FORTUNA:LIGA - Základní část - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Slovácko - 12. září 2020   17:00

0:2
(0:0)
Slovácko
62' Kohút  (Navrátil) • 90+2' Kliment

Grigar – Vondrášek, Heidenreich (88. Ljevaković), Mareček – Hyčka (20. Radosta, 69. Shejbal), Kučera, Trubač, Žitný, Moulis – Jakub Řezníček, J. Mareš (C) (69. Paradin).
J. Plachý – Radosta, Ljevaković, Kodeš, Paradin, Shejbal, Baftijar.
Rejžek – Moláček, Matoušek
AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
Nemrava – Mich. Kadlec, Kalabiška, Navrátil, Reinberk – M. Petržela (71. Hellebrand), Kohút (78. Mareček) – Sadílek (90+3. Jakub Rezek), Havlík (71. Šimko), V. Daníček (C) – Cicilia (78. Kliment).
Borek – Kliment, Mareček, Jakub Rezek, Šimko, Hellebrand.
Nemrava

SESTŘIH: Teplice - Slovácko 0:2. Hosté porazili Severočechy po necelých pěti letech

Ze Stínadel se s vámi loučí Tomáš Suchánek, který vás dnešním utkáním provedl.
Slovácko si odváží ze Stínadel cenné tři body. O svém vítězství rozhodli hosté ve druhém poločase. Nejprve se trefil v 62. minutě Michal Kohút a v závěru pečetil ranou do prázdné branky Jan Kliment, a to při risku Tomáše Grigara, který vyběhl na rohový kop. Teplice – Slovácko 0:2!
90'
Grigar přiběhl na útočný roh, domácí pak s odkrytou bránou inkasovali, 0:2
90+3'
90+3'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Lukáš Sadílek, přichází Jakub Rezek.
90+2'
Igor Paradin (Teplice) fauloval Jana Klimenta při brejku a po ponechané výhodě inkasoval žlutou kartu.
90+2'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Risk Tomáše Grigara s výběhem na rohový kop se domácím nevyplatil! Slovácko odvrátilo rohový kop a brejk zakončil do prázdné branky JAN KLIMENT – 0:2.
90+1'
A v první z nich uvidíme rohový kop Teplic. Na ten jde do vápna i brankář Tomáš Grigar.
90+1'
Pavel Rejžek nastavuje utkání o 3 minuty.
90'
Svěřenci trenéra Martina Svědíka opravdu hrají závěr zápasu velmi zkušeně. Opět výborně Jan Kliment podržel míč v kooperaci se spoluhráči.
89'
Moulisovi navíc teď utekl míč do zámezí a Slovácko bude vhazovat.
88'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Heidenreich, přichází Admir Ljevaković.
88'
Slovácko zkušeně drží míč na polovině Teplic a zatím se neschyluje k žádnému velkému tlaku ze strany „sklářů“.
86'
Jan Shejbal fauloval na středu hrací plochy a domácím utíká čas.
85'
Domácí se chytají za hlavu! Igor Paradin vypálil snad z třiceti metrů a jeho bomba jen těsně minula levou tyč! Krásný fotbalový moment, avšak bez domácí gólové radosti.
83'
Centr Daniel Trubače však odvrátil na přední tyči dobře postavený Petr Reinberk. Následně střílel vysoko nad branku David Heidenreich.
82'
Jan Shejbal se po střídání postavil na hrot útoku domácích a nyní vybojoval rohový kop.
80'
Teplice zamkly teď Slovácko v jeho šestnáctce, ale nakonec z toho domácí nevytěžili. Centr Moulise se podařilo Kadlecovi odvrátit.
78'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Rigino Cicilia, přichází Jan Kliment.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází Daniel Mareček.
77'
Po Moulisově standardce hlavičkoval Kučera nad
77'
Pavel Moulis posadil svůj centr na hlavu Tomáše Kučery, jeho hlavička měla gólové parametry! Nakonec skončila nad brankou. Každopádně Vít Nemrava sledoval hlavičku se zatajeným dechem.
76'
Michal Kadlec (Slovácko) zastavil Vondráška u pravé postranní lajny pouze za cenu žlutého faulu. Navíc je standardní situace pro domácí Teplice.
75'
Teplice se nemohou po inkasované brance dostat vůbec do tempa, natož do nějakého tlaku.
74'
Navrátilova rána minula o kousek bránu
74'
Moc hezká akce Slovácka. Patrik Hellebrand posunul míč do běhu na Jana Navrátila, který šel do šestnáctky. Jeho rána na přední tyč se však neujala. Míč skončil těsně vedle pravé tyče.
73'
Nový muž na hrací ploše Igor Paradin poslal na nově položený teplický trávník Patrika Hellebranda. Hrát budou hosté.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Patrik Hellebrand.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Marek Havlík, přichází Patrik Šimko.
70'
Daniel Trubač zahrával těsně za polovinou hrací plochy standardní situaci, ale s tou si obrana hostů poradila bez potíží.
69'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Igor Paradin.
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Matěj Radosta, přichází Jan Shejbal.
66'
Opět divoká malá domů od Vlastimila Daníčka a Vít Nemrava se musel rychle přesouvat k druhé tyči.
64'
Teď trochu divoká situace za polovinou hrací plochy. Daniel Trubač se prodíral obranou, poté byl čistě odzbrojen. Následně se do situace namotal Jakub Mareš, který poslal na zem Vlastimila Daníčka a může být rád, že neviděl žluto kartu.
62'
Hlavičku Kohúta vytáhl Grigar až za brankovou čarou, 1:0 pro hosty!
62'
Slovácko jde do vedení a bude se jednat o diskutabilní branku! Jan Navrátil našel na zadní tyči centrem MICHALA KOHÚTA, jenž prsy namířil na branku a Tomáš Grigar zasahoval na brankové čáře! Dle sudího Rejžka, dle všeho až za brankovou čarou, a tak se Slovácko ujímá vedení – 0:1! Asistence: Jan Navrátil.
61'
Trubač krásně uvolnil Mareše, ten trestuhodně minul cíl!
61'
Loženka pro Jakuba Mareše! Daniel Trubač se skvěle prosmýkl obranou Slovácka, vysunul Jakuba Mareše, jenž ranou z vnitřku šestnáctky zamířil pouze vedle hostující branky!
59'
Po rohovém kopu Teplic zmatky před Nemravou, nicméně nakonec Jakub Řezníček míč na branku hostů neprocpal. O vzruch se však na Stínadlech postaral.
57'
Marek Havlík (Slovácko) musel zatáhnout za záchranou brzdu a stáhnout Patrika Žitného, který se mu výborně uvolnil. Žlutá karta pro nedávno debutujícího reprezentanta.
56'
Tomáš Grigar musel na trávník a pokrýt přízemní centr Milana Petržely, jenž táhl hosty do přečíslení.
55'
Útočný faul Cicilii spáchán na Tomáše Vondráška. Hrát budou „skláři“.
53'
Po centru z pravé strany nebezpečně hlavičkoval Cicilia
53'
Ozvali se teď i hosté. Rigino Cicilia se dostal před Vondráška, ale ve velké šanci hlavičkoval tento silový útočník nad branku!
51'
Matěj Radosta předvedl velmi rychlý náběh na pravé straně, ale centr se mu hrubě nepovedl. Odkopávat ze svého pracoviště bude moct Vít Nemrava.
50'
Další míč za obranu Slovácka. Tentokrát však přelétl i domácí hlavičkáře a míč skončil až za autovou čarou.
48'
Aktivní vstup Teplic i do druhého poločasu. Pavel Moulis našel Jakuba Řezníčka, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:04 .
Úvod prvního poločasu mezi Teplicemi a Slováckem nabídl dvě obrovské šance. Viděli jsme na každé straně jednu nastřelenou tyčku, ale branku nikoliv. Zbytek poločasu nebyl už tak aktivní jako jeho úvod. Stav je po prvním dějství nerozhodný 0:0.
45+3'
45+2'
Pavel Moulis chtěl po sudím Rejžkovi žlutou kartu pro Martina Petrželu, ale nakonec budou domácí pouze rozehrávat ze středu hrací plochy.
45'
Sudí Pavel Rejžek nastavuje první poločas o tři minuty.
45'
Centr Marka Havlíka od rohového praporku lapil do svých rukavic Tomáš Grigar.
44'
V závěru prvního dějství ještě rohový kop pro hosty z Uherského Hradiště.
42'
Petr Reinberk předvedl dva bloky proti Jakubu Marečkovi, jenž míč přes krajního beka Slovácka před Nemravu nedostal.
40'
Jan Kalabiška zastavil průnikovou přihrávku Žitného na Jakuba Mareše v poslední chvíli. Závěr poločasu patří domácím „sklářům“.
38'
Teď už se klidně mohlo měnit skóre na Stínadlech! Odvážný průnik mezi třemi hráči podnikl Daniel Trubač, předložil míč na Patrika Žitného, jehož střela byla tečována jen těsně vedle pravé tyče!
37'
Žitný už málem slavil, hosty zachránil Nemrava!
37'
Po delší době střelecký pokus. Jakub Řezníček posunul míč na svého jmenovce Mareše, ten byl dost z úhlu, přesto zkusil mířit na branku. Úspěšný však nebyl, a tak bude odkopávat od své branky Vít Nemrava.
35'
Opakovaný roh Teplic se podařilo Slovácku definitivně odvrátit, i když tomu předcházelo několik odrazů.
33'
Moulisovi se to celkem otevřelo po přihrávce Jakuba Mareše, nicméně přízemní centr byl odvrácen obranou Slovácka na roh.
32'
Skluz Patrika Žitného proti Milanu Petrželovi oceněn žlutým napomenutím.
31'
Nepřesný centr na Milana Petrželu. Každopádně Slovácko diktuje tempo hry.
30'
Centr ze strany nezachytil Grigar, hlavou tak mohl zakončit Reinberk
30'
Teď už Tomáš Grigar nebyl tak přesný ve svém pracovišti. Centr z pravé strany mu prošel mezi prsty a moc nechybělo, aby Petr Reinberk dorážel míč od odkryté branky.
29'
Tomáš Grigar si počíhal na vysoký centr Vlastimila Daníčka a bude rozehrávat od své branky. Tempo hry teď aktuálně celkem opadlo.
27'
Jan Navrátil (Slovácko) dohrál při rozehrávce Tomáše Vondráška a i on viděl žlutou kartu.
26'
Teplice se opět dobře vykombinovaly z vlastní poloviny, ale míč na Jakuba Mareše byl nepřesný. Míč má v moci Vít Nemrava.
24'
Neurovnaná část hry je viděna aktuálně na Stínadlech. Tomáš Kučera fauloval v hlavičkovém souboji Jana Navrátila.
23'
David Heidenreich skvěle vyvezl z míč z obranné poloviny Teplic a narýsoval kolmici na Jakuba Mareše. Ten byl však v postupu zastaven asistentem na lajně.
22'
Lukáš Mareček nepřesně adresoval dlouhý míč na pravou stranu, kde měl chuť a o míč se přihlásil Matěj Radosta.
20'
Hyčkovi nakonec zranění nedovolí pokračovat ve hře, a tak jej ve dvacáté minutě nahradil Matěj Radosta.
19'
Opět se hraje. Aktuálně jsou Teplice o devíti, jelikož ošetřováni jsou David Heidenreich a Alois Hyčka.
17'
Premiérový roh Slovácka odvracel hlavou Pavel Moulis. Následně je opět hra přerušena z důvodu ošetření. David Heidenreich to vypadalo, že na chvilku přišel o dech. Na pomoc přiběhl Tomáš Vondrášek a vše je v pořádku.
16'
Lukáš Mareček si dával pořádný pozor na průnik aktivního Milana Petržely. Nakonec je z toho rohový kop pro hosty.
16'
Alois Hyčka a Michal Kohút se srazili při hlavičkovém souboji hlavami a probíhá jejich ošetřování.
14'
Jakub Mareš nedostihl na hrotu dlouhý pas. Odkopávat od své branky tak bude brankář Slovácka Vít Nemrava.
13'
Michal Kohút si výborně předkopl míč a Tomáš Vondrášek (Teplice) jej musel zastavit žlutým skluzem.
11'
Vlastimil Daníček trochu vystrašil Nemravu, jelikož jeho malá domů byla celkem nepřesná. Brankář hostů si však se situací poradil.
10'
Z něj se však domácí do další šance nedostali. Alois Hyčka poslal odražený míč pouze do Cicilii.
10'
Nyní uvidíme premiérový rohový kop domácích „sklářů“.
9'
Na opačné straně zasáhl včas před Kohútem zkušený Tomáš Grigar.
8'
Pavel Moulis a Patrik Žitný si nyní nerozuměli a pro míč si tak v pohodě vyběhl brankář Vít Nemrava.
6'
Cicilia vysunul Kohúta, ten trefil tyč a Cicila z dorážky přestřelil prázdnou bránu
6'
Na druhé straně odpovězeno stejnou mincí! Michal Kohút přehodil Grigara, orazítkoval pravou tyč domácí branky! Následnou dorážku nedokázal usměrnit do absolutně prázdné branky Rigino Cicilia! Ten nepochopitelně překopl teplickou branku!
5'
Kučera ze standardky napálil břevno!
5'
Přímý kop si vzal na starost Tomáš Kučera a byla to utišená rána, nicméně skončila pouze na břevně Nemravovy branky!
4'
Jakub Řezníček faulován pár metrů za velkým vápnem. Toto je první reálná možnost Teplic ke skórování.
4'
Rigino Cicilia, předsezónní posila Slovácka, chycen poprvé v ofsajdové pasti.
2'
Tentokrát nepřesná rozehrávka teplice v podání teplické „TK27“ Tomáše Kučery.
1'
Rychlý vstup Teplic do utkání, nicméně centr Žitného odvracel včasným odkopem Reinberk.
1'

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Heidenreich, Mareček, Hyčka – Kučera – Trubač, Žitný, Moulis – Jakub Řezníček, J. Mareš (C).
Náhradníci: J. Plachý – Radosta, Ljevaković, Kodeš, Paradin, Shejbal, Baftijar.

1.FC Slovácko: Nemrava – Mich. Kadlec, Navrátil, M. Petržela, Kohút, Kalabiška – Sadílek, Havlík, Reinberk, V. Daníček (C) – Cicilia.
Náhradníci: Borek – Kliment, Mareček, Jakub Rezek, Šimko, Hellebrand.

Rozhodčí: Rejžek – Moláček, Matoušek.
 Sezona 2019/2020

10.kolo: Slovácko – Teplice 1:1 (1:1).
Branky: 45 Šašinka – 22. J.Mareš.

24. kolo: Teplice – Slovácko 0:0.
 FK Teplice1. FC Slovácko

Poprvé se v nové sezoně se představí na domácím, nově položeném trávníku, tepličtí „skláři“. Jako soupeř přijede z Uherského Hradiště Slovácko.

Severočeši brali ze dvou zápasů venku tři body. A to hned v premiérovém utkání nové sezony, když vyhráli v Příbrami 3:1. O týden později však svěřenci trenéra Hejkala padli v Ďolíčku, kde má svůj azyl nováček z Pardubic. Nejvýraznější posilou Teplic se stal před sezonou stoper David Heidenrich. V útoku se můžou Tepličtí opřít, stejně jako loni, o střelce Jakuba Řezníčka.

Slovácko v nové sezoně zatím neprohrálo. Svěřenci kouče Svědíka vyhráli ve Zlíně a remizovali doma s Jabloncem. Asi nejzajímavější posilou Slovácka se stal před sezonou Nizozemec Cicilia, jenž přišel z FC Eindhoven. Zatím se tento forward prosadil jednou, avšak v obou utkáních nastoupil jako útočník číslo jedna. Když je zmínka o útoků Slovácka, ten v posledních dnech posílil další zahraniční hráč, Rus Timur Melekestsev. Ten dorazil z Dynama Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.