FORTUNA:LIGA - Základní část - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Brno - 13. září 2020   16:30

Zlín
23' Fantiš (Conde) • 49' Jiráček (Conde) • 54' Jawo (Procházka)
3:1
(1:1)
Brno
27' Štepanovský  (Černín)

S. Dostál – Simerský, P. Buchta, Procházka – Fantiš (81. Cedidla), Conde (84. Hlinka), Jiráček (C), Čanturišvili – Jawo (73. Martínez García), Poznar, Drame (73. Janetzký).
Rakovan – Cedidla, J. Kolář, Martínez García, Hlinka, Janetzký.
Pechanec – Pečenka, Bureš
Stadion Letná, Zlín
2809 diváků
Floder – Černín (70. Koudelka), Hlavica, Ad. Čermák – Štepanovský (C), Vaněk, Růsek (65. M. Vintr), J. Sedlák, Šumbera (46. Endl) – Přichystal (65. Pachlopník), A. Fousek (74. Jambor).
Marek – Koudelka, Pachlopník, Endl, Jambor, Ševčík, M. Vintr.
Floder

SESTŘIH: Zlín - Brno 3:1. Fastav využil vyloučení Štepanovského a rozhodl po pauze

Zlín skvěle navazuje na svůj skvělý výkon v Mladé Boleslavi a dnes docela bez problémů poráží nováčka z Brna. Proti tomu se rychle dostal do vedení, avšak to moc dlouho neudržel, takže se dlouho hrálo za vyrovnaného stavu. Peter Štepanovský pak poté viděl dost zbytečnou červenou kartu, což byl zlomový okamžik zápasu. Fastav totiž od té doby jednoznačně dominoval, na začátku druhé půle si pak připsal dvě přesné trefy a rozhodl o plném bodovém zisku. Ševci si však vytvořili mnohem více šancí a mohli zvítězit i vyšším rozdílem, ale trestuhodně své příležitosti nedokázali využít. V konečném součtu je to však nakonec nemusí mrzet.
90'
Janetzkého přízemní rána prosvištěla vedle
90'
Vybíhající Dostál nepustil k míči dotírajícího Sedláka
90+5'
90+4'
V poslední minutě se hosté ještě pokouší o napadání, které by jim mohlo přinést ještě jednu branku, ale domácí svědomitě kombinují a míč rozhodně nechtějí ztratit.
90+3'
Ještě k jedné střele se dostal Jakub Janetzký, ale jeho přízemní rána skončila jen hodně vedle. Jiří Floder tak ještě jednou rozehraje.
90+2'
Pedro Martínez García dostal výborný pas za obranu, ale tuto dobrou příležitost zahodil nepřesnou zadovkou.
90+1'
Žlutou kartu dostává Jan Hlavica (FC Zbrojovka Brno).
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Ševci se přece jen ještě při bránění rohového kopu trochu zapotili, míč zvládli uklidit z vápna až napodruhé. Pořád ho však nemají pod kontrolou.
89'
Jiří Floder si v klidu vyběhne pro nepřesnou přihrávku soupeře. Rychlou rozehrávkou ještě posílá spoluhráče do útoku, ti následně vybojovali alespoň roh.
88'
Tomáš Poznar měl ještě jednu šanci na skórování, ale nedokázal si zpracovat přihrávku. Míč sice ještě udržel, ale při postupu z pravé strany upadl, avšak nebylo to kvůli nedovolenému zákroku soupeře.
87'
Jakub Janetzký zkusil projít skrz tři soupeřící obránce, ale ukousl si moc velké sousto, takže se mu to nemohlo povést. Zastavil ho hned první z nich.
86'
Domácí už vyloženě čekají na závěrečný hvizd a nyní si jen tak přihrávají na své polovině. Dopředu už se vůbec neženou.
85'
Ondřej Vaněk si při hlavičkovém souboji nejspíš přivodil nějaké zranění, i když to bylo z obou stran čisté. Nakonec mu ale postačí krátké vydýchání.
84'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Cheick Oumar Conde, přichází Marek Hlinka.
83'
Další dobré přečíslení zakončoval po přihrávce Jakuba Janetzkého Vachtang Čanturišvili, ale volej se mu moc nepovedla, jelikož skončil jen v ochranné síti, i když spíše směřoval do nedaleké řeky Dřevnice.
82'
Vachtang Čanturišvili si zase hledal prostor na levé straně, což se mu i povedlo, ale míč dostal moc před sebe, takže nakonec doskákal až za brankovou čáru.
81'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Martin Cedidla.
81'
Jan Hlavica výborně zastoupil svého spoluhráče v obraně, který byl moc vyběhnutý a nebezpečný nákop dokázal odklidit do autu.
80'
Marek Vintr ještě uniká po pravé straně, bránil ho Cheick Oumar Conde, který musel být hodně obezřetný, což se mu povedlo, soupeře obral o balón čistě.
79'
Ondřej Vaněk to vzal na sebe a z přímého kopu tudíž okamžitě střílel, ale zlínský zeď chytře vyskočila, takže přes ní míč neprošel.
77'
Cheick Oumar Conde docela trestuhodně pustil před sebe spoluhráče, takže raději zatáhl za záchrannou brzdu a fauloval. Za to nemohl čekat nic jiného než žlutou kartu.
76'
Procházkův centr napálil Poznar z voleje nad bránu
76'
Ševci si připravili další nebezpečnou situaci, jelikož padající centr z druhé strany přistál přesně na noze Tomáše Poznara, který pálil opravdu hodně tvrdě, ale jenom nad bránu.
75'
Do konce základní hrací doby zbývá už jenom patnáct minut, takže Brno už na vyrovnání asi opravdu nemůže myslet. Zlín to ani v tom nejhorším snu nechce připustit.
74'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází David Jambor.
Dnešní utkání sleduje 2809 diváků.
73'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Youba Drame, přichází Jakub Janetzký.
73'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Lamin Jawo, přichází Pedro Martínez García.
72'
Stanislav Dostál si raději vyběhne pro nákop soupeřícího brankáře, po kterém chvíli čeká a pak rozehrává nakrátko.
71'
V zápase se nejspíš nebude ještě chvíli pokračovat ani pro střídání, jelikož hostující fanoušci odpálili další dýmovnici, která zahalila kouřem skoro půlku hrací plochy.
70'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Černín, přichází Jan Koudelka.
69'
Hra se nyní musí přerušovat kvůli jednomu z hostujících hráčů, který si vyžádá ošetření. Postiženým hráčem je nakonec Jakub Černín, který odchází za postranní čáru je za pomoci ošetřovatelů.
68'
Hosté přece jen ještě nestahují zbraně a stále se pokouší o nějaký nebezpečný centr. Ten jim ale není dovolen, protože domácí defenziva už rozhodně nechce inkasovat.
67'
Stanislav Dostál se v bráně opravdu nudí, takže je rozhodně rád, že nyní může svým spoluhráčům pomoci s rozehrávkou. Pořád však musí udržovat pozornost, jelikož Brno vybojovalo balón a může útočit.
66'
Jan Hlavica byl v souboji s Laminem Jawem tentokrát úspěšnější, ale míč dokázal uklidit jen za pomezní čáru, takže vlastně útok soupeře jenom trochu zdržel.
65'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Marek Vintr.
65'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Přichystal, přichází Ondřej Pachlopník.
64'
Zbrojovka nebyla při obraně standardní situace opět vůbec stoprocentní, protože se míč odrazil na hranici šestnáctky k úplně volnému Petru Buchtovi, který však napálil jen prvního protihráče před sebou!
63'
Lamin Jawo si chytře zasekl míč, ale kličku nemohl dokončit, jelikož ho k zemi poslal Jakub Černín. Domácí tak budou moct rozehrávat další nebezpečnou standardku.
62'
Hosté se po delší době podívali na útočnou polovinu, ale tam zas vůbec nezvládli rozehrávku autu, takže se budou muset soustředit na defenzivu.
60'
Floder vychytal Poznarovu tutovku
60'
Další branku mohl vsítit také Tomáš Poznar, který šel po výborném nákopu sám na brankáře, ale balón si moc předkopl, takže se dostal až k pravé tyčce. Odtud už pak nedokázal rychle přesunutého brankáře soupeře překonat.
60'
Poprvé se pořádně ozval také poslední z trojice zlínských útočníků, kterým je Youba Drame, který si výborně dostal před protihráče a zakončoval ve skluzu, ale pálil jen do Jiřího Flodera!
59'
Jan Hlavica, který hraje s ochrannou maskou, takže vypadá jako batman, nyní dobře vystoupil proti soupeřící přihrávce, ale rozehrávka se mu následně vůbec nepovedla.
58'
Zlín už v útočení trochu polevil, protože přece jen dvoubrankové vedení je proti rozhozenému soupeři dost komfortní. Brno se tak pomalu vrací do hry.
57'
Žlutou kartu dostává Petr Buchta (FC Fastav Zlín).
56'
Hosté se za každou cenu něco pokouší vymyslet na útočné polovině, ale jejich kapitán jim prostě dost viditelně schází. Domácí totiž k bránění nemusí vynakládat ani moc velké úsilí.
54'
Jawo si počkal na zadní tyči a zvýšil vedení Fastavu, 3:1
54'
Zlín právě vstřelil branku!
Vypadá to na hotové utkání, Zlín odskakuje na rozdíl dvou branek během pěti minut! Centr Václava Procházky proletěl přes celou brněnskou defenzivu až k LAMINU JAWOVI, který napravil své předchozí zaváhání a z bezprostřední blízkosti nyní jistě zakončil. Asistence: Václav Procházka.
53'
Zlínské útočné snažení ještě chvíli pokračovala, ale nakonec přišel jen nepřesný centr z pravé strany, který skončil v rukavicích Jiřího Flodera.
52'
Jawo promáchl míč v jasné pozici sám před gólmanem!
52'
Domácí už mohli vézt o dvě branky! Tomáš Poznar totiž s Laminem Jawem šli do přečíslení dva na nikoho, který měl po přihrávce zakončovat druhý jmenovaný, ale ten trestuhodně promáchl a ani nezakončil!
51'
Zbrojovka se snaží o uklidnění hry, protože se ve druhém poločasu zatím jenom brání. Aut však rozehrává dost mizerně, kvůli čemuž už dopředu zase míří Zlín.
49'
Jiráček neomylně zakončil ke vzdálenější tyči, 2:1
49'
Žlutomodří víceméně bez problémů využívají početní výhodu a vracejí se zpět do vedení! Střed hřiště je kvůli oslabení Brna o dost otevřenější, čehož ukázkově využil Cheick Oumar Conde, který pěkným pasem našel v pokutovém území PETRA JIRÁČKA, který neomylně zakončil ke vzdálenější tyči. Asistence: Cheick Oumar Conde.
48'
Dominik Simerský dostal spoustu prostoru, s míčem se tedy dostal skoro až k pokutovému území, do kterého tedy přihrával, ale jeden z bránících hráčů bez problémů sráží tento pas do autu.
47'
Jiří Floder si tentokrát zkušeně došel pro centrovaný míč, ale s rozehrávkou si chvíli počkal, aby nic neriskoval.
46'
Petr Jiráček si hned na začátku došel pro faul, který bleskově rozehrál na křídelníka z Gruzie, který svým centrem získal alespoň roh.
46'
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Lukáš Endl.
46'
První půle byla diskutabilně ukončena během zlínské útočné akce, ale to už teď nikdo nezmění. Každopádně první poločas byl opravdu hodně zajímavý. Zpočátku byli aktivnější ševci, kteří se díky tomu poměrně rychle dostali do vedení. Brno však bleskově dokázalo zareagovat a následně bylo o trochu lepším týmem. Tuto pasáž však přerušila docela laciná druhá žlutá karta pro Petra Štepanovského, který tak poslal své spoluhráče do oslabení. Fastav se následně tlačil za druhým gólem, ale Vachtang Čanturišvili nastřelil jen tyčku, takže se o něj bude muset pokoušet ve druhé půli.
Druhý poločas začne přibližně v 17:32.
45'
Čanturišvili orazítkoval tyč!
45+2'
45+1'
Zlín v nastavení málem využil své početní převahy! Vachtang Čanturišvili si totiž našel prostor v pokutovém území a po přihrávce technicky mířil na zadní tyčku, ale jenom jí orazítkoval, i když si všichni na stadionu mysleli, že balón skončí v síti!
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Hra je nyní přerušena, jelikož někdo z hostujícího sektoru rasisticky nadával a gestikuloval na jednoho ze zlínských hráčů.
44'
Brno už chce dohrát poločas v co největším klidu, aby si o přestávce mohla upravit taktiku vzhledem k oslabení. Po faulu soupeře tak Jiří Floder s rozehrávkou vůbec nespěchá.
43'
Cheick Oumar Conde byl opět obrán o míč dost hraničním způsobem. Hosté se díky tomu málem prosadili i v deseti, nebezpečnou přihrávku směřující do malého vápna však dokázal zlikvidovat Stanislav Dostál.
41'
Štepanovský zatáhl Condeho a po druhé žluté kartě byl vyloučen!
41'
Obrovské komplikace pro Zbrojovku, která bude dohrávat v deseti! Peter Štepanovský už měl na kontě jednu žlutou kartu, ale i přesto docela dost zbytečně zatahal za dres Cheicka Oumera Condeho, který byl už daleko před ním. Kapitán hostí tak docela dost zbytečně již ve 41. minutě oslabí tým.
40'
Žlutou kartu dostává Youba Drame (FC Fastav Zlín).
38'
Tomáš Poznar zkusil míč hlavou prodloužit na Youbu Drameho, ale to mu nedovolil pozorný Jakub Černín, který dokonce odkopl míč tak, že zůstal ve hře.
37'
Tentokrát už se postavení mimo hru píská proti Jakubu Přichystalovi, nad čímž postranní sudí dlouho přemýšlel. Možná mu pomohli i to, že si domácí fandové okamžitě hlasitě ztěžovali.
36'
Fouskův lob našel Dostálovy rukavice
36'
Adam Fousek byl opět ve středu pozornosti, tentokrát dostal výborný pas za obranu a zkoušel Stanislava Dostála přelobovat. To se mu ale nepovedlo, protože si myslel, že byl v ofsajdu, i když dle rozhodčích nakonec nebyl.
35'
Adam Fousek výborně vystartoval proti dost laxní zlínské přihrávce, díky čemuž ukořistil míč pro své spoluhráče, ale ti o něj poměrně rychle přišli.
34'
Condeho rána letěla vysoko nad
34'
Youba Drame si míč šikovně zpracoval na levé straně, po zemi pak posunul míč do středu hřiště na Tomáše Poznara, který byl Cheicku Oumaru Condemu, ale tomu se střela z dálky vůbec nepovedla, protože skončila dva metry nad bránou.
33'
Antonín Růsek se zničehonic zjevil za obranou soupeře a už se tlačil do úniku. Zlínský brankář však ukázal svou pohotovost a míč rychle uklidil pryč. Nakonec by to ale bylo jedno, protože postranní sudí zvedá praporek nad hlavu a signalizuje ofsajd.
32'
Cheick Oumar Conde byl opět obrán o balón dost důrazným způsobem, ale hlavní rozhodčí zase zůstává klidný. Následně přišlo už opravdu dost nebezpečné zakončení z dálky, Stanislav Dostál se tentokrát musel proletět.
31'
Adam Fousek dostal opravdu hodně prostoru, který využil k zakončení z hranice pokutového území, ale to se mu hrubě nepovedlo, protože letělo přímo doprostřed brány.
30'
Máme za sebou prvních třicet minut zápasu, kde jsme se tedy dočkali dvou branek. Zbytek utkání nám tedy slibuje gólové hody, tak uvidíme, jestli tomu tak skutečně bude.
29'
Jawo se uvolnil ve vápně a nebezpečně pálil
29'
Zlín se snaží nebýt rozhozený z inkasované branky a okamžitě se tlačí za dalším gólem. Brno však tentokrát bránění zvládlo a bude odkopávat její gólman.
27'
Štepanovský zblízka překonal Dostála, 1:1
27'
Brno právě vstřelilo branku!
Zbrojovka bleskově srovnává díky mírnému pochybení v obraně soupeře! Centr od levé postranní čáry mířil na PETERA ŠTEPANOVSKÉHO, kterému měl zabránit v zakončení Vachtang Čanturišvili. To se mu ale dost trestuhodně nepovedlo, takže hostujícímu kapitánovi nedělalo problém zakončit nad vyběhnutého Stanislava Dostála.
26'
Domácí se ještě chvíli drželi na útočné polovině, ale nechtěli riskovat ztrátu balónu, takže se raději stahují ke svému brankáři, aby si na chvíli odpočinuli.
25'
Fastav stále nemá dost a Lamin Jawo už připravoval další gólovou příležitost. Míč tentokrát předal na hranici šestnáctky Youbu Dramemu, ale ten v přímém souboji s protihráčem zase neuspěl.
23'
Condeho parádní centr zužitkoval hlavou Fantiš, 1:0
23'
Ševci si připsali již několik nebezpečných centrů, z dalšího už přichází zasloužená branka! Lamin Jawo si našel na pravé straně prostor k centru, který letěl na jeho tři nepokryté spoluhráče. Zakončujícím hráčem byl nakonec ANTONÍN FANTIŠ, který fantastickou hlavičkou k levé tyči nedovolil Jiřímu Floderovi žádný zákrok. Asistence: Lamin Jawo.
23'
Přímý kop tentokrát centrem rozehrál Petr Jiráček a i ten pořádně vystrašil brankáře Jiřího Flodera. Centr nakonec jen tak tak vyboxoval.
21'
Adrián Čermák sice docela nebezpečně centroval z pravé strany, ale nakonec se ukázalo, že míč dříve překročil brankovou čáru, což znamená odkop pro Stanislava Dostála.
20'
Vachtang Čanturišvili skvěle ukořistil slabou přihrávku soupeře, následně poslal Youbu Drameho do souboje jeden na jednoho, ale ten si v něm moc nevěřil, takže vypálil jen z velké dálky. Podle očekávání však hodně nepřesně.
19'
Hosté díky dobrému napadání mohli útočit do špatné zformované obrany soupeře, ale stejně následně jen nepřesně odcentrovali. Na druhý pokus však získali aspoň roh.
18'
Cheick Oumar Conde si myslel, že vyhrál souboj, ale s tím nesouhlasil protihráč, který jeho pas zcela vychýlil z původně myšlené trajektorie, takže míč nakonec skončil u hráče v červeném dresu.
17'
Zbrojovka docela pěkně kombinuje na pravé straně, ale nakonec to stejně pokazila. Jejich útočné akce tedy končí zlínským autem.
16'
Faulem si pomohl také jeden z domácích hráčů, konkrétně hrotový útočník Tomáš Poznar, který chtěl míč získat za každou cenu, avšak to se nepodařilo.
15'
Nebezpečný přímý kop si vzal pod palec Vachtang Čanturišvili, který našel hlavu Antonína Fantiše, který z těžké pozice i docela nebezpečně zakončoval, ale padající míč nakonec skončil jen vedle brány.
14'
Žlutou kartu dostává Peter Štepanovský (FC Zbrojovka Brno).
13'
Při bránění Tomáše Poznara si nyní nedovoleným zákrokem pomohl Jakub Černín, rozhodčí Pechanec tentokrát vůbec neváhal.
12'
Cheick Oumar Conde byl na středu hrací plochy docela ostře faulován protihráčem, hlavní rozhodčí však s pískáním docela dlouho váhal, po jasného nesouhlasu fanoušků však přece jen hru přerušil.
11'
Lamin Jawo si výborně vybojoval míč po odkopu svého gólmana, následně ho posílal před bránu, kam si sbíhal Youba Drame, ale zakončení mu nedovolil pohotový Jiří Floder.
10'
Šimon Šumbera měl nějaký prostor na levé straně, ale rychle se k němu stáhl Antonín Fantiš, který jeho pokus o centr srazil do autu.
9'
Hromadný souboj o míč tentokrát vyzněl ve prospěch Zlína. Vachtang Čanturišvili následně posílal další nákop za obranu, ale zase nenašel žádného spoluhráče.
8'
Přichystalova šikovná rána skončila jen těsně nad břevnem
8'
Jiří Floder si po snadném zákroku dává s rozehrávkou poměrně na čas. Následně nakopává až na Václava Procházku, který balón sráží jen do autu. Následně se jeden z hostů dostal k dost nebezpečné střele, která skončila jen těsně nad břevnem.
7'
Hosté sice vyhráli souboj o míč poblíž soupeřící šestnáctky, ale Ondřej Vaněk si nerozuměl se svým spoluhráčem, takže centroval jen mimo hrací plochu.
6'
Ondřej Vaněk čistím způsobem odstavil od míče domácího kapitána. Míč následně přihrál dozadu tak, aby jeho spoluhráči mohli uklidnit tempo hry.
5'
Čanturišviliho střela pravou nohou o kousek minula cíl
5'
Proti centru Petra Jiráčka musel zasahovat hostující gólman, který mohl míč docela pohodlně zachytit, ale dost nepochopitelně ho boxoval pryč. I díky tomu pálí Vachtang Čanturišvili, ale jeho technická rána se jen těsně nevešla mezi tři tyče.
4'
Stanislav Dostál poprvé rozehrává od své klece, ale ne úplně přesně. Jakub Černín však trestuhodně přihrál míč za vlastní brankovou čáru, protože to Jiří Floder vůbec nečekal.
3'
Vachtang Čanturišvili vystartoval proti nepřesné přihrávce, ale Peter Štepanovský si stejně ve skluzu udržel balón. Jeho následný pas už ševci raději srazili za pomezní čáru.
2'
Petr Buchta zezadu docela ostře poslal k zemi Antonína Růseka, ale naštěstí to nemělo žádné bolestivé následky. Hosté tak budou rozehrávat z půlící čáry.
1'
Jako první zamířili do útoku domácí fotbalisté, ale Tomáš Poznar dostal jen moc vysokou přihrávku, na kterou nemohl dosáhnout. Míč tak skončil v autu.
1'

FC Fastav Zlín: S. Dostál – Simerský, P. Buchta, Procházka – Fantiš, Conde, Jiráček (C), Čanturišvili – Jawo, Poznar, Drame.
Náhradníci: Rakovan – Cedidla, J. Kolář, Martínez García, Hlinka, Janetzký.

FC Zbrojovka Brno: Floder – Černín, Hlavica, Ad. Čermák – Štepanovský (C), Vaněk, Růsek, J. Sedlák, Šumbera – Přichystal, A. Fousek.
Náhradníci: Marek – Koudelka, Pachlopník, Endl, Jambor, Ševčík, M. Vintr.

Rozhodčí: Pechanec – Pečenka, Bureš.
FC Zbrojovka Brno
Zbrojovka po postupu do nejvyšší soutěže nezačala vůbec nejlépe, i když na úvod ji čekali dva silní pražští soupeři. Na první utkání přijela do Brna ambiciózní Sparta, která bez problémů potvrdila roli favorita a zvítězila jednoznačně 4:1. Dnešní hosté o osm dní později přivítali na svém trávníku také Bohemians, se kterými si připsali cennou bezbrankovou remízu, díky čemuž se nachází mimo sestupové pásmo. Brno by však už dnes konečně chtělo naplno bodovat, i když proti dobře hrajícímu Zlínu to nebude mít vůbec jednoduché.

Úvodní dvě utkání sezony
Brno vs. Bohemians – 0:0
Brno vs. Sparta – 1:4
FC Fastav Zlín
Zlín má po úvodních dvou kolech na kontě tři body, což mu stačí téměř přesně na polovinu tabulky, konkrétně je na desátém místě. Nyní si shrňme oba odehrané duely Fastavu. Ten nejprve na své stadionu přivítal v pořádném derby Slovácko, proti kterému šel i do vedení, ale soupeř se následně postaral o obrat, díky čemuž bral plný bodový zisk. Ševci však proti očekávání tuto porážku výborně napravili v Mladé Boleslavi, kde zvítězili jednoznačně 3:1. Proti nováčkovi tak bude chtít Zlín na tuto výhru navázat, tak uvidíme, jestli se mu to před vlastním publikem povede.

Mladá Boleslav vs. Zlín – 1:3
Zlín vs. Slovácko – 1:2
Dobré odpoledne při sledování nejvyšší české fotbalové soutěže! Dnes se odehrají poslední tři duely 3. kola, společně se mnou se pak přesuneme na Moravu, kde se střetne Zlín s Brnem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.