoval pro svůj tým u postranní čáry autové vhazování.
85'
Kontaktní gól mohl vsítit Tavares, jeho střela ale letěla těsně vedle tyče
85'
Chyba v hostující rozehrávce. K míči se dostal dostal Pavel Šulc, jenomže ten v nejméně vhodnou dobu podklouzl.
84'
Hostující Svoboda si dokázal zpracoval míč ve vápně, jenomže pak se marně tlačil do zakončení, obrana Plzně opět pozorná.
83'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Milan Havel, přichází Radim Řezník.
82'
I tento rohový kop rozehrál Dominik Janošek, z branky šel ovšem Bolek, který míč opět dokázal vyboxovat mimo své území.
82'
Adriel Ba Loua se zmocnil balonu ve středu pole, plzeňský hráč poté vystřelil z velké dálky, díky teči bude Viktoria rozehrávat rohový kop.
81'
Krásná akce Ba Louy, Bolek se jen díval
81'
Jdeme pomalu do finále, před námi je závěrečná desetiminutovka, Plzeň jde vstříc páté výhře v sezóně a dostat se zpět před Spartu na první místo.
80'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Daniel Stropek, přichází Aleš Nešický.
80'
Stropek nadále zůstává ležet na hrací ploše, už se chystá střídaní na hostující straně.
79'
Karvinští hráči toho dnes musejí mít už plné zuby, jednoho z hostující hráčů teď chytají křeče. Stropkovi nyní pomáhá i Pavel Šulc.
78'
Dnešní utkání sleduje 6520 diváků.
77'
Žlutou kartu dostává Milan Havel (FC Viktoria Plzeň).
76'
Viktoria vede už o dva góly, hlavou se prosadil Kaša - 2:0!
76'
Plzeň právě vstřelila branku!
Viktoria jde do dvoubrankového trháku. Dominik Janošek skvěle rozehrál standardní situaci na FILIPA KAŠU, který hlavou trkl míč ke vzdálenější tyči. Bolek bez šance.
75'
Žlutou kartu dostává Matěj Jurásek (MFK Karviná).
75'
Karviná se mohla dočkat vyrovnání. Na zadní tyči zakončoval dnes hodně aktivní Eduardo Santos, jeho hlavička šla ale vedle pravé tyče.
74'
Santos měl na hlavě vyrovnání, jenže minul!
74'
Viktoria se nyní situaci sama zkomplikovala, brejk hostů musel zastavil faulem Adirel Ba Loua.
72'
Míč od značky rohového kopu letěl na první tyč, kde skákal Beauguel, pod tlakem Křakpky ale nedokázal zakončit dle svých představ.
72'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Eldar Šehić, přichází Rafael Tavares.
71'
Střídající Beauguel mohl zvýšit, jeho střela byla ovšem zblokována
71'
Jean-David Beauguel dostal přihrávku za obranu, jeho tečovaná rána nakonec skončila nad brankou Bolka.
71'
Pavel Šulc byl hned adresátem přihrávky na půlce hřiště, tam byl ale čistě zastaven.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Miroslav Káčer, přichází Pavel Šulc.
70'
Tentokrát se provinili faulem Západočeši, konkrétně Miroslav Káčer, při své útočné aktivitě.
69'
U balonu byli připraveni Janošek s Ba Louou, nakonec centroval druhý jmenovaný na zadní tyč, tam si došel Bolek a míč vyboxoval od své branky pryč.
68'
Žlutou kartu dostává Eldar Šehić (MFK Karviná).
68'
Hosté zahráli rukou, i když se Kristi Qose hodně diví, s rozhodnutím hlavního rozhodčího ale stejně nic neudělá. Rozehrávat bude ze své poloviny Viktoria Plzeň.
66'
Jean-David Beauguel se dostal do zakončení z úhlu, jeho slabá střela ale Bolka nevyděsila, ten míč v pohodě chytá do svých rukavic.
66'
Viktoria se ubránila, nicméně i ona musí být nadále ve střehu, stále vede pouze o jednu branku.
65'
Karviná dokázala dostat míč do ohně, tam si ho pro sebe uzmul kapitán Brabec, jenomže míč mu utekl a hosté mají k dispozici rohový kop.
64'
Aleš Hruška musel z branky, při svém zákroku doslova zboural svého kolegu Jhona Mosqueru, ten vypadá, že bude v pořádku.
63'
Adriel Ba Loua rozkmital své rychlé nohy na pravé straně, poté posílal míč po zemi na Beauguelu, ten ale zakončit nedokázal.
62'
Na hřišti se nám to trochu promíchalo, do konce zápasů zbývá zhruba třicet minut, nechme se tedy překvapit, co nás ještě čeká.
61'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Rajmund Mikuš, přichází Antonín Svoboda.
60'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Chorý, přichází Jean-David Beauguel.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Joel Ngandu Kayamba, přichází Adriel D´Avila Ba Loua.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Šimon Falta, přichází Jhon Mosquera.
59'
Pavel Bucha se skvěle vrátil do obrany a pro svůj tým vybojoval zpět ztracený míč.
58'
Tomáš Chorý si opět sbíhal pro dlouhý aut do vápna, tentokrát nepředal míč dále na své spoluhráče.
57'
Hosté mohli vyrovnat. Santos ale mířil pouze do míst, kde stál Hruška
57'
Lukáš Bartošák poslal skvělý centr do pokutového území, k hlavičce se dostal hostující Eduardo Santos, Hruška byl ovšem připravený ve své kanceláři na brankovišti.
56'
Standardku zahrál Kristi Qose dlouhým nákopem do vápna, domácí obrana dokázala odvrátit na rohový kop, první pro Karvinou v zápase.
55'
Žlutou kartu dostává Dominik Janošek (FC Viktoria Plzeň).
55'
Pavel Bucha se snažil přenést hru na Milana Havla, ten se k míči nedostal, poté se ale skvěle vrátil do obrany.
54'
Káčer poslal opět dlouhý balon na Kayambu, ten ale už posléze nedostal prostor ani čas k centru a tak křídeník Viktorie opět vrátil hru zpětným pasem.
53'
Odražený balon si našel za šestnáctkou Pavel Bucha, ten míč ale netrefil dle svých představ, balon ani nedoletěl k brance.
53'
Tomáš Chorý byl adresátem dlouhého autu za obranu, plzeňský útočník poté získal na hostujícím obránci další rohový kop.
52'
Hosté opět špatně přenesli hru směrem dopředu, míč znova skončil za čárou a Viktoria se zadarmo dostává k míči.
51'
Celá akce poté skončila rohovým kopem. Bolkovi vypadl míč z rukavic, chybu hostujícího brankáře Plzeň ale nepotrestala.
50'
Po návratu z šaten mohl udeřit opět Chorý, jeden krok mu ale chyběl
50'
Joel Kayamba dostal výborný balon směrem dopředu, pravé křídlo Plzně poté nabíjelo před branku Chorému, tomu ale chyběl krok.
49'
Daniel Stropek vystihl domácí rozehrávku, jenomže hráč Karviné si poté předkopl balon a ten skončil až za lajnou. Aut pro domácí Viktorii.
48'
Šimon Falta předvedl dravý průnik na levé straně, jeho přihrávku si následně zpravoval ve vápně Tomáš Chorý, z otočky ale vůbec netrefil balon.
47'
Joel Kayamba se nedostal k centru z pravé strany, konžský záložník tak otočil hru zpět na Janoška, který kombinuje na půlce hřiště.
46'
Druhý poločas zahájili hosté, které se s jednou novou akvizicí na hřišti budou snažit o vyrovnání.
46'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Petr Buchta, přichází Matěj Jurásek.
46'
Obě mužstva už jsou zpět na hrací ploše, druhý poločas bude co nejdříve zahájen.
Je za námi první poločas a Viktoria svého soupeře předčila ve všech směrech. Po zásluze Plzeň vede, jedinou branku vstřelil Tomáš Chorý ze značky pokutového kopu. Ten hlavní rozhodčí nařídil po přezkoumáni u monitoru. Hosté zahrozili střelou Santose, jenomže tu Hruška viděl a nedělalo mu problém míč vyrazit. Pokud chce Karviná se zápasem ještě něco udělat, ve druhé půli bude muset o hodně přidat.
45'
Štiplavý přímák Janoška rozvlnil jen horní síť
45+4'
45+3'
Lukáš Bartošák se opět dostal k balonu na útočné polovině, od rohového praporku poslal ostrý balon na malé vápno, tam si míč pohlídal gólman Hruška.
45+2'
Dominik Janošek to zahrál pěkně, dokázal přes bránicí zeď dostat míč k bráně, tu ovšem o malý kousek překop. Brankář Bolek míč kontroloval.
45+1'
Zajímavá standardka pro Viktorii krátce před koncem prvního poločasu.
45+1'
Hlavní rozhodčí v prvním poločase nastaví tři minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Eduardo Santos (MFK Karviná).
44'
Lukáš Bartošák si připravoval míč ke střele, plzeňská obrana si opět počínala skvěle a kulatý nesmysl až ke svému brankáři nepustila.
43'
Plzeň hledá cestu k bráně Karviný, hosté jsou nadále v hlubokém bloku.
42'
Havel našel u pravé postranní čáry Kayambu, ten ale nepochopil náběh svého spoluhráče a jeho následná přihrávka šla do území nikoho.
41'
Karvinská souhra před pokutovém územím na jeden dotyk nebyla přesná, Slezané se ke střele nedostali, Hruška mohl i pro tentokrát zůstat v klidu.
40'
Miroslav Káčer vyslal další hezký balon do šestnáctky, Chorý balon následně zpracoval pro svého spoluhráče, ten ale hráz těl před sebou nepropálil.
39'
Jakub Brabec je již zpět na nohou, vypadá to, že domácí stoper bude v zápase pokračovat, i když je patrné jeho otřesení.
38'
Domácí kapitán je stále na zeleném pažitu, doufejme, že plzeňský hráč bude v pořádku.
37'
Michal Papadopulos trefil loktem do krku Jakuba Brabce, hlavní rozhodčí hned bez váhání tasí ze své kapsičky žlutou kartu.
37'
Miroslav Káčer opět v akci, tentokrát při své útočné aktivitě ale fauloval Eduarda Santose. Karviná může rozehrávat.
36'
Matěj Hybš se opět vydal na ofenzivní výlet, tentokrát plzeňský obránce nevyslal přesný centr. Miroslav Káčer byl u balonu jako druhý.
35'
Domácí nadále pokračují ve své aktivní hře, hosté se opět brání pouze za cenu nedovoleného zákroku.
33'
Chorý poslal balón přesně k tyči, Viktoria jde do vedení - 1:0!
33'
Viktoria jde do vedení. Brankář Bolek sice vystihl směr střely, jenomže TOMÁŠ CHORÝ poslal ránu přesně k pravé tyči, Bolek na míč nedosáhl.
33'
Žlutou kartu dostává Antonín Křapka (MFK Karviná).
33'
Penalta pro Viktorii!
32'
Ondřej Pechanec se jde podívat sám k monitoru, situace zřejmě není tak jasná.
31'
Hlavní rozhodčí ještě celou situaci konzultuje s videorozhodčím, zda náhodou Matěj Hybš nebyl při zakončení faulován.
30'
Penalta pro domácí! Křapka rozhodil při zakončení Hybše
30'
Po půl hodině měl obrovskou šanci Matěj Hybš. Joel Kayamba dostal prostor k centru z pravé strany, míč proskákal až na zadní tyč k plzeňskému hráči, ten ale nezakončil přesně.
29'
Karviná se opět nastěhovala na útočnou polovinu, skrz dva bránící hráče se pokoušeli hosté dostat k centru z pravé strany, Plzeň je k tomu ale nepustila.
28'
Sérii hlaviček nakonec zvládli lépe domácí, následná přihrávka po zemi ale už nebyla přesná. Hra se začíná mírně vyrovnávat.
27'
Lukáš Bartošák zakončil dlouhý Bolkův nákop, hostující hráč ale z levé strany pálil vedle brány.
26'
Tak to byla nádhera od Tomáše Chorého, plzeňský útočník si povodil obránce v pokutovém území skvělou "Zidanovkou", poté byl ale hráč domácího týmu zastaven čistě Křapkou.
25'
Krásná chvilka Chorého! Po efektní Zidanovce přišel ale pád
25'
Karviná držela balon na útočné polovině, jenomže Viktoria soupeře nepustila k centru, ani k zakončení.
24'
Lukáš Bartošák dnes hraje více vepředu, ale nyní mu nevyšla přihrávka dle představ, hrát tak mohou opět domácí.
23'
Matěj Hybš si nabíhal do pokutového území, Šimon Falta mu ale nepředal balon, hosté odkopli do zámezí.
22'
I Karviná se pokoušela mírně zakombinovat, krátce za půlicí čáru jejich snahu zastavil faulem Filip Kaša.
21'
Nedokáže. Dominik Janošek opět poslal dlouhý balon na vápna, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel. Viktoria přesto zůstává u balonu.
20'
Milan Havel byl faulovaný na útočné polovině, Plzeň má výhodu další standardní situace. Dokáže se tentokrát prosadit?
19'
Káčer opět za obranou Slezanů, tentokrát posílal načechraný balon na malé vápno, kde se pokoušel zakončit Tomáš Chorý, k míči se ale přes obránce hostů nedostal.
18'
Centr Káčera proskákal až na zadní tyč, kde byl Šimon Falta, ten ale balon napálil pouze do bránícího hráče Karviné.
17'
Milan Havel z pravé strany našel ve vápně Chorého, tomu ovšem nevyšlo zpracování. Hosté se opět osvobozují.
16'
Joel Kayamba zkusil situaci jeden na jednoho, na Eduarda Santose si ale nepřišel, domácí budou vhazovat poblíž rohového praporku.
15'
Miroslav Káčer si zpracovával další dlouhý balon za obranu, tentokrát ale slovenský hráč stál v ofsajdu, pomezní rozhodčí byl pozorný.
13'
Domácí nadále více drží míč na svých kopačkách, hosté ho nemohou delší dobu udržet u svých nohou.
12'
Dominik Janošek rozehrál standardku dlouhým centrem do pokutového území, míč si ale pro sebe uzmul ve výskoku brankář Petr Bolek.
11'
Dramé si pomohl proti Kayambovi nedovoleným způsobem, tento zákrok určitě i volal po žluté kartě.
10'
První šance hostů, Santosovu pumelici vyrazil pozrný Hruška
10'
Na druhé straně se dostal ke střele ze střední vzdálenosti Eduardo Santos, míč letěl pouze do míst, kde stál Hruška, domácí brankář míč vyboxoval do bezpečných vod.
10'
Kaša dalším dlouhým nákopem našel na hraně ofsajdu Tomáše Chorého, ten posléze ještě viděl lépe postaveného Faltu, jeho hlavičku ale kryje Bolek.
9'
Ten Plzeň rozehrála nakrátko, po delším časovém úseku se nakonec k centru dostal Šimon Falta, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel.
8'
Joel Kayamba se dostal k centru na pravé straně, jenomže ten byl zblokovaný na první rohový kop v zápase.
7'
Do zakončení se dostal i Kayamba, ani on ale nezamířil přesně
7'
Pavel Bucha našel Tomáše Chorého, ten míč sklepl zřejmě i rukou na Kayambu, ten ale stejně následně branku přestřelil.
6'
Matěj Hybš přiťukl balon do běhu Šimonu Faltovi, který si udělal místo na levé straně, jeho následný centr na zadní tyč ale neuklidil Milan Havel.
5'
Plzeň zakombinovala na pravé straně, leč následná přihrávka na hranu pokutového území nebyla přesná, Karviná se pro tentokrát ubránila.
4'
Dlouhý míč končí až u Petra Bolka, tento dlouhý pas se domácímu stoperovi Kašovi vůbec nepovedl.
3'
Plzeň kombinuje na vlastní polovině, hostům nepouští vůbec balon. Bucha si poté pomohl s brankářem Hruškou, který opět rozehrál dlouhým výkopem.
2'
V první šanci Chorý, bránu ale přestřelil
2'
Na domácí straně rozehrál domácí akci brankář Aleš Hruška, do náběhu se dostal Tomáš Chorý, ten ovšem. z pravé strany pálil nad branku.
2'
Jako první poslali centrovaný balon do vápna hosté ze Slezska, nicméně nejvýše do vzduchu se vyšplhal Filip Kaša, který svou hlavou odvrátil prvotní nebezpečí.
1'
Hlavní rozhodčí Ondřej Pechanec dnes poprvé pískl do píšťalky, dnešní duel může tím pádem odstartovat – pojďme na něj! Výkop měli na starosti domácí, kteří v prvním poločase budou útočit zprava doleva.
1'
Obě mužstva už nastupují na hrací plochu.
Do startu utkání nám zbývá zhruba deset minut, Doosan Aréna se začíná pěkně plnit.
Když se podíváme na dnešní sestavě detailněji, oproti minulému zápasu udělali oba trenéři několik změn.

V kádru Plzně je hned pět změn. Oproti minulému zápasu hrají Matěj Hybš, Jabub Brabec, Miroslav Káčer, Šimon Falta a Joel Kayamba. U plzeňského týmu je to logické, protože ve čtvrtek čeká Viktorii těžká bitva na půdě CSKA Sofia o postup do základní skupiny Konferenční ligy.

V Karvinském kádru udělal Jozef Weber také několik změn. V základní sestavě dostávají premiérově v této sezóně FORTUNA:LIGY šanci brankář Petr Bolek, který to mimochodem velmi dobře zná i na západě Čech. Dále to jsou Daniel Stropek, Eldar Šehić a Rajmund Mikuš. Zdravotní problémy nepustí do hry Marca Túlia a Lukáše Čmelíka.

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – M. Havel, Kaša, Brabec (C), Hybš – Janošek – Kayamba, Káčer, Bucha, Falta – Chorý.
Náhradníci: Staněk – Pernica, Beauguel, Řezník, Mosquera, P. Šulc, Ba Loua.

MFK Karviná: Bolek – Křapka, Santos, P. Buchta, S. Dramé, Šehić – Mikuš, Stropek, Qose, Bartošák – Papadopulos (C).
Náhradníci: Neuman – Nešický, Svoboda, Mangabeira, Tavares, Jurásek, Siňavskij.

Rozhodčí: Pechanec – Vlček, Váňa.
Krásné a příjemné odpoledne z Plzně!

Vítám všechny fotbalové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na nedělní den dopřát trochu fotbalu. Od čtyř hodin se totiž v plzeňské Doosan Aréně uskuteční páté kolo nového ročníku FORTUNA:LIGY, ve kterém FC Viktoria Plzeň změří síly s týmem MFK Karviná.

Viktoria Plzeň celkově v letošní sezóně odehráli již deset duelů a z toho pět skončilo shodným výsledkem 2:1. Ve druhém předkole Evropské Konferenční ligy Plzeň dvakrát porazila běloruský brest, stejným poměrem uspěla i v prvních třech zápasech FORTUNA:LIGY. V prvním kole svěřenci Michala Bílka porazili Mladou Boleslav, dále si poradili v pražském Ďolíčku Bohemias a doma opět 2:1 se Slováckem. Až ve čtvrtém kole Západočeši udrželi čisté konto a díky brance Radima Řezníka zvítězili 1:0 v Liberci. Červenomodrým se daří zatím i evropské scéně, již krom zmíněného postupu přes Brest, zvládla Plzeň i tuhou bitvu s velšským týmem The New Saints. Poslední duel odehrála Viktoria ve čtvrtek, kdy v play off Konferenční ligy zvládla těžkou bitvu s CSKA Sofia, v prvním zápase vyhrála 2:0. Odveta je na programu příští čtvrtek v Bulharsku.

MFK Karviná oproti dnešnímu soupeři zatím válčila jen na domácí scéně a radost svým fanouškům zatím moc neudělala. Nový ročník zahájil tým Jozefa Webera v Ďolíčku proti Pardubicím a v hlavním městě se zrodila remíza 2:2, přestože Slezané vedli už o dvě branky. Následně doma přivítali další východočeský celek, ale ani pro Hradci Králové se premiérové výhry Karviná nedočkala. Body se opět dělily, tentokrát za plichtu 1:1. V dalším kole MFK přiznejme si s body asi ani nepočítala, mířila totiž do Prahy na zápas proti Spartě. Na Letné hosté nedokázali překvapit a prohráli 0:2. Velmi blízko k bodům byla Karviná minulý víkend, když na domácím pažitu hostila Zlín. Domácí vedli opět již o dvě branky, ale ani to nestačilo minimálně k jednomu bodu. Ševci ve druhé půli zápas dokonale obrátili a domů si odvezli cennou výhru 3:2. Dočká se Karviná první výhry v Plzni? Nereálné to nemusí být, Plzeň již tři kola po sobě MFK neporazila, naposledy Slezané v minulém ročníku vyhráli v Doosan Aréně 1:0.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.